Self-malowanie korytarz: 5 pomysłów

Self-malowanie korytarz: 5 pomysłów

12 October 2017Jeśli przedpokój jest duży, to lepiej malować w zimnych lub jasnych kolorach, ale jeśli mały - w świetleJeśli przedpokój jest duży, to lepiej malować w zimnych lub jasnych kolorach, ale jeśli mały - w światło hali malowanie wystroju - jest to bardzo trudne zadanie, aby poradzić sobie z tym łatwo i przy maksymalnej prędkości tylko fachowiec może. Jednakże, jeśli nie ma ochoty lub zdolność do konsultacji specjalistów, pytanie można rozwiązać na własną rękę. Najważniejsze - to jest chęć tworzenia i eksperymentowania. Chęć do pracy zawsze daje pozytywne rezultaty!


Jak malować ściany w korytarzu: fotografie, które należy wziąć pod uwagę

Malowanie ścian - jeden z najszybszych i najprostszych sposobów, aby udekorować pokój i sprawiają, że długo oczekiwany remont.

Jednak można to zrobić na kilka sposobów:

 • Za pomocą różnych tekstur;
 • monogamiczne;
 • Korzystanie z wielu kolorów i odcieni.

Przedpokój, wykonane w stylu hi-tech, idealny niebieskiPrzedpokój, wykonane w stylu hi-tech, idealny niebieski

Pewne wzory, trendy w modzie bądź zasady dotyczące tej kwestii po prostu nie istnieje. Każdy właściciel domu wybiera opcję, która wydaje mu się najbardziej atrakcyjne.

Aby nie przeliczyć się z rejestracją, ważne jest, aby myśleć o tym, co chcielibyśmy zobaczyć w końcu: spokojne wnętrza pokoju lub z bardzo jasnymi akcentami. Z tego pragnienia i potrzeby, aby start w przyszłość. Najczęściej korytarze pomalowane w neutralnych kolorach, które idealnie komponują się z każdym wnętrzem. Jeśli chcesz, możesz rozcieńczyć tępy atmosferę jasnych akcesoriów i przedmiotów gospodarstwa domowego.


Często zdarza się, że natchnienie nie przychodzi sama, więc może pożyczyć z pracy specjalistów. Ich propozycje fotograficzne z pewnością są swobodnie dostępne, więc znaleźć wśród nich żądaną opcję w piwnicy. Taka imitacja pewnością skorzystają! Jednak zawsze jest to konieczne, aby ich własne modyfikacje. Następnie projekt będzie wyglądać prawdziwie ekskluzywny.

Na jaki kolor pomalować korytarz przeciętnego mieszkania

Obfitość przemysłu propozycje powłok jest tak duża, że ​​klienci nie będą trudne do zakupu pożądanego odcienia. Ale jak dobrze pasuje do bieżącego wnętrza? Odpowiedź na to pytanie jest czasami bardzo trudne do znalezienia. Dusza często chce jednego, ale rzeczywistość dyktuje zupełnie inne warunki. I to na pewno warto posłuchać, jeśli rodzina chce uzyskać najkorzystniejsze warunki. Najmniej ulubiony kolor to bardzo szybko zaczyna powodować podrażnienia, więc jest to w każdym razie będą musiały ulec zmianie. Dlaczego warto iść do ekstremalnych środków, jeśli jest to możliwe, aby osiągnąć doskonałe wyniki po raz pierwszy.

Często korytarze są pomalowane na neutralnych kolorów, takich jak beżCzęsto korytarze są pomalowane na neutralnych kolorów, takich jak beżOgólnie przyjęte „idealne” kolory na korytarzu są:

 • Jasnobrązowe;
 • sypki;
 • Jasne odcienie zieleni, purpury i nawet czerwony.

Dla tych, którzy nie są pewni, jak to będzie wyglądać domu w ciągu kilku lat, jest idealny do jasnobrązowego koloru. Można ta „znajomych” z każdego elementu w płaskim i, jeśli jest to pożądane, korzystne zmiany natężenia.

Inne, bardziej „kolorowe” dźwięki są dość zastrzeżeń i nie zawsze harmonijny wygląd w korytarzu. Muszą wybierać tylko w tych przypadkach, gdy cały dom w tej samej koncepcji. Wtedy jest szansa, aby przeliczyć znikoma!

Jaki kolor pomalować ściany w korytarzu małym mieszkaniu

Problem z każdego małego mieszkania jest to, że jego wielkość byłoby pożądane, aby zwiększyć wizualną, nawet kosztem dobrze dobranych kolorach.

Aby optycznie powiększyć mały korytarz, powinny być pomalowane białą farbą lub beżowyAby optycznie powiększyć mały korytarz, powinny być pomalowane białą farbą lub beżowy

Dla małej przestrzeni jest kategorycznie niedopuszczalne:

 • Ściany są pomalowane w ciemnych odcieni;
 • Obecność krzyczy elementy ozdobne;
 • Zbyt natrętny projekt.

Najprostszym sposobem jest po prostu pomalować ściany w ulubionym kolorze i słuchać ulubionych utworów. Jednak takie rozwiązanie będzie wyglądać zbyt nudne. Ponadto, że nawet najlepsza jakość farby z czasem znacznie przyciemnia.

W rezultacie, korytarz po prostu przypomnieć szpitalnej sali. Lepiej jest użyć kilku kolorów, z bardzo łagodny do bardziej żywe. I, oczywiście, nie zapomnij o dekoracji elementy. Tak więc, nawet w ciągu kilku lat będzie wyglądać wnętrze najkorzystniejsza. A jeśli chcę zmienić elementy wystroju mogą być zastąpione nowymi.

Na własną rękę lub z pomocą profesjonalistów

Opcje dla pracy samodzielnej naprawy we własnym dobrze, ale bardzo kosztowne pod względem zasobów ludzkich. Do podjęcia pracy niezbędne tylko dla tych, którzy są pewni swoich umiejętności i nie boją się radzić sobie z trudnościami.


W przypadku braku doświadczenia w malarstwie warto tutoriale przed rozpoczęciem pracW przypadku braku doświadczenia w malarstwie warto tutoriale przed rozpoczęciem prac

Niezależnie od konstrukcji wariantu korytarza, to może być realizowane na dwa sposoby:

 • niezależnie;
 • Przez ludzi w tym zawodzie.

O korzyściach nie trzeba powiedzieć drugą opcję, ponieważ te przedsiębiorstwa, są przyzwyczajeni do pracy na sumieniu. Będą wykonywać pracę powierzoną spektrum szybko, sprawnie i, jeśli to konieczne, nawet dać dobrą radę. Jednakże, za wszelkie dobro w życiu ma swoją cenę. Ponadto sporo.

Proces malowania halę i jego projekt (wideo)


Malowanie hali i jej dalszy dekoracji - jest to bardzo ekscytujący proces, który może sprostać bez pomocy wyspecjalizowanych specjalistów. Najważniejsze, aby zrozumieć, co to wszystko zaczęło, a co skutkiem oznaczało przynieść. Potem martwić się o wynik zacząwszy firm po prostu nie mają.

Szczegóły: jaki kolor pomalować korytarz (przykłady zdjęcia)

2 4 001 --- 2 13 78 107-5-Madera-Canyon6 1920x1080resizeinterior35531327940197 1920x1080resizeinterior11430341357494689 1920x1080resizeinterior12037881358772322 1920x1080resizeinterior31250761393363297

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 − 22 =

map