Seçim, özellikle moda: koridor için duvar kağıdı ve koridor, fotoğraflar

Seçim, özellikle moda: koridor için duvar kağıdı ve koridor, fotoğraflar

12 October 2017Masaüstü - Herhangi bir modern koridor önemli bir bileşenidirMasaüstü - herhangi bir modern prihozheyRemont birçok mevcut felaket önemli bir bileşenidir ve genellikle çıkıyor zaten bitirme sürecinde çünkü - duvar kağıdı uygun değildir, mobilya yüklü değil vs. bitiş mükemmeldi için, sadece belirli beceri ve çaba gerekir, bu bir gün önce yapılabilir şeyi önemlidir. Ve ile dikkatlice onlar hakkında bilerek duvar kağıdı seçilen.


Duvar koridor: ürün çeşitliliği anlamak için nasıl

Bilmeniz gereken ilk şey - bu, belirli bir odaya uygundur duvar türüdür. Sen uygundur ve seçim sadece bu özel tip düşürüldü türünü belirleyebilir.

koridor ya koridorda beri - genellikle başkaları tarafından kirlenmiş bir yer, kesinlikle yıkanabilir duvar kağıdı gerekir. Duvarlarında zorunlu lekeleri, kir, toz, çizik görünür. Ve ancak ıslak ve zamanında temizlik onlarla başa.

koridor için mükemmel bir seçenek ve salon yıkanabilir duvar kağıdı olacakkoridor için mükemmel bir seçenek ve salon yıkanabilir duvar kağıdı olacak

üç tipe ayrılır su direnci duvar derecesine göre:


 • Bir dalga. Yani, bu tür duvar kağıdı için mümkün olduğunca dikkatli davranılmalıdır. Ve can sadece bez mikrofiber veya süet yapılmış bu duvar kağıtları silin.
 • İki dalgalar. daha fazla suya dayanıklı madde ve bu nemli bir bezle sürülebilir.
 • Üç dalgalar. ev temizlik temizlemek duvar kağıdı özel kaplama stabilitesini temsil eder. Bir fırça ile ek bir simge vardır, bu malzeme, belirli bir güce sahip olduğunu ifade eder.

Tabi ki bu koridor için en yıkanabilir duvar kağıdı uygun olacaktır. Onlarla birlikte, banyo için bakım işlemi daha kolay.

iç koridorda duvar kağıdı: Renk

renk iç özel bir anlamı vardır. O her şeyden önce bir ruh hali, bir atmosfer yaratır vardır. O da salonda olmalıdır konfor yaratır.

renk ve değeri örnekler: • Pembe - tatlı ve yumuşaktır, ama prensipte, renk sevmez olanlar, onlar bir tahriş edici olacak;
 • Kırmızı -, sakin olan kırmızı bir renk birleştirmek yumuşak kırmızı seçenekleri belirleyebilir, çünkü bir çok aktif renk, koyu gölgeler, saldırgan, koyu olabilir;
 • Turuncu - duygu, ruh hali ve hatta coşku acele, ancak büyük dozlarda, bu enerjiyi alır beyaz zemin üzerinde turuncu ve kireç - çünkü bir daha iyimser senaryo;
 • Sarı - o da ruh halini yükseltir fakat nedeniyle faaliyetin renginin de çizgili duvar kağıdı kullanılabilir doz gerekir ki;
 • Yeşil - yatıştırıcı, renk sakinleştirici, doğal, doğal;
 • Mavi - gaddar ve belki aristokratik olabilir;
 • Mor - Psikologlar bu renk kolları kayıtsızlıklarını tetikleyebilir olduğunu, bu kritik önemini azaltabilir söylüyorlar.

koridor sıcak renklerle çizin ve parlak renk şemaları kaçınmak en iyisidirkoridor sıcak renklerle çizin ve parlak renk şemaları kaçınmak en iyisidir

onlar en nötr olarak Genellikle koridorda, pastel duvar kağıdı seçin. Seçilmiş ve en azından her yıl nedeniyle yeni renge salonun atmosferini değiştirmek için izin boyama, şık duvar kağıdı.

küçük bir antre için duvar kağıtları: En iyi

Görsel olarak küçük bir giriş salonu, koridor genişletmek ya da sargı renk ve duvar desenine bağlı olabilir. Siyah, tabii ki, değer alma değil - bir kasvetli renk her zaman oda görsel olarak daha az yapar. Beyaz görsel alanı genişletmek için yeteneği vardır, ama renk hala böyle bir oda için çok markadır.

küçük bir koridor için duvar kağıdı seçmeye yönelik ipuçları:

 • Parlak renkler nedeniyle yeter ki tahrişe neden olmaz gibi bir koridor neşelenmek kendi mütevazı boyutuna, uzay canlandırmak;
 • Ton duvar kağıdı, mobilya ve döşeme ısı / soğuk üzerine, her şeyden önce, kombine ve gerektiği, yeşil sıcak tonları var, ama orada örneğin soğuk ve onlar karışık olamaz;
 • Küçük bir giriş salonu için, görsel olarak oda artıran ince bir deseni ile duvar kağıdı seçin;
 • Büyük desen "çalmak" her zaman ekstra bir kaç metre;
 • Tavana dikey çizgili "lift" in duvar kağıdı.

Orijinal duvar kağıdı kullanarak, görsel koridor genişletmek ve daha çekici yapabilirOrijinal duvar kağıdı kullanarak, görsel koridor genişletmek ve daha çekici yapabilir

Eğer dekoratif süpürgelik, çeşitli sınır duvar kağıdı kullanıyorsanız, onlar için birlik uyumlu çerçevede fotoğraf çekmek için olabilir. Harika görünüyor!

koridor Kruşçev de duvar kağıdı: ne seçilir

Kruşçev ise koridorlar genellikle çok küçük ve küçük bir odada, dedikleri gibi, yukarı temizlemez.

Koyu tonları salonu da az yapacaktır, ancak ışık ve karanlık duvar kağıdı birleştirirseniz, tam tersi bir etki elde edilebilir. Ancak, çünkü hesaba odanın parlaklık derecesini almaya ihtiyacı birleştirerek ek olarak, kalite uzmanları yapabilir, ama hatırı sayılır olmalıdır.


Kruşçev için Işık duvar kağıdı, çok, bu arada, her zaman uygun değildir. Onlar Mark ve her zaman bu durumda estetik yukarıda kalın yeterince aşınma nedeniyle pratiklik yer değildir.

khrushchovkas içinde Koridor bir arada duvar kağıdı kullanılarak yapılmalıdırkhrushchovkas içinde Koridor bir arada duvar kağıdı kullanılarak yapılmalıdır

Kruşçev koridor duvar kağıdı aşağıdaki renkleri uyum:

 • gri;
 • san;
 • mavi;
 • Açık yeşil;
 • şeftali;
 • Kahve.

Elbette maksimize edilmelidir mobilya ile kombine duvar kağıdı, unutma. Gölgeli duvar genellikle kasvetli, baskıcı olacaktır hafif eşyaların ve iç tamamlanmaktadır. Eh, ışık mobilyalar hemen her duvar kağıdı iyidir.

apartmanda dar koridor için duvar kağıtları: tasarım ilkeleri

Odaların dar tasarım tasarım prensipleri vardır. Ve en önemlilerinden biri - Büyük rakamlarla karanlık duvar kağıdı kullanımına ilişkin bir yasak. Aksi takdirde, apartman girişinde, baskıcı, ezme, çok rahatsız uzay duygusu olacaktır.


duvar Çizgili çeşitlerinde de uygun değildir. Yatay çizgiler sık ​​ise olduğundan daha, koridor küçük gibi görünür, ve en önemlisi, daha şimdiden var. Dikey bir şerit görsel olarak mutlaka oda daraltır.

Dar koridor için renk veya desen yalnızca farklı Birleştirilen dokulu kağıdı kullanılabilirDar koridor için renk veya desen yalnızca farklı Birleştirilen dokulu kağıdı kullanılabilir

koridor iyi olacak daraltmak için:

 • Işık duvar kağıdı;
 • Çok çizimler olmadan duvar kağıdı vurgu.

Ama tasarımcılar genellikle bu tür bir cihazı kullanmak - zıt duvar farklı renklerle duvar kağıdı asın. Ama doku, böylece, hala aynı olmalı ve zift hiç eşleşen veya zıt olmalıdır.

Büyük ölçüde yumuşak ve bol aydınlatma sorunu çözmek.

koridorda Sıvı duvar kağıdı: Kullandığım

kaplamaları bir kişinin kendisini yapabilir anlamına Sıvı duvar kağıtları, ve kendisinin duvara koydu. Bir uzmana davet edebilir eğer, bunu Ancak, koridorda herhangi bir hata veya eksiklikler yıkıcı olacaktır.

her şeyden önce, koridor için sıvı duvar kağıdı seçimi, onların kalitesine dikkat etmelidirher şeyden önce, koridor için sıvı duvar kağıdı seçimi, onların kalitesine dikkat etmelidir

Sıvı duvar kağıdı en yaygın türlerinden dört tipi vardır:

 • Sıvı duvar kağıdı selüloz;
 • Sıvı ipek kağıdı;
 • taş tozu ile dokulu kağıdı;
 • Sıvı duvar kağıdı Birleştirilen.

Sıvı duvar herhangi bir tür, koridor boya veya sulu alkit hatta en dayanıklı tercih edilen. Ve bu malzemenin su buharı geçirgenliğini azaltır, ancak zarar duvar korumak için her ne kadar. Evet ve bu yolla onları temizlemek çok daha kolaydır.

Ne kadar güzel pokleit koridorda duvar kağıdı: resepsiyonlar

Tasarım ve koridor koridor duvar yüzey için mükemmel bir çözüm, farklı duvar renklerin bir kombinasyonu ya da bir karışımıdırTasarım ve koridor koridor duvar yüzey için mükemmel bir çözüm, farklı duvar renklerin bir kombinasyonu ya da bir karışımıdır

İlginç ve koridor duvar kağıdı duvarlarını papering güzel iki adım ayırt edilebilir:

 1. Birinci yöntem, - kombine duvar dekorasyonu. duvar duvar kağıdının üst parlak olacaksa, oda ilave hacim eklemek ve salon daha hafif hale getirmektir. duvarın alt kısmında koyu tonlu koridorda kaçınılmaz safsızlıklar karşı savunmak için fırsat verecektir. tonlarının seçimi özellikle önemlidir, bu dikey çizgili güzel dip duvar olacak ve üst monoton veya ince risunochki olacaktır. yapıştırılmış kenar veya bir Baget birleşme.
 2. İkinci yöntem - farklı duvar bir kombinasyonu. Bir taraf, örneğin, dikey bir açık mavi şerit yapıştırılmış ve diğer edilir - oldukça büyük bir süs açık zemin üzerine. uzatılmış salonu ise, giriş yapıştırılan koyu desen yakın duvar, ve açık duvar kağıdı üzerine yapıştırılmış duvarların uzak bölümü. Tek bir stil eklemi oluşturmak için bir kemer şeklinde güzelce yapılır.

salonda Orijinal duvar kağıdı (video)

ve tüm kapağında gitmez, çabuk kökleşmiş olarak görünmez hale gelmez herhangi bir bulaşma için pratiklik ile güzellik birleştirmek için emin olun - koridor için duvar kağıdı seçerken, bu Korumak istediğiniz yer olduğunu unutmayın.

Makul ve güzel bir seçim!

koridor ve koridor için şık duvar kağıdı (fotoğraf)

63 181dfcffdd57507613cc360a4f248669 240 3-3 5405 21405 827108939 53127330 d6d9b26207d29d2582f7e294babfd342 dizajn-oboev-dlya-prihozhej-26

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 − = 33

map