salonun modern duvar: Birçok fikir ve fotoğraflar 30

salonun modern duvar: Birçok fikir ve fotoğraflar 30

12 October 2017Odada duvarlarının modern tasarım uyum ve konfor ortamı yaratmak için yardımcı olacaktırOdada duvarlarının modern tasarım uyum ortamı yaratmanıza yardımcı olacaktır ve uyutaSegodnya birçok zamanki iç dönüşüm radikal değişikliği yapmak için odada modern duvarların bir fotoğraf arıyoruz. Bir yaşam kurma artık klasik tasarım trendleri taraftarların korumak olduğunu. alanı en mutfak gereçleri, kitaplar ve aile Çeşitleri çeşitli evler büyük dolap, atandı günler artık geride kaldı. Bugün moda pratiklik ve çekici bir görünüm oldu.


salonun modern duvarlarını Özellikleri

Kurulan canons ayrılmak demektir - böylece tasarım kararlarının çoğunluğunu karakterize etmek mümkündür. düzensiz geometri ile aç raflar, cam yüzeylerin bolluğu, fonksiyonel dönüşüm - Odalarda modern duvar özelliklerinin sadece bir kaç. Bir başka özelliği - mobilya modüler karakteri. Daha önce bütün masif yapı kullandıysanız, şimdi serbest dönüşümün moda olasılık haline geldi.

Uygulamada bu evde her eleman, yapıcı bu küpler, istenilen pozisyona taşımak kolay olduğu anlamına gelir.

Modern oda duvarı dönüşümü ve cam yüzeylerinin bolluğu, farklı çok mekanizmalardırModern oda duvarı dönüşümü ve cam yüzeylerinin bolluğu, farklı çok mekanizmalardır

Buna ek olarak, modern bir duvar aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • renkler ve dokular büyük seçimi;
 • küçük nesneleri koymak için açık raf bolluğu;
 • dönüşümün Çoklu mekanizması;
 • Sentetik materyallerin, dayanıklı;
 • kolaylığı hissi veren cam yüzeylerin çokluğu.

Modüler tasarım Bileşenleri

Daha önce de belirtildiği gibi, günümüzde herhangi bir sırada toplamak için izin mobilya tercih etti. Bu tasarım büyük ve değil çok yaşam içinde alaka kaybetmez. Uzayda kurucu unsurları taşımak için yeteneği ile, zamanın olağan manzara zaman değiştirebilirsiniz. Bir tam ölçekli yenileme gerekmez.


Bir duvar satın alırken tür durumlarda gerekli uyanıklığını göstermek için gereklidir. Öncelikle, Gözlerinizi hazır modelleri incelemek gerekir. Nasıl serbestçe kapıyı açmak? Yüzeyin dokusu nedir? Veya kolay çizmeyin veya yüzeyde belirgin bir leke bırakmak? bilgiçlik muayene az sorunlarla hemen operasyon sırasında dairede meydana yapılacaktır.

Modüler yapı genellikle depolama için bir kabine, dolap, dolaplar ve raflar oluşurModüler yapı genellikle depolama için bir kabine, dolap, dolaplar ve raflar oluşur

Ne olursa olsun üreticiler ve oda herhangi bir duvar bileşim içinde fonksiyonel farklılıklar sayısı aşağıdaki unsurları içerir: 1. teknik saklanma için rafları bilgisayar tablo için niş tamamlanmaktadır edilebilir;
 2. Sayısız hatıra, dergi ve kitaplar açık raf yerleştirilir;
 3. Aç veya sırlı dolap - Eğer oda mutfak eşyaları ve dekoratif önemsiz koymak için izin verir;
 4. plazma TV veya stereo sistemi yerleştirmek için masası Başucu;
 5. Geniş bir dolap - sürgülü veya menteşeli kapılar ile birlikte gelir. İlk seçenek, küçük odalar için en uygun olduğu altın ağırlığı her santimetre. Biz fonksiyonel amaçla hakkında konuşursak, vaka keten ve dolap ayrılır.

Modern tarzda bir iç oda oluşturun: detaylara dikkat

rahat ve fonksiyonel iç anahtarı - kullanılabilir alan rasyonel kullan. Bazı durumlarda bir bütün olarak ayrı bir kabine veya duvar dışarı işaretlemek için zor ve hatta imkansız hale gelir olur. Bu durumda, tasarımcılar daha önce planlanmış inşaat görünümünü gözden geçirmeye çağırıyoruz. Bu inşaatın modüler doğada yardımcı olur.

Modüler karakter tasarımları yardımcı olabilecek modern bir tarzda bir iç oda oluşturModüler karakter tasarımları yardımcı olabilecek modern bir tarzda bir iç oda oluştur

mekansal sorunun çözümü için temel tasarım ve taban alanı bağlı her modülün doğru bir yerleşimdir:

 • U-şeklinde - uzun ve dar bir oturma odaları için uygundur;
 • L şeklindeki durumlarda idealdir zaman oda birçok pencere, yoksa biridir, ancak geniş bir alanı alır;
 • T-şekilli - salonu, minimalism hüküm uygundur.

apartmanda salonun modern tasarım: yumuşak geçişler

Ne olursa olsun hangi tarz bir oda için seçilmiş ve odanın büyüklüğüne bağlı değildir, her eleman aynı zamanda bir öncekinin sonraki ve mantıksal tamamlanma başlangıcı gönderilmeleri gerekir. Bu birkaç yolla sağlanabilir. En kolay - bu pencereyi yaklaştıkça yavaş yavaş azalmış, böylece duvar üniteleri yerleştirmek için. Benzer bir dekor sadece dar bir dikdörtgen odaya uygun olduğunu belirtmek gerekir.

Odaya alan yeterli ise (18 den fazla kare. E) başka bir renge bir elemanın geçişin uyum için önerilen çözümleri. Biz küçük dekoratif bindirmeleri, renk duvar kağıdı, aydınlatma ve söz ediyoruz.

Modern iç yumuşak geçişler değerlidir olarak, yani duvar modülleri yavaş yavaş pencereye yakın azaltmalıdırModern iç yumuşak geçişler değerlidir olarak, yani duvar modülleri yavaş yavaş pencereye yakın azaltmalıdır

Örneğin, yakın modüller, pencereye gereksinim duydukları az yapay ışık düzenlenir. Aksi takdirde, mobilya anlamıyla pencereden gelen doğal ışık akışında "boğuldu" dır.

birkaç önemli faktöre Deneyimli tasarımcı çağdaş dikkati çeken:


 • Bej ve kum - En sık kullanılan renkler 2, Uđursuzluk geçişleri ve eğri çizgiler sağlayan;
 • Duvar kaybolacak olan karşı kitlesel perdeler yakın modüler elemanlar, koymak için tavsiye edilmez;
 • Çok noktalar vardır zıt yerlerde, çok renkli mobilya ya da terk etmek gerekir, ya da ayrı bir raf veya çekmece sürekli açıktır.

salonda Modern duvarın Varyantlar (video)

Çağdaş duvar tertibatının yönteminin seçimi çekici, işlevsellik ve tam bir özgürlük ile karakterize edilir. Ölçüm odasında yapılan hatalar, modüler elemanlar herhangi bir şekilde düzenlenebilir bile. Sonuç olarak, pahalı bir onarım contrive gerekmez. Asıl - düzgün ışık ve renk aksan düzenlemek gerekir.

salonunda modern duvar tasarımı (iç mekanlarında fotoğraf)

5-36 1-31 9-31 7 355 67 1001270418Belavezha 84c20de5412a5ee3b6069fb652ddc52b 81 19054big

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 + = 82

map