Samoorganizacja płyt gipsowych na ścianie: 5 Zalety

Samoorganizacja płyt gipsowych na ścianie: 5 Zalety

12 October 2017Płyty gipsowo-kartonowe - świetny sposób, aby szybko i pięknie przekształcić przestrzeń wewnętrznąPłyty gipsowo-kartonowe - świetny sposób, aby szybko i pięknie przekształcić rynek wewnętrzny pomescheniyaSegodnya materiałów budowlanych i robocizny może spełnić szereg opcji, w jaki sposób wyposażyć przebudowę pomieszczeń. Najbardziej popularnym i najlepszym rozwiązaniem jest uważany płyt gipsowo-kartonowych arkuszy. Arkusze GCR mogą być konwencjonalna ognioodporne lub wodoodporny. To właśnie te cechy pozwalają na wykorzystanie go w różnych warunkach i środowiskach.


Korzyści z instalacji płyt kartonowo-gipsowych na ścianie

Instalacja ściana jest wykonana z płyt gipsowo-kartonowych, która odbyła się coraz częściej, a to wszystko ze względu na jego funkcjonalność.

To jest dobre dla tych, którzy wolą:

 • Aby przekształcić wnętrza swoich domów poza uznawania;
 • Do przeprowadzenia zmiany;
 • Wizualnie zwiększyć przestrzeń;
 • Sprawiają, że mieszkanie więcej niż oryginał.

Płyty gipsowo-kartonowe z łatwością ponownie planu nie tylko przestrzeń, ale także sprawiają, że projekt ciekawy i nowoczesnyPłyty gipsowo-kartonowe z łatwością ponownie planu nie tylko przestrzeń, ale także sprawiają, że projekt ciekawy i nowoczesny

Jeśli zamontować ściankę GCR, możliwe jest, aby podzielić duży pokój na dwie części, wyrównać ścianę lub ściany, aby stworzyć stronę w akcentuacyjny pokoju, a wszystko to bez użycia szczególnie złożonych i trudnych materiałów, takich jak beton. Pomimo faktu, że sama suchej zabudowy obrazy posiadają niedostateczną sztywność, konstrukcja one szczególnie trwałe i wytrzymałe. W dźwiękoszczelnego ma wyraźną zaletę, a jest elastyczność.


Przeprowadzanie napraw na rękach, należy zwrócić uwagę na pewne punkty na płótnie z GCR aw szczególności w jaki sposób może być wykonane z niego elementy łukowe.

Materiał może przybierać różne formy, ale tylko przy odpowiednim podejściu, a także obrazów technologii zwilżania. Tylko wtedy, gdy FCL jest całkowicie nasączone wodą i natychmiast stała się pewnego rodzaju, możemy uzyskać silny element przyszłości całej kompozycji.

Ogólnie rzecz biorąc, główne zalety partycji lub ścian gipsowo-kartonowych należą:

 • Łatwa instalacja;
 • Obecność płaskiej powierzchni;
 • Możliwość wprowadzenia do wnętrza skrzynki i przewodów elektrycznych w nich, a wręcz rur do wody i urządzeń sanitarnych;
 • Przyjazne dla środowiska;
 • Bezpieczeństwo dla zdrowia ludzkiego.

Montaż ścian gipsowo-kartonowych: Technologie

Istnieje specjalna technika montażu ścian gipsowo-kartonowych i metalową ramą. W związku z tym, przed zainstalowaniem pierwsze profile, trzeba uważnie przeczytać instrukcję.Na podłodze, ściany i sufit są zobowiązane do stosowania oznaczenia opiera się na fakcie, że:

 • Kąty są dalekie od ideału, ponieważ jednak należy wziąć pod uwagę to punkt, związany bezpośrednio z dwóch ścianek ustawionych równolegle, jeśli opierają się na płaszczyźnie ściany, można krzywa ramy;
 • Jeśli jest to odbyło sznurowanie ostrze gk jednego z istniejących ścian, musi najpierw przynieść skrzynię, a dopiero potem wykonać ramę główną;
 • Na linii oznaczonej uprzednio ustawiony profil prowadzący, ale należy pamiętać, że grubość ścianki jest większa ze względu na arkusze GCR, a także warstwą szpachli wykończeniowych;
 • Jeśli partycja jest ustawiona na drzwiach, a następnie trzeba wykonać także ślad na podłodze i suficie, i nie zapomnij o zainstalowaniu dodatkowych wzmacniaczy poziomych prowadnic.

naprawa jakość w pomieszczeniu może posiadać, najważniejsze - aby ściśle przestrzegać instrukcje krok po krokunaprawa jakość w pomieszczeniu może posiadać, najważniejsze - aby ściśle przestrzegać instrukcje krok po kroku

Wykonując stopniowe tworzenie ramki, można zrobić doskonały ścianę dla przegród pomiędzy pomieszczeniami, a także na pokrycie pokoju.

