saten kurdele 5 orijinal fikirler arasında Topiary

saten kurdele 5 orijinal fikirler arasında Topiary

12 October 2017saten şeritler Topiary mükemmel iç mekan dekorasyonunu tamamlayacaksaten şeritler Topiary mükemmel saten kurdele herhangi intererTopiary herhangi bir iç mekana sahip evler için idealdir enfes dekorasyon vardır tamamlar. Önemli olan - gerçekçi bir resim yeniden ve birbirleriyle renkle düzgün bağlamak. İlk başta büyük deneyime sahip tek bir ana başa çıkabilir titanik budama yalanlar imalatı, esas olduğunu görünebilir. Yol gidiş ana olacak ve bu nedenle bir acemi şansı vardır.


Ellerinizle saten kurdele Topiary: malzemelerin hazırlanması

Eğer süreç içinde gerekli olabilecek tüm malzemelerin varlığı dikkat çekmek gerekir başında Başlarken.

hazırlanması için proses, - nihai sonucun doğruluğu ile doğrudan bağlı olduğu önemli bir nokta vardır.

Bir topiary oluşturmak için gereksiz karışık önlemek aynı anda farklı renklerin bandı almak daha iyidirBir topiary oluşturmak için gereksiz karışık önlemek aynı anda farklı renklerin bandı almak daha iyidir

Gerekli çalışmak için:

 1. Atlas bantlar. Çok kaba veya tatsız olmaz bir ölçü tutmak için tüm önemli yer, Ancak 3 ila 5, çoklu renk bantları seçmek en iyisidir.
 2. Pot veya ekici. Eleman, küçük hatta küçücük olması arzu edilir. materyal fark etmez. Bu ahşap, plastik veya kartonpiyer olabilir.
 3. Ağacın "Trunk". İlköğretim çözüm - tahta sopa, her tarafta kapalı ideal bir zemin. Eğer bu mümkün değil bulmak Ancak, ona bir plastik eşdeğer satın alabilirsiniz.
 4. Kağıt taç oluşturmak için. herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Gazete, kağıt veya dergi - hepsi mükemmel uyum çalışmak.
 5. Dekor. Hemen ağacın bir tencere ve taç süslemek için birkaç olacak işin tamamlanmasının ardından. Bu amaçlar, bir kaptan mükemmel sıradan boya için, boncuklar, kristaller, vb

Eksik parçaları satın almadan önce, son ürün benzeyecek, her ayrıntıyı düşünmek gerekir. Sonra çok daha kolay olacaktır teklifleri çeşitli gidin.


saten şeritler Topiary "kalbi" - sevgi hediye

Sevgiliye kalpleri için en iyi hediye - Topiary kendi elleriyle yapılır. baz, bir saten kurdele sarılı ve avans pot aldı ayarlanan: Tüm sahtecilik bu tür standart olarak başlar.

Bir kalbindeki saten şeritler Topiary - sevenler için harika bir hediyeBir kalbindeki saten şeritler Topiary - sevenler için harika bir hediye

Ancak şimdi, kalbini yapacak ve iş aşağıdaki sırada yapılacaktır: • Strafor kalp doğru boyutta kesip;
 • Boş deliğin alt kısmında varil yüklemek amacıyla yapılır;
 • Güzel Kalp her tarafta oluklu kağıt yapıştırılmış;
 • saten kurdeleler sonradan köpük kalbe yapıştırılmış küçük kalpler, yapılır.

Topiary "Kalp" - hayır 01:00 bırakmak oldukça zahmetli bir görev. Ancak, tüm çabalarının mutlu seven gözlerle görünce soldu.

Satin s "Ayçiçekleri" nin Topiary - ruh hali için süslemeler

Neredeyse başlayanlar için her ana sınıfı kesinlikle herhangi evde bir karşılama olacak güneş ayçiçeği, imalat teknolojisini gösterir.

sarı ve yeşil renklerin saten kurdeleler kullanarak, bir ayçiçeği şeklinde özgün bir topiary oluşturabilirsarı ve yeşil renklerin saten kurdeleler kullanarak, bir ayçiçeği şeklinde özgün bir topiary oluşturabilir

 Ve onlar şu sırayla yapılır:

