salonda bir konsol seçme: 3 ana materyali

salonda bir konsol seçme: 3 ana materyali

12 October 2017Konsol tablo - iyileştirme koridorda için mükemmelKonsol tablo - iyileşme prihozheyDlya salonu donatmak için mükemmel, birçok kişi bir konsol tablo satın. Ürün, yeterince kompakt özgün ve rahat. Son zamanlarda tasarımcılar ilave obuvnitsy, kabine, pouf ve tablolarda, özellikle de bir mobilya standart setine ek olarak böyle bir ev mobilyalarını kullanmaya başladı dikkati çekiyor. İlk defa Konsol Fransa'da ortaya çıktı ve oradan dünyaya yayılmış başladı. Genel olarak, konsol ev inşaatı için omurgasını oluşturan projeksiyonlar çağırdı. Bu çıkıntı ya da balkon olabilir. Konsollar - bu duvara sabitlenmiş olan vasıtasıyla iki bacak ve bağlama sahip olan sıra dışı bir küçük boyutlu bir üründür.


Konsol koridor

Konsol tabloları tamamen herhangi iç oldukça ilginç görünüyor. Bu mobilya - Zengin dekor ve muhteşem manzaralı lüks bir aksesuar.

çeşitli malzemeler kullanılabilir tezgahı imalatı için:

 1. Doğal ve yapay taş.
 2. Doğal ahşap.
 3. Yarı değerli taşlar.

Konsol koridor farklı malzemelerden yapılabilirKonsol koridor farklı malzemelerden yapılabilir

Ayrıca, dekor özellikle çok farklıdır:


 • Kaplama tezgah mozaik dekore edilebilir;
 • Genellikle iplik kullanılır;
 • Çok orijinal bir görünüm altın kaplama.

bakmak için cazip hale böylece Dekor, ürünün tüm tamamen uygulanır ve bazı tasarımcılar bunun iç bir vurgu aksesuar kullanın. Konsol tabloları tuşları veya kozmetik depolama konumu olarak, resim çerçevesi altında desteklere, bir saat, bir masa lambası olarak da kullanılabilir.

Bir konsol tablosu oluşturduğunuzda Başlangıçta, onun lüks kaybetti beri, büyük boyutlu nesneler ve şeyler yerleştirileceği anlamına tasarlanmamıştır.

fuaye konsol masaları Türleri

koridorda Konsol üç çeşit olduğunu.

Bunlar: 1. Tek başına bir tablo. Bu tür ürünler, dar ve duvarları boyunca yerleştirilir. O koridorda konsolu yerleştirerek, aynı zamanda odaları, yatak odaları ve hatta mutfak yaşayan sadece kabul edilebilir olduğunu belirtmek gerekir. salon, kanepe veya osmanlı ise, o zaman bu konsol onlara mükemmel bir tamamlayıcısı olacak.
 2. Uzatma Konsol bile tek ayak üzerinde bazen iki itimat ve. Doğal olarak, bu tasarım kararlı değildir ve arka kısmı duvara sabitlenir.
 3. Asma tablo görünüşte her zamanki raf hatırlatabilir. Genellikle, bir pençe-ayak var katında ulaşmadı ve duvara bağlı. Taki dekoratif tablo üstleri yanlara sahip ve oldukça herhangi bir biçimde olabilir ve farklı bir dekora sahip olabilir. aynaların altında böyle bir düzenleme Yerleştirme Eğer bir tuvalet masası olarak kullanmak için izin verir. Genellikle küçük eşyalar için böyle entegre konsol çekmecede.

koridorda Şık beyaz konsol

koridor daha orijinal ve çekici hale getirmek için, tasarım hileler çeşitli kullanabilirsiniz.

Bu genel olarak dikkati çekiyor, çoğu koridorlar var:

 • Küçük boyutları,
 • Zayıf aydınlatma;
 • konfor eksikliği.

Şık beyaz konsol koridor daha orijinal hale getirecekŞık beyaz konsol koridor daha orijinal hale getirecek

Bir renk mobilyalar ve iyi aydınlatma kurmak için var olup olmadığı, düzeltmek kolaydır. Böyle konsol olarak özellikle çok oyun aksesuar ve dekor,. Daha önce belirtildiği gibi, bunlar geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur, ancak çoğu tercihi beyaz konsolları verilir. klasik, modern ya da yüksek teknoloji olsun Onlar herhangi içine mükemmel uyum.

Çok şık bu konfor, rahatlık oluşturabilir beri, beyaz ve yapay yaşlı konsolu bakmak ve 18. yüzyıl Fransız stilinde durum oluşturmak için bir fırsat var.

koridorda Köşe Konsol

Küçük boyutta daha cazip koridorunu yapabilmek için, böyle iç öğelere dikkat etmek gereklidir köşe bölgelerinde belirlenen, ferah, kompakt. Bir köşe konsolu olabilir, bu makalede yer almaktadır. çiçek vazo veya ev telefonu için stand olarak kullanılabilir orijinal, küçük dolap.

