salonda kemerlerin Türleri: Bir fotoğraf ve seçtiğiniz için 5 ipucu

salonda kemerlerin Türleri: Bir fotoğraf ve seçtiğiniz için 5 ipucu

12 October 2017kemerin yardımıyla önemli ölçüde odanın estetik kalitesini artırmak ve bu özgünlük verebilirönemli ölçüde odanın estetik kalitesini artırmak ve ona çağdaş dairelerinde özgünlük verebilir kemerin yardımıyla giderek kemerli bir yapı bulunur. Bunlar çok işlevi yerine: iç lezzet katmak, oda birleştirmek, yerden tasarruf. stüdyo daire, her metre sayılarında Özellikle yaygın kemerler. En popüler yüzden bugün onu yenmek için faydalıdır nasıl oda tasarımını değiştirmek gibi en bunların uygulamaları hakkında konuşalım, Alçıpan kemer bulunmaktadır.


Nasıl salonda bir kemer seçme

Arch oda geri kalanı ile uyum içinde, iç tamamlamalıdır. Odanızın ortamına göre tasarımın tür seçin. Modern bir tarzda veya minimalizm kemer yerleştirin ve iki kombine odaların geçiş keskin değildi emin olmak için zarif bir şekilde döşenmiş oturma odasında gerekli değildir.

Bir kemer ile oturma odası birkaç ipucu farkında olmalı yaptığınızda:

 • Odada Arch yeterince geniş görsel oda büyütmek ve lüks bir izlenim yaratmak, hafifletmek ve odanın ferahlık olmalıdır;
 • hi-tech tarzında salonda Orada tasarımında herhangi bir kısıtlama hepsi sizin hayal bağlıdır vardır;
 • Kubbeli kemerler bir Asya tarzında yapılan oda için hayırlıdır;
 • Portal Arch edilen tüm daireler için evrenseldir;
 • Klasik seçim kemerler yuvarlak için, kare, iç çağdaş eğilimleri bırakın.

oda büyükse, o geniş kemerli yapmak için öneriliroda büyükse, o geniş kemerli yapmak için önerilir

Bu kemer değeri kapı genişliğine bağlıdır. birbirlerine mümkün olduğu kadar yakın olarak bitişik oda çekmek için gerekli olan bir odada uyum ve rahatlık sağlamak amacıyla, bu yüzden odalar arasında dar geçit daha geniştir. Geniş oturma odasında çok güzel bir görünüm kemerler, onlar oda belirli kısmında imar oda vurgular izin verir. Arch konforun benzersiz bir atmosfer yaratmak için, rekreasyon alanına çalışma alanına ayırt edebilmesini sağlar.


herhangi bir dekorasyon ve desen varlığına türü ve formundan - kemer dekorasyon çok farklı olabilir. Yüklemeden önce, kemer tasarımları her tür incelemek ve en otomat seçin.

Konaklama seçenekleri salonda kemerler: Bir fotoğraf ve tasarım çözümleri

Dediğimiz gibi odasında arklar, çok farklı olabilir. Zaten yapılan veya dönüm seçtiyseniz, soru ortaya çıkıyor - nasıl süslemek için? Pahalı tasarımı genellikle zaten mevcut çeşitli duvar resimleri ve desenleri süslemek için gerekli değildir.

Ancak, iddiasız sıva kemer çeşitli şekillerde dekore edilebilir:

 1. Çoğu ortakları ahşap veya taştan yapılmış bir kemer yapmak, bu durumda, ülke ve evler ile daha iyi kemerler. İkincisi, doğal ve yapay ikisi de olabilir, orijinal görünüyor ve herhangi oda ortamında iyi uyan çok yönlü bir malzemedir.
 2. Poliüretan karışımının Not, sıva simüle etmek için kemer yapısı dekore etmek de mümkündür.
 3. Eğer özel bir evde yaşayan duvarcılık kullanırsanız, bu oldukça dayanıklı olan, alışılmadık bir karşılama kemer dekorasyon ve özel bakım gerektirmez.

Büyük bir çözüm salonu için ek aydınlatma sağlayacaktır kemer spot, donatmak olduğunuBüyük bir çözüm salonu için ek aydınlatma sağlayacaktır kemer spot, donatmak olduğunukemer sadece zonlu, aynı zamanda ek aydınlatma elemanı olabilmek amacıyla, modern dairelerde giderek popüler dekorasyon alçıpan Arches çeşitli yerleşik ışıklar olma. Kemerler yerine salonu, koridor, mutfak kapısının kullanılır. Arch genellikle oturma odası veya yemek odası mutfaktan ayıran bariyerin bir türüdür. Modern evlerde kullanılabilecek ve bir koridor ve mutfak arasında olağan Kruşçev içinde yer kazanmak için.

