salonun iç: 5 Modern fikirler

salonun iç: 5 Modern fikirler

12 October 2017Modern salon için mülk sahiplerinin zevkine en uygun herhangi bir stil seçebilirsinizModern salon için lütfen bu terim ile temsil edilebilir sahibinin zhilyaSovremennaya salonun zevkine en uygun herhangi bir stil seçebilirsiniz? Günümüzde aynı yıllar kalması çok yöntemi vardır. En popüler tür Barok, Klasik, İmparatorluğu, Provencal veya modern olarak stilleri vardır. değişiklikler moda trendleri, malzeme ve insanların zevkleri göre Ancak, modern tarz, o zaman farklı, başka bir şeydir. Eklektisizm - Bu modern tarzın ana özelliğidir. Bu sınırları yoktur ve böyle stilleri çeşitli notlar içerir: vb yüksek teknoloji, minimalist, loft,


Modern dairede bir koridor için fikirler: organizatörleri yardım etmek fotoğraf

Modern tarzı klasik iç, basitlik, pratiklik, konfor, mekan, ışık ve hava antitezi bunun ana özellikleri şunlardır olduğunu.

Modernite ancak aşağıdaki öğeleri içerir kendi tavsiyeler vardır, katı kurallara uymaması:

 • , Eski, büyük bir dolap yok;
 • Kocakarı sandıkları ve sedirler Kahrolsun;
 • Hacimli model mevcut olmak zorunda değildir;
 • Masif avizeler modern iç için uygun değildir;
 • Hiçbir raflar gereksiz ayrıntılarla yığılmış.

Her şey sadece ve zerafet iyi geleneğinde olmalıdır. büyük bir ayna, pürüzsüz bir yüzeye sahip dolap ve böyle bir çiçek vazo olarak dekorasyon birkaç öğeleri içine mükemmel uyum. Bazıları bu fikrin bir koridor çok minimalist olduğunu söyleyebiliriz, evet öyle. Ancak, ne çağdaş moda trendleri hakkında söylenebilir? Tamamen gereksiz dekorasyon yerinden konfor, estetik, konfor ve işlevsellik sağlamak iç unsurlara odaklanır.

Bugün, iç koridor için bir çok fikir vardırBugün, iç koridor için bir çok fikir vardır


Modern bir tarz izliyor ve tasarım çözümleri internette bulmak çok kolay fotoğrafları, yanı sıra tasarımcılar ile bulunabilir anlayın.

Bu fikirler yedek parça var ve iç basit oluşturmayın çünkü, ilk bakışta göründüğü gibi gerçekte fotoğrafın görüntüyü temsil olarak zor değildir.

Dairenin tasarımı, fotoğrafları ile fikir: gerçekliğe salonu çevirmek için

fotoğraf koridorlar modern bir tarzda dekore edilmiştir tüm seçenekleri göz önüne olması, fikirlerin hepsi son derece yüksek kaliteli ve doğal malzemelerin kullanımını içerdiğini görebiliriz.

Birkaç dakika bağlı kalarak onarımının yapılmasıdır böyle bir iç ihtiyaç gerçeğe dönüştürmek amacıyla. Örneğin, duvarların tasarımında zor olmayacaktır pürüzsüz bir yüzeye, yıkama düz renkler ideal duvar kağıdı kullanmak en iyisidir. Buna ek olarak, iç mükemmel akrilik boya ile yapılan mantar panelleri veya dekor, uygun. bunun bir duvara veya bir kısmı üzerinde vurgu oluşturma başarı kazanmıştır, model göze batmayan kaplama yapılır.döşeme gelince, tasarımcılar duvarları ile ilgili olarak daha koyu tonlar öneriyoruz. yüksek talep laminat parke, taş veya ağaç simüle bir desenle porselen karolar materyallerin.

koridor duvarları parlak renklerde en iyisidir göz atınkoridor duvarları parlak renklerde en iyisidir göz atın

zemine ilgili olarak, tavan parlak renkte yapılır. Tercihen malzeme, asma tavan arasından seçilir ya da sadece lateks boya ile boyama. Salonun güzel iç oluşturmak için renk paleti çeşitlidir, ancak çoğu sahipleri hafif renkler seçin. Koridorda, belirli bir rengin oldukça yarım ton kontrastları gerekmez. Mükemmel iç - basitliğidir. Güzel bir tavan oluşturmak için yollarından biri panellerin tasarım kullanılmasıdır. Onlar, parlak mat ve şeffaf bir tarzda yapılabilir. İkinci seçenek asma tavan tasarımdır. Şu anda, sadece bütçenin bir, ama aynı zamanda en hızlı seçenektir. Bir streç tavan montajı bir günde gerçekleşiyor.

