Salon duvarının için güzel mobilya: 3 üslup tarifi

Salon duvarının için güzel mobilya: 3 üslup tarifi

12 October 2017Modern duvar - oturma odası için son derece uygundur güzel ve çok fonksiyonlu mobilya, olduğuModern duvar - gostinoyS mobilya duvarları bir oda kapalı bölümü kullanmak için mükemmel olan güzel ve çok fonksiyonlu mobilya,, bu depolanmış ve çeşitli aksesuarları edilebilir. Modern tasarımcıların duvarları pratik, çok fonksiyonlu, şıktır. 2016 yılında salon için tasarım Sovyet döneminde satılan belirgin olarak farklıdır. Ürünler yaratıcı, daha çekici hale gelir ve bunlar sırayla altında satın alınabilir.


salonda Mobilya duvar

Vaka mobilya kendi tercihlerine göre sadece seçilmiş, aynı zamanda iç alana uygun bir şekilde yapılmalıdır.

Modern teknoloji sayesinde farklı boyutlarda yanı sıra duvarını sipariş etmek mümkündür:

 • formları;
 • türleri;
 • Tamamlanır.

Bir stil nasıl seçileceği ile ilgili seçenekler büyük miktarda olabilir, ama en popüler birkaç vardır.

Odanın şık duvar toplarken, onun boyutunu ve rengini düşününOdanın şık duvar toplarken, onun boyutunu ve rengini düşünün


stil çözümleri

 1. Klasik tarzı en popüler. Klasik tarzı mobilyalar masif, yaratıcılık, hem de kesmek için yollar olduğunu. Kural olarak, bu tür mobilya imalatı için doğal ahşap, MDF panelini veya kaplama kullanılır. Klasik duvar dolapları olarak, kapalı tip raf ve çekmeceler, dressers ve tabii bir bar görülebilir.
 2. Ülke tarzı onunla döşenmiş bu odada böyle bir mobilya özelliği olarak öncekinden, çok farklıdır, durum köyde küçük bir ev andırır. tarzı güzel, çok sakin ve birçok kişi tarafından tercih edilir. eski moda iç öğeler çok sıradışı ve güzel görünüyorsun. Odaya aynı stildeki aksesuar satın almak için şimdi tam uyumlu ve birleşik mümkün görünüyordu olduğunu.
 3. popülaritesi Üçüncü sırada yüksek teknoloji, modern ve çatı bulunmaktadır. Bu tarz duvarlar sunta ve MDF ve plastik, metal, cam ve kaplama dekor web gibi kullanın.

Modern duvar - bu oda konforlu ve rahat yapabilir özgün ve özel ürünler olduğunu. Bir duvarla seçimi çok tarzı bağlıdır ve yanlış onu alıp eğer, oda saçma bakacağız dikkati çekiyor.

genişlik seçimi duvar

Doğal olarak, en mükemmel mobilya süslemeleri, aynı zamanda yararlanabilir sadece bir tanesidir. Bu yetkin mobilya yüklemek için yeterli değildir, öğeleri ve aksesuarları önemli sayıda barındıracak bir mobilya düşünceli bir parça satın almanız gerekir. Mobilya fabrikası, sen ferahlık duvarının çeşitli sipariş edebilirsiniz, ancak ürün büyük olmamalıdır, bu kabul edilemez.

Küçük bir oturma odası için mükemmel bir çözüm çok fonksiyonlu ve geniş duvar ünitesi olacakKüçük bir oturma odası için mükemmel bir çözüm çok fonksiyonlu ve geniş duvar ünitesi olacakBüyük takımları 40 m2 den büyük geniş bir yaşam alanı kurulabilir.

Standart odalar kompakt boyutu salon duvarlarından birini kaplar ve bu değil bütün, ama bunun sadece bir parçasıdır. Bu düzenleme oda daha, zarif zarif ve şık hale getirecek olduğunu. Tasarımcılar çok şey saklamak, ama heykeller, kitaplar, hatıra figürleri ve daha fazlasını yerleştirmek için değil bir duvar satın almaları tavsiye edilmektedir. onlar başka bir yere yeniden düzenlemek, odanın etrafında hareket ettirilebilir veya modüler bir tasarıma alırsanız, bölüme demonte beri Küçük duvar, çok daha pratiktir. Şimdi sıra oturma odası ve mutfak birleştirmek ve bu nedenle bir bar, mini-bar, hem de TV altında bir raf ve ek küçük tablolarla ürünleri satın almak mümkündür.

