Salon içine duvara monte dolap bölmesi gibi

Salon içine duvara monte dolap bölmesi gibi

12 October 2017gardırop güzel duvar mükemmel modern bir oturma odası iç sığacakbir dolap-coupe ile güzel duvar mükemmel odasında güzel bir tasarım çok dikkatli ele alınmalıdır oluşturmak için modern gostinoyK alış mobilya iç uygun. Bir hata durumunda aile bütçesi ciddi etkilenebilir. Bu satın alma, o geniş yaşam için değil, aynı zamanda artık salona ek olarak sahip odalar olan bu daireler için sadece oldukça karlı bir seçimdir. dikkate böyle bir duvarın son sürümünü alarak, oldukça kompakt ve uygun maliyetli bir çözümdür. Standart dolaplar nadiren içine mükemmel uyum modern tasarımı ile oturma odası, ancak bu duvarı, süsler.


oturma odasında Dolap ve duvar: nasıl yerleştirmek için

Duvarları satın gitmeden önce yaşam alanı tanımlamak gerekir. Nasıl düzenlenebilir. yerlerde bir sürü kabine için doğru yer, ön tarafında pencerenin önünde, ne sıklıkta belirleyebilirse. Duvar modüler ve farklı yörüngeler boyunca yerleştirilmiş olabilir, ancak, bu, mümkündür.

duvar konaklama, dolap sahip olduğu varlığında, oturma odası yapısı ve büyüklüğüne bağlıdır.

Tasarımcılar konuk odanın bir duvar boyunca bir gardırop bir duvar yerleştirmeyi tavsiyeTasarımcılar konuk odanın bir duvar boyunca bir gardırop bir duvar yerleştirmeyi tavsiye

o geniş olsaydı, onun tüm alanı kaplayan, uzun duvara duvara yerleştirin. Evet, tabii ki, bu düzenleme ile, yeterli alan kaybolur, ancak büyük ölçüde oda artacak bir ayna ayarlayarak telafi edebilir.

Bu perspektifte gardırop yüklemek Mümkünse, üçgen gibi görünen bir köşe dolabı sipariş edebilirsiniz yolu yoktur. Bu seçenek harika görünüyorsun, ama aynı zamanda oturma odasında köşelerinden birinin toprakları skradet kalmayacak.


bir yaşam için bölmenin duvar - görünmez kurulum yapmak

dolap göze daha az çekici görünüyordu için, salonun bir niş içinde gizlenebilir. buna gizli görünüyordu ki, böyle bir yükleme kabini yapmak için gerekli olan zamanlar vardır. Bir oturma odası ile bir niş vardır buysa, bu nedenle oda düzeni güçlü değişim etkilemeden aynı anda kabine gömülü bir model yapabilir. Doğru boyut seçerseniz Benzer bir şekilde, bir duvar inşa edebilir. seçeneklerin Fotoğraflar dükkanı kataloğunda izlenebilir.

Başlangıçta büyük dolap özel bir niş olabilir gizlemekBaşlangıçta büyük dolap özel bir niş olabilir gizlemek

dikkat edilmelidir Sonraki detay cepheleri olduğunu. Bunlar ideal olarak duvarların tasarımı ile birleştirilmelidir. Daha spesifik olarak, bu durumda sık sık kabine önünde süslemeleri kullanılan astarları veya korniş, vazgeçmek zorunda. Herhangi dekorasyon otomatik dolaba dikkat çekecektir. Eğer duvar süslemeleri istiyorsanız, dolap kapıları için kullanılanla aynı malzemeyi kullanmak en iyisidir.Dolap - avantajları ve dezavantajları

Sadece değişiklikleri tasarım değil gibi duvar ve dolap dışarı için moda, tam tersine, gittikçe daha popüler olmaktadır iddia etmek mümkün değil ama modeli tam olarak yükseltilir.

işlevsellik ve veri dolaplarının gücünü düşünürsek çok popülerdir.

gardırop By faydaları şunlardır:

  1. dolapları yapma tüm varyasyonları, açısal ve muhafaza, burada yarıçap ve düz modelleri her ikisi de olabilir mümkündür. Bu aralığın dayanarak, tam olarak oturma odası için ideal tipini bulabilirsiniz. Bu tür farklı malzemeler dolap kapılar yapmak için kullanılır.
  2. Nedeniyle ferahlık ve bu panelin işlevselliğine verimli alanı ayırmaya olanak tanır. Bu kabineden Dikkat görsel oda büyütmek için de yardımcı aynalı cephe, kullanımı kolay yeterince aktarmak için.
  3. Bu kabine sadece giysi ve ayakkabı değil, aynı zamanda ev aletleri yanı sıra diğer ihtiyaçlar saklamaz mümkündür, çok geniş olduğunu.

dolap avantajı sadece işlevsel olduğu, aynı zamanda kolayca misafir odası şık bir iç tamamlayabilirdolap avantajı sadece işlevsel olduğu, aynı zamanda kolayca misafir odası şık bir iç tamamlayabilir

Tüm bu olumlu yönleri yanında, kuşkusuz çok önemlidir bir tane daha belirtebilirsiniz. başka amaçlar için kullanamaz oturma odasında bir niş olması, o gardırop kapatmak kolaydır. O da mükemmel duvarın herhangi bir düzensizlik gizler.

