Sıvı duvar 5, avantajları: duvar dekor malzemesi özellikleri

Sıvı duvar 5, avantajları: duvar dekor malzemesi özellikleri

12 October 2017Sıvı duvar kağıdı - harika bir alternatif sıkılmış web ruloSıvı duvar kağıdı - Birçok tasarımcıları zamanki silindir bıçakları terk sıvı duvar kağıdı kullanmayı tercih harika bir alternatif sıkılmış web rulo. Nedeniyle duvarlar için bu kaplamaya kendisine yeni ve farklı bir şey getiriyor odasında rahat bir atmosfer yaratmak bakabilirim.


Ne bir sıvı duvar kağıdı ve neden bu kadar popüler

Sıvı duvar kağıdı - Kuru ve ufalanan karışımın şekline sahip yüzeyler için bir kaplama malzemesi temsil eder. Çoğu zaman, bu gibi kaplamalar pamuk, selüloz veya diğer malzemelerden oluşur. Üreticiler sıvı duvar kağıdı, özel plastik torba (1 kg) içinde ambalajlanır üretir.

Bileşiminde bu malzemenin dekoratif sıva benzer çünkü sıvı duvar kağıdı ve geleneksel web rulo arasında bir ilgisi yok.

Özünde sıvı duvar dekoratif sıva bir çeşitlilik vardırÖzünde sıvı duvar dekoratif sıva bir çeşitlilik vardır

Sıvı duvar kağıdı onarmak için konut binalarında veya halka açık yerlerde kullanılmaktadır. Bununla birlikte, çok fazla nem (banyo ve mutfak) bulunmaktadır oda bir kaplama malzemesi olarak kullanılmamalıdır. Gerçekten de, nem etkisi altında, bu kapak, genellikle zarar görmüştür.

Nasıl duvar yüzeyindeki sıvı duvar kağıdı

Web rulo kullanırken bunu yapmak mümkün değildir onsuz duvarlarının yüzeylerinde hiçbir dikişleri, isterseniz özel sıvı karışımı harika bir çözüm olacaktır.


Duvarda sıvı duvar kağıdı, sıradan duvar kağıdı gibi bakmak unutulmamalıdır. Burada temel fark malzemenin bileşimdir. yüzeyde en küçük kusurları gizlemek, hem de odanın muhteşem dekorasyon bakmak mümkün doğal malzemelerle teşekkürler.

Nedeniyle, sıvı karışımın bileşimi çok tasarımcı doğal bileşenleri Bu madde ile çalışılması tercih içerir olmasından kaynaklanmaktadır.

Sıvı normale benzer görünüş olarak duvar kağıdı, ama aynı zamanda, daha çevre dostu ve dayanıklıSıvı normale benzer görünüş olarak duvar kağıdı, ama aynı zamanda, daha çevre dostu ve dayanıklı

Örneğin, yatak odasında, bu seçenek en uygun onarmak için olacaktır. Sonuçta, doğal bileşenler doğal atmosfer yaratarak, odada dinlenmek için iyi bir iklime sağlarlar. sıvı duvar seçenekleri, bir çok varlığı nedeniyle, en uygun malzeme zor değildir seçin.Bugün çok popüler karışımı birkaç boyama karışımı. Bu sayede iç şaşırtıcı sonuçlar elde etmek için yapar. Onlar duvarın belirli bir bölümü üzerinde uygulandığında Çok etkileyici sıvı duvar bakacağız. Odaya belirli bir alana odaklanmak için So yapamaz.

Sıvı duvar kağıdı: malzeme avantajları ve dezavantajları

Herhangi bitirme malzemeleri gibi sıvı duvar kağıdı kendi artıları ve bazı eksileri vardır.

Bu tür kaplamaların avantajları nelerdir:

  1. Görünüş. üreticileri homojen bir elyaf kullanımından dolayı bu malzemenin bütün türlerde yapısı, aynı türüdür. Bu nedenle, farklı tonlarda kullanılan sıvı kaplamalar lifli dolgu maddelerinin çeşitli ulaşmak için. Orada düzenli modelde ile özel desen, ama onların fiyatı konvansiyonel sıvı kaplamalara göre çok daha fazladır.
  2. geri kolay. hasar meydana geldiğinde, söz konusu bağımsız bir şekilde, sıvı karışımın uygulanmasından sonra bir kısmını geri kazanmak mümkündür. Nedenle ince işlerin tamamlanmasının ardından malzemenin kalıntılarını atmak için değil tavsiye edilir.
  3. Gerek duvarını önceden hazırlamak. Bu nedenle malzeme mükemmel pürüzsüz duvar yapım yüzeyini hizalamak mümkündür onun yardımıyla bir dekoratif sıva olması nedeniyle.
  4. yalıtım ile karakterize ve toz çekmemektedir. Bu avantajlar sayesinde odanın temizliğini kolaylaştırmak ve hatta aşırı soğuk sıcak ve rahat bir oda atmosferi yaratmak için yapmak.
  5. hayat. Sıvı karışım ömrü (15-20 yaş) çağrılabilir ve hatta bu saatten sonra, duvar cazibesini kaybetmez.