Mobilya tasarım fikirleri koridor

Salonun modern tarzda temel amacı ayrıntılarda konforunu elde etmektir. mobilya hafif ve kompakt olmalıdır seçin, ancak uygun Önemli olan o.

Evin uyum içinde modern bir koridor için:    

 • Dolap;
 • Köşe dolabı;
 • gizli çekmeceleri sahip kompakt kaideleri kullanarak;
 • şemsiye ve çanta için küçük standı;
 • plastik veya metalden yapılmış çok az veya katlanır sandalye;
 • ayakkabılar için Kompakt Standı.

Salon küçük boyutuna sahipse büyük bir çıkış yolu salonu için bir araya gerekli tüm niteliklere getirecek modüler mobilya kullanımı olacaktır. Tasarımcılar bu sadece modern bir tarzda mükemmel bir uyum değil, aynı zamanda görsel olarak koridorda sınırlarını genişletmek olduğunu, ayrıca şeffaf kapılı coupe ve büyük bir ayna, tercihen tam uzunlukta kullanmak önerilir. Bu oda neredeyse hiç ışık ve hantal avizeler mevcut olmamalıdır yana, gizli aydınlatma, aplikler, spot ve yeterli seçeneklere göre daha LED ampuller, kullanmak en iyisidir.

köşe veya dolaba için ideal olan modern fuaye, içindeköşe veya dolaba için ideal olan modern fuaye, içinde

Biz önemli bir detayı unutmamalıyız, koridorda daha parlak ışık, daha görünüyor.

daha uygun ebatlarda ışık, o kadar iyi ayarlanmış mobilya görünüyor. Öte yandan hiç kimse salonu yumuşak ve loş ışık için yapılan olmadığını söylüyor. bir öğe oluşturmak istiyorsanız, onun dahil edilmesini ayırmak mümkün, yani bakmak gerekir. Eğer böyle bir vazo, heykelcik parlak parçaları, kullanabilirsiniz, ancak bu minimalist modern iç mekanlar rahatsız edebilir gibi, parlak tezat ile çok ileri gitmemeli, iç süsleyin.


Bir iç oluşturulmasında koridor için fikirler ve hatalar

Herkesin belli stilleri ve fikirler rağmen, irade onun koridorda yerleşir hiç şüphe yoktur. Ancak, tasarımcılar iddialar, insanlar genellikle bazı hata yaparlar.

koridor donatmak, senin koridor estetik görünüyordu yapmak için her ayrıntı düşünülmüş ve işlevsel oldukoridor donatmak, senin koridor estetik görünüyordu yapmak için her ayrıntı düşünülmüş ve işlevsel oldu 

koridor tasarım başarılı oldu için aşağıdaki pratik ipuçları dikkate alınmalıdır:

 1. Ayakkabı için raflar eksikliği. değil estetik değil, sadece pratik değil, aynı zamanda ayakkabı hızla şeklini kaybeder çünkü bu, doğru değildir;
 2. açık askı. Bu eleman sadece ekstra hacim giriş holü oluşturur, aynı zamanda hakkın içini düzenlemek için sahibi yetersizlik göstermektedir;
 3. dikim için alan eksikliği. Hatta en küçük koridor rahat obuvaniya için küçük sandalyeyi içermelidir;
 4. Yanlış duvar kaplama. Tasarımcılar koridorlar kağıt duvar kağıdı kullanılmamış ısrar ediyorlar. Sokak kir yüzeyde hızla yerleşir ve kolay olmayacak kaldırmak;
 5. halı kullanma. Doğal olarak koridor çevresinde bulunan özel meselemiz bu elemanın, ancak halı, kullanımı pratik değildir

Bir koridor için benzersiz fikirler (video)


Bu iç basitlik yarattığı tamamen memnun olduğunu, ancak yine de bazı eklemeler istemen. diğer stilleri ile kombine karışıklık yukarıya, neredeyse imkansız, genel kompozisyon tehlikeye olmadığından modern tarzda gelince, bu avantajlıdır. Kendi ellerini onarmak için dekor kullanarak, yeni çözümler bulmak için. Tanrı bu kadar Fransızlar diyor, ayrıntıda gizlidir. boruları mühürlemek için kolay pratik bir iç oluşturun, ama her şey bütün daire konseptine uygun olarak düşünülmüş olmalıdır.

koridorda tamirat örnekler: fikri (iç fotoğraf)

3-1 9 015-vstroennye-shkafy-kupe-V-prikhozhuyu 1213 513b-1 976f9a0098cecda5e0e25aa82eb697d9 1545ea85064decdf58df0f6471bb900a 2449 10663-1402673663 7534

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 2

map