Şirin küçük bir oturma: oda her şeyi özellikleri

Şirin küçük bir oturma: oda her şeyi özellikleri

12 October 2017Çoğu zaman, mutfakta birleştirilir, oturma odasının alanını artırmak, ancak diğer ilginç seçenekleri bol vardır içinÇoğu zaman, oturma odasının alanını artırmak için, onu bir mutfak ya da koridor ile birleştirmek oldukça mümkündür, mutfak ile birlikte, ancak orada diğer ilginç variantovChtoby bolluk salon daha geniş ve işlevsel hale getirmek olduğunu. Buna ek olarak, yatak odası için sadece bir bekçi bırakarak bütün duvarları kaldırmak mümkündür. Böyle bir karar, sadece gerekli tüm mobilya düzenlemek için yardımcı olabilir, ancak ek olarak uzay görsel büyük yapmayacağız. duvarların olmaması oda daha hafif ve havadar yapacaktır.


küçük yaşam için doğru mobilya nasıl seçilir

Bir mutfak oturma yemek alanı ile birleştirildiğinde bu salonda bulunan ve sınır bölgelerinde de yer alabilir. Mobilya satın öncesinde, bunun iki oda arasında kolay hareket için yeterli alan kalır emin olmak için gereklidir. Bu seçenek sadece büyük ve ferah mutfaklar için idealdir. ağır ve ağır fonksiyonel dolapları ve hafif raflar değiştirilmesi, yerden tasarruf ve oda daha geniş yapmak mümkündür.

Evde yaşayan rahatlatıcı ve eğlenceli bir oda olduğu için yer özellikle önemli alır, bu yüzden bir doğru vermek gerekir olduğunu.

Nedeniyle metrekare eksikliği, küçük bir odada bir tanıdık iç izin vermeyecektir. yaşam düzenlemesi için mobilya seçerken size uygun gerekli tüm iç düzenlemek ve aynı zamanda, boşluk bırakın gerçeğine dikkat etmek gerekir.

Eğer iç öğelerin seçimi Devam etmeden önce düzgün boşluk donatmak mümkün olur, çünkü mobilya düzenlenmiş anlamak için, odanın bir ön tasarımı yapmalıdır.

küçük bir oturma odası yenilenmesine ana prensip - maksimum kullanılabilir alanı kullanmak, özellikle, mobilya dönüştürülmüş lazımküçük bir oturma odası yenilenmesine ana prensip - maksimum kullanılabilir alanı kullanmak, özellikle, mobilya dönüştürülmüş lazım


şık ve fonksiyonel küçük bir oturma odası için, yeterince hızlı bir şekilde dinlenme ve alımı için belirli alanları oluşturmak için yardımcı olacaktır, çünkü dönüştürülebilir mobilya mümkün olduğunca almak arzu edilir. Buna ek olarak, daha verimli alanı kullanmak için fırsat vardır. Küçük bir boyutta oturma odasında, dolap ve duvarlara iç öğelerin seçimine esas sorumlu yaklaşımı mükemmel uyum sağlar.

Daha iyi eleman tarafından bir duvar elemanı almak için, ve gömme dolaplar tercih vermelidir.

Ne zaman küçük bir oturma odasında döşemeli mobilya seçimi birçok ayrı unsurdan oluşmaktadır modüler kanepe, tercih vermelidir. Bütün bu unsurlar taşıyabilir hatta kaldırmak için çok uygun olabilir ve böylece alan serbest bırakmak mümkündür. Odanın etrafında serbestçe hareket edebilmek için mobilya arasına belli bir mesafe bırakmak emin. Bölgeyi çeşitlendirmek yardımcı olacak güzel ve şık kanepe bakmak ilginç olacaktır. Ayrıca, bir cam veya parlak masa ile rahat sandalyeler ve küçük bir sehpa kullanabilirsiniz. Böyle iç öğeler küçük bir oturma odası için ideal bir çözümdür.

küçük bir oturma odası doğru tasarım: Fotoğraf

Eğer daire onarım yapılması için planlıyorsanız, dikkatli gerekli tüm iç seçmek yanı sıra dikkate dekorasyon kendine özgü niteliğini almak gereklidir. Eğer oturma odasının alanını genişletmek olamaz, görsel alanı genişletmek için hileler çeşitli kullanmak gereklidir. küçük boyuttaki oturma odaları iç fotoğraflarını izlerken, odanın en ilginç varyantı tasarımını seçmek mümkündür. Ne zaman yaşayan bir yapım ile ilgili unutmamalıyız. dekorasyon tüm öğeler parlak renklerde yapılmalı ve doğal malzemelerden yapılır. İyi rakamlar ve çiçek motifleri ile aksesuarları bakacağız.görsel olarak iç parlak renkler kullanarak, örneğin, oda boyutlarını büyük hali çeşitli tasarım teknikleri yardımıylagörsel olarak iç parlak renkler kullanarak, örneğin, oda boyutlarını büyük hali çeşitli tasarım teknikleri yardımıyla

küçük oturma odalarının gerçek fotoğrafları görüntüleme, ideal olarak gelecektir en rahat seçenekleri seçmek için bir olasılığı vardır.

