The BlogGüzel ve şık asma tavan yatak odası gerekli bir sıcaklık ve rahatlık verecekGüzel ve şık asma tavan yatak odası gerekli bir sıcaklık ve rahatlık verecek


Hemen hemen her tavan görünüşe rağmen onlar, diyelim ki, kartonpiyer yapılmış macun ya da tavan cihazı, yüksek kaliteli malzemeler kullanıldı zaman, nereden geldiğini, hatanın kendisine her türlü kurtulmuş değil, işin kendisi çok tecrübeli ustaları gerçekleştirildi. Farklı aydınlatma (tarafında daha fazla aydınlatma) kaçış tamamen mümkün olmadığı farklı görünür kusurları 'de. Şık tavan, fotoğraf hangi yatak odası veya başka herhangi bir odada tek bir aksiyomuna teyit - tavana bu tip ev sahiplerine teşvik edilmez yüzey kusurları her türlü tamamen "serbest".

Yatak odasında Asma tavan: ne seçilir

Stretch tavanlar kendi seçimi oldukça çeşitlidir, farklı türleri vardır. Özellikler tasarımları oldukça benzer, ama tamamen farklı materyal ve görsel bir bileşenidir. Hangi seçenek yatak belirli bir türü için uygundur - daha ayrıntılı olarak her tür inceleyerek belirlenebilir.

parlak tavanlar

ikinci bir isim var - lake. ağ, bir ayna oluşturmak, içinde% 90 yansıma etkisi yüzeyleri. Bu tavan odanın optik boşluk artar ve oda alçak tavan, sonra, gerginlik tavan parlak yüzeyi sayesinde, küçük yatak odasında çok önemlidir üst, gelen "baskı" rahatlayacak. Bu tavan Geniş renk gamı ​​en cüretkar tasarım fikirleri için izin verecektir.

tavan parlak yüzeyi görsel olarak küçük bir yatak odası alanı artırmak olduğunutavan parlak yüzeyi görsel olarak küçük bir yatak odası alanı artırmak olduğunu


parlak parlaklık tavan yatak odanızın özel bir çekicilik ve belli bir hafiflik verecek - oda optik daha geniş olacaktır. 

mat tavan

Bunlar, belki de türün klasikleri vardır, çok uzak yenilikçi fikirler değil. muhafazakar bir doğaya sahip olanlar için idealdir. Bu seçenek, nedeniyle hafif pürüzlü yüzeye mükemmel hizalanmış ve boyalı tavan izlenimi yaratır. yansıma etkisi yoktur ve ışımanın herhangi bir belirti yoktur için, bir yatak olarak oda önemli olan belirli bir yumuşaklık ve konfor mevcudiyeti vardır. Ayrıca, fiyat açısından daha erişilebilir mat tavan.

buzlu tavan Gizli tonları yatıştırmak ve rahatlayın.

saten tavanlar

Aynı zamanda hem parlak ve mat tavan tüm avantajlarını bir araya getirir. boyalı yüzey, çok daha etkileyici bir mat daha bakar sanki aksine, tavan fırçalanmış. Bu sinir bozucu yansımaları olmadan ışık yansıtır. Düzlük ve ipeksi, göze batmayan parlaklık, dikkat çekici bir şekilde, öne çıkmayan iç yatak odası tamamlar.

Saten streç tavan - Yatak odasını bitirme için güzel ve pratik malzemeSaten streç tavan - Yatak odasını bitirme için güzel ve pratik malzemeSaten tavan klasikten en modern arasında değişen iç her türlü için idealdir.

Saten tavan farklı ışık kaynakları altında gerçeği ile karakterizedir ve farklı görünüyor.

İki seviyeli yatak odasında germe tavanlar: tasarımı birleştirir

yatak odasında tavana en çok ev sahibi o yataktan en görünür olmasıyla bilenmiş odaklanın. Bildiğiniz gibi uyanış üzerine, kusurlu tavan sadece tahriş, ancak hiçbir olumlu duygular neden olabilir.

