Şık patchwork yastıklar: özellikleri ve yürütme sırları

Şık patchwork yastıklar: özellikleri ve yürütme sırları

12 October 2017patchwork tarzında yapılmış birçok ürün, sanat gerçek iştir, onlar raflarda bulamazlarpatchwork tarzında yapılmış birçok ürün, sanat gerçek iştir, onlar raflar magazinovPechvork bulamayacağınız - dikiş tür, skalaya ulaşır sanatı. Uyumlu kumaş kumaşın farklı uzunluklara birleştiren ustalar ev için kullanılan güzel bileşimleri oluşturmak. Hemen hemen her antik kültürde bulunan bu tekniğin yapılan muhteşem kumaş apliklerde, kanıtladığı gibi Stil patchwork uzun zamandır, dünya bilinmektedir.


Yamalı yastık: iç parlak vurgu

patchwork kullanılarak oluşturulan Güzellik, yorgan ve mozaik sanat arasındaki belli bir benzetme verir. Bu teknikle giyim, ayakkabı, mobilya, halı, perde, yatak ve odanın dekorasyon için aksesuarlar her türlü oluşturun.

patchwork dikiş tarzında dekore geniş halk yastıklar. Bu sandalyelere dekoratif yastıklar, yastık olabilir, çıkarılabilir yastık yatak odasında yastık kapakları. iç Bu ayrıntı iç yapıldığı tarzı vurgular yapabilirsiniz.

patchwork başlıca türleri:

 • Klasik olarak kabul edilir İngiliz patchwork. toplam bileşim içindeki bileşenlerin şekil ve boyut ile aynı olmalıdır. iş şablonları kullanmaları için. İdare dokusu 2-3 çeşit vasıtasıyla üretilmektedir. düzenli bir geometrik şekle sahip bir sonuç elde modeli.
 • Çılgın ya da deli-yorgan. Bu teknik, herhangi bir uygulamaya izin veren sınır ve kuralları, hatta en çılgın fikirleri vardır: Herhangi bir kumaş dokuları kullanmak, her boyuttaki ayrıntıları, parlak, sulu renkleri birleştirmek ve opsiyonel aksesuarlar yer alıyor.
 • Doğu tarzı. Şeklin Geometrik inşaat - klasik tekniği ve renk düzeni olarak doğu yönünü vurgular.
 • Japon. zıt iplik özel dikiş Sachiko oynadıkları doğu tekniği, özel yönü.
 • Örme patchwork. bileşim, ayrı bir ilişkili veya tığ kareler yardımıyla oluşturulur.

patchwork tekniğiyle yapılmış yastıklar, her zaman iç yerlerini bulacaksınızpatchwork tekniğiyle yapılmış yastıklar, her zaman iç yerlerini bulacaksınız


Odaya zıt detaylar arasında yumuşak bir geçiş oluşturmak ve ev konforunu doldurmak için, iç tarzı vurgulayabilirsiniz patchwork tekniklerini kullanarak. Kendi ev için aksesuar ek olarak küçük bir dekoratif yastıklar insanları kapatmak için büyük bir hatıra olabilir.

Bir farklı yamalı yorgan: minder için şema

parçaların bir kombinasyonu - küçük yamalı her türlü ile kullanılan tüm geometrinin temel olarak farklılıklar. tasarım için süsler oluşturmak özel düzenleri vardır.

yamalı ana devre birleştirme parçaları:

 1. kareler yöntemi. kompozisyon farklı renklerde kare kesikler oluşturulur. Başlayanlar için farklı renklerde Zımbalı kareler kaydırılmış olan "checkerboard" tekniğini ana olabilir.
 2. bantları ekipmanı. Ana model şeritler şeklinde parçalardan oluşur.

geometrik şekiller toplanan doku Parlak yamalar, soğuk kış gecelerinde sıcak ruhları ve kaldırabilir benzersiz şeyler oluşturmakgeometrik şekiller toplanan doku Parlak yamalar, soğuk kış gecelerinde sıcak ruhları ve kaldırabilir benzersiz şeyler oluşturmakbantları Yön:

 • birbirine paralel;
 • bir spiral şeklinde - "ev log" için bir yöntem;
 • birbirlerine şeridine göre kaymış.
 • üçgenler yöntemi. renkli ikizkenar üçgen yardımıyla desen "kare" ve "yıldız" oluşturun.
 • hücre yöntemi. Bir bal peteği gibi görünüyor Desen, altıgen toplar.
 • Yöntem Lapachiha veya bez yorgan (dağınık yorgan). Ayrıntılar ön taraftan dikiş payı ile dikilir. Özel karşılıklar yıpranmak.
 • Patchwork "Suluboya". tek bir bileşim olarak, sulu boya etkisi yaratan, daha parlak bir ton koyu duygular detayların tonu ile yakın koydu.

Temel desen yastık tescili için başvuruda patchwork. Her desen için,, bilgiler ana sınıfı görüntülemek ve belirli bir teknikle gerçekleştirebilir. Önemli olan ürün ve yastık formu tarafından yapılacak fonksiyonu ile, fikri üzerine karar vermektir.

Minder kendi elleri patchwork

Nedeniyle dikiş bitmiş mal patchwork bu tip yüksek popülerlik mağazalarda satın alınan veya online sipariş edilebilir. Ama patchwork tekniği kendi şey çok daha eğlenceli olduğunu oluşturun. Tek tek bütün ayrıntıları halletmek ve benzersiz ev aksesuarları oluşturabilir. Biz hemen yastık şekline ve büyüklüğüne karar vermelidir.

