seçimi için 3 resim ve örnek: oturma odasının iç freskleri

12 October 2017oturma odasının iç freskleri bu gerçekten olağanüstü ve özgün yapmakDaha önce nemli bir sıva uygulanmış bir duvar ya da tavan boyama, - oturma odasının iç freskleri bu gerçekten olağanüstü ve özgün freskler olun. Şimdi, teşekkür, modern malzemelere, odanın benzersiz bir tasarım oluşturabilir ve duvarlar, ancak bu bile tavan yanı sıra iç bireysel unsurları sadece dekore edilebilir freskler, kullanabilirsiniz.


oturma odasında Orijinal freskler: resim, örnekler ve numuneler

, Sadece sıva üzerine boyalı değil yaygın binanın dekorasyonunda kullanılan duvar resimleri birçok türü değil, aynı zamanda diğer birçok türü vardır. Ayrıca, duvar resimleri farklı en uygun kombinasyon oluşturarak birbirleriyle birleştirilebilir. En iyi seçenek freskleri seçmek için, sonradan yüzeye uygulanabilir ve böylece örnekleri ve bitmiş resimlerinin fotoğrafları, en çok beğenilen seçmek görmek ilktir.

Freskler odanın stiline bağlı olarak seçilirFreskler odanın stiline bağlı olarak seçilir

Ama dikkate nüansları bir dizi çekmek için değer:

 1. duvar veya diğer yüzey hemen her zaman güneş tarafından aydınlatılmış ise resim bu tür UV ışığına karşı daha dirençli olduğu gibi, sen sıva ıslak uygulanan freskler, seçmelidir.
 2. balmumu ile kaplama rağmen bu kağıdı yüksek nem tolere edemez, çünkü nemli bir ortamda, tuval üzerinde baskılı duvar resimleri kullanılmamalıdır.

duvar resimleri diğer tür zaten yapılan çalışmalar fotoğraf örneklerinin bakarsak, bu temelde oluşan en optimal ve güzel kompozisyon seçebilir, kağıt temelinde, örneğin, vardır.


Ayrıca, bu freskler optimal geniş alanların dekorasyon için uygundur. Bu duvar parçaların arasındaki ek yerlerinin görünür duvar resimleri yok şekilde, özel bir yapıştırıcı ile yüzeyine yapışır.

en iyi seçeneği seçmek için, artı ve eksilerini tartmak fotoğraf örneklerini görmek ve odanın özelliklerine göre en iyi seçenek seçmelisiniz.

Biz bir stil oluşturmak için oturma odasında freskler kullanmak

Herkes örneğin, Rönesans tarzı veya duvar resimleri üretir şirket dizininde, Fransız krallarının tarzı, dekore optimal bir şey daha cana seçim ve birçok modeller vardır, oda süslemeleri ve belli tarz vermek istiyor böyle, oturma odası bitmiş bir ve sıradışı bir görünüm veren olarak bina.

Büyük bir dairede geniş bir oturma odası için uygundur freskler manzara tasvirBüyük bir dairede geniş bir oturma odası için uygundur freskler manzara tasvirÖrneğin planlanan iç toplam yaşam alanı dayalı bir duvar, seçmelidir:

 1. görsel alanı genişler küçük bir oturma alanı için, bu fresk neden olmalıdır tavana resim yumuşak bir geçiş sağlayın.
 2. Aynı zamanda pastel renklerin oturma odasına gitmek en iyisidir, bazı renkleri seçmeliyim, ama salon herhangi belli bir tarzda yapılırsa, örneğin, Japonca, o zaman uygun duvar seçmeniz gerekir.

mutfak ile birlikte bazı küçük dairenin oturma odasında, bu durumda, duvar natürmort görüntüyü seçmelidir. Aynı arsa, kır evi tarzında dekore edilmiş kır evi, için uygundur.

En iyi seçenek, ve belki kazan-kazan, yaşam manzara Fresk tasarım, peyzaj herhangi birinde olabilir. Bu fresk böyle bir dinlenme alanı olarak, sadece bazı belirli bir alan tespit edilebilir.

oturma odasının iç İlginç duvar: kendin yap

hemen her yüzeyde resimlerinde uygulanması konusunda geniş deneyime sahip profesyoneller temas, hem de hesaba oturma odası ve tüm oda genel tarzı almalı kaliteli duvar yapmak için. Fresco vb kum kullanılarak özel ekipman, özel alçı, tuval kullanılarak, bir alt tabakaya tatbik edilen Ama mali açıdan oldukça pahalı ve mali tasarruflar için, duvarlar ve tavan yanı sıra bazı mobilya parçaları üzerinde duvar uygulanabilir, bu yapışkan bazında olmayan dokuma zeminli freskler yanı sıra freskleri kullanması gerekir.

