şemsiye salonda ne anlama ve kendi elleriyle bunu nasıl

şemsiye salonda ne anlama ve kendi elleriyle bunu nasıl

12 October 2017Orada şemsiye için desteklerin çok çeşitli, bu nedenle iç koridor belirli bir stil için uygun bir model seçmek kolaydırOrada şemsiye için desteklerin çok çeşitli, bu yüzden sık sık bu standları ev mobilyası olarak kullanılan Günümüzde şemsiye standı farklı tarzlarda yapılabilir iç prihozheyV belirli bir stil için uygun bir model seçmek çok kolay. Ve gerçekten de, uzman dükkanlarda veya pazarlarda, sen şemsiye için desteklerin geniş bir yelpazede bulacaksınız. Şirketin büyük çeşitler Ikea olduğunu. Herkes de evlerinin tarzı kolaylık parametreleri üzerinde kalmaz, sepet seçebileceksiniz olacak, ama. Onlar hemen hemen tüm modern dairelerde bulunan niye bu desteklerin için fiyatlar, tüm mevcuttur.


en iyi şekilde nasıl: salonunda şemsiye için Sepet

Temelde, bütün bir sepet biçiminde gelecek şemsiye stand. Ya piyasada satın veya kendiniz yapmak olabilir. Tabii ki, çok daha iyi para kazanmak ve dikiş çalışmaları yapmak. Bu durumda, sadece para kazanmak değil, aynı zamanda onun yaratma keyfini çıkarın. Bu, zorunlu iğne bir ana değildir. Eğer yaratıcı düşünce ile yetenekli iseniz Günümüzde Internet üzerinde mevcut çeşitli şablonlar, ancak, standı oluşturulması ile sorun değil olmamalı.

şemsiye standı oluşturmadan önce, görünüm ve yürütüldüğü malzeme belirlemektir. Bu konuda Standın montaj karmaşıklığını bağlıdır.

Daha önce bahsedildiği gibi, stant stilleri çeşitli ve malzemelerin çeşitli yapılabilir.

şemsiye metal çubukları ve kaynak makinesi kullanarak kendin olabilirsin için bir stand yapınşemsiye metal çubukları ve kaynak makinesi kullanarak kendin olabilirsin için bir stand yapın

destek oluşturulabilir hangi En yaygın malzemeler:


 1. ağaç;
 2. plastik;
 3. bronz;
 4. alüminyum;
 5. farklı alaşım;
 6. Sert tel;
 7. cam;
 8. seramik;
 9. özel sıva.

Tüm malzemeler kolayca ev standında yapılacaktır değil. Bazı çalışma belirli uzmanlık ve becerileri gerektirmektedir.

En kolay yolu, evde, bir ağaç ya da sert bir tel ile bir stand yapacaktır. Diyelim ki sert tel ile bir stand oluşturmak için ne gerekebilir malzemeleri bakalım.

elleriyle standı yapımı için malzemeler:

 • Elektrik bandı çeşitli renkleri;
 • tutkal;
 • renkli kumaş;
 • köpük;
 • Bir iğne;
 • güçlü iplik;
 • Tel (ya da sarma olmadan).

araçları kullanışlı ile sadece bıçak ve pense yazma.plastik bardak altlıkları çekici bir görünüm ve düşük fiyat varplastik bardak altlıkları çekici bir görünüm ve düşük fiyat var

Bu bir eğreti şemsiye standı oluşturma sürecini dikkate adım adım zamanı:

 1. pense kullanarak arzu edilen şekilde ihtiyaç duyulan tel bükme.
 2. sargısız tel, boşluklar kalacak şekilde dikkatli bir şekilde, tüm uzunluğu boyunca bant sarmak için gereklidir.
 3. Ayrıca sepetin şeklini kurmak ve bu yolla bant teli yapıştırma gereğidir.
 4. Gelecekte üzerinde renkli bir kumaş sepeti çekin ve bir iğne ve iplik ile sabitleyin gerekir.
 5. kırtasiye bıçak fazla kumaş kaldırmak ve açık standının üst bırakmalısınız.
 6. Bu aşamada, işi bitirmek için zaman, ama böyle bir stand daha da geliştirilebilir. Bazı yerlerde sen geometrik şekiller veya şekiller kar taneleri ilginç dokulara kesebilir.
 7. seçtiğiniz alanda bütün kumaş için gereken pokleit Kesikler.
 8. Standın alt kısmında köpük konulmalıdır. Böylece, şemsiyeler obbivat olmayacaktır.

Bu Standın yaratılış sadece bir örnektir ve bunların çok sayıda vardır. , Deney deneyin ve tüm söndürmeden gerekir.

