Seçimi çıkartmalar iç "lezzet" yapıyoruz duvar kağıdı

Seçimi çıkartmalar iç “lezzet” yapıyoruz duvar kağıdı

12 October 2017artan popülaritesi şimdi duvar kağıdı çıkartmalar piyasadaki kazanmak başlıyorvazolar, tablolar, fotoğraf, peçete, figürinler, ve daha fazlası - artan popülaritesi şimdi küçük ve görünüşte görünüşte önemsiz şeyler yardımcı olmak için tüm daire veya odada pazar çıkartmaları oboiSozdat konfor ve uyum fethetmek başlıyor. Son yıllarda, yüksek talep duvar kağıdı üzerine doğrudan tutkal dekoratif duvar çıkartmaları kullanmaya başladı.


Dekoratif duvar kağıdı üzerine çıkartmalar ve iç rolü

Dekoratif çıkartmalar kolayca üslup yönünü vurgulayarak, iç dönüştürmeye yardımcı olur. çıkartmalar kompozisyonu belli bir tarzda yapılmış, ya da belirli bir yöne ait olabilir.

çok kolayca bu çıkartmalar kullanın. Ve minimum zaman Odaya yeni bir görüntü oluşturabilir. böylece duvar kağıdı, mobilya, cam ve - Onlar çeşitli yüzeylere yapıştırılmış olabilir.

Dekoratif çıkartmalar en düşük maliyetle en odanın içini değiştirmesine izin duvar kağıdıDekoratif çıkartmalar en düşük maliyetle en odanın içini değiştirmesine izin duvar kağıdı

Çoğu zaman, dekoratif çıkartmalar kullanımı orada odasında onarım yapılması için hiçbir olasılık, yeni ve özel bir şey "ruh gerekiyor" zaman başvurmuştur. Bu şekilde, oturma odası, çocuk odası ya da banyo, balkon dekore edebilirsiniz. bazı insanlar bunu belli bir yön veren, odaya bir daha şık bir görünüm vermek amacıyla çıkartmaları kullanmak rağmen. Örneğin, çocuklara yönelik tasarlanan bir odayı. Yetişkinler için duvar kağıtları tür tesisler için uygun değildir. Duvar kağıdı tutkalı "ve gelen" her zaman uygun değildir ve her zaman bu nedenle yardım odası çocukluk ve çocukça imajını yerleşmiş olan dekoratif çıkartmalar gelebilir fırsatı, yoktur.

Duvar kağıdı etiketleri nelerdir

görüntü çeşitli konularda olabilir ve çeşitli boyutlarda, küçük kelebekler bir çocuğun hurma ya da büyük çizgi film karakteri büyüklüğü, çocuğun boyutta olabilir. bunların bir anlamı taşımak zorunda olduğunu unutmamak önemlidir odası için bir etiket seçimi, onlar odanın görüntüsü aynı tarzda olmalıdır tamamlamalıdır. Dekoratif çıkartmalar, odanın bir parçası olmalıdır ziyade bireysel bileşenlerinin daha genel stiline uymuyor.


dekoratif güzelliği yanı sıra, çıkartmalar ve diğer önemli fonksiyonel görevleri vardır. Örneğin, dekoratif çıkartmaları kullanarak bir çocuğun duvara boyanmış resmi, kapatabilir tırnak çıkartması sonra kalan duvarda bir delik gizleyebilirsiniz. çıkartmalar sayesinde duvar kağıdı kavşağında dikiş gizlemek ve diğer kusurları maskeleyebilir.

İç etiket kağıdı (video)

Orijinal çıkartmalar duvar kağıdı duvar dekor

mukavemet çıkartmalarla yürütülen Duvar dekor, yetişkinler kadar çocukları da yalnız değil gerçekleştirmek için. duvar ve çıkartmalar zaman çok kısa bir süre içinde olabilir, diğer yüzeyler üzerinde yapıştırma, önemli olan kurallara bağlı ve devam operasyon yapışması.Etiketler boyutta farklı olabilir. Bu duvarın neredeyse yarısını kaplar minik etiketler veya büyük poster olabilir. Bu etiketlerin örnekleri arasında duvar olarak hareket edebilir.

Etiketler, çok hızlı bir şekilde doğru yerde yapþtýrýcýlarýný geçtiği yapışkan katman var. fotoooboev aksine, desenli çıkartmalar tüm tuvali doldurmayın. Bunlar kendiliğinden renkli (siyah ve beyaz) ve çok renkli olabilir. Son yıllarda, en sonra ve tek renk boyalı talep etiketler, aranan iki renkler de moda öğelerdir.