Bağımsız olarak, zorluk çekmeden, odanın duvarlarında olmayan dokuma zeminli bir duvar resmi yapabilirBağımsız olarak, zorluk çekmeden, odanın duvarlarında olmayan dokuma zeminli bir duvar resmi yapabilir

dokunmamış destek freskler uygulanması için, bazı adımlar yerine getirmelidir:

 1. duvar astar hizalayın ve şu anda işlemek, taslaklar önlemek için tüm pencereleri ve kapıları kapatın.
 2. duvar uygulanır Dokumasız kumaşlar, ön zemin yayılmalıdır ve çizim, genel olarak, her bir birim numaralandırılır toplamak ve birinci ağ olmalıdır duvar sopa ile başlar.
 3. dokunmamış duvar kağıdı için özel tutkal duvara ve bez üzerine uygulanan ve daha sonra dikkatlice görüntünün tüm ayrıntılarını maç için ortak duvar eklem üzerindeki tuvaller, yapıştırılmış.

Tamamen seçilen sahnenin altında bütün yaşam stili için, o da, oturma odasında duran, mobilya eklenebilir genel hikayesi çerçevesinde özel filmi yapıştırılmış, ancak anlaşılmaz bir soyutlama içine oda açmak değil, aşırıya kaçmayın.

oturma odasının iç Mozaik

Farklı eski çağlardan beri bilinen alanlarda ve şimdi mozaik paneller çeşitli dekorasyonda mozaiklerin başvurusu üzerine dahil ve salonda farklı mekanlarda, dekorasyonunda bir ilgisi kalmadığını değildir. Mozaik sıradışı ve mükemmel bir görünüme sahiptir ve hasarlara karşı çok dirençlidir ve uzun süre göze hoş olabilir. özellikle de alışılmadık, parlak renkler çekti oturma odası, oda, iç kısmında Mozaik, ama aynı zamanda titizlik ve itidal verir.

Bugüne kadar, mozaik malzemelerin çeşitli kullanılarak yapılabilirBugüne kadar, mozaik malzemelerin çeşitli kullanılarak yapılabilir


yaygın iç dekorasyonda kullanılan mozaik birçok çeşidi vardır:

 1. Cam mozaik - bir rengin büyük bir çeşitlilik, hem de maliyeti düşük olan, en popüler olarak kabul edilir.
 2. Seramik - böyle bir mozaik kullanılır ve mat, parlak parçaları olan döşeme zaman, özel bir yaprak porselen imal edilmiştir.
 3. Taş mozaik - mermer en yaygın olarak kullanılan, ancak, binanın tasarımına bağlı, diğer taşların oluşabilir.
 4. ayna, metal ve hatta ahşap - mozaiğinin diğer türevleri vardır.

oturma odası tamamlanırken, genellikle, örneğin, cam mozaik kullanırken son montajdan sonra, herhangi bir soyut desen ya da yekpare bir görüntü olabilir, paneller yayılmasını bundan mozaik yukarıdaki üç tip ilk kullanımı.

Taş veya seramik karolar, sadece yaşamak değil klasik iç hem de tüm oda mükemmel oturacak. kendinden yapışkanlı esnek taş, her şeyi kendiniz yapmak hangi aracılığıyla - Ve sadece bir uzman ve taklit yoluyla düzgünce erişilebilir yatıyordu bir doğal taş, kullanamaz.

iç Uygulama duvar resmi-mozaik

Bu duvar mozaik - iç dekorasyon başka türlü var. Tüm fayans ıslak sıva doğrudan yerleştirilir mozaik duvar özü. 1-2 saat sıvı, elastikiyetini kaybeder ve mozaik elemanları yerleştirilir olmayacak gibi, nitelik, aynı zamanda, en kısa sürede bu işler için gerekli olan ve.

duvar mozaik bir profesyonel tarafından sadece yapılabilir dekorasyon seçkin tür olarak kabul edilirduvar mozaik bir profesyonel tarafından sadece yapılabilir dekorasyon seçkin tür olarak kabul edilir


oda dekor Bu tür tüm unsurların uzun hazırlık aşaması ve ön yerleştirilmesini gerekti. Çünkü emek yoğunluğu, hem de yüksek maliyet, bu bezeme türü nadiren kullanılır ve bunun yerine zaten bu şekilde önceden yapılan resimler, tamamlandığında odası dekore etmek mümkündür.

Ama sınırlamalar vardır:

 1. en fazla 1.5 m - Böylece hale duvar 3 m uzunluğa ve yüksekliğe aşmamalıdır.
 2. Bu tasarımın fiyatı fiyatları metrekaresi başına 10 000 ruble başlamak da yüksektir.

oturma odasının iç duvar kağıdı duvar resimleri (video)

Bu duvar resimleri güvenli bir şekilde doğrudan duvara monte veya özel çengeller ve ilikler kullanılarak uzaklaştırılabilir. Aynı tarz ve renk size mükemmel odası süslemeleri ve oturma odası veya diğer tesislerin bölgeli bölünme yardımıyla bunları yapabilir yapılan bu freskler birkaç kullanma.

Detay: oturma odasında duvar (iç fotoğraf)

1-1 1-29 3renessansfresko 25-1 1 37 37-1 57ff4d4d337f7 63 75

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − = 11

map