salon için şık streç tavan: iç fotoğraf

salon için şık streç tavan: iç fotoğraf

12 October 2017Germe tavanlar - evde ilham kaynağı, sahibi sağlayan yetkin küçük gövde yüksekliğinde ışık akısı dağıtmaStretch tavanlar - Evde ilham kaynağı, sahibi izin yetkin aydınlatma ile küçük bir konut vysotyKrasivye tavanlarda ışık akışını dağıtmak için - bu zamanın neredeyse bir işaretidir. Dairenin modern iç tam da böyle bir tasarım önerir ve zaten üreticileri her zevke ve ruh hali için neler yapılabileceğini sürümlerini oluşturun. Ve sadece tek seviyeli tavanlar modern bir evde kullanılan - iki katlı yapısı da son derece popüler.


Türleri ve salon için iki seviyeli germe tavan yapımı

Herhangi çok düzeyli tasarım iç daha etkileyici yapmak ve asma tavan bir istisna değildir seviye. İki düzeyleri - bu imar alanı fikrini somutlaşan.

Çoğu durumda, bir iki seviyeli germe tavan - kombine seçenekleridir. Yani alçıpan konstrüksiyon ve tuval germe.

Çeşitli renklerde yaratıcılık yardım tavanları, yansıtma arttırın iç tazelik, şıklık, eklemekÇeşitli renklerde yaratıcılık yardım tavanları, yansıtma arttırın iç tazelik, şıklık, eklemek

Burada Güçlü vurgu - şekli. ışıklar, mat ve parlak tavanlı bir desen (baskı) ile bu tavan ve iki renkli tavanlar ve tavan - Çok farklı bir tasarım seçebilirsiniz.


Birçok üretici müşteri skeçler dayalı tavan yapmak.

Nasıl salonda bir iki seviyeli tavanlar seçmek

tavanlar örnekleri bunlar standart iç uygun ve klasik bir ortamda ve olmadıklarını göstermektedir.

Nasıl gerginlik kaplama seçmek için:

 • Klasik iç Renkli aktif olmamalıdır. Sakin pastel renkler yaygın kullanılmaktadır - krem, beyaz, gri, inci etkisi. Bu büyük ve asil fildişi görünüyor.
 • Eğer yüksek teknoloji tarzı destekçisi ise, güzel bir desen ile bez ya saydam kapağı ayna olabilir tamamlamaktadır.
 • özellikle aktif renktir iç stilleri, için, tavan çok parlak olmamalı - bazen beyaz tavana mükemmel diğer iç unsurların parlaklığını vurgular.

Baskı oda benzersiz lezzet dolduracaktır, tavana yapılırBaskı oda benzersiz lezzet dolduracaktır, tavana yapılırSiyah tavan çok şık, sen metrekarelik bir sürü onlar için yer, ve iç renginin itidal gerekir.

salon için fotoğraf baskı germe tavanlar: parlak vurgu

fotoğraf baskısı ile Tavan - bir sanat tavan olduğunu. kendi içinde parlak iç vurgulayan bir.

Bir tavana görüntü yüksek çözünürlüklü donanımları başvurmuştur. Özel suya dayanıklı mürekkep kullanın. tavanlar solma korunur olduğundan, yanmaz ve başlangıçta olduğumuzu özellikleri, uzun bir süre tutun.

Sağlıklı ve (ev taşırken örneğin) benzersiz çatlamaz kumaş görüntüsünü çekerek ve hatta web yeniden yükleyerek, resim kalitesinde hiçbir şey değişmeyeceği.