Przewodnik krok po kroku:

 1. Najpierw za pomocą kołków i śrub prądem instalacji profil prowadzący wzdłuż sufitu i podłogi, pozostawiając otwór w przyszłości drzwi, o ile nie jest zamontowany.
 2. Następnie przeprowadza ustawienie podpór, które są umieszczone na krawędziach profili prowadzących. Ponownie, jeśli nie ma drzwi, poszczególne regały do ​​utwardzania struktur potrzebnych do niego.
 3. Montaż profil nośny do prowadnicy wykonane za pomocą śrub z metalu.
 4. Stojaki portowe drewnianymi kratkami.
 5. Pamiętaj, aby przeprowadzić instalację wspornika pionowego CW profil marki. Pierwszym krokiem jest ustawiony na 55 cm. Od ściany i poruszać się między profilami muszą być przechowywane w 60 cm. Na wszystkie prace trzeba sprawdzić poziom.
 6. Zwana dalej krawędzi drzwi, okna lub niszowych otwarcia, jeśli chodzi o sznurowanie istniejących ścian i tworzenie wybieranych przedmiotów.

Na ogół rama została zakończona. Nie zapomnij, że im wyższa jakość i bardziej wytrzymała podstawa jest wykonana, tym silniejszy będzie cała ściana. Jeśli taka struktura będzie następnie być wyposażone doniczki, półki lub, w szczególności, jest zamontowany mebli modułowych, liczba stojaków musi być zwiększona do maksimum.

Montaż ścian gipsowo-kartonowych

Montazhgipsokartona ściana, a dokładniej, na uprzednio utworzoną metalowej ramy, powinny być przeprowadzane wyłącznie w zależności od technologii.

Przed zainstalowaniem ściany gipsowo-kartonowych być wcześniej zamontowane metalową ramęPrzed zainstalowaniem ściany gipsowo-kartonowych być wcześniej zamontowane metalową ramę


a mianowicie:

 1. Pierwszy arkusz usuwa mocowanie poprzeczne, innymi słowy, taśma jest cięta, szerokość 5 cm.
 2. GCR obrazy zaczynają się tuż obok ekstremalnych, przylegającą do ściany.
 3. Pomiędzy płytami gipsowo-kartonowe podłogowe i musi pozostać nie mniej i nie więcej niż 15 mm.
 4. Arkusz jest zamontowana na metalowej listwy, za pomocą specjalnych śrub, 3,5 * 35 mm. Montaż odbywa się z naroży, a następnie z krawędziami, a następnie na całej powierzchni internetowej. Czapka powinny być wpuszczone do powłoki.
 5. Z góry, jeśli arkusz płyty gipsowo-kartonowej pojawił się na wysokości mniejszej niż pułapy, oddzielną część całego vymeryat płyt kartonowo-gipsowych i zainstalowany jako pierwszy w rogach następnie całego obszaru.
 6. Kolejne arkusze po pierwszym zestawie aspektów bez cięcia.
 7. Warto zauważyć, że każda ostrza kreskowe muszą być zainstalowane w sposób rozłożony w czasie. Innymi słowy, gdy karta została styku z sufitem, lecz poniżej dodatkowy element został ustawiony, a następny mocujący powinien być odwrotny.
 8. Jeśli ściana jest ściana, jest osłonięte z obu stron, jeśli fałszywe ściany, na przebudowę lub wyrównujących ścian pomieszczenia, wówczas jeden.

Dalsza część instalacji FCL na ścianie

Jeśli masz do montażu dwustronnego ścianę GCR jest ponadto możliwe przeprowadzenie układanie komunikacji.

Podczas instalowania gipskoratonnoy projektowania trzeba pamiętać, aby prowadzić komunikację i wykańczanie gotowej strukturyPodczas instalowania gipskoratonnoy projektowania trzeba pamiętać, aby prowadzić komunikację i wykańczanie gotowej struktury

Na przykład:


 • przewody elektryczne;
 • Rury z wodą;
 • Wentylacja.

Opcje łączności może być kilka, ale każda z nich wymaga specjalnego podejścia. W szczególności, jeśli to będzie rura wodociągowa i kanalizacyjna, należy go użyć wodoodpornego FCL, a także dodatkowego uszczelniania. Takie działania uniknąć powstawania pleśni, wilgotną skraplanie, a w konsekwencji uszkodzenia ściany.

Jeśli planujemy r energię elektryczną, a następnie konieczne jest starannie zaizolować przewody do zapobiegania pożarom.

Prawidłowy montaż płyt kartonowo-gipsowych na ścianie (wideo)

Często obie ściany w pokoju i całkowicie sewings arkuszy GCR wymagają dodatkowej przestrzeni izolacyjnej. W tym celu, w budowie okna nieatutowym specjalne materiały termoizolacyjne, takie jak wełna mineralna, spieniony polistyren i tym podobne. Styropian jest uważany za lepszą opcją, ponieważ jest trwały i nie traci swoich właściwych gatunków w czasie, a nie obniżeniami, co jest szczególnie ważne.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

26 − 17 =

map