Schody klasyczne Eifel-4 korzyści

Schody klasyczne Eifel-4 korzyści

12 October 2017Drabina-Eifel classic jest bardzo popularne, ponieważ może on być stosowany do różnych celówDrabina-Eifel classic jest bardzo popularne, ponieważ może on być stosowany w różnych tselyahGotovyas do naprawy lub innych prac, które powinny ubezpieczyć się w różnych zadaniach. Schody-transformatory mają niskie ceny i jednocześnie mają duży wachlarz możliwości. Są one popularne w domu, ponieważ ich małe rozmiary są łatwe do przechowywania i transportu. Schody Eifel klasyczny stabilna i pozwala na pracę na dość dużej wysokości, zapewniając komfort.


Patrząc z zewnątrz schodami do Eifel

Zakres przedsiębiorstwa z Rosji „Schody” Fabryka produkuje schody Eiffla zawiera obecnie ponad 30 odmian wyposażenia.

Wiele osób woli wybrać Eifel drabina-transformator, ponieważ charakteryzuje wysoka jakość, trwałość i niezawodnośćWiele osób woli wybrać Eifel drabina-transformator, ponieważ charakteryzuje wysoka jakość, trwałość i niezawodność

Obejmuje on:

 1. 3 konstrukcji segmentowej;
 2. drabinki;
 3. Transformator.

Drabina ma od 3 do 8-etapach, stosując może wejść do 4,2 m. Materiał staje się grubsza, tym większa jest wysokość schodów. Y modele 3-x przekroju glinu może wynosić od 6 do 16 stopni. Dwie z trzech części mocowane są za pomocą zamków i pasów, a pozostała konstrukcja jest wymienny. Może on być stosowany jako drabinki.


Ponieważ oryginalne wykonanie zamków drabinkowe trzy części mogą mieć szeroką liczbę najróżniejszych zastosowań.

Drabinka transformator posiada cztery sekcje, z których każdy jest związany z drugim poprzez bardzo silne stawów stali. Transformator może być składany i dopasowanie do bagażnika każdego samochodu.

Uniwersalne drabiny Eiffla-classic 4x5

Ten projekt będzie pasować zarówno do profesjonalnych budowniczych i mechanikom dla początkujących. Praca w domu będzie znacznie łatwiejsze, a koszty zakupu drabinę całkowicie płacić za siebie.

Na małej masie drabiny jest niezawodny, ponieważ materiał jego wytwarzania - aluminium.

Praca z drabiny-Eifel klasyczne proste, nic łatwo poradzić sobie nawet początkującyPraca z drabiny-Eifel klasyczne proste, nic łatwo poradzić sobie nawet początkującyW tej części nośnej Drabina ma kilka poprzeczki, na których nie jest podstawa antypoślizgowe.

Schody ma swoje własne cechy:

 1. Może jej zastosowanie jako drabina drabina lub schody na usuwanie;
 2. Istotne etapy wytwarzania i prowadnice - aluminium anodowane;
 3. Klatka schodowa jest automatycznie ustawiana na dowolny z dostępnych pozycjach;
 4. W obecności stawów nierdzewna występuje w ilości 6 sztuk o zwiększonej wytrzymałości;
 5. Kroki mogą wytrzymać do 150 kg; jeśli stosuje się jako drabina rusztowania, a następnie 100 kg.

Ta klatka schodowa pomaga wykonywać pracę w odległości 6,5 metra od ziemi. W tej konstrukcji, można zmienić konfigurację i utrzymanie jego zawiasy stalowe blokady bezpieczeństwa.

Profesjonalny 3-i 4-częściowy drabina Premier Eiffla

Te drabiny są anodowane, który pomaga zatrzymać czyste ręce po skorzystaniu z projektu. Model ten jest profesjonalny, przeznaczony do codziennych obciążeń.

Wystarczające jest praktyczne i wygodne drabina-transformator Eiffla Premier, który może wytrzymać ciężar do 150 kgWystarczające jest praktyczne i wygodne drabina-transformator Eiffla Premier, który może wytrzymać ciężar do 150 kg

Model Eifel 3H8 ma ciekawe właściwości:

 1. Jest całkowicie anodowane;
 2. Każdy z nich jest wykonany z metalu zablokować specjalnego stopu;
 3. Jest możliwe, aby pracować z projektem, gdy jedna sekcja jest rozszerzony;
 4. Każdy etap falistych szyn aluminiowych 28x28 mm;
 5. Travers posiada antypoślizgową wsparcie to szeroki;
 6. Istnieje kilka pasów;
 7. Może wytrzymać ciężar do 150 kg;
 8. Wzór profilu - 60h20 mm, grubość - 1,4h1,4 mm.

