Składane aluminium drabiny transformatora: Zalety i modelu

Składane aluminium drabiny transformatora: Zalety i modelu

12 October 2017Niezastąpiony podczas budowy lub prac remontowych jest praktyczna składana drabina z aluminiumNiezastąpiony podczas budowy lub prac remontowych jest praktyczna składana drabina z transformatora alyuminiyaLestnitsa jest stosowany podczas remontów. Ma wygodną i niezawodną konstrukcję. Drabina ma stałą ramę, która jest wykonana z aluminium. Aluminium jest mało podatna na korozję i uszkodzenia mechaniczne. To jest odpowiednim materiałem do wytwarzania drabiny. Konstrukcja stanowi transformator. Ta pozycja jest wygodna do sklepu, ponieważ po złożeniu schody zajmuje niewielką ilość miejsca. Składana konstrukcja może być umieszczony w spiżarni i szybko rozkładają się i używać w razie potrzeby.


Praktyczne Drabiny składane: konstrukcje aluminiowe

Drabiny składane są wykonane z różnych materiałów. Ale najbardziej wytrzymałe drabiny wykonane są z aluminium. Konstrukcja aluminium wyparty drewna. Teraz na rynku drabin metalowych są bardziej popytu. Mogą być różnych wzorów. Najwygodniejszym są drabiny, które mają konstrukcję transformatora.

Wiele osób woli korzystać z składaną drabinę, ponieważ jest lekki i łatwy w transporcieWiele osób woli korzystać z składaną drabinę, ponieważ jest lekki i łatwy w transporcie

Schody składane z aluminium mają kilka zalet:

 • Mają niską wagę;
 • Są one wykonane z trwałego materiału;
 • Projekt jest bezpieczny i niezawodny;
 • Mają długą żywotność;
 • Materiał ten jest odporny na korozję;
 • Są one odporne na ekstremalne temperatury.

Istnieją różne modele składane drabiny. Różnią się one w ich projektowanie, wysokości i liczby odcinków.


Istnieją dwa rodzaje drabin za typ transformatora - drabinki i składany. Zarówno stosowanie schodów podczas remontu, budowy i prac wykończeniowych.

Składana drabina jest bezpieczne i bezpieczny niż osob. to może jeszcze stać na jakąkolwiek poziomą powierzchnię.

Aluminiowa konstrukcja składana drabina wytrzymuje duże obciążenia. Kroki nie uginają się pod wpływem grawitacji. kroki zabezpieczone

Aluminium jest tańsze niż drewno. Dlatego też jest on stosowany częściej niż inne materiały do ​​wytwarzania schodów składanych. Posiada większą wytrzymałość niż drewno. Metalowe schody mają dużą nośność. Wytrzymać ciężar 250 kg.Składana aluminiowa drabinie 6 m wysokości

Aluminium drabiny transformator może być dowolnej wysokości. Schody są standardowe rozmiary określone przez GOST. Modele składane składają się z kilku części. Części te są mocowane ze sobą za pomocą zawiasów.

Składane schody o wysokości 6 metrów, składa się z odcinków. Ich ilość może być z dwóch lub więcej.

Używane drabiny do 6 metrów wysokości do różnych celów. Używaj ich w wysokich budynków do dekoracji: z bielonymi wysokimi sufitami w instytucjach publicznych.

Do tej pory popularne i popytu są transformatory Schody aluminiowe z firmy «Centaure»Do tej pory popularne i popytu są transformatory Schody aluminiowe z firmy «Centaure»

Składane drabiny od firmy «Centaure» są wiarygodne i jakości produktów. Będą Ci ostatni bardzo długo. Jest tam duży wybór modeli tej marki.

Aluminium BT 3x10 modelu schody od producenta «Centaure» (Francja) to kompaktowy produkt. Korzystania ze schodów w działaniach konsumenckich i profesjonalnych.