Hatta bir acemi bu kaplamanın yardımı ile odasında kendini tamir can.

Birkaç bilgi, bununla birlikte, sıvı duvar da mükemmel bir ısı yalıtkanBirkaç bilgi, bununla birlikte, sıvı duvar da mükemmel bir ısı yalıtkan

Ama küçük kusurları sıvı duvar kağıdı unutulmamalıdır. su korkuyor Malzeme. Bu sorunu çözmek için ek bir astar veya akrilik lak kullanılması tavsiye edilir. Fiyat sıvı duvar kağıdı - nedeniyle bu kaplamanın yüksek maliyeti çoğu zaman oda belirli bir alanı vurgulamak için kullanılır.

türleri ve duvar kaplama bileşimi: sıvı duvar nelerdir

duvar malzemesi, sadece bir duvara uygulandıktan sonra, düz bir şekle sahip olur. Karışımın başlangıç ​​formu ve kuru parçacık halinde olan. duvar küçük pamuk lifi, selüloz veya ipek. Ayrıca özel boyalar ve diğer birçok bileşen vardır ekleyin.


Süs türlerin üreticileri pahalı malzemeler (keten veya pamuk parçaları) ekleyin. Buna ek olarak alışılmadık etkileri de yün gibi, nakre kullanılır oluşturmak için kullanılır.

Nedeniyle sıvı kağıdı çeşitli malzemeler bileşimi, bir kaç formda olduğu gerçeğine.

selüloz

bütçe kategorisine bakınız. Bunlar düşük bir aşınma direncine sahiptir. Buna ek olarak bu tür bir kaplama hızla renk kaybedebilir.

Selülozik sıvı duvar bazı önemli dezavantajlara sahip bir bütçe çözümSelülozik sıvı duvar bazı önemli dezavantajlara sahip bir bütçe çözüm

ipek

Sıvı duvar kağıdı gibi tip özel ipek liflerden oluşur. Onlar dayanıklılık ve mükemmel kalitesi ile karakterizedir. Diğer malzeme ile bu karşılaştırırsanız, karışım iyice olup güneş ışığına maruz kaldığında rengini korur, böylece ipek karışımı en olumlu eleştiriler aldı.


İpek duvar kağıdı - daha pahalı bir çözüm, ancak, onların erdemleri listesi de oldukça etkileyiciİpek duvar kağıdı - daha pahalı bir çözüm, ancak, onların erdemleri listesi de oldukça etkileyici

kombine

Bu tip iki Yukarıdaki türler birleştirir. Ne yazık ki, bu malzeme ipek duvar kağıdı ile rekabet etmek mümkün değildir, ancak bulundu tüketicilerin bu tür ve niteliksel olarak basit selüloz olduğunu.

Sıvı dekoratif malzemeler kendi uygulamasında özellikle diğer farklılıkları sahip olma eğilimindedir. Bazı karışımlar suyla (talimat mutlaka kullanılmalıdır) ve anında çalışmaya başlayabilir olmalıdır.

Bununla birlikte, her zaman, beyaz sıvı, duvar kağıdı başka bir tür vardır. İstenilen gölge elde etmek için farklı boyalar ile çalışmak için özel yetenek gerektirmeden yapmak mümkün değildir. Bu nedenle, sadece profesyonel gerekli gölge oluşturulması yapan.

Kombine duvar kağıdı - fiyat ve kalite optimal kombinasyonuKombine duvar kağıdı - fiyat ve kalite optimal kombinasyonu

Sıvı duvar kağıdı özellikleri: Özellikleri ve Özellikleri

Bir bitirme malzemesi olarak sıvı duvar kağıdı üzerinde yoğunlaşırken, mutlaka ustaların yardımı başvurmak. Sonuçta, hatta sahip kişiler için uygun bu seçenek onarım asla onunla ilişkilerinde vardı. duvarların tüm yüzeylerde duvar uygulamak yeteneği, hem de düzgün bir kaplama oluşturmak için yeteneği - bu malzemenin önemli özellikleri.