Küçük bir salon duvar yerleştirmek

oturma odasının düzenlenmesi küçük, pek çok iyi oda özel bir zarafet verir ve uzay görsel büyütmek için duvarlar düzenlemek için nasıl düşünüyoruz. Duvarların Tasarım gereği oda daha konforlu ve rahat tüm sorumluluğu yaklaşmak gerekmektedir. Oldukça ilginç ve popüler bu yolu alanını artırmak ve ayrı bölgeye odası tasvir, çünkü bir duvar singling yöntemidir. bir duvara veya Masaüstü gibi yardımcı olmak için ayrı bir alanda ve her zamanki duvar kağıdı, yetkin birleştirmek onların ana odaklanın.

o iç daha ilginç hale yardımcı olacaktır çünkü oturma odasında duvarların Dekorasyon ayrıca, birkaç farklı teknikler kullanılarak yapılabilir ve oda çok daha geniş olacaktır.

farklı tasarım duvar kağıdı kullanarak, aynı zamanda görsel daha geniş bir oda yapar duvarların birini seçebilirfarklı tasarım duvar kağıdı kullanarak, aynı zamanda görsel daha geniş bir oda yapar duvarların birini seçebilir

Uzun süre oturma odası, taze ve parlak kalmasını tasarlamak için, mekanik hasara karşı dirençli olması için duvar kağıdı seçmek gereklidir.

kabartma duvar dokusu, hem de küçük baskılar, parlak doygunluk bazı malzemeler ile yardımcı olmak için duvarlarda düzensizlikleri ve hasar her türlü saklayın. görsel birkaç oturma odasının alanı genişletmek için, küçük desenleri seçmek değer.

küçük bir oturma odası yenilenmesine renk düzenini nasıl seçilir

Küçük oturma odaları çok uygun bir renk seçimine talep ediyorlar. Eğer dekorasyon için yanlış renk seçerseniz, görsel zaten küçük bir oda azaltabilir. görsel oda alanı büyütmek için biraz yardımcı olacaktır, çünkü açık pastel tonlarda odayı yapmak en iyisidir.

Mükemmel salon tonları gibi dekorasyonu için uygundur:


  • mavi;
  • yeşil;
  • Beyaz.

Tüm zerafet ve odanın benzersiz tarzını vurgulamak olacaktır oturma odası serin renklerle çok iyi görünüyor. mavi ve yeşil renklerin birleşimi özel bir tazelik ile odanızı dolduracak. Buna ek olarak, gri herhangi tonları kullanmak için uygun olmakla birlikte, güzel bir yerleşim iç almak için sıcak tonları ile seyreltilmesi gerekir. Oda küçük ise, dekorasyon beyaz için kullanmak gereklidir.

Mavi ve beyaz tonları yanı sıra küçük bir oturma odası dekorasyonu için mümkün daha uygun - sadece onlar iç taze notu getirmek değil, aynı zamanda ferahlık hissi yaratmak yapmakMavi ve beyaz tonları yanı sıra küçük bir oturma odası dekorasyonu için mümkün daha uygun - sadece onlar iç taze notu getirmek değil, aynı zamanda ferahlık hissi yaratmak yapmak

O sadece görsel sınırlarını genişletmek, ancak buna ek yardımcı olmaz:

  • ışık ile oda dolduracaktır;
  • Oda hafiflik ekleyin;
  • kenarlığı kaldırmak yardımcı olun.

beyaz tonlarında oda yapma aşırı tıkanıklık önlemek ve daha ferah ve aydınlık hale gelmesine yardımcı olacaktır.


Küçük oturma odasında aydınlatma koymak nasıl yetkin

Küçük boyutu oturma odası inşaatı çok önemli bir görevdir. Özellikle dikkat çünkü yeterli miktarda olmalıdır küçük bir odada, aydınlatma dikkat edilmelidir. pencereler çok karanlık ve masif perdeleri kapatmak gerek yok odasında yeterli ışık geçecek saydam kumaş kullanmak en iyisidir.

doğal ışık ek olarak ayrıca yapay ışıklandırma kullanılmalı. Oda kompakt ise, o avizeler seçimi yeterince büyük değildi gerçeğine dikkat etmek gerekir. Çok büyük avize çok ağır alandır ve oturma odası daha geniş yapmak mümkün olmayabilir. Apart ana ışık kaynağından ek birkaç olmaktır. O başka lambaları, aplikler, zemin lambaları, masa lambaları gömülü veya edilebilir. Ek ışık kaynaklarının kullanımı - olumlu zonlu alanı yardımcı olacak ideal bir çözüm. oda özel bir zarafet verir yardımcı olacaktır aydınlatma IKEA araçları bakacağız iç Çok güzel ve zarif.

Kompakt bir oturma odası için küçük boyutlu avizeler ve spotlar kullanmak daha iyidirKompakt bir oturma odası için küçük boyutlu avizeler ve spotlar kullanmak daha iyidir

küçük ölçekli oturma odası için onlar ışık yansıtır ve böylece, sen oda alanı biraz ekleyebilir, çünkü bir çok parlak yüzeyler kullanmaktır.

Odayı tasvir etmek gerekirse, bunlar mükemmel ışık ve dolayısıyla hafif ve odanın alanına yansıtması nedeniyle, cam bölmeler kullanmak en iyisidir.

küçük bir oturma odası dekorasyon için fikirler (video)

kolay değil, ama küçük bir odada konfor yaratmak mümkündür. Önemli olan dikkatli düşünmeye. Size iyi şanslar!

küçük bir oturma odası (fotoğraf) tasarlayın

3 5 15-3 96 43e572b5e31c16e2ebf5b409203661e1 2910 13825 20151idli02c01PH119470 cd4bc2384ccd64c810aecdcaaa8b dizajn-malenkoj-gostinoj-v-stile-yüksek teknoloji

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 + = 84

map