Duvar üzerindeki etiketler bir oda özgünlük verecekDuvar üzerindeki etiketler bir oda özgünlük verecek

Temel malzeme, bir vinil etikettir. Filmin sayesinde kırışıklıkların ve daha fazla zarar vermeden sadece kolayca ve hızlı duvara bir etiket koymak sağlayan elastik bir katman, başardı. Üst tabaka üzerinden yanma etiketi önler ve aynı zamanda bağlama lekelerin oluşmasını önler.

şeffaf silueti taraftan görünmüyorsa, nedenle resim boyalı veya oyma gibi görünüyor.

haysiyet

Dekoratif çıkartmalar bir çok avantajı vardır:

  • zararsızlık;
  • Uzun ömürlü yaşam;
  • Kullanımı kolay;
  • tek bir boyutta olmaması;
  • Farklı boyutlardaki görüntülerin seçimi;
  • Hatta aynı anda duvar ve tavan ayarıyla farklı yerleri çıkartmalar, olasılığı;
  • Yaratıcılık ve özgünlük;
  • farklı alanlarda Uygunluk.

Duvar üzerindeki etiketler pek çok avantajı vardır, böylece tüm odalarda uygulanabilirDuvar üzerindeki etiketler pek çok avantajı vardır, böylece tüm odalarda uygulanabilir

etiket yüzeyinde yapıştırılan önce, bunun için uygun bir yer bulmak için gereklidir. Şeffaf taban web odanın etrafında yürüyüş ve farklı yerlere çekme yapmanızı sağlar. Ne zaman toz ve kirden temizlenmesi gereken bir yer seçecek ve ancak o zaman tutkal. çeşitli yüzeyinde kabarcıkların oluşumunu önlemek için, bir kumaş veya dokunun üzerine görüntü demir gereklidir.


Biri daha mülkiyet etiketleri dikkat etmek önemlidir - Gerekirse silmek için yeteneğidir.

Duvar üzerindeki etiketler, duvar dekor: baskılar ve bunların uygulama

Çok popüler bugün çocuk baskılar tadını çıkarın. Duvar kağıdı üzerine yerleştirilen çocukların görüntü ile etiketler, duvar ve mobilya yerleştirilir. Bu çıkartmalar vinil duvar kağıdı süslemek için kolay ve eğlenceli bir yoludur. Gerekirse etiketler hiçbir iz sahip olacak ve tutkal duvar kağıdı gerektirmeyen veya yeni mobilya satın almak sonra, dahası, başka bir yere, dekor, kolayca kaldırabilir ve yeniden sopa.

baskılar yardımı ile sadece bir çocuğun odasının tasarımını değiştirmek değil, aynı zamanda konfor hissi bu odayı veremez.

Bebek piyasada popüler bugün ve çok büyük bir seçim yazdırırBebek piyasada popüler bugün ve çok büyük bir seçim yazdırır

dekoratif öğeler seçerken, ebeveyn odası, çocuklarının barındıracak hatırlamalıyız, bu nedenle dekoratif çıkartmalar seçiminde kendi istek ve tercihlerine güvenmek en iyisidir. Bu baskılar, hayallerindeki bir çocuk için oda yaratacak çocuk, birlikte gitmek aramak için en iyisidir ve ebeveynler için bir çocukluk hayali bebek yerine getirmek için eşsiz bir fırsattır. Örneğin, bütün kızlar dekoratif etiket yardım Çocuk odası Sarayı oluşturulabilir ile böylece, sarayda yaşamak çiçekler, kelebekler, kron ve diğer muhteşem resimlerle o dekorasyon için hayal. Erkekler spor veya askeri meseleleri tercih edecektir. Örneğin, erkek bebekleri oda çıkartmaları vb gemiler, uçaklar, bulut, asker tasvir eden ve dekore edilebilir.

Seçilen tüm etiketler onlar iç genel arka planı üzerinde duran değil, genel üslup resmin içine sığmalı aynı kategoriye ait olması gerekir.

Farklı baskılar Bir çok gerekli konuların görüntüyü almaya izin verir. mutfak, banyo, kiler, yatak odası ve benzeri için stil ve görüntü için uygundur çocuk görüntülerin ve etiket birçok romantik ve sevgi dolu görüntüleri vardır.


duvar kağıdı Orijinal etiket (video)

biz duvar kağıdı için gerekli etiketleri seçmek için devam etmeden önce, odanın stil çözümleri ve tasarım üzerine karar vermelidir. Etiketleri karşılamak için önceden bir yer bulmak için önemlidir ve kesin bir yer istenen markanın imajını seçmek gerekir vardır. Etiketler aynı stil ve renk düzeninde uygulanmalıdır.

Duvar üzerindeki etiketler (fotoğraf)

5c3d556ba6a0eec72f1ac6db3f36cf26651x475535156251 1 5e27f9e93c206bd5f314aff26497e6d9651x475535156251 7 8-nakleyki-na-Steny 2704767931000x800 522326 4020110 492706418496 20141808135642

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 − 73 =

map