Salonda şemsiye için Tutucu: seçmek ve nasıl yüklemek

şemsiye sahipleri standı daha az popüler değildir. Yanlışlıkla bu iki kelime karıştırmayın bunları tek ve aynı şeyi açıklayan, ama aslında bunlar farklı şeylerdir. Ana fark sahipleri esas olarak duvara monte edilen ve kabine ve destekler zemine yerleştirilmiş olmasıdır.

tutucu şemsiye seçimi o güçlendirmek için planlanan yere bağlı olarak duruyor. Duvar malzemesi uygun olup olmadığını, bir şemsiye ile tutucunun ağırlığına dayanacak olup olmadığını anlamak önemlidir.

şemsiye için yükleyin tutucu çok kolaydır: sadece doğru yere koymak gerekirşemsiye için yükleyin tutucu çok kolaydır: sadece doğru yere koymak gerekir

Temel olarak, duvara tutucu güvence altına almak için, delmek için gereklidir. Daha seyrek yapıştırıcı dayalı özel formülasyonlar kullanılabilir. Bu bağlama ne yazık ki, yükler için daha kötüdür, uygulamak daha kolaydır, ancak.

Duvara delmek için karar verdiyseniz, ilk delerken yakalamak onun kalmasını engellemek için elektrik tesisatının planı yerleştirme ile tanıtmak için gereklidir. Bu durumda, bir yangın veya elektrik çarpmasına ortaya çıkabilir, insan hayatı son derece tehlikelidir.


delinmiş delikler bağlantı elemanları için bir dolgu macunu doldurmak için mal oldu. Yani tutucu sallantı ve duvarı zarar başlamazsa emin olabiliriz.

Biz şemsiye için standı veya tutucu olmadan yapabilir

Genellikle insanlar acaba buna değer standları ve sahipleri üzerinde para harcamak veya onlarsız kez düşün. Şemsiye gayet normaldir ve desteklerin olmadan olabilir tutmak, ancak her nesnenin kendine özgü, özel olarak tasarlanmış bir yer varsa çok daha iyi olduğunu kabul etmek olduğu açıktır.

Eğer standı şemsiye tutarsanız o olur gibi özel bir yer için bir şemsiye varsa, o, sürekli bir yerden bir yere onları kaydırmaya gerek kalmayacak.

şemsiye salon için standı veya tutucu olmadan daha az fonksiyonel ve pratik olacakşemsiye salon için standı veya tutucu olmadan daha az fonksiyonel ve pratik olacak


basitçe bir şemsiye daha kirli ya da hiç olacak bir şey olacak şemsiyeler tutucular ve bardak olmadan sahip ikinci dezavantajı, bu ayak vurma veya üzerine basma, çok zararlı olabilir.

Standı olmadan da oldukça gerçek olduğu sonucuna ancak somut sağladığı avantajlar, böylece bütçe izin veriyorsa, hala satın almak daha iyidir edilebilir.

şemsiye altında destekleri seçtiğiniz için önemli ipuçları

kapasitesini - bir tutucu veya beşik seçerken dikkat gereken ilk şey. Boyutlar raf yüklü olduğu odanın büyüklüğüne bağlı olacaktır. Çoğu zaman, onlar koridorlar yüklenir.

Stand kendi ellerini veya satın yapılırsa, o yapıldığı doku, su ve toz geçirmez olmalıdır. şemsiye genellikle iyi olur böylece toz çubukları kendi nem iletimi ve hangi standları, içinde kurutulur olması.

Klasik tarzda yapılan salonda, olarak, çok uygun dövme şemsiye standıKlasik tarzda yapılan salonda, olarak, çok uygun dövme şemsiye standı

Ona doğru birini bozmak etmemek için, salonun tarzına dikkat etmelidir bir taşıyıcı seçmeden önce. tasarımcılar neden standı gibi böyle küçük şeylere para bile daire tarzında çok endişeliyim bazı kvratirovladeltsy.

salonda şemsiye standı (video) nasıl seçilir

Yani, artıları şemsiye salonda ayakta verir görebilirsiniz. Sadece olumsuz değerli yer alır sadece ne olacağını, ancak köşeye koyabilirsiniz. Böyle bir konu olmadan yapmak oldukça mümkündür çünkü eğer koridorda gerekli standı ya da değil, ancak o zaman, satın, durumu değerlendirmek için gereklidir.

Tasarım şemsiye salonda ayakta (iç fotoğraf)

6fbdbbe6d2fc4f6b075d3d83afba3146 15 20c257aa371896e41067bbc2cdmw - dlya-doma-interera-kovka-dlya-prihozhej 797cdf72ca2445438681ca51ca726c0c 23ccd27b61c9539d91b9f1af5c9c3770 40111new 71371df504d9aaaa2f952a3be42b203d 109306 320240-045-podstavka-dlya-zontov-göbek-1 0350936PE535753S5

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 32 = 40

map