Şık iç: ilginç fikirler salonu

Şık iç: ilginç fikirler salonu

12 October 2017Salon ana odalarından biridir, bu nedenle verimli ve kasten yürütmek gerekirSalon ana odalarından biridir, bu nedenle verimli bir şekilde çalıştırmak gerektiğini ve obdumannoZal ev çamur dairede merkezi odasıdır. Bu misafir kabul, eğlence, aile toplantıları için tasarlanmıştır. Odaya tasarımı özel atmosferi ile tutarlı olması önemlidir. Bugüne kadar, tasarımcılar oda tasarımında kullanılabilecek birçok ilginç ve orijinal fikirler.


salon için yeni fikirler: özgün tasarım

dekorasyon fikirleri salonun büyük çeşitliliği arasında yön ve stilleri akışını tahsis. Her tarzı tasarım geliştirmede kullanılan belirli ayrıntıları ile karakterizedir.

Şu anda, tasarımcıların çeşitli yollar belirledik.

çatı katı

Tasarımda kullanılan olmuştur tarzı nispeten yenidir. Onun karakteristik özellikler - soğuk ve kaba bitiş duvarlar ve zemin var. Kabaca savaş değil duvarın önünde, duvarlar, yığma bitmiş olabilir. Kat genellikle iri, geniş panoları veya kiramogranitom ile inin. Soğukluk tasarım sıcak tekstil aksesuarları ile seyreltilir.

Serin stil çatı tasarımcıları genellikle sıcak aksesuarları seyreltmek için tavsiye edilirSerin stil çatı tasarımcıları genellikle sıcak aksesuarları seyreltmek için tavsiye edilir

Yüksek teknoloji ürünü

pratikliği tercih erkeklerin favorisi stili. Bu tarz iç kullanılan temel kural dekoratif unsurlar ve maksimum işlevsellik bir minimumdur. zapt renkler ve düz çizgiler doğasında Bu stil. iç cam ve metal parçaların bir yeri vardır.


Eko tarzı

doğaya yakın olarak karakterize edildi. Böyle bir ülke ve Provence gibi alanları birleştirir. Biz sadece doğal malzemeler kullanın. antik unsurları vardır.

doğal malzemeler tercih edenler için mükemmel eko tarzıdoğal malzemeler tercih edenler için mükemmel eko tarzı

Art Deco

lüks ve zenginlik dolu bir tarz. yüksek tavanlı ve büyük bir alana sahip odalar için uygundur. Bu tarz parlak renkler içeren İçinde bazı elementler altın veya gümüşle süslenmiş olabilir. Böyle vazolar, heykelcikler, antika saat ve şamdanlar gibi çeşitli süs eşyaları ile dolu bu tarzda dekore oda.oturma odasının orijinal iç

oturma odası orijinal hale getirmek için, sadece fantezi bir uçuş ve onarım ve dekorasyon biraz bilgi gerektirir. İlginç fikirler internette casusluk ya da herhangi bir sergi salonu dizaynı mağazalara gidebilirsiniz. Ayrıca profesyonellerin hizmetini kullanabilirsiniz. Her durumda dikkatli bu konuyu incelemek gerekir.

Eğer bir sergi gidebilir veya internette ilham alabilirsiniz oturma odası için ilginç fikirleri arayınEğer bir sergi gidebilir veya internette ilham alabilirsiniz oturma odası için ilginç fikirleri arayın

Birçok tasarımcı orijinal imar veya bir ortak alanda lezzetli odanın yardımıyla geçinmek sunuyoruz.

Aynı zamanda onlar duvarlar, zemin ve tavan için alışılmadık malzemeler kullanılmaktadır. olağandışı renkleri kullanılmış ve bir bütün görüntü içine birkaç stilleri birleştirir. Orijinal oturma odası da kemerli veya olağandışı geometri şeklinde oluşturulmuş kapıları yapabilirsiniz. Ayrıca oda mobilya şekil ve renkte eksantrik olabilir.

İstikrarsız bir yaşam formu

deyim bir yarı dairesel, dairesel veya başka bir şekle sahip, standart dışı oturma odaları için de geçerlidir. Çoğu zaman, bu formu özel evlerde veya çok büyük bir alana sahip daireler oluşur. Amacıyla böyle güzel yer açmak için, ve diğerlerinin aksine, renk teknikleri duvarlar ve tavanlar uygulayabilirsiniz. Ayrıca, hiçbir zarar çok renkli ışıklar ve özgün avizeler monte edilecektir.

Eğer düzensiz şekildeki bir oda varsa, o zaman duvar ve tavanlar için orijinal cila kullanılarak verilebilirEğer düzensiz şekildeki bir oda varsa, o zaman duvar ve tavanlar için orijinal cila kullanılarak verilebilir

Orijinal dikiş perdeler herhangi odaya özel bir atmosfer verecektir. özel bir yerleşimle oturma odaları olarak farklı işlevleri yerine açılı duvar slaytlar, konabilir.