Eğer problem alanları ile çalışmak planlıyorsanız, astar uygulanmalıdır. Sonuç toz lekeleri olan bir yüksek kaliteli ve duvarda olduğu şekilde bu durum gereklidir. Bu malzemenin üstüne tatbik edilebilir nem direnci kaplamanın artırmak için akrilik bir vernik.

Başka bir yararlı özelliği kaplama sıvı duvar doğru çeşitli hasar yeteneğidir.

sıvı duvar yüzeyi ile kolayca çeşitli hasarı gidermeksıvı duvar yüzeyi ile kolayca çeşitli hasarı gidermek

duvar normal görünüm kazanmıştır için, dikkatle sonra malzemenin taze bir kat kullanmak, zarar görmüş kısmını çıkarmak gerekir.

özen sıvı duvar kağıdı ile çalışırken sıcaklığı 15 ° C altında ve düşmemesi

Sıvı duvar kağıdı İster insan sağlığına zararlı

"Adam kaplamanın herhangi bir olumsuz etkisi yok mu?": Sıvı duvar kağıdı açıklaması sayesinde, soruya cevap gerektiğini

Nedeniyle duvarın malzemesi mikro gözenekli yapısı, hem de bir kişinin, üzerinde olumsuz bir etki yaratmaz duvar kağıdı küçük bir pürüzlülük sergiler olması nedeniyle, bunlar sağlığa zararlı değildir.

Sıvı duvar kağıdı insan sağlığına kesinlikle zararsızdırSıvı duvar kağıdı insan sağlığına kesinlikle zararsızdır

Bu tür bir kaplama vasıtasıyla yüzeylerinin onarım yapmak için tersine, oda oluşturulur:

  1. Normal yalıtımı. Bu odada sayesinde yaşam için elverişli koşullar elde etmek mümkündür.
  2. Çatışma toz birikmesi. Ayrıca, malzeme, çeşitli koku absorbe etmez. kalitede Bu tür bir kullanım ömrü, yüksek antistatik özellikleri elde edilir.
  3. Ses Yalıtımı. Bu özellik sıvı duvar kağıdı doğasında, ama tamamen dış gürültü kurtulmak olamaz.

Malzeme zehirli değildir. Nedeniyle çeşitli doğal maddeler duvar kağıdı sıvı karışımların üretimi için kullanımı ile insan vücudu üzerinde ters bir etki yapmaz. Bu nedenle, bu kaplama genellikle çeşitli alerji ve çocukların muzdarip kişilik odalarda da buldular.

Tüketici yorumları ve danışma ustaları

herhangi bir malzemenin sıvı bir karışım olarak pozitif ve tam tersi tepkileridir. Genellikle olumsuz yorumlar karışımın uygulanması sorunu ile karşı karşıya olan bu tüketicileri bıraktı. Sonuç olarak, beklenen sonuç elde edilmemiştir. Maalesef, bu durum, bitirme işlemi teknolojisinde ihlalleri varsa.

önce sıvı duvar uygulamaya uygun yüzey hazırlama önemlidirönce sıvı duvar uygulamaya uygun yüzey hazırlama önemlidir

en uygun araçları seçmek ve duvar astar sorunlu alanları işlemek için tavsiye edilir sorunları önlemek için.

Deneyimli Usta tavsiye mutlaka başlayanlar hazırlık yüzey ve bir yardımcı uygulama talimatları gibi kullanın. Bu uzun yıllar sahipleri memnun edecek duvar tamamen pürüzsüz bir kaplama yapacak. Bu nedenle, negatif değerlendirmeleri okumadan önce profesyonellerin görüşüne daha iyi dikkat vardı.

Nasıl sıvı duvar kağıdı (video) vardır

Sıvı duvar kağıdı haklı tüketicilerin dikkatini hak etmektedir. Sonuçta, onlar herhangi bir oda süslemeleri için kullanılabilir. Doğal malzemelerle ve uygulama kolaylığı sayesinde gerekli becerileri olmasa bile insanlar olabilir böyle malzeme ile çalışmak. Bu tür bir kaplama duvarlarının küçük kusurları maskeleme ile baş ve odada bir dekoratif süs olur. Eğer iç konforlu ve rahat bir ortam elde etmek istiyorsanız Bu nedenle, sıvı duvar kağıdı benimsemelidir. 

Dizayn sıvı duvar kağıdı (fotoğraf)

1-32 1-12 29 1-81 1002881 824 38937570010 402253760 Belye-zhidkie-oboi-v-prikhozhey-foto-1024x656 bezhevye-zhidkie-oboi-dlya-Sten-foto-v-spalne

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1

map