 • karton olarak yuvarlak kesim;
 • kenarından 1 cm adım substrata yapışan sarı bant yaprakları şeklinde bükme;
 • kenarından 2,5 cm bir mesafede, yeşil yaprakları yapıştırılmış karton alt kısmında;
 • açık bereketli ayçiçeği sahip olmak için, yaprakları yavaş yavaş baz alarak, birkaç sıra halinde yapıştırıcı gerekir;
 • Ve gerçekçi "yarıda" yaratmak amacıyla, sen tohumlarını simüle o kahve çekirdekleri kullanabilirsiniz.

ayçiçeği sapı üzerinde kurulacak sonra dip ayrıca takviye bir tür olarak hizmet verecek yeşil yaprakları, bir başka satır birleştirebilir.

adım adım: Topiary için saten kurdele çiçekleri

Ortalama olarak, Topiary farklı boyutlarda 20 25 çiçek gerekir. En basit teknolojisi - Topa sopa çok kolaydır düzgün rozet, bir büküm şeritler olduğunu.

gül şeklinde Topiary özellikle etkileyici görünüyorgül şeklinde Topiary özellikle etkileyici görünüyor

Başka, daha karmaşık teknoloji dokusunda çeşitli türlerdeki kullanımını gerektirir:


 • Atlas;
 • Izgara;
 • İpek.

Başlangıçta kumaştan kenarları tedavisi için mum batırılmalıdır, bir daire kesin. Ancak, malzeme karanlık kalmayacak şekilde abartmak değil önemlidir.
ilk önce üst üste ipek, atlas ve örgü: toplama bileşimleri başlayabilir hazırlanan her kesiminden sonra. iplik mühür ve dikişler gizlemek için boncuk süslemeleri emin Gelecek Çiçek. çiçekler arasındaki boşluklar, çok uyumlu bir genel konsept entegre edilir organze, kurdeleler ile doldurulabilir.

saten şeritlerin Topiary: düğün bileşim

Düğün Topiary onların mutlu günün birkaç hatırlatacak uzun bir süre olan çok özgün hediyedir. Bu süreçte, genellikle herhangi bir komplikasyon olmaması.

pastel kurdeleler kullanarak - düğün topiary hazırlanması temel prensibipastel kurdeleler kullanarak - düğün topiary hazırlanması temel prensibi

 Ve yine de, süreç nüanslar var mı:


 • en hassas topiary yapmak, en fazla 3 renk kullanılmalıdır;
 • Daha saten, örgü ve organze - bu ürünler en nazik bakmak;
 • Abartmak değil önemlidir: Ürün nalyapistym olmamalıdır.

Basit ve aynı zamanda kesin unutulmaz sürpriz bir sıçrama yapmak ve genç yaşam boyu olay ne mutlu hatırlamak uzun süre fırsat verecektir.

saten kurdele ve organze Topiary

Bir baz topu ilk gazete baskı kendinden renkli kağıt üzerine yapıştırmak gerektiği gibi kullanılmış ince kumaş ile izlendi değildir. Organze genellikle şeritler onun için dekorasyon olarak hizmet saten topa sarılır. Farklı renkler ile, onlara çiçek yapmak en iyisidir.

kurdeleler ve saten organze sonucu kombinasyonu enfes sağlarkurdeleler ve saten organze sonucu kombinasyonu enfes sağlar

Herhangi içine mükemmel uyum renkli şeritler ve organze Topiary ve herhangi festival için harika bir hediye olacaktır.

esas için bir sanat eseri almak için garanti izin birkaç nüansları almaya uygun olacaktır:

 • işin için, bir iz bırakmaz bir yapıştırıcının kullanılması arzu edilir;
 • kuru önceki elemanlar bekliyor, sırayla için gerekli çalışmaları yapmak için;
 • Ürün şık görünüm yapmak amacıyla, pullu örtülebilir.

saten şeritler Topiary (video)

adım sihirbaz sınıfı tarafından her adım - önemli maddi maliyetler üstlenmeden, gerçekten enfes başyapıtı yaratmak için bir fırsattır. Ayçiçekleri, düğün motifleri, çiçek ve organze kurdele sevdikleri için hediyeler sürekli arayış içinde olanlar için gerçek bir nimet olacaktır.

saten şeritler Topiary (fotoğraf)

179 0a56d6b8 139DSC0187 12006 150DSC0159 3bfbdaedbd03e102f5aa0586b7a8 - tsvety-floristika-topiarij-iz-atlasnyh-ödünç 2016 --------------- 4559d8ac4bba14eae292d2e329iq - tsvety-floristika-topiarii-iz-atlasnyh-ödünç 124691500x10831408558745 42b950d2

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 30 = 37

map