Eğer bölgeye oda bölmek karar ve iki seviyeli aydınlatma düzenlemek istiyorsanız, iki seviyeli tavanlar - bu tam ihtiyacımız olan şey.

Kombine tavanlar önemli ölçüde yatak tasarımını zenginleştirmek çünkü ek olarak, iki katmanlı bir tavan düzenlenmesi, sen bir kombine tasarım yapabilirsiniz. Bu durumda, iki tonda uygulanan çoğu tavan yapmak. 

Stretch tavan bittikten diğer türleri üzerinde birçok önemli avantajı vardırStretch tavan bittikten diğer türleri üzerinde birçok önemli avantajı vardır

Sen iki bölgeye oda ayırabilirsiniz.

Bu gibi görünecektir:

 1. Mat bölgesi;
 2. Parlak bölge.

Bu durumda, fonksiyonel alanları tek tek yatak olacaktır. Buna ek olarak, alçıpan olası yerleştirme - sadece stil ve bireysellik kontrastını vurgulaması bekleniyor.


Tasarım tavan Yatak odası: Geniş renk gamıyla asma tavan

Tavan tasarımı farklı renklerin en çeşitli, ancak diğer faktörlerin yanı sıra yardımıyla, hatta beklenmedik ve çok yönlü palet sadece olabilir. Renkli tavan giderek daha popüler.

Şimdi ise geçmiş yıllarda tavan münhasıran beyaz, ama beyaz tavana varlığı, kimse inkar etse şimdi bu klişe uzun yarar acisindan ömrünü edilmiş ve - klasik!

Her renk var olma hakkına sahiptir ve kesinlikle herhangi bir renk bugün uygulanabilir.

Herhangi yatak içine mükemmel uyum Asma tavanHerhangi yatak içine mükemmel uyum Asma tavan

Yatak odasında tavan rengi her şey olabilir. Her şey kendimizi koyuyoruz için ayarladığınız görevler bağlıdır. Tüketici klasik tavanın bir destekçisi ise, beyaz, mat tavan uygundur ve. Eğer deneyci uyursan, tavan, koyu olabilir siyah dek - Birçok bu çok etkileyici buluyorum.


Yatak odasında Vernik streç tavan mercan rengi (video)

Bir resim ile germe tavanlar: stil görüp takdir edeceklerdir

Times yüzlerinin olmaması ve mat tavan çoktan gitmiş. Herkes pozitif istiyor. Bir resim ile germe tavanlar - canlı bir örnek. Bu yenilik daha iyi anlamak için, resimlerin yardımına koşacaktır. otel fotoğrafları, size ne gerek hemen anlayacaktır. 

tercihlerinize bağlı olacaktır özellikle bireysel duruma, - gergi tavan türünü seçintercihlerinize bağlı olacaktır özellikle bireysel duruma, - gergi tavan türünü seçin

yıllar tabii ki, sadece ikinci gününde tanıdık olmaktır istenen konuyu önceden seçen, gelmesini Bu resimde zevk, ancak tam tersine, sadece lütfen olacak.

Resimler çok farklı olabilir ve belki de size göre, büyük bir yazıcıda basılan en krasivyy.Risunki bir çizici denilen, mevcut herhangi numuneyi memnun etmek mümkün olacak. 

Bir desen ile bir tavan seçerken göz önünde bulundurmanız gerekenler

 1. Doku: mat, saten, parlak;
 2. Şeklin alanı. Resmi genelinde tavan işgal olacaksa, tabii ki, daha pahalı olacak. Bununla birlikte, sadece fragmanları verilebilir.
 3. ihtiyacı Fotoproby bu hizmeti ücretsiz fazla olduğunu. İstenilen renk ve çözünürlükte görüntüye uygulanan küçük bir parçası, size gelecek resmin gerçek resmini gösterecektir. Bir şey beğenmezseniz, her zaman görüntüyü ayarlayabilirsiniz.

zararlı boyalar, içinden görüntü uygulanırsa Genellikle tüketici sorar. Fotoğraf bastırmak için ismini kendisi için konuşur eko-solvent mürekkep kullanır. Bunlar çevre dostu, kokusuz ve çabuk kuruyan vardır. Yani, böyle bir rakam fena değil ve bunu yapmak için dairede ev için oldukça güvenlidir.