Bu odalarda iyi ayrı değil sadece randevu birbirinden dışarı duracak bölgeleri, ancak stilizasyona yapmak. Örneğin, gıda güzel bar veya cam bir bölme almak için bölgeden dinlenme alanı ayırmak mümkündür. özlü bilgisayar masası veya secrétaire bulunan hafif ve modern teknolojilerle dövmek için Zon. Ayrıca dekor öğeleri hakkında unutmamalıyız. sanatı seven insanlar için parlak renklerde boyanmış bir duvarın tamamı seçebilirsiniz. İri resimlerinde ışık yüzeylerde mükemmel göze çarpıyor.

fikri olarak şömine kullanımı

iç şömine kullanımının eski zamanlarda kökleri vardır. Daha önce şömine bir ısıtma fonksiyonu görev yaptı. Bugün onun rolü odanın dekorasyonu içindedir.


İç tasarımında kullanılan birçok ana türü vardır:

  • Isıtma için kullanılan klasik ahşap;
  • Bir dökme demir ocağına ile Kapalı soğuk kış akşamları ateş hayran için uygundur;
  • Gaz, ortak gaz sistemine bağlanır;
  • Sadece dekorasyon için kullanılan elektrik,.

Ek bir dekorasyon olarak, bir şömine kullanabilirsinizEk bir dekorasyon olarak, bir şömine kullanabilirsiniz

Çoğu zaman, şömineler özel evlerde bulunabilir. şömine rahat koltuklar ve sehpa tarafından kabul edilmiştir. Her şömine dikkate genel iç oda alarak bitirdi. emniyet manzaralı daire, elektrikli şömine yükleyin. Farklı boyutlarda ve tasarımlar olabilir.

Bir tasarım öğesi olarak şömine odasında sıcak ve rahat bir atmosfer yaratır.

şömine Üst raf aile resimleri ve özel hediyelik eşya ve vazo yayınlanacak olan kurulabilir. Ayrıca dış dekorasyon için malzemeler olabilir şömine güzelliğini dövmek için. Bu sıva, taklit taş ya da tuğla ile özel paneli olabilir.


salon tavan için ilginç fikirler

tavanlar iç odanın çok önemli bir bileşenidir.

tavanlar bitirme yöntemine göre birkaç tipe ayrılır:

  • Renkli;
  • Uzat;
  • Asma.

Her işlem bir malzeme ve buna bağlı olarak ortaya çıkışı arasında farklıdır. Hangi seçim için istenen sonuca bağlıdır. İç tasarımında Deneyimli tasarımcılar hep gerçeği dikkate almak.

görsel alanını artırmak istiyorsanız, parlak streç tavan kullanın.

Parlak renkler, orijinal aydınlatma ve ahşap kirişler olabilir tavan süsleyinParlak renkler, orijinal aydınlatma ve ahşap kirişler olabilir tavan süsleyin

Eğer odaklanmak istiyorsanız, parlak renkler kullanır. renk seçimi alanı ve temel fikri bağlıdır. Eh tavan mobilya ile aynı renk görünüyor. Ayrıca, çok düzeyli tavan oda alanı genişletmek.

Biz aydınlatma hakkında unutmamalıyız. Işığın Uygun konumu gerekli çevreyi oluşturur ve sadece yalnız zaman harcamak için hoş bir oturma odası, yapar, ama aynı zamanda onların arkadaşları ile. renkli lambalar yardım almak özel bir atmosfer yaratmak aksan yapmaya.

Herhangi bir stil veya oturma odası tasarımı dikkate sahibinin kişisel isteklerini alarak seçilir.

salon dekorasyon için ilginç fikirler (video)

Salon - Eğer konforlu ve rahat olduğu kadar fazlasını yapmalıyız bu nedenle, çoğu zaman düzenlenen bir oda. Yukarıdaki stilleri ve teknikleri çoğu kendi özgün tasarımını oluştururken, birbirleri ile kombine edilebilir. Aynı zamanda doğrudan iç kabuğu olan küçük detaylar, dikkat değer. Tüm öğeler ve dekoratif unsurlar her zaman en özgün fikir barındıran, birbirleriyle birleştirilmelidir.

Fantezi oturma odası (fotoğraf)

1-112 1d98b32967eeb7603b2f3b240adf737e-1024x648 03b884279fd4666ff7fdb4ceb0e2e6c6 08c1933dc0680a7211b193da2435a1ad 54fcf3cfecd69798M1u2umuRnDdato1Q 055 216 720 1341 1840

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 − = 65

map