Ta drabina ma następujące cechy:


 • Długość całkowita - 6,5 M;
 • Długość pofałdowanego - 2,85 m;
 • Liczba kroków - 3x10;
 • Waga - 19 kg;
 • Jest wykonana z aluminium.

Model RT 3x7 jest zwarta niż poprzednie drabiny. Jest to wygodne do przechowywania w domu (w spiżarni lub na balkonie).

Można pracować w pokoju, jeśli wysokość sufitu wynosi do 6 metrów. Dzięki nim można prać w domu, żyrandol pokleit tapety, wymienić lampę.

Schody ma wysokość w położeniu złożonym tylko dwa metry w stan pracy. 3 - 5,25 m Liczba etapów 3x7. Istnieją trzy sekcje, każda sekcja z siedmiu etapów. Takie schody mogą wytrzymać obciążenie 150 kg, a jego ciężar 11,8 kg.

Aluminium składane drabina 8 metrów

Wysokie drabiny są powszechnie stosowane do użytku zewnętrznego. Są drabiny aluminium o wysokości 8 m lub więcej. Istnieje kilka modeli składanych drabin.

Drabina aluminiowa składana, który ma długość 8 metrów, idealny do montażu prace wysokościoweDrabina aluminiowa składana, który ma długość 8 metrów, idealny do montażu prace wysokościowe


Model drabina RT 3H14 «Centaure» - wygodne urządzenie, wykonane z aluminium.

Drabinie ma następujące parametry:

 • Waga - 30,2 kg;
 • Liczba kroków 3x14;
 • Artykuł wysokość składany - 4 m.

Składana drabiny modelu składa się z trzech sekcji. W każdej sekcji 14 stopni.

Schody mogą mieć wysokość 8 metrów (wysokość w pracy warunek jest od pięciu do dziewięciu metrów).

Wygodna drabiny składane LMS modelu

Schody modele LSM są wykorzystywane jako urządzenia za pomocą których można wspiąć się na strych. Schody strychowe składane składa się z solidnej konstrukcji. Obejmuje marszu i osłonę termoizolacyjną. Osłony wykonane są z płyty MDF, płyty wiórowej lub drewna. Loop-zawiasy mają wielką siłę i wytrzymałość. Dzięki nim drabina jest łatwy w eksploatacji. LSM modelu drabiny można kupić od «» Firma Fakro.

Składana drabina-transformator aluminium jest idealny do podnoszenia w przestrzeni poddaszaSkładana drabina-transformator aluminium jest idealny do podnoszenia w przestrzeni poddasza

W produkcji schodów strychowych uwzględnia następujące parametry:

 • wysokość sufitu;
 • Wysokość otwarcia poddasza;
 • Wymiary pudełka;
 • Składane schody wielkości iw dobrym stanie.

Kroki te drabiny są wykonane z wgłębieniami. sprzeciwiają się one przesuwne nogę podczas pracy drabiny.

Jak wybrać składana drabina aluminiowa transformatora (wideo)

Metalowa drabina-transformator - niezastąpiona rzecz budowy, naprawy, a podczas pracy w domu. Użyj drabiny do pracy na wysokościach. Składana konstrukcja ułatwia przechowywanie, transport, w razie potrzeby, do obiektu. Takie drabiny może składać się z innej liczby sekcji i etapów. Wybierz drabinę ostrożnie, wychodząc od celów, do których można z niego korzystać. Dla celów domowych zbliży się po schodach z małej wysokości roboczej. Działalność zawodowa jest przydatna do wyższej drabiny.

Rodzaje składane drabiny aluminiowe, transformatory (przykłady zdjęcia)

412 516 7cd48ea87942x1024 2177 2677 4242085b331e0b85ae1d4dc501a9e976 283607724w640h640img20151112103213 283607280w640h640img20151112103057 14500853401 1450172072alyuminievye-pristavnye-lestnicy

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 4

map