salon, fotoğrafların iç duvar kağıdı arkadaşı: başarılı kombinasyonu

salon, fotoğrafların iç duvar kağıdı arkadaşı: başarılı kombinasyonu

12 October 2017Şimdi giderek farklı renklerin bir araya kumaşlar, refakatçi duvar kağıdı kullanmaya başlıyorŞimdi giderek farklı kumaşlar tsvetovPokleyka duvar kağıdı birleştirerek arkadaşı duvar kağıdı kullanmaya başlıyor - gerçeğin an birçok sahipleri için bir onarım başladı. duvar kağıdı tarzı, ev havasında için bir ipucu olarak, iç arka plan oluşturmak çünkü zaman böyle dikkat anlaşılabilir. Sadece yenilemek ve geleneksel yapıştırma terk etmek istiyorum karar Ve eğer, refakatçi duvar kağıdı ile sürümünü deneyin. Unbanal tasarım ve sağlanan yeni oturma odasının zorlayıcı görüntüler.


salon için Masaüstü arkadaşı: seçim özellikleri

Duvar tamamlayıcı renk olarak farklı olan duvar, iki ya da üç tip olarak adlandırılan, ancak aynı yapıyla karakterize edilir ve birlikte organik bir nokta. Zaten bu tür uzmanların üretim sürecinde örnekleri bile duvar kağıdı zaten seçili gerekmez bkz birçok durumda duvar kağıdı ve seçmek ve onların kombinasyonu kesinlikle başarılı olacaktır. Ama birçok seçenek bakarak, sık sık deneme yapmak istiyorum.

İyi seçilmiş duvar kağıdı Companion her zamanki iç lezzet katacakİyi seçilmiş duvar kağıdı Companion her zamanki iç lezzet katacak

Ve burada bu kurallara uymayı:

 • vitrin bir stant olmalı, tek bir yerde duvar kağıdı alın. Kişisel olarak mümkün gelecek kombinasyonunu tahmin etmek için dağıtmak için rulo için sormak emin olun.
 • duvar kağıdı olan rengin tonları, oturma odasında tasarımında bir rulo bulmalıdır. Ve bu tekstil gibi kesinlikle mobilyalar, olmayabilir.
 • duvar kağıdı seçiminde de tavan yüksekliğine dayanmaktadır. Uzun oturma odasında dikey bir desenle alt salonu ihtiyacı duvar kağıdı yatay desenli duvar kağıdı asmak için gerekli değildir.
 • tasarım, desen veya renk - Farklı dokuların duvar kağıdı seçerseniz, bir şey onlara ortak vurgu olsun.

Eğer zıt renklerin duvar kağıdı birleştirirseniz, bir duvar kağıdı mutlaka olmalıdır kendinden renkli (en az bir). Daha sonra accentual parlak geometrik desenler ve nötr renkli kumaş olacaktır kökenli duvar olabilir.


salona rengine göre iki çeşit tamamlayıcı duvar kağıdı Seçenekler

Renk duvar kağıtları - Ana seçimindeki kriterlerden biri, çarpıcı bir şey o, ancak o zaman fatura. o büyük, geniş olsaydı, seçim sizin pratik olarak sınırsız olmasıdır. Karanlıkta ışık tonlarını birleştirebilir ve bu oda görsel azalmaz. zıt duvar kağıdı tutkalı, küçük salonunda gerekli değildir. tek renk tonları birleştirin. temeli ışık duvar kağıdı izin verir ve daha koyu tonları bir çift olacaktır.

Eğer geniş bir konuk odası var, o zaman onun için hemen her renk duvar kağıdı tercih edebilirsinizEğer geniş bir konuk odası var, o zaman onun için hemen her renk duvar kağıdı tercih edebilirsiniz

rekreasyon alanı, duvar kağıdı sakin vurgulamak için deneyin, parlak renkler eğer tasarım - yalnızca düşük profilli ve onsuz yapabilirsiniz. Genellikle bu divan odası alanı. oturma odasının dinlenme kolayca parlak geniş çiçekte duvar kağıdı ile dekore edilebilir.