Köşe konsolu fazla yer kaplar ve temelde bacakları yok ve duvara monte etmez.

koridorda Köşe Konsol fazla yer almazlar ve bir köşe bölgede yüklenirkoridorda Köşe Konsol fazla yer almazlar ve bir köşe bölgede yüklenir

Bu durumda, raf altında bir çekmece olabilir, gazete altında sepetin yerleştirilmesi için uygun olan bir boşluk vardır, şemsiyeleri ve benzeri ürünler için özel standları. Sağ ön kapıya yakın set açılı ayraç, anahtarlar veya eldiven mükemmel bir yer çanta konumu olacaktır. Bu estetik görünüm ve işlevsellik şımartacak olarak, kalıcı depolama için kullanmayın.


koridorda dar konsol

boşluk azalmayacak ve büyük bir dekor olacaktır ağırlıklı dar seçilmiş mobilyalar hiçbir şekilde en büyük boy tarafından sahip koridorlar, In.

Dar konsolu - geçerli:

 • koridor herhangi biri için son derece uygundur Kompakt ürün;
 • küçük şeyler saklamak için kullanılabilecek tasarım;
 • Odada mobilya Piece belli lezzet yapabilmektedir.

Bir dar konsol herhangi bir boyut koridorda için mükemmeldirBir dar konsol herhangi bir boyut koridorda için mükemmeldir

Aynaya yanında bunları ayarlamak için eğer, o zaman kozmetik ve diğer aksesuarları saklamak için bir yer olarak kullanılacaktır olarak gerçekten evrensel Dar konsol masaları. Genellikle bu konsolları bile çiçek aranjmanları, inci boncuk veya yerleştirilen orijinal el yapımı sepetleri ve el altında olması gerekiyor küçük şeyler ile uzun boylu vazo ile dekore edilmiştir.


Dar konsolu - küçük bir masa, lüks iç ve altını çizmek harika bir yardımcı hane olacak. Nedeniyle kesinlikle tavsiye edilmez koridorda mobilya bir çok yüklemeye gerçeğine, konsol masa gereksiz orada olmayacak.

koridorda konsolu Asma

Görünüşte koridorda konsolu asılı - bu sadece bir raf var.

Ama gerçekte - öyle:

 • Orijinal mutfak tezgahı;
 • duvara gider priburivaniya bağlı olup yaratıcı ürün;
 • Mobilya Lüks, henüz kompakt parça yükselen tablonun görsel anımsatır.

Genelde, böyle bir asma konsolu sadece bir süs ve artık olarak hizmet vermektedir oyma bacak dekore. Piyasa konsolları büyük bir aralığı bulabilirsiniz rağmen, her zaman tercihinize ürünü sipariş etmek olanağı vardır.

Asma konsolu oldukça işlevsel çok şık ve aynı zamandaAsma konsolu oldukça işlevsel çok şık ve aynı zamanda

koridor doğal veya yapay taş ile dekore edilmiş olup, uzun ve dar bir şekle sahip olması durumunda Örneğin, iki nüsha olarak mermer veya doğal taş gibi konsol tabloları ve mutfak tezgahı asılı satın alabilir ve kapının iki yanına üzerine koyun.

Ferforje konsol koridor

Ferforje konsolu - sanatseverler ve sadece özel, yüksek kaliteli, pahalı mobilyalar tercih edenler için bir üründür. Böyle iç öğeler kesinlikle ucuz ve sipariş münhasıran yapılır dikkati çekiyor. Biz profesyonel bir usta dönerse İmalat, çok zaman almaz. Bu seçenek zor bir bütçe olduğunu, ama çok güzel ve özgün. Dövme ürünler moda her zaman ve en önemlisi, hatta yıllar geçtikçe, bunlar doğru türünü kaybetmezsiniz. Konsol dövme türleri - üç ayağı üzerinde istikrarlı bir yapıdır.

Şık konsol masaları (video)

Sonuç olarak, konsolda dekor olabileceğini eklemek - çiçek vazo veya buzlu lamba ve tonları ile en iyi iki küresel bir şekil. Böylece, konfor oda tablolar ekleyip yapacak ekstra hafif ve loş ışıklar daha çekici ve göz alıcı ilk etapta.

Detaylar: koridorda Konsol (iç fotoğraf)

1m46a-2 02ad992a297f5285d776a16252062b55 22eb8feabceafb237aca29e0a9dd76d9 27a1f8cf9bb83e8fe7a8f06f8ae684bd 707-4 a24422f9cdf8686e8531651fdd0330a4 a477257d608f3b6d6231d6bfadf9fa49 art-972-lüks-klasik konsol art-990-klasik tarzdaki-konsol Siyah-Demir-Konsol-Masa

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 17 = 23

map