şık ve benzersiz: fotoğraf baskı germe tavanlar

Fotoğraf baskı sayısız değerlendirmeleri ile kanıtlandığı gibi, daha tüketici daha fazla ilgi. Bu tip tasarımın daha popüler hale gelmektedir.

Sen, yalnızca bir baskı sayesinde tamamen benzersiz tavan oluşturabilirSen, yalnızca bir baskı sayesinde tamamen benzersiz tavan oluşturabilir

Eğer bir gün boyunca şekerleme yapmak aşık olup sabah hızlı uyanma hayranı iseniz, o zaman yatakta luxuriating, kafanın üstünde bulunan görüntü, takdir edebilecektir. Bu alabiliriz ve düzen, iyi, şimdi bu bir sorun değil. Bir fotoğraf baskısı altında, tavan süslemeleri için tasarlanmış herhangi bir benzersiz görüntüleri geliyordu.

görüntü seçenekleri

 • bulutlar Yüzer;
 • yıldızlı gökyüzü;
 • uzay teması;
 • çiçekler;
 • Özet tablolar, vb

bir şeyin eşsiz görüntü, resim veya zihniyetin parçası olmak. Seçeneklerin çeşitliliği ve amaç - Aynı: eşsiz ve konforlu bir konaklama yapmak.

3d Stretch tavanlar: güzellik büyüleyen

Bu büyük bir ihmal söz değil 3D tavan varlığı olacaktır. Bu know-how muhteşem bir görünüm gerçekten dizginsiz hayal gücü ile müzmin estetik ihtiyaçlarını değil, aynı zamanda bir adam karşılamak için sadece edebilmektedir.

3D Hakkında tavanlar sonsuza konuşabilir, ve aynı zamanda, söyleme - bu kadar geniş, çok yönlü bir kavramdır.

Gergi 3D tavan herhangi bir bireysel ve eşsiz yatak odası içini yaparGergi 3D tavan herhangi bir bireysel ve eşsiz yatak odası içini yapar

Tabii ki, metrekare başına fiyat. m. Bu yeniliğin herkes gelemez değil, ama sonuç, sonunda, hala büyük masraflar haklı. Germe tavanların bu tür fiyata geliyor anlamak için, belirli faktörleri dikkate almak gerekir.

3D tavan maliyetinin Bileşenleri

 1. Fiyat anneler (film ve profil);
 2. baskı maliyeti;
 3. diyot bandın fiyat;
 4. Fiyat yansıtıcı (folyo);
 5. Kurulum maliyetleri.

Yani, fiyat "aynı" kapak önemli ölçüde değişebilir için gibi görünüyor.

3D teknolojileri modern iç tam bir parçası olan bir hacim tavan oluşturmak için gerçek bir fırsat sunuyoruz. Başlangıçta, bu tavan uygulanması başında, bu çoğunlukla olduğu, kulüpleri, alışveriş merkezleri ve diğer kamu kuruluşlarının her türlü kullanılmaktadır. 3D efekt bireyselliği, tamamen benzersiz bir atmosfer yaratan bir odanın bile benzersiz olma vurgular. Son yıllarda, bu teknoloji bir yerleşim alanı uygulanmıştır.

Bugüne kadar asma tavan oldukça popüler dekorasyon malzemesi, hizmet ömrü en fazla 30 yıldırBugüne kadar asma tavan oldukça popüler dekorasyon malzemesi, hizmet ömrü en fazla 30 yıldır

3D-mimarlık doğrudan müşteri tarafından takip kişisel tercihleri ​​ve hedeflere bağlıdır.

