Schemat Mileyshie za ściegiem krzyżykowym dla noworodków

Schemat Mileyshie za ściegiem krzyżykowym dla noworodków

12 October 2017Haft dla małych dzieci jest wielkim darem dla kobiety, która była matkąHaft dla małych dzieci jest wielkim darem dla kobiety, która była matką Z urodzenia dziecka pogratulować krewnych lub przyjaciół może być na wiele sposobów. A jeden z nich - ręcznie robione. Jest to w każdym razie lepiej niż banalne karty z supermarketu, kule lub misia. Haftowane krzyż metryki dzieci z pewnością będą bardziej oryginalne - obraz z datą urodzenia dziecka. Dzieci dorastają, a piękną rzeczą jest niezapomniany data.


Jakie są krzyż schemat ściegu

Najczęściej nabyć zestawy do haftowania multgeroya lub zabawnymi postaciami, a takie możliwości jest wiele. Te dane są haftowane przystawki dla dzieci. Program jest bardzo prosty, a kolory nici do haftu A nie trzeba tak dużo - 10 lub 15, to jest, oczywiście, jest stosunkowo niewielka.

Schematy dostarcza informacji o wielkości przyszłych i haftu nici do nabycia do jego produkcjiSchematy dostarcza informacji o wielkości przyszłych i haftu nici do nabycia do jego produkcji

Jeśli haft jak pocztówka, który był świadkiem narodzin chłopców lub dziewcząt, można zostawić miejsce dla haftu ważnych danych - jest nazwisko dziecka, datę urodzenia, możliwym, wzrostu i wagi. Wygląda słodkie, piękne, na zewnątrz przypomina taką wzruszającą haft obrazu. A w domu jest zawsze tam dla niej.

Muliną: noworodek i jego datę urodzenia

Staliśmy się bardzo popularne metryki stylizowane aniołów spanie, leverets, mishutok, uszczelek itp Wygląda to wszystko dość dziecinne. Haft wymagają jasnej nici, nić delikatnych kwiatów, patrząc na obraz, który haftowania.


Doskonałym rozwiązaniem jest produkcja haft z datą urodzenia dzieckaDoskonałym rozwiązaniem jest produkcja haft z datą urodzenia dziecka

Alternatywnie, można haftować czterowiersz, który jest rodzajem dziecka życzeń. I to może być haftowane otkrytochku ramie do powieszenia na łóżeczku dziecka, lub po prostu powiesić na ścianie w pokoju dziecięcym. Poza rym można haftowane śmieszne małe zwierzęta, wspaniałe rośliny, gwiazd i księżyca, lub piramid i innych zabawek dla dzieci. Krótko mówiąc, wszystko, co jest związane z dzieciństwa i wieku niemowlęcym.

Muliną dla niemowląt: Opcje metryki

Istnieje kilka atrakcyjnych opcji, które można wziąć pod uwagę. Istnieje wiele pomysłów, wystarczy wybrać. Najważniejsze jest to, że stopień skomplikowania haftu dopasować swój poziom sprawności.Szopka z Dzieciątkiem

Niekoniecznie tam leżeć było trochę stary, to może być śpi w wygodnym łóżku królik i kotek. Krótko mówiąc, nie powinno być to obraz łóżeczka dziecięcego. Odpowiednio, i powiesić obraz poprawnie na łóżku dziecka.

Haftowane portret maluch

Ten haft wyraźnie wzruszony przez matkę dziecka. Ale praca jest, oczywiście, ze specjalnej złożoności. Jeśli się skomplikowane przejścia kolorów i odcieni skóry stworzy efekt zdjęć. Ten portret chłopca lub dziewczynki jest także uzupełniony parametrów metrycznych.

Metryczny z modlitwą

Również dość popularne. Nie będzie tylko rodzajem dekoracji przedszkola, ale także służyć jako opiekuna dla dziecka. Jest powszechnie stosowany schemat średniej złożoności. Ten obraz można rozpocząć szycie z góry, to dość neutralne i pasują dziecko z obu płci.

Metryki ze znakiem zodiaku noworodka

I jest to pełny obraz, całkowicie wypełniona krzyża. Nie będzie to miejsce dla nich, aby nazwać dziecko, a jego data urodzenia, a także wizerunek znaku zodiaku, może być przedstawiona konstelacji kontynentów, krajów, obwodów itd Praca, oczywiście, pracochłonne, ale efekt jest tego wart.

Haftowane z wizerunkiem znak zodiaku dziecka będzie doskonałym elementem wystroju pokoju dla dzieciHaftowane z wizerunkiem znak zodiaku dziecka będzie doskonałym elementem wystroju pokoju dla dzieci

Można całkowicie powtórzyć jeden ze schematów, a same mogą łączyć hafty. Na przykład, portret dziecka i słowa powitania skierowane do niego. Lub zając w łóżeczku i datę urodzenia dziecka, a także kilka uroczych pnącza takie jak kadrowanie obrazu.

Programy Wybierz haft krzyż niemowląt (Video)

Nie zapomnij, aby narysować obrazek godności, znaleźć odpowiednią ramkę obrazu, który nie jest, co to znaczy być odebrany. Arkusz czasami modlitwa umieścić w ramkach czy coś pamiątkowej - na przykład, pierwszy przycięte curl dziecko. Następnie obraz z haftem będzie jeszcze bardziej wartościowe.


Dobra robota!

Przykłady rozwiązań dla noworodka muliną (foto)

1f24083105ed8b71dc 9cc95caa9413 23deaa026f5901bdde 57b1b093bdfa9 57b5e6f338356 114e1c73fe 893d6bde60d7dc6361 0763832 1172216 1688800Vervaco70-2301

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 + = 86

map