Odada duvar kağıdı iki renk kombinasyonu: örnekler

, Ton üzerinde duvar kağıdı seçin En popüler kombinasyonları örnekleri görmek ve oturma odanıza onlara "denemek".Başarılı bir kombinasyon:

 • Bej ve kahverengi - klasik ve özellikle parlak çözümleri sevmiyorum olanlar için bir seçenek;
 • Zeytin ve portakal - Salon yıl olacak, dinamik, neşeli;
 • Pembe ve bordo - zarif iç için uygun olan, özellikle hoş bir kombinasyonu;
 • Sarı ve yeşil - Başka bir iyimser senaryo;
 • Beyaz ve mavi - nazik ve biraz katı oturma odası;
 • Gri ve mor - sakin, havadar, rahat sevenler için;
 • Mor ve gümüş - İç biraz gizemli bir bükülme ile olmalıdır gerçeğine eğimli olanlar için.

Düzgün birbirleriyle kombine arkadaşı duvar kağıdı için, temel kurallara uymalıdırDüzgün birbirleriyle kombine arkadaşı duvar kağıdı için, temel kurallara uymalıdır

Eh, klasik sürümü - düz duvar aynı renkteki iki tonları. Örneğin, açık gri, doymuş Gray. Önemli olan her iki tonları soğuk veya sıcak ya olduğudur.

iki renkli odalar için duvar kağıdı seçimi: değil nasıl yanlış edilecek

Daha kolay, tabii ki, renk kombinasyonları tabloya bakın. Ancak, bazı genel rehberlik onlar renk planının kombinasyonları kombinasyonlarda yönlendirilmek için gelecekte size yardımcı olacaktır, hatırlamak gereksiz değildir.

Renk kontrastı mix:

 • Marengo ve portakal rengi;
 • Sarısı rengi ve mavi;
 • Eflatun ve soluk sarı bir;
 • Açık yeşil ve pembe;
 • Kireç ve çivit.

Doğru odanın tasarımını bozmamak için bir sonuca duvar kağıdı arkadaşı için renkleri seçmek gerekirDoğru odanın tasarımını bozmamak için bir sonuca duvar kağıdı arkadaşı için renkleri seçmek gerekir

Ve klasik bileşikler şunlardır:

 • Mor + açık yeşil;
 • Gri + Mavi;
 • Kahverengi + altın;
 • Mavi + turuncu ışık;
 • Leylak + Kırmızı;
 • + Pembe gri;
 • Mavi + bordo.

Ve bu kombinasyonların da ilk görüşte, şaşırtıcı, ama son derece başarılı olarak, olabilir, çoktur. Örneğin, mavi, kırmızı, gri ve sarı, yeşil ve siyah ve altın ile mavi ile iyi görünüyor.


faturaların bir kombinasyonu: İki çeşit odasında pokleit duvar kağıdı olarak

duvara duvar kağıdı ve dokulu bir kombinasyonunu gerektirir. Her zaman dokunmamış kağıt, vb ile arkadaş olmak değil

veya renk tonu desen - farklı dokular duvar kağıdı Companion ortak bir unsur tarafından birleştirilmeye var. Ile basit kendinden renkli duvar kağıdı duvar kağıtları iyice birleştirilir.

Bir oturma odası yapma, aynı renkteki duvar kağıdı veya dokulu bir arada satın deneyinBir oturma odası yapma, aynı renkteki duvar kağıdı veya dokulu bir arada satın deneyin

Keskin farklarla Duvar Kağıtları hala değmez birleştirir. serigrafi + ucuz duvar kağıdı - Örneğin, başarısızlık bir seçenek olduğunu. Karanlık bir ekran baskı arka plan üzerinde Basit kağıt.

duvar eşit kalınlıkta ya da tüm gösterim yağma birleşme farkı Amaç. Kalın kabartmalı duvar kağıdı nadiren düzgün ve ince ile iyi anlaşıyorum.

duvar kağıdı Companion (video) nasıl birleştirilir


Masaüstü Companion - hatta birden fazla on yıl olsa, bu teknikler yaygın olarak kullanılmaktadır, yeni ve modern. Ama duvar kağıdı geliştirilmiş üretim, Satış benzersiz tasarım seçenekleri görüntülenir ve duvar kağıdı ilginç hale birleştirmek ve sonuç etkileyici.

İyi onarım!

Odanın iç duvar kağıdı arkadaşı kombinasyonu (fotoğraf)

2sochetanieoboevvinterere-1 11 19-1 31 35-1 39-1 44-1 95 44 787

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 24 = 26

map