Bu şeklinde olabilir:

 • çevreler;
 • koniler;
 • dalgalar;
 • kemerler;
 • küp;
 • tavanlar;
 • kemerler;
 • Sütunlar.

Bu yenilik yanı herhangi tavanlar gibi, yüzeyler içinde sadece herhangi kusurları gizlemek, hem de gözler iletişimin her türlü meraklı kaldırmak mümkün kılar.

Üç boyutlu görüntüler herhangi bir hasta olabilir. Bu resim görünür sınırları vardır alanı tamamen şaşırtıcı etkiyi elde etmek için izin verir ve desen en "gerçek" bir şekle sahiptir.

Görüntü tavan yüzeyine sadece uygulanan ve daha sonra olağanüstü güzellikte bir iç yaratan, odanın duvarları boyunca düzgün hareket edilir.

Yeni 3D streç tavan teknolojisi (video)

3D efektli: yatak odasında yıldızlı gökyüzü oluşturmak

Böyle bir mucize kendi elleriyle, evde veya başka bir yerde oluşturmak mümkündür.

Yatak odasında yıldızlı gökyüzü çok görmek istiyorum, ancak genellikle malzemelerin yüksek maliyeti, projektör ve işin maliyetini iter.

Yani, biz kendi elleriyle bu şaheseri yaratmak işte kaydedin.

İki yöntem vardır:

 1. delinme tavan bez yana;
 2. tavan resimleri delinmesiyle olmadan.

Bir yıldızlı gökyüzü tasvir Aydınlık tavan, en düşük maliyetle en Kendi elleri yapabilirsinizBir yıldızlı gökyüzü tasvir Aydınlık tavan, en düşük maliyetle en Kendi elleri yapabilirsiniz

Tabii ki, bunu yapmak için, size sabır ve titizlik gerekir. Biz tavan resimleri delmeden üretimin adım adım yönergeler verir.

adım kılavuz adım

 • Başlangıçta, sahte tavan (örneğin, kontrplak) imal etmek için;
 • Ayrıca, asma tavana gece gökyüzünde eşlemek için uygulanır;
 • Eğer bir tavan yüklemeden önce lif ipliği aracılığıyla çekerek kart tekrarlayarak, delik açmak gerekir;
 • Tavan ara madde bahsedilen iplik kurulumu tamamlandıktan sonra uzunluk ve tutkal kesilecek;
 • Ayrıca, montaj gerilimi malzeme gerektiği;
 • Sahibi sürekli değişen görüntü düşünmek arzusu varsa, svetodiodnyypokupaetsya projektör, ve amacı eğer - doğallık, bir projektör halojen satın almak gereklidir: projektörü seçilmesi aşağıdaki gibidir.

Tasarım Fikirler: Yatak odasında tavan (video)

asma tavan değil sadece en olduğuna Sonuç olarak, ben gerçeği vurgulamak istiyorum

Onun tüm mevcut tavan bittikten güzel, ama aynı zamanda en pratik. Yeterince en azından ara sıra bir süngerle silin - Tavan kaplamaları için bakım son derece basittir. O bir sonraki boyama gerekir ve 30 yıldır görünümünü korur etmez. sızıntı gelince, tavan büyük ölçüde kaplamalar (duvar ve zemin her ikisi de) tutmak olasılığını artırarak, 100 litre su kadar tutacak, hem de mobilya olası hasarı önlemek yapabiliyor. Yani, gerçekten, düşünün ve tavan bitirme uzun ömürlü açısından doğru seçimler yapmak gerekir!

yatak odası için Germe tavanların dizayni (iç fotoğraf)

1 dakikalık 2-min 3 dk 4-min 5 dk 6 dakika 7 dakika 8-min 9 dk 10 dakika 1 dakikalık 2-min 3 dk 4-min 5 dk 6 dakika 7 dakika 8-min 9 dk 10 dakika

Leave a Comment

Your email address will not be published.

65 − = 62