Güzel kemerler kendi elleri Alçıpan ile yapılabilir, ancak onların yeteneklerine güvenen değilseniz, bu yüzden dikkatli hareket etmek gerekiyor - bunun için gitmez.

yerine salona kapısının kemer

Şimdi genellikle modern daire ve evlerde görülen arklar, Asya'dan bize geldi. Oryantal iç hemen hemen her zaman kemerler, kapı dahil, neredeyse yoktur.

iç çeşitlendirmek şimdi aşağıdaki vardır, kemer tasarımları farklı türlerine izin ver:

 • Yuvarlak kemerler;
 • Kare kemer;
 • Asimetrik kemerler;
 • Modern kemer;
 • Poluarki;
 • Oryantal kemerler.

Güzel dekore kemer odası ve koridor arasında kapı için tam bir yedek olabilirGüzel dekore kemer odası ve koridor arasında kapı için tam bir yedek olabilir

Yuvarlak ve kare kemerler klasikleri olarak kabul edilir ve mekan görsel büyülenme için kullanılan ve yüksek tavanlı duygusu yaratmaktadır. stüdyo daireler, yüksek tavanlı daire ve evler için idealdir. Modern dairelerde kullanılan ve asimetrik kemer bulunmaktadır. müzisyenler ve sanatçılar: Onlar nadiren yaratıcı doğasını seçilir vuku bulmaktadır. Eğer alçak tavanlı gizlemek izin verir, çok sıradışı görünüyor modern iç sığar.

Modern kemer oda görsel büyük kılan yumuşak bir kemer var, o da alçak tavanlı küçük daireler için idealdir.

Poluarki genellikle oturma odasında yerleştirilen ve zengin çeşitli dekoratif unsurlar ile dekore. Oryantal kemerler kubbe biçimli bir dizi var, bu bir Asya tarzında dekore edilmiş oturma odası, bunları yüklemek için en iyisidir.

apartmanda bir kemer tasarım odasında

Son zamanlarda, kemerlerin en yaygın türlerinden bazıları.


Bunlar:

 • yarı dairesel;
 • dikdörtgen;
 • Düşündüm.

Yarım daire kemer klasik tarzda yapılmış, iç iyi görünüyorYarım daire kemer klasik tarzda yapılmış, iç iyi görünüyor

Tabii ki, oturma odasında en yaygın biri yarım daire şeklinde klasik kemer tasarımı kemerleri gibi. Bu da klasik tarzda ve modern ile mükemmel bir uyum, kemerlerin bu tür özlü, şık görünüyor şaşırtıcı değildir. oturma odası ve bu iki bölge arasında ayrım sağlayan bir mutfağa arasında böyle bir yapı oluşturmuştur. Bu kemer bakılmaksızın seçilen stilin, herhangi bir odaya monte edilebilir.

kemer yapılarının en popüler ikinci tip güvenle dikdörtgen çağrılabilir. Evin herhangi bir değişiklik gerektirmez, çok güzel görünüyor, bu boşluğu düzenler. Stiller - klasik, modern ve minimalist, yüksek teknoloji.

gotik tarzda oturma odası için Arch trapez kubbe idealdir. Dalgalanan - yaratıcı bireylerin seçimi ve canlılık ve dinamizm iç eklemek pop art, modern minimalist, tarzında bir oda süslemeleri. Eliptik kemerler lüks Klasik iç ve zarif Barok için, sen iç özel sihir eklemek için, fresklerle dekore edebilirsiniz uygun.


salonda kemerin yapımı (video)

Tabii ki, kemer elverişli iç kapılar. Bunlar, uzayın büyük miktarda tasarruf daha kısa ve neater bak. Sen ellerinle bir alçı kemer oluşturabilirsiniz, ancak bunun iç oturma alanına bağlı olarak biçim ve süslemeleri, toplayıp, sipariş yapabilirsiniz. Kemerler her zaman tarzı çok farklı alanlar için ilgili tasarım çözümü kalır, bu nedenle bir stüdyo daire varsa, kemer tasarımları yükleme hakkında düşünmek için emin olacaktır.

salonda Tasarım kemerler (iç fotoğraf)

4 2 8 9 188peregorodka-iz-gipsokarton 4e2df5c36d 41590153 1920x1080resizeinterior33495451396962320 177047200 292547690

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 6

map