Bir streç tavan rengi seçimi (video)

salon için streç tavan için Avizeler: Aydınlatma

Eğer bir streç tavan için bunları seçerseniz Ve armatürleri yeri ve onların tipi çok önemlidir.

aydınlatma seçmeye yönelik ipuçları:

 • Web tavana belirli bir mesafe avizeler korumak için, 60 s-c üzerinde, bu nedenle kesinlikle gerekli ısıtılmayabilir. Bu avizeler tipine uzaklığa bağlıdır.
 • Halojen ve LED ampuller güç dönüştürücüler aracılığıyla bağlamak mümkündür. Hiçbir havalandırma olmadığı için bu cihazlar, tavan boşlukta konumlandırılmış yasaktır. Nedeniyle aşırı ısınmaya, hızla aşağı kıracak.
 • çeşitli şekillerde tavanında avizeler ve lambalar takın. Çünkü vb satın alma tavana montaj, ışık için yükleyici sayılır kesi sitenin
 • tavanın Parlak yüzey ışık% 80'e varan yansıtır, bu nedenle yukarı doğru yönlendirilir lambalarla aydınlatma cihazları için kullanmayın. Sonuçta, onlar tuval yansıyacaktır ve sonra ışık çok çok daha parlak olacaktır.
 • Sessiz aynı dolaylı aydınlatma armatürleri tonları ile verir.
 • travmatik ve resimler olabildiğince karmaşık bir eki ile demirbaşlar vazgeçin.

, Artış, bölünmeyi alanı güzelleştirmek ve germe sisteminin zarafeti ön plana - Lambalar ve avizeler, birçok iç sorunları çözmeye yardımcı tavan üzerine monte, Artış, bölünmeyi alanı güzelleştirmek ve germe sisteminin zarafeti ön plana - Lambalar ve avizeler, birçok iç sorunları çözmeye yardımcı tavan üzerine monte


Genel olarak, streç tavan için sofistike bir tasarıma sahip standart avizeler, avizeler kullanabilirsiniz yanı fanlar avize, gömme tavan ışıkları ile olduğu gibi, tepe ışıkları ve spot zaten tanıdık.

saten streç tavan Özellikleri

tavan üzerine düşen ışık kısmen yansıması kabiliyeti saten kumaş ana özelliği. Bu durumda, ışığın yansıması yumuşak ve sessiz olduğunu ve özel bir ev veya dairede oturma odasında harika bir atmosfer yaratır.

ipler örülmüş tavan resimleri yanı sıra iplik saten kumaş, çünkü Eh, saten, tavan, denir.

Bu kumaş ve ışık türünü etkiler:

 • Gün ışığı tavan süsleme olmaksızın, doğal bir renge sahiptir;
 • yapay ışık kaynakları hakkında konuşursak, onun resimden daha hafif hale gelir;
 • Bu aynı zamanda ışığın akış yönüne gelen, algı ve görüş açısına bağlıdır.

parlak bir yüzeye sahip Tavan - moda yükseklikte, parlak yüzeyin istisnai özellikleri sayesindeparlak bir yüzeye sahip Tavan - moda yükseklikte, parlak yüzeyin istisnai özellikleri sayesinde


renk paleti gelince, saten kumaşlar o sakin ve kontrollü. rahatınızı veya boyutu mütevazı oda süslemeleri gerekir tavan, için bu doğru seçenektir.

Parlak tavanlar ve bunların faydaları

Onlar iletişimin tasarımını gizleme, antistatik, yıkanabilir, bakımı oldukça kolaydır.

En popüler - beyaz parlak streç tavan olduğunu. Işık boyama alanı büyük miktarda yansıtmak eğilimindedir ve aynı zamanda şık bir vurgu olduğunu.

Ayrıca beyaz kaplama görsel duvarları iter ve tavan görsel daha da yüksek hale. Doğru ışık ekleyin buysa, beyaz parlak görsel efektler harikalar yaratabilir.

Sadece nemli bir sünger bez ile silin - Ve gerekmez beyaz parlaklığının bakımında contrive.

Modern daire iç germe tavanlar (video)

Stretch tavanlar, sağlığa zararlı olmayan dayanıklı, çok yönlüdür ve cihaz saat sadece bir çift alır. Modern ürünler bile en talepkar müşterileri memnun edeceğini, bu nedenle çeşitlidir.

Mükemmel seçim!

salon için tasarım streç tavan (iç fotoğraf)

uAqjVHrhw 8 04178 8ab4081b5c7b286095044f71503ab767 10-1 10 14 27 072 478cd55f448fb0e39b92040a2854a578

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =

map