Tabii ki, kimse sırasıyla mükemmel tasarımlar, ve bu onun dezavantajları vardır. duvar büyük ve kitlesel bakacağız. sadece yanlış bir tercihin sahibi renk ve tasarımda yönünde yapılan olay olmasına rağmen. bu gerçekleşti, odaya başka olası yolları dönüştürmek için gereklidir.

Duvar dolap ile eksiklikleri ek olarak aşağıdaki hususları içerebilir:

  1. razdvizheniya sistem kapılar çok çabuk Bütün kabinede başlangıçta monte edilebilir veya yanlış düz olmayan bir yüzeye monte edilmiş ise çok sık, olur bakıma muhtaç hale gelebilir;
  2. Kabine büyük boyutlara sahiptir ve aydınlatma armatürleri montaj ek gerektiriyorsa, bu ekstra mali maliyetler getirecektir;
  3. Bütün yapı onsuz değersiz hale gelecektir olarak razdvizheniya sistem kapı ve raylar, düzenli temizlenmesi gerekiyor.

dikkate alarak bütün eksiklikler onlar önlemek kolay söylenebilir. Basit temizlik ve işleri artık sorunlara teslim edilir.


dolap ile işlevsel özellikleri duvar

Dolap, duvarın bir parçası kesinlikle bir şey barındırabilir. Bu süit mükemmel uyum ev sineması yanında, ev süs eşyaları, kitaplar rafları.

nedeniyle bölümlerin hepsi ve modüller birleştirilir gerçeğine böyle bir duvarın İşlevselliği.

Daha güzel çizimler veya desenleri olabilir dolap kapısını süslemeleriDaha güzel çizimler veya desenleri olabilir dolap kapısını süslemeleri

işlevselliği yanında aşağıdaki olumlu yönlerini içermektedir:

  • Bu kabine depolama için departmanı tarafından hakimdir. O bir merkezi ofisi vardır, ama aynı zamanda mümkün olan en yüksek daha büyük bir kapasite için sadece;
  • Bu gereksiz ek elemanları içerir;
  • Qs keten çekmeceler ve raflar;
  • Ürünün daha büyük bir yüzdesi doğal hammaddelerden özel yapılır.

İç donanım kabine eşit zaman önemlidir ve ortaya çıkmasıdır. Bu nokta salon iç önemli bir rol oynar olduğunu. Böyle mobilya hep süslüdür. Bu kullanım renkli aynalar veya mat, grafik, parlaklık ve diğer malzemelerde. seçim aralığı yeterince büyük.


dolap görünüyordu için zarif özgün desenler aynalara temsil edildiği, kullanılabilir.

cephe çok sık lazer oyma, takı cildi, bambu, freskler kullanılır, ancak zaman en önemli şey içine mükemmel şekilde uyum dolap dekorasyon doğru seçim yapmaktır. Her şey o dolap gizlemek veya ana odak yapmak için gerekli olup olmadığına bağlıdır. Parlak duvarlar ile tüm öğeleri yapılmamalıdır. seçerseniz mobilya bu parça tek bir şey özel renk tonunu tahsis edilmelidir.

oturma odasında bir gardırop Modüler duvar (video)

Özetlemek gerekirse, gardırop edinme duvarlar, bu sadece küçük daireler için kazanan bir seçenek olduğunu belirtmek gerekir, ancak stüdyoları, çatı katları. Lounge, herhangi konağın bir kartvizit, zamanlarının çoğunu orada geçirmek için. Bu mobilya bu parça birçok zorlukları ile baş yardımcı olacaktır. düzensizlikler, mimari hataları ile sorun mu yaşıyorsunuz, bu satın alma bunları düzeltmek, hem de önemli ölçüde depolama alanı sektörde aile bütçesine kaydetmek için yardımcı olacaktır. Ama en önemli şey, oturma odasında bu mobilya rahat ve konforlu yapıyor.

Detaylar: gardırop odasında duvar (fotoğraf örnekler)

0YgE1mKLDd8enlenl 1-shkafyi-kupe-Deshevle-ne-byivaet 10shkaf-kupe 9d54467176715ae607631896a1e8ba3f 025 1051 222 00871192n2 152056151992151928151864151801151722 13980592577478sm

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 36 = 37

map