Zastosowanie stabilizatorów metalu zamiast zawiesia tkaniny, zapobiega przypadkowemu składania. Taka drabina jest doskonałym wyborem dla instalacji, produkcji lub prac budowlanych.


Można używać 3-częściowy drabinie jak dwa zupełnie różne drabinki. Jedna sekcja służą jako drabiny, a dwa pozostałe - 2 w przekroju.

W dostępnych w handlu 3 Przekrój 3x7 drabiny, 3H8, 3x12 Pt, Pt, 3h14 3h11, 3H9, 3x10, z których każda nadaje się do określonego celu. Na przykład, granit Model 3x10 jest dobra w pracach montażowych i wykończeniowych. Szereg 4-segmentowych drabiny zawiera rozmiarach 4x4, 4x3 i innych.

Produkty Eifel: schody fabryce

«Schody Fabryka” produkuje towary od ponad dziesięciu lat, w tym samym czasie jest jedyną firmą w naszym kraju, który produkuje schody i drabiny, którego podstawa - anodowane profile aluminiowe i włókien szklanych.

Drabinka Eiffla od dawna zdobył zaufanie wśród klientów, ponieważ ich konstrukcja jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i praktycznyDrabinka Eiffla od dawna zdobył zaufanie wśród klientów, ponieważ ich konstrukcja jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i praktyczny

Firma oferuje:


 1. Aluminiowa konstrukcja, wygodne w użyciu i transporcie;
 2. Konstrukcja z włókna szklanego, które nadają się do manipulacji wokół bieżących elementów przewodzących;
 3. 3 przekrój modelu mające duży zestaw funkcji;
 4. Schody-transformatory.

Każda drabina w zestawie zawiera kartę gwarancyjną i plakat z informacjami. Zapewnia to wiarygodność firmy. Ponadto, każdy produkt pakowany jest indywidualnie.

Należy pamiętać, że schody z aluminium posiada 2 letnią gwarancję, a produkty z włókna szklanego - 5 lat.

Maksymalne bezpieczeństwo obsługi klienta i zapewnienia niezbędnych elementów ochronnych, takich jak schody niezawodnych pasów bezpieczeństwa, rowkowane krokach, wzmocnione prowadnice profilu i wiele innych.

Schody Eiffel: recenzje i opinie o produkcie

schody jakość Eiffel nie zostały zakwestionowane, gdyż zakup produktów, które nie zawiedzie w przyszłości, jest dobrym rozwiązaniem.

Zaletą zamienne drabiny Eifel jest to, że łatwo mogą być gromadzone i przewożoneZaletą zamienne drabiny Eifel jest to, że łatwo mogą być gromadzone i przewożone

Zalety schody kupujących Eiffel obejmują:

 • Ich lekkość;
 • Zdolność do transformacji i łatwość transportu;
 • Poprawy stabilności;
 • Dobrym wysokość robocza;
 • Wysokie obciążenia;
 • Możliwość zamontowania w różnych pozycjach;
 • Łatwość montażu i demontażu.

Drabiny, wykonane z włókien szklanych jest bardzo odporne na działanie różnych substancji chemicznych i wody, mają znakomite właściwości izolacji elektrycznej.

Dodatkową zaletą produktu jest to, że teraz można kupić specjalną opcję dla schodów, takich jak odskocznię dla wygodnej wysokości podłogi do manipulacji i drabiny transformatora. Taka część zamienna zapewni wygodne dopasowanie, zapewniając platformę.

3 segmentowa konstrukcja dogodnie składany w odwróconej litery „U”, to pozwala pracować wygodnie wokół ściany, do której nie można oprzeć się na drabinie. Aby pracować jako platforma idealna platforma dla transformatora Prostor 2x5 + 2x6, jest sprzedawany osobno.

Przegląd schody Eifel Classic (wideo)

Wieża Eiffla schody może być lepszym przyjacielem dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę podczas pracy. Zajmuje różnorodne formy, dostosowuje się do wszelkich wymagań. Jeśli chcesz naprawić coś na górze, to zawsze pomaga. Ten niezbędny „Wieża Eiffla” musi koniecznie znajdować się w każdym domu, w pełnym życia i jest przyjemna odmiana.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 83 = 93

map