Schody strychowe Fakro: 3 powody wyboru

Schody strychowe Fakro: 3 powody wyboru

12 October 2017Schody strychowe Fakro są dość popularne, ponieważ są one bezpieczne i praktyczneSchody strychowe Fakro są dość popularne, ponieważ są one bezpieczne i praktichnyeKak zwykle Fakro drewniane schody z naturalnego drewna sosnowego, ale są też metalowe. Wybór oczywiście zależy wyłącznie od klienta. Produkt pozwala na bezpieczne podnoszenie z parteru na drugie miejsce w prywatnym domu. Po zakończeniu operacji, Farcot drabiny jest złożona i przechowywana w sufit, który wymaga niewiele dodatkowej przestrzeni. Takie wyposażenie domu pasuje do każdego stylu pomieszczenia. Zasadniczo są one wykorzystywane do prywatnych domów, ale jest to możliwe do zainstalowania w garażu, w magazynie lub innym pomieszczeniu.


Oryginalny poddasze Schody FAKRO

Przy zakupie takiego mechanizmu podnoszącego, może znacznie zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również, aby ustawić czas, gdy instalacja nie jest trudne do przeprowadzenia.

Drabinka Fakro - jest:

 • wygoda;
 • dostępność;
 • Comfort.

Zaletą schody Fakro leży w jego dostępnościZaletą schody Fakro leży w jego dostępności

Te cechy pozwalają produkty zyskać popularność w dosłownie każdego dnia. Ponadto zwarta schody, funkcjonalne, a co najważniejsze, jest łatwy do zainstalowania. grubość pokrywy wynosi około 36 mm, wykonanego go na ramie wyłożonej blachą płyt pilśniowych.


Przestrzeń wewnątrz ramy jest wypełniony za pomocą wypełniacza pianki lub styropianu, warstwy izolacji w razie potrzeby. Na zewnętrznej powierzchni gładkich. Wieko jest otwierane i zamykane za pomocą metalowych prętów i zamków. Instalacja struktury wymaga maksymalnej dokładności, wieczko szczelnie zamknięta i ma różnice w wielkości oczek.

Dzięki kątowników, schodek stanowczo i jasno, i jest stabilny.

W celu zwiększenia wytrzymałości produktu, trzeba naprawić etapy techniki jaskółczy ogon tak, że po złożeniu nie dotykać pokrywy.

Rodzaje drabiny Fakro

Przed zainstalowaniem schody strychowe od polskiego producenta, trzeba określić typ struktury.Istnieją różne opcje dla schodów strychowych, podnieść należy, że wnętrze pokojuIstnieją różne opcje dla schodów strychowych, podnieść należy, że wnętrze pokoju

Może to być:

 1. Komfort - LWK.
 2. Smart-LWS.
 3. Thermo-LTK.
 4. FAKRO (LWM).
 5. Izolacja termiczna - LST.

Każdy rodzaj drabiny ma swoje osobliwości. Na przykład, rodzaj drabiny Smart-LWS wykonane wyłącznie z drewna sosnowego uzupełniono izolatora pokrywy i ma klapę grube 36 mm. Model Komfort LWT produkowane nie tylko z drewna sosnowego i najwyższej kategorii, a także ma klapę o grubości 36 mm. Ten projekt jest po prostu doskonały wygląd na jasnym suficie. Z reguły produkt składa się z 3-4 sekcji, jak również po stronie metalowej poręczy dla ułatwienia obsługi i bezpieczeństwa.

Występy gumy drabiny są obecne, co uniemożliwia uszkodzenie wykładziny podłogowej podczas otwierania.

Cechy konstrukcyjne Fakro drabinie

Drabinka Fakro Basic - to nie tylko zestaw wysokiej jakości komponentów do wyciągu na drugim piętrze, i opracować elementy przez które super struktura.

Wiele osób woli wybrać schody FAKRO, ponieważ są one charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnościąWiele osób woli wybrać schody FAKRO, ponieważ są one charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością

Składowe schodów - jest:

 • Boczne podłużne dźwigary;
 • Etap poziomej;
 • Podłączenie podłużnice.

To właśnie te elementy wzmacnia produkt i uczynić go bardziej wytrzymałe. Rozwój technologii było stworzenie nie tylko drabiny przesuwne, i uczynić go jako stabilny i może służyć przez wiele lat z regularnych ciężkich ładunków.


Na schodach, bez względu na drabinie, posiada specjalną antypoślizgową podłużne wgłębienie, przez który w celu uniknięcia poślizgu podczas opadania i wznoszenia.

FAKRO drabinkowy: wymiary i cechy

schody wymiary Farko może być inna. W szczególności, można kupić gotowe zaprojektować standardowego formatu.

Przed zainstalowaniem drabiny musi awansować do pomiarów długości i szerokości otworuPrzed zainstalowaniem drabiny musi awansować do pomiarów długości i szerokości otworu

Jednak przed nabyciem, konieczne jest, aby zmierzyć:

 • Wysokość od pierwszej do drugiej podłogi;
 • Szerokość otworu;
 • Długość otworu.

W standardowych schodów poddasza wysokości podstawy jest uważany 270-350 cm. Kąt wynosi 50-75 stopni, a trzonek może być mniejsza niż 1 m. Zakup konstrukcji drewnianych, jest dobór większej długości i, jeśli to konieczne, może być łatwo usunięty.


Jeśli metalowej drabiny podnośniki, kilka sektorów może być dołączony do niego.

Standardowa wielkość klapa uważane 60-70h120-140 zobaczyć. Jest to niepożądane użycie większego rozmiaru, jak to będzie prowokować poważne straty ciepła. Podczas tworzenia otworu, trzeba wykonać dodatkowy margines 5 cm z każdej strony. Wtedy będzie wyraźnie obserwowane montażowe strychu drabinę normy.

Co do zasady, sprzedaż schodów, producenci oferują nie tylko dodatkowy materiał mocujący, ale również usługi montażu, niż należy użyć, jeśli nie ma umiejętności, aby zainstalować takie udogodnienia, jak może to prowadzić do skrajnych przypadków.

Instalacja schody strychowe FAKRO

Co jest cechą poddaszu schody Farko Plus? Fakt, że ich instalacja jest, co do zasady, nie ma problemu ze zrozumieniem nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Zainstalować schody strychowe Fakro może posiadać, najważniejsze - dokładnie zapoznać się z instrukcjąZainstalować schody strychowe Fakro może posiadać, najważniejsze - dokładnie zapoznać się z instrukcją

Trzeba tylko postępować zgodnie z instrukcjami:

 1. Konieczne jest, aby sprawdzić, czy otwór włazu i rozmiarach.
 2. W dolnej części luku jest przymocowana do pomocniczej płyty drabiny obsługuje w postaci rozłożonej.
 3. W trakcie pracy, wymaga użycia klucza 10, pianki, a wkrętak kątomierz z wkrętami.
 4. Schody wzrasta i pochyla się na płycie nośnej.
 5. W czasie montażu okna schody trzeba wytrzymać prostoliniowości. Aby to zrobić, pomiędzy częściami końcowymi w otwarciu pudełka i wstawić spacer.
 6. Skrzynka drabinka mocowana jest za pomocą śrub po obu stronach.
 7. Ponadto, płyta odniesienia jest usuwany, a drabina wysuwana. Aż do zakończenia prac montażowych, trzeba zatrzymać się na drugim piętrze, ponieważ, gdy projekt nie jest ustawiona, krokiem na niej jest surowo zabronione.
 8. Dodatkowo uzupełnić za pomocą otworów pianki schody pomiędzy obudową a otworem w suficie.
 9. Jest to konieczne w celu poluzowania śruby i złóż drabiny do końca.
 10. Dalsze dokręcone śruby mocno.
 11. Następnie drabiny usuwanie elementów, jeśli jest zbyt długi, lub dodatkiem. Jeśli schody żelaza, można dodać pożądanych segmentów.

W razie potrzeby, możemy przeprowadzić regulację pochylenia drabiny. Aby to zrobić, trzeba przenieść lokalizację podpór bocznych.

Schody strychowe Fakro: Opinie

Schody Fakro bardzo pozytywne opinie, i wykorzystać je niemal wszędzie. Lub dokładniej, w budynkach przemysłowych i mieszkalnych.

Fakro drabina pięknie urządzić wnętrze praktycznie każdy pokójFakro drabina pięknie urządzić wnętrze praktycznie każdy pokój

Popyt na budowie jest całkiem uzasadnione, ponieważ są one:

 • Są one wykonane z materiału przyjaznego dla środowiska;
 • Mają czapki chroniące powierzchnię podłogi z pojawieniem się frytki, zarysowania i uciskanych;
 • Zamontowane na uproszczonego systemu montażowego w postaci składania;
 • Pozostawić do zwiększenia odległości między drzwiami i kroki;
 • Mają włazy ciepło-izolacyjne;
 • Wyposażone w krokach antypoślizgowe;
 • Wyposażone w poręcze metalu;
 • Mogą być one ustalone, a bez pomocy specjalistów i na własną rękę;
 • Posiada system składanych kroki w formie jaskółczego ogona.

Na ogół, drabinka Fakro - lekka konstrukcja składana, które składają się z odcinków 3-4. Wytwarzany z drewna, metalu, mają lepszą jakość. W szczególności, jeżeli jest drewnianą konstrukcję, a następnie w przestrzeni roboczej nie węzeł lub odprysków. Doskonałe wykończenie, najlepsze widoki i maksymalny przezorność. Dzięki wbudowanym zamkiem, można zamknąć drzwi, ograniczając dostęp do strychu. Składane schody nie jest widoczna, ponieważ wygląda jak kompaktowej jednostki, zmontowane i przechowywane na suficie.

Instalacja strych schody Fakro (wideo)

łatwy montaż, doskonałe wystrój i waga zalety. Wszystko to można uzyskać poprzez nabycie konwencjonalne schody strychowe od firmy Fakro.

Przykłady Fakro drabiny (foto)

1 5 4 216fakro 494d FAKRO-lms 656cherdachnye-lestnitsy- 1444293205cherdachnaya-lestnica-fakro1231 259686628w640h640cid2579563pid181507632-86d66873 CATI-merdivenleri1 art0000025a1

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 + = 40

map