Salon 18 m İlginç tasarımı. daire fotoğrafları ve örnekler

Salon 18 m İlginç tasarımı. daire fotoğrafları ve örnekler

12 October 2017onun tasarımı odaklanmalıdır böylece, evde ana oda - Oturma odasıOturma odası - Evde ana oda, bu kadar özel vnimanieRazmer 18 m2 ödemesi gereken tasarım zamanki standart apartmanda salona standart alan olarak kabul edilir. tasarım yeteneklerini gösterir ve böyle büyük alan üzerinde odadan dışarı dinlendirici ve eğlendirici için ideal bir alan oluşturmak için birçok kişi için, imkansız bir görevi yok. Ama bu zaten zor bir iştir, ve uzay dikdörtgen türüdür, ancak daha dar ve pencere kapı önünde ise, örneğin, odanın düzensiz bir şekil karmaşık hale getirebilir.


Nasıl 18 metrekarelik salonu yenmek için. m: Fotoğraf ve püf noktaları

Dairenin düzeni seyirci birçok oda bir araya getiren ya da bir geçiş yeri olduğu şekilde yapılır ise, o bir modern ve şık tasarım oluşturmak kolay değildir. Bu durumda, odasında çok sakıncalı kapı bir sürü, çıkıyor. Düzgün vermek, imar ve iç tasarımının tüm hileler kullanıyorsanız bu tip her konu rahatlıkla çözülebilir 18 kareler olduğunu.

mobilya minimum tarzı minimalizm küçük boyuttaki oturma odası için uygundur setmobilya minimum tarzı minimalizm küçük boyuttaki oturma odası için uygundur set

Odanızın tasarımını oluştururken, küçük hileler ve fikirleri kullanın:

 1. iç basit stili seçin. Bunu anlayışına Minimalizmin veya klasik basitlik açıklık ve gerekli parçaların en az set yapışır.
 2. Görsel olarak duvar ve tavan oda kombinasyonu parlak renk tonları genişler. Yumuşak renk onarım, tercihen soğuk bir yelpazede kullanımı.
 3. Seks parıltı parlaklıkta malzemeyi kapsayacak şekilde daha iyidir. bu şekilde muamele edilmiş zemin onu ilgilendiren bütün "kolaylaştırmak" olacaktır.
 4. Mobilya dönüştürülmüş, bir çok işlevli seçin. Piyasa böyle düşük maliyetli fiyatlandırma ve özel tasarım gibi modellerin, çeşitli doludur.
 5. Aydınlatma, en kullandığından, ferahlık etkisi olsun. Eğer yeterli güneş ışığı yoksa, yapay aydınlatma yükleyin. İmar alanı ve sağ ışık dağılımı - farklı seviyelerde yüklü demirbaşlar için bir sorun.

İpucu: dikkatle öğeleri seçin ve aksesuarları, güzel oda donatmak için gerekli olduğunu ve irade istenmeyen değil.


İç oda 18 metrekare. m: Tasarım kuralları

18 m2 iç odasında Renkler ve tasarım olanakları, çok yönlülüğe.

Mükemmel misafir odası hafif ve sıcak tonlarda bakacağızMükemmel misafir odası hafif ve sıcak tonlarda bakacağız

Bu olabilir: 1. Monoton tasarım parlak renklerde, bej, sütlü küçük bir oda görsel olarak daha geniş, havadar ve aydınlık yapacaktır. Bu fikir dinlenme ve rahatlama için gerekli yaşayan insanlar için uygundur.
 2. sesi üzerine Ton çok uyutucu görünebilir. Bu tasarımın uyku hali ve sıkıntı seyreltmek için, sadece parlak aksesuarlar ekleyin.
 3. Küçük şeyler sadece iç daha ilginç hale getirmek değil, aynı zamanda maksimum bireyselliklerini göstermesine izin vermez. Hint tarzı Birkaç parlak yastıklar koltukta yerleştirilebilir.
 4. Koyu ve mat tonları hatta küçük bir odada mümkündür, ancak doğru bunları birleştirmek gerekir. hafif sesleri, örneğin karanlık yerden karanlık ceviz, beyaz tavan koyu tonlar seyreltmek ve onlara alanı azaltmak için izin - sorunsuz odanın bir resim serisi dağıtın.
 5. Mobilya seçimi sadece meydanlarda mobilya düzenlemek, çünkü sorumlu yaklaşım olduğunu By kolaydır, ancak odanın özellikleri saygı ve dikkate almak gerekir. Örneğin, dikdörtgen bir boşluk ilkeleri farklıdır kare oda düzenlemesi prensipleri.
 6. Hafif formda mobilya tasarımı seçin. Yüksek teknoloji tarzı - standart kümesi çok hantal olacağından, en uygun. Mobilya Modern aralığı her zevke uygun tuhaf sundu ve dikkate Her odanın uzamsal yetenekleri sürer.
 7. Cam mobilya iç havayı yapmak. Örneğin, bir sehpa tasarımında iyi kullanım camdan yapılmış.
 8. En önemli tasarım bileşeni - bir kanepe. Köşe banklar tamamen alanı kullanımını sağlamaktadır. Ayrıca İdeal Her bölümü ayrı ayrı hareket edebilmek için bir transformatör mobilya satın olacaktır. Bu yüzden ek bir yatak ya da dinlenmek için bir yer donatmak mümkündür. Bir sonraki raf malzemeden yapılmış masif raflar veya dolapları ışığı değiştirin. Gerekli detay ve dekor elementlerin raflarında düzenlenebilir.

kitapların raflarda yer alan, ilginç bakacağız, hantal dolaplarında literatürü gizlemek değildir.

Tasarım odası 18 metrekare. Panel evde

Gerçek fikirler salonu imar izni olduğu kadar o mümkünse olduğu gibi salonun boşluğu kullanmak. Gerçek İmar metre evde bir düz panel vardır ve odaların standart form düzeni varsa.

Eğer salon birkaç farklı mekanlarda birleştirmek istiyorsanız yapmanız gerekenler:

 1. Odanın her köşesinde köşe bilgisayar masası kurun veya kitaplık altında tezgah takmak ve ofis ekipmanı ihtiyaç yerleştirin.
 2. sandalyeyi taