siyah duvar kağıdı ile şık iç

siyah duvar kağıdı ile şık iç

12 October 2017siyah renk ile duvarlar Dekorasyon özel dokunuş ve zarif cazibesi ile odaya getirmeksiyah renk ile duvarlar Dekorasyon insanlar hemen duvarlarla ne yapılması gerektiği hakkında düşünmek ve ne duvar kağıdı yapıştırılması gerekir, onarım başlamak zamanıdır özel dokunuşuyla odası ve zarif sharmKogda getirmek. Bu makalede, iyice türlü iç altında onlar kombine edilmesi gerekenler siyah duvar kağıdı uyduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.


Eğer bakarsanız, siyah olarak bile böyle bir ortak renk kafa karıştırıcı uzmanları olabilir. Duvar kağıdı siyah tamamen herhangi bir odaya yapıştırılabilir olsa da, elbette, çocuk iç böyle koyu bir renk önlemek için, daha iyidir. Renk bir gizem ve kasvet vardır, bilinmeyen ve gizemli bir şey vardır.

olmak oldukça güzel siyah duvar kağıdı ile odasında, ama mobilya hafif gölgeler ve renkleri bir varsa yapın.

Günümüzde piyasada siyah duvar kağıdı büyük bir seçim var. Sen dokunmak çok hoş bir model çevreleyecek bir desen, hatta duvar kağıdı ile düz bir duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Şimdi, siyah duvar kağıdı koyu renkler ve duvar kağıdı müşterileri arasında iyi bir popülerlik vardır.

Bu iç siyah beyaz duvar kağıdı gibi görünüyor

Siyah ve beyaz duvar kağıdı - bu enfes ve zarif bir çözüm. Doğru karışımı ile, oda çok güzel ve estetik hale getirecek.

Okleivaya oda siyah beyaz duvar kağıdı, karanlık duvar kaplamaları tahriş edici etkisini düzeltmek için doğru aydınlatma seçmelisinizOkleivaya oda siyah beyaz duvar kağıdı, karanlık duvar kaplamaları tahriş edici etkisini düzeltmek için doğru aydınlatma seçmelisiniz


Eğer duvar kağıdı satın almadan önce, yetkin odası dekore edecek iki küçük kurallarını dikkate değer:

 1. Oda küçük bir boyutu varsa, siyah desen duvar kağıdı ile beyaz almak daha iyidir. beyaz renk çok sayıda oda daha geniş ve ücretsiz bakmak sağlayacaktır.
 2. Oda çok büyükse, o zaman en iyi seçenek açık bir örnek var koyu duvar kağıdı, olacaktır.

Ama en iyi beyaz siyah-duvar kağıdı böyle bir salonu olarak geniş odalarında, bakmak söyleyerek değer. oda ziyaretçileri alıp onlarla orada oturup çekinmez, daha asil hale gelir. Neyse, böyle bir renk düzeni oda uzun süre kendisini hatırlatacak harika ve eşsiz bir atmosfer taşıyacak.

Duvar kağıdı uzun siyah hakim, o zaman mobilya açık renklerde güneş gözlüğü ve beyaz olmak daha da iyi olması gerekir. Bu denge oluşturur ve oda daha neşeli, değil gaddar ve iç karartıcı yapar.

yatak tescili ile ilgili olarak, antik çizimler ile şık koyu duvar kağıdı bakacağız. Onlar romantik bir atmosfer yaratmak ve bir yatak odası Sevdiğine olmak çok memnun olacak. Siyah beyaz bir duvar kağıdı satın olmalıdır zaman kesinlikle bu iki renk arasında bir denge olması gerektiğini anlamak ve bunu bölerseniz, oda iddiasız olacak ve efendisini memnun olmayacaktır.siyah arka plan üzerinde uygun duvar kağıdı nelerdir

Arkaplan - Lokal çok önemli bir parçasıdır. Arka plan herhangi duvar kağıdı çağrılabilir, ancak bunların çoğu tek renkli duvar kağıdı vardır. Yani, bu durumda saf siyah duvar kağıdı. siyah arka plan ile duvar kağıdı seçerken, odada olacak ve hangi renkleri mobilya satın ne tarz dikkatle dikkate almak gerekir.

Siyah duvar kağıdı - kreş dışında herhangi bir oda için bir kazan-kazan. Onlar alışılmadık görsel dernek oluşturmak, çok çaba olmadan içine yeni bir solukSiyah duvar kağıdı - kreş dışında herhangi bir oda için bir kazan-kazan. Onlar alışılmadık görsel dernek oluşturmak, çok çaba olmadan içine yeni bir soluk

tarzı gelince, bu konuda rengi siyah hemen hemen her stil için çok yönlü ve uygundur. o mobilya seçimine gelince, her şey daha zor hale gelir.

Duvar kağıdı olarak koyu olarak mobilya ve dekorasyon alırsak, sen kadar kaçınılmalıdır mümkün olduğunca olan çok kasvetli ve karanlık oda olsun. Ne diyebiliriz, içinde rahatsız açıkça belirmiştir. siyah arka plan için daha fazla ışık ve odanın neşeli bir atmosfer verecek ışık veya renk mobilya gerekir.

Siyah bir arka plana mobilya seçimi için birkaç ipucu

 1. o duvar rengine rağmen, karanlık mobilya almaya karar verildi özellikle iyi, büyük bir mobilya almak.
 2. bir kıymetli metal renginde boyanmış dekoratif unsurlar, karanlık bir arka plan üzerinde çok olumlu bakacağız.
 3. duvar kağıdı tamamen siyah ise, o odadaki ışıklar uygun olmalıdır. Susturuldu, yumuşak ışık en güzel ve atmosferik bir çözümdür.

Bu duvar kağıdı saf siyah eğer, o zaman oda bakmak daha zengin ve soylu yapacak gayet altın dekoratif öğeler uyacak dikkati çekiyor.

İlginç Arka plan: siyah örnek beyaz

Yukarıda belirtildiği gibi, görsel alanı genişletme için, siyah model kavgaları beyaz, küçük mekanlar için çok iyidir.

Genel olarak, bu renk şeması aşağıda sunulmuştur tesislerinde, o tür kullanmak daha iyidir:


 • mutfak;
 • Giriş salonu;
 • Banyo / tuvalet;
 • Bir genç için oda;
 • Yatak odası.

tesislerin bu tür için çok önemli uzay ve özgürlük hissidir. Koyu renk hakimdir Duvar kağıdı, orada yersiz bakmak ve çok yakında rahatsız etmeye başlayacaktır. Ayrıca onlar şimdi çok popüler ve hızlı bir şekilde sökülmüş gibi, siyah desenli parlak duvar kağıdı bulmak zor olduğu unutulmamalıdır.

siyah ve beyaz duvar kağıdı kullanarak, dikkatle iç dekorasyon tüm avantajlarını ortaya koymaktadır renginden, özel dikkat, mobilya seçmeliyimsiyah ve beyaz duvar kağıdı kullanarak, dikkatle iç dekorasyon tüm avantajlarını ortaya koymaktadır renginden, özel dikkat, mobilya seçmeliyim

çok oda tasarımı duvar kağıdı üzerine alışkanlıklarına bağlıdır, bu yüzden onun seçimi olarak ciddiye alınmalıdır. Resimler, elbette, stil bağlıdır. Bir soyut desenli siyah-beyaz-duvar neredeyse tamamen klasik tarzda yapılır odasında çok sakar bakacağız itiraf gerekir.

iç tasarımı nasıl: siyah-altın rengi duvar kağıdı

Siyah-altın duvar kağıdı - rafine tat ve zenginlik işaretiydi. Her ortalama kişi çok gösterişli ve iddialı alacağını olarak, kendi iç altın bir parça eklemek kabul etmek. Aslında, küçük altın öğeler yalnızca eğer, tabii ki, yetkin yürütülen, iç yararlanacaktır.


Altın üyeleri iyi bakmak hangi Odalar:

 • ofis;
 • salon;
 • yemek odası;
 • Yatak odası.

Ama altın aşırı tüketim odası değil daha zarif ve daha ucuz hale getirecek gerçeğine dikkat etmelidir. Zamanla, altın yaldız çok sıkılıp ve daha sonra arzu bu odada olmak, sadece yok.

siyah hemen hemen tüm iç detayları ile mükemmel bir uyum olarak Siyah ve beyaz duvar kağıdı yetkin izin konutun tasarımında aksanlarısiyah hemen hemen tüm iç detayları ile mükemmel bir uyum olarak Siyah ve beyaz duvar kağıdı yetkin izin konutun tasarımında aksanları

siyah duvar kağıdı üzerine Altın ekler desen sıradışı, özellikle çok ilginç bakacağız. Bu duvar kağıtları oda için büyük bir dekorasyon ve tüm misafirler ve arkadaşlar böyle cesur tasarım kararları hayret.

siyah duvar kağıdı ile oda tasarımı

bir yandan seçim için siyah duvar kağıdı ile oda tasarımı çok basit ve diğer taraftan çok zordur.