Onun alanda odanın duvarını nasıl seçilir

Bazı özelliklere göre seçilebilir salonu, sözde duvarın çeşidi vardır. En önemli şey - küçük oda büyük ev mobilyalarını tercih edilmemelidir tasarım, tam tersine, minimalizm tarzında çok kötü ürünler bakmak büyük bir odada gibi odanın tamamen uyumludur ve olmasıdır.

küçük bir oda genişletmek için, camı uçlar ile duvar mobilya alabilirsinizküçük bir oda genişletmek için, camı uçlar ile duvar mobilya alabilirsiniz

tavsiyeler:

 1. Küçük odalar için açık raflar ve asılı dolapları vardır mükemmel tasarımdır. Bu tasarım görsel alanı artar ve zarif şık ve zarif görünüyor. Belki ekleme dolap, ancak koşuluyla o hafif bir gölge olacağı.
 2. görsel odasında yer büyütmek için, bir ayna veya cam bezle duvarı ayarlayabilirsiniz. Cam prensipte büyük rol çalmıyor, opak ve transparan olabilir. Sırayla sırasıyla şeffaf kapılarına sahip olan duvar mükemmel olmaya çalıştıkça, hatırlamak önemlidir.
 3. Kompakt odalar için mükemmel bir seçim, bir duvar için gölgeler zıt olarak kabul edilir. En alanı genişletmek yardımcı olacaktır altta, daha hafif olmalıdır.
 4. onlar odanın etrafında ziyade tek bir bileşim olarak yerleştirilebilir beri büyük salonlar için güzel açısal modüler duvarlar elde edebilirsiniz.

Duvarın geniş oturma odası, merkezi yanlarından boyutu küçük olsa bile, onun ek elemanlar çok daha parlak olabilir. Bu renk şeması mobilya boyutunu artırmak için ve odada alanını artırmak için yardımcı olur.

Duvar renk seçimi

yatak odası, oturma odası ya da daire başka bir oda için mobilya seçimi, kendi rengine dikkat etmek gereklidir. Yani ona ürün odanın iç birleşik olsun, ve onu süslemek için olsun gerçeği bağlıdır. Başlangıçta, duvarın satın gerektirir sırasını, belirlemektir. sadece mağaza öğeleri gerekirse, ürün kompakt ve ferah seçebilir. Eğer takı, fotoğraf ve diğer öğeler içine yerleştirmek için, binanın dekorasyon için ayarlamak istiyorsanız, bu çekici özgün ve lüks olmalıdır. Aksi takdirde tahliye ortaya çıkabilir, abartmak değil önemlidir.

o uyum odanın tasarımını tamamlamalıdır çünkü daima senin duvarların rengine dikkato uyum odanın tasarımını tamamlamalıdır çünkü daima senin duvarların rengine dikkat


Duvar rengi etkileyebilir unutulmamalıdır:

 • hane Psiko-duygusal durumu;
 • ruh hali;
 • Rahatlık.

koyu renkler oda dağınık hale ve uygun şekilde sıkmak için Hue, çok önemlidir. Beyaz şık duvar düşündü. Bunlar tamamen bağımsız bir tarzda herhangi içini dekore edebilirsiniz. Çok popüler gölge duvar Venge ve meşe.

Temel olarak duvar slayt bu renkte imal edilmiştir. en orijinal beyazlatılmış meşe veya süt olarak kabul edilir.

kazık duvar karanlık bir odada ayarlarsanız, istenen etkiyi elde etmek mümkün olmayacaktır. mavi Seti oldukça nadir ve Art Nouveau tarzında odalara monte çoğunlukla mobilya denilen veya çocuk odaları yapar edilebilir.

oturma odası için güzel duvar (video)


Belirli bir konudaki salonu dekore eğer Sonuç olarak, bunların çok fonksiyonlu ve son derece rahat oldukları gibi, modüler yapılar tercih vermek çok daha iyidir. Alışılmadık zarif oda görsel genişler ve küçük boyutları ile kompakt daireler nelerin gerekli olduğunu yukarıda hale aydınlık bir odada siyah bir duvar görünüyor.

Modern mobilya duvar (fotoğraf)

2-2 3rkOkd8B2R 9min11 7c6b9a4e2bc935cc2abbd0f91217471c 72c68840bfbe11e3b4d600269e0aabeb72c68840bfbe11e3b4d600269e0aabeb 1001270418Belavezha 217 1042 4321970x0 4702

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =

map