Minder-Scops Baykuş onlar canlılık bir yük taşır, çünkü eski haline ve herkes için olumlu aslaMinder-Scops Baykuş onlar canlılık bir yük taşır, çünkü eski haline ve herkes için olumlu asla

teknik patchwork ana aşamaları:

 1. gerekli araçları monte: kumaş, dikiş makinesinin müsait yamaları (ancak elle dikiş olabilir), yastıklar için iğne, iplik makası, demir, dolgu maddeleri (dolgu elyafı ya da dolgu poliester), saçak formunda aksesuarları, düğmeler, taşlar, pul, vs
 2. Bu şema için fikri ve uygun karar verin. Seçilen teknik üzerinde ana sınıflarının incelenmesi, bitmiş ürünlerin fotoğrafları görüntülemek, desenleri kesip.
 3. bez hazırlamak. dekatirovku doku yapmak için gerekli parçaların kesme öncesinde. Kumaş bitmiş üründe büzülme verilmez, yıkanır ve kullanımdan önce ütülenir. Kumaş çok kolay Eğer ön sıkıştırmaya veya Dublerin tela olabilir.
 4. kompozisyonun şablon ayrıntıları kesin.
 5. kanat çifti birleştirin. parça, bir çift diker. Her yeni dikişi proutyuzhivat emin olun.
 6. birbirine yüz katlanmış iki ağdan oluşturur ve çevresi boyunca dikmek ya da ön prometav yonga pimleri.
 7. Ürünü çıkarıp dolguyu ekleyin.

Yüksek kaliteli malzemeler ve araçlara ihtiyaç duyar patchwork tarzında bir çözüm içinYüksek kaliteli malzemeler ve araçlara ihtiyaç duyar patchwork tarzında bir çözüm için

 Dikiş yastıkları denir, biz İskandinav tarzı country tarzı ve Provence iç vurgulamak, kreş, oturma odası ve hatta mutfak süslemeleri kendi elleri Güler, doğruluk ve iyi fantazii.Takaya dekoratif yastık veya Dumka gerektirir patchwork.


doğru öğeleri pick up Eğer yastık bile haytekovskogo odalar durulacak, klasik bir iç mükemmel oturacak.

Patchwork yastık: kolaylık ve güzellik

Patchwork dikiş neredeyse hiçbir kısıtlama iç için aksesuar çok sayıda oluşturmanızı sağlar. moda şeylerin dışında kumaşın ilginç parçalar eski perdeleri arta kalan - tüm bu vasıflı işçi elinde yeni enfes şey dönüşebilir.
Kullanım alanı ve kullanım kolaylığı kaydetmek için kolayca ruh halini veya sezon değiştirebilir yastık, bir patchwork yastık kılıfı yaratmak için tercih edilir. Bir raptiye sağlamak için gerekli olan bir yastık terzilik farklı Dikiş yastık patchwork.

bağlantı elemanları için uygun:

 • dekoratif büyük ve gizli küçük olarak Düğmeler;
 • fermuar;
 • Herhangi bir banttan Yaylı;
 • Velcro;
 • Kancalar, bağlantı elemanları;
 • Düğme.

Minder kendileri için doğru dikkatle evin iç kısmında uzun bir süre son patchwork. Pamuk iş şeyler diğerleri gibi, periyodik yıkama gerektirir. Bu nedenle, patchwork tekniğiyle yapılmış ürünlerini korumak için bir dizi kurala uymalıdır. Sen malzemeler Yastık yastık veya yastık kılıfı yapmak bilmek gerekir.

bakım ürünlerinin ana kural patchwork - artıkları döken izin vermeme, aksi şey sonsuza zorlanacaksınızbakım ürünlerinin ana kural patchwork - artıkları döken izin vermeme, aksi şey sonsuza zorlanacaksınız


temizlik makalelerin Yöntemleri patchwork kapitone:

 1. yastık makine çizgiler kullanılmak suretiyle pamuk gibi dayanıklı kumaş, dikilecek ise, çamaşır makinesi kullanılabilir. Ürün hassas bir döngüyü kullanarak soğuk suda olmalıdır yıkayın.
 2. Ürün ince kumaşlardan yapılmış ya da el ile dikilir, el yıkama kullanmak gereklidir.
 3. Çıkarılabilir yastık örtüleri olmadan bir patchwork yastık varsa, gazlı bez ile kaplı sonra, bir elektrik süpürgesi ile temizlenebilir.

Kurutma patchwork öğesi olarak, düz bir yüzey üzerinde olmalıdır Kurutmak dikiş uzatabilirsiniz.

Yastık patchwork (video)

Dekoratif Yastık patchwork, sıkı ve sıkıcı bir iç mekana sahip herhangi bir odayı canlandırmak odanın imar vurgulamak gerekli odağı oluşturabilir. daha rafine ve muhafazakar, doğru tasarımla ve doğru evin stil aksesuarları patchwork olarak detaylandırma iç gerekli ifade etmelerini ve parlaklığını yapabilirsek.

Patchwork yastık (fotoğraf)

0dc1975db09fe2XL 0d362b5d82b53cXL 02 ---- 0daa9c16cd826e0834b6313dc74v - dlya-doma-interera-podushki-SLADKAYA-parochka 2dfd223ac98932b408fac7e790s8 - dlya-doma-interera-podushka-v-stile-pechvork 52e84d75dfafe40e9396e37f26sq - dlya-doma-interera-podushka-loskutnaya-krasnaya 5e22ed88be32bfc1989633202fy3 - dlya-doma-interera-komplekt-V-detskuyu 963ec54f61dc1b3795b22f1fd9ts - dlya-doma-interera-podushka-v-stile-pechvork 22053a86c4049c7ba5b72080a0vr - dlya-doma-interera-podushka-loskutnaya-fioletovaya 59ad31526351fc34db91b5f255ef3153afccff56

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 − = 76

map