Şık kanaviçe yastık: favori hobi ve ev dekorasyonu

Şık kanaviçe yastık: favori hobi ve ev dekorasyonu

12 October 2017Bir haç işlemeli yastık, onu kullanan herkese iyilik getirir inanılıyorBir haç işlemeli yastık, bir haç işlemeli yastık gibi dekor polzuetsyaTakoy eleman, oda tasarımı, sıcak ve rahat hale getirecek herkese iyilik getirdiğine inanılır. Nitekim şey, kendisinin efendisi ruhunun bir parça koymak yaptı. Rusya'da Nakışlı yastıklar Rus kadınların favori faaliyetleri biriydi. Çapraz nazar ve kötü ruhlara karşı bir tılsım olarak kabul edildi, o korunmuş ve tüm kötülüklerden temizlenmiş. işlemeli gömlek ve ceketi yanı sıra havlu, masa örtüleri ve yastık Çapraz. Yastıklar vardır işlemeli edildiği bir ev bulmak zor oldu. 


Bir yastık haç dikmek için nasıl

Şimdi nakış yastık kanaviçe deseni kesinlikle herhangi bir şey olabilir. Böyle desenler, süslemeler ve çiçekler gibi, nötr bir konuyu seçebilirsiniz.

Ve belirli bir ülkenin tarzı seçebilirsiniz:

 • Rus;
 • Polonya;
 • Ukrayna;
 • İngiliz ve diğerleri.

  Nakış deseni Çoğu zaman seçim toplam iç odaya bağlıdırNakış deseni Çoğu zaman seçim toplam iç odaya bağlıdır

Eğer herhangi bir önemli harcama olmadan yeni senin iç bir şey yapmak istiyorsanız? Kendi elleriyle yapılmış orijinal minder yardımıyla gel!


İşlemeli yastıklar çapraz bir kanepe veya osmanlı büyük bakacağız. onlar göze alamaz minderleri kadar inanıyoruz başlayanlar, için, iğnelerin için yastık imalatı ile başlayabilir. Bu eli Gücünü test etmek ve almak için harika bir yoldur.

Çapraz çocuklar için yastık işlemeli: Çalışma prensibi

Bebeğinizin çocuk odası yapma, sen çocuk orijinal aksesuarları dikiş tarafından özen ve sıcaklık bir damla ekleyebilirsiniz. Mobilyanın en sevdiği parça olurdu sevdiği çizgi film karakteri veya hikayenin ve böyle bir yastık yastıkla İşlemeli. Ayrıca erkek veya kız doğumda mevcut doğum ya da isim tarihiyle işlemeli yastık yapabilirsiniz.

nakış devresi tamamlandığında, düzgün bir yastık dikmek gerekir. altlığın üst kısmı, alt kısmı yapmak için sadece kalır, hazır. alt parçanın üretimi için uygun herhangi bir malzeme olabilir. İçinde bir yastık kılıfı yapmak şarttır, ürünün boyutu ile herhangi bir ışık kumaşı kesip istiyorum. Sonra hafif bir Teyellemeyi olun ve sonra bir daktilo üzerine dikiş gerekiyor. yastık kılıfları içinde dikili zaman, özel bir yumuşak ambalaj malzemesi ile doldurmak gerekir.Dikiş yastıklar önce, uzmanlar sabunlu ılık su, kuru ve demir bitmiş nakış yıkama tavsiyeDikiş yastıklar önce, uzmanlar sabunlu ılık su, kuru ve demir bitmiş nakış yıkama tavsiye

Dolumdan sonra, gerek düz bir üst tarafı ile dış tarafı alt kısmını bağlamak için kullanılır. Bunu yapmak için, birbirlerinin üstünü ve altını koymak ve ürün, güçlü dişler çevresinde dikiş. Ve ön tarafında tüm gut-burkan makalenin sonunda. Ondan sonra, yumuşak, sentetik dolgu ile doldurulmuş hazır bir yastık koymak. düğmeleri veya kilidini kullanabilirsiniz yastık bağlamak için.

talimatlarda ayrıntılı olarak açıklanmıştır nakış nakış kitleri sonra minder montaj. Birçok kitleri bile yastık ve kale dibine için kumaş içerir.

nakış dikiş için Kitleri: yastık

Ben güzel ve eşsiz yastık haç dikmek için nelere ihtiyacım var?

İşte bir dizi var:

 • iğne;
 • tuval;
 • tuvali işaretleme için Marker;
 • makas;
 • iplik;
 • Şema.

Yukarıda tarif edilen düzenleme, kendini yapabilir nakış yastıkları, bir dizi. Üretici nakış minderler bir dizi - Ama çok daha kolay bir seçenek yoktur.

Bitirdi nakış kitleri çok uygun ve kullanımı kolayBitirdi nakış kitleri çok uygun ve kullanımı kolay

Popüler setleri:


 1. Üretici Vervako ayarlayın. Ne bu sette dahildir? nakış yastık üst tarafına, kalın iplik, iğne ve kullanım için detaylarını öğrenmek için baskılı Tuval model. Bu setlerde avantajı çizimleri zaten gerekli değildir düzeni uygulamak olduğu tuval, uygulanan olmasıdır. nakış işlemi sadece olumlu duygular bırakacak şekilde de tuval ve iplik, özel bir şekilde seçilir. Ve devrelerin sayısı, çeşitliliği taşır. katalog konuların her türlü devreyi kapsamaktadır. Sonuç olarak, işlemeli yastıklar herhangi evin iç süslemeleri.
 2. Ben Riolis olarak nakış için bu üretici setleri değinmek istiyorum. Onlar 20 yılı aşkın için nakış takımları Haç üretmek, bu ürünlerin yüksek kalitesini gösterir. Artık iplik ve kumaş mağazaları, şema aramak seçmeniz gerekir. Önerilen konular düzenleri her zevke uygun. 2016 yılında Büyük popülerlik "Terra" denilen yastık kazandı. Ülkenin doğu düz geldi sanki parlak bir yastık, bir geometrik desen sahiptir. Ayrıca popüler çocuk kitleri, çiçekler, bir kedi veya bir kelebek olduğu yerde. Bulgar çapraz nakış için kullanılan kitler vardır.
 3. Üçüncü şirket güvenilir bir şirket Panna olduğunu. Onların düzenleri profesyonel tasarımcılar tarafından dizayn edilmiştir. Bu şirketin aralığı sadece kare şeklini yastıklama bulunabilir. yastıklar üzerinde tasvir edilmiştir Popüler setleri, bu tarzda, karanfil ve diğer yeni öğeler baykuş.

Bitmiş nakış yastık Yapımı (video)

Böyle Vervako, Riolis ve Panna gibi nakış dikiş yastık şirketleri için Kitleri kolay ev veya apartman dekorasyon için güzel öğeler oluşturmak için yapmak. Kitler kullanımı kolaydır. düzenleri çeşitli herkes beğeninize resmi bulmak için izin verecektir. Yaratıcı olun ve eğlenin! 

Örnekler işlemeli dikiş yastıkları (fotoğraf)

kurt-in-mehtap-7 5 kurt-in-mehtap kurt-in-mehtap-6 kurt-in-mehtap-5 vervaco etnik-basılı- kurt-in-mehtap-4 kurt-in-mehtap-3 kurt-in-mehtap-2 kurt-in-mehtap-1

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 4 =

map