Şık siyah ve beyaz kanaviçe: anahat şeması

Şık siyah ve beyaz kanaviçe: anahat şeması

12 October 2017İnternette siyah-beyaz-nakış yapmak için kullanılabilecek pek çok düzenleri vardırİnternette, vyshivkuKazalos için siyah-beyaz yapmak oyunu Çiçekler pahasına ilginç efektler elde edebilirsiniz böylece iyi çapraz dikiş için kullanılabilecek birçok düzenleri vardır. Ama sadece renkli, ilk bakışta, basit bir grafiğe, sen nakış ve işlemeli gömlek başyapıtlarından oluşturabilirsiniz genellikle tüm yapabileceği, vb. Bu dikiş içinde acemiler ve artıları ve sevilen Bu özel alana nakış.


Çapraz Dikiş siyah ve beyaz: özellikler

Eğer fotoğraflara bakıp dikkatli akran siyah beyaz nakış en küçük ayrıntıları görebiliyorsanız. Aşağıdaki açıklama, özellikle yeni başlayanlar için, yararlı olacaktır, çünkü göründüğü kadar basit değildir.

Siyah ve beyaz nakış sadece iki teknik vardır:

 • kontur;
 • Tek renkli.

çerçeveli siyah-beyaz nakış, mükemmel iç mekan dekorasyonunu tamamlayacakçerçeveli siyah-beyaz nakış, mükemmel iç mekan dekorasyonunu tamamlayacak

Her tür kendi artıları ve eksileri vardır, işin karmaşıklığı derecesi de farklıdır. başkalarıyla mukayese tekniği Kontür, oldukça basittir. o başlayanlar böyle nakış takım için ayarlar çünkü. Onun özelliği nakış sadece beyaz ya da siyah iplik kullanımı ile yapılır olmasıdır.


muhteşem kanaviçe siyah ve beyaz siluetleri Bakın - vs. çiftler veya dansçı kızlar, bir tarihte erkek ve kadının farklı yaşlardaki insanların, yağmurda kız için bir zevk Bu bir resim yürümeye başlayan ya da küçük komik küçük hayvanlar olabilir.

Çapraz Dikiş: siyah ve beyaz düzeni, black tuval ile çalışmak

beyaz arka plan için anahat genellikle seçilir, ancak siyah için sırasıyla siyah bez gerekir. Siyah bir baz o kadar basit değil ile delikler iğne kolay olarak kabul edilmez çünkü Ancak şimdi, çalışırlar.

daha kolay bir siyah anahat çalışmak yapmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir: • siyah düz beyaz tuval malzeme, çember üzerinde çok iyi bir çekme temelinde alt altına yerleştirilen;
 • Delikler beyaz arka plan parlayacak - bulmak ve melezlerin sağ sayı daha kolay olacaktır saymak;
 • Endekse göre parmaklar beyaz yapışkan bant şeridi sopa edebilir ve parmaklarınızla kumaşın altına tutulur, kolayca delikleri bulabilirsiniz;
 • iyi, nakış deseni, kolayca ılık suda basitçe prostirnite nakış tarafından silinen sabun bittiğinde - O, daha sonra gri olacak, basit bir sabun ovmak edebilir ve iş daha kolay olacaktır da siyah kumaş temelidir.

Mükemmel nakış elde etmek için, iyi ışık çalışmak için tavsiye ve plan çerçevesinde kesin olanMükemmel nakış elde etmek için, iyi ışık çalışmak için tavsiye ve plan çerçevesinde kesin olan

Ve, bütün kurallara ders çalışma - gündüz ya da çok iyi ışık altında. Orada sadece birkaç satır anahat nakış, - bunlar yeni gelenler için kolaydır. Ama rengin biraz, hala ekleyebilir. Örneğin, kızın gözleri ve küpe kontur nakış eğer mavi işlemeli olabilir. Eğer nakış aşk Veya edelim kalp kırmızı ve siyah beyaz olarak kendilerini siluetleri veya motifler olacaktır.

Enjekte edilebilir dikiş: siyah ve beyaz ve açıklama için bir diyagramdır

Çapraz dikiş nakış kontur çok zaman gerektirmez. Sade tasarım, her şey tek renk yapılır. Bir parlak ayrıntı, az önce bahsedilen, nakış zarar vermez.

nakış kontur gerçekleştirerek inceliklerini:

 • solmaz İplik almak kalitesi;
 • Tuval bile yıkamadan sonra, hala izleri bırakabilir, iplik ve kalem işaretlemeniz gerekir;
 • İplik ipuçları aksi halde yüz kanatta göstermek çirkin olacak, seçkin işlemeli haç altında gizlemek;
 • o evlilik ve nodüller ile sınırlı olmamalıdır üzerinde Kumaş nakış, yüksek kaliteli atın;
 • Eğer nakış için çerçeveyi almak, serbest uzayda daha iyi devreleri bakmak unutmayın.

çünkü onların kalitesi çok ucuz iplik kullanmayın tüm çalışmaların sonuçlarına bağlıdırçünkü onların kalitesi çok ucuz iplik kullanmayın tüm çalışmaların sonuçlarına bağlıdır

Kontur nakış sıklıkla hediye çalışmalarını gerçekleştirmek için kullanılır ve çıkıyor hepsi çünkü o güzel ve hızlı bir şekilde yapılır.

bekstich dikiş (ya da "arka iğne") ve Holbein'in dikiş (veya çift dikiş) - hatları iki çeşit genel olarak kullanılan aynı tek renkli nakış blekvork için. Nakış daha zor blekvort, özel dikkat ve azim gerektirir. Bunu kullanarak ilginç burçlarını, daha doğrusu görüntü Horoskopik işaretleri alır. Ve siyah beyaz aşk teması.


siyah ve beyaz (video) bir düzeni nasıl yapılır

Siyah ve beyaz çapraz dikişli çok, sadelik, zarafet, kısıtlama ve minimalizm özellikle severler takdir. İşlemeli grafik her zaman şık olacak.

Başarılı bir çalışma!

siyah ve beyaz çapraz dikişin Şeması (fotoğraf)

13 1a6db8059159 2-858 93131 91d20438d4fef38646168ca0d8dd4437 1760fb7eb8b6b713e17a5fa7cbc50531 17752970 003011a82d97e90697286336e960168f72a4c3c7 17790970 59227-shemu-dlya-vyshivki-krestom-230-230-Priroda


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 39 = 46

map