Siyah renk herhangi içine uyacak, ama burada siyah bir sürü kullanmak iç temel tarifi şöyledir:

 • Oryantal;
 • Etnik motifleri
 • Klasik;
 • Minimalizm.

Orada siyah renk aktif rol aldığı diğer stilleri, belirli bir sayıda da vardır, ama bu sadece en popüler iç tasarım stilleri karar vermek en iyisidir.

tarzı deneme, kapsamı uyması unutma. Örneğin, oryantal seçildi ise, parlak renkler bir sürü eklemek için gerekli değildir. Daha iyi kestane, koyu kırmızı, sarı veya altın ile siyah renk almaya ve bu duvarların büyük bir dekorasyon olacaktır.

Moda duvar kağıdı siyah gül

Siyah ile temsil edilir siyah rengin zarafeti, söz değil duvar kağıdı, yaklaşık konuşan deseni yükseldi. Siyah Gül çok romantik olduğunu, ancak modelin kendisinin dışbükey ise bunun en güzel görünümü, olur.

Artıları siyah gül duvar kağıdı:

 • desen yatak odası için çok uygundur, güzel ve zarif;
 • İyi diğer tasarım kararları ile kombine edilebilir;
 • duvar kağıdı çok uzun bir süre için uygun olabilir böylece bu tarz, moda dışarı çıkmıyor.

Ayrıca duvarda bir gül şeklindeki desen yakın duran bir vazo içinde canlı gül tamamlayacak eğer, görkemli bir olacağını bildiren bir küçük pano, fark edebilirsiniz. Bu kural gülleri resmeden tablosu yer alıyor.

Kara Cuma: odalar için duvar kağıdı

Kara Cuma - çok az maliyetle kendileri için birçok yararlı öğeleri satın alabileceğiniz bir süre. dükkanlarda Şu anda da duvar kağıdı için geçerli olan bir gerçek vızıltı vardır. Kara Cuma'da döneminde oldukça iyi duvar kağıdı satın, ama aynı zamanda, şu anda bu duvar kağıtları almaya çalışacağız diğer insanlardan onları gözyaşı neredeyse hiç ellere sahip muhtemeldir için.

herhangi bir ışık kaynağına yansıtan depresif kasvet siyah irade ayna dengeleyin herhangi bir ışık kaynağına yansıtan depresif kasvet siyah irade ayna dengeleyin

Duvar kağıdı alım faydaları "siyah Cuma":

 • Kaliteli ürünleri çok düşük fiyata satın alınabilir;
 • Çoğu zaman, Siyah önce Cuma yeni ürünün çok şey kattı.

Doğru durumun avantajı, iyi bir çok şey satın alabilirsiniz ve bu da duvar kağıdı için de geçerlidir. Sadece hızlı bir şekilde ihtiyacınız olanı bulmak gerekir ve ardından hemen kasiyere gidip hızlı bir onarım için kumaş satın alın.

"Kara delik" Duvar Kağıdı - kullanımlarını iç

kara delik duvar kağıdı - bu yeni ve modern bir şeydir. uzay ve galaksinin uzak expanses hatırlatır ve aynı zamanda yeni başarılara ilham verecek bir şey. onları çok zor dürüst olmak gerekirse bulun. Çoğu zaman onlar çevrimiçi mağazalardan satın alınmaktadır. Ayrıca, bir kara delikle duvar kağıdı diğer kendinden renkli duvar kağıdı ile kombine edilmelidir.

Bu duvar kağıtları Alış, bu duvar kağıtları tüm stilleri uygun değildir unutmayın. Çoğu zaman, onlar daha modern eğilimleri ile iyi anlaşıyorum.

tesislerin tasarımında siyah-beyaz-duvar kağıdı kullanımı (video)

Sonuç olarak, ben siyah duvar kağıdı seçimi bir nevi çok basit görünebilir söylemeliyim, ama aslında öyle değil. Bu tasarım ve çeşitli stilleri hakkında bir çok bilgi alır ve yalnızca bir bütün olarak oda ve iç uyumlu ve güzel olacak. 

Siyah duvar kağıdı (fotoğraf) 

0009 26-dakika 228 246 256 315 515 715 814 998e8c460cf241d236b1b6fc29c0a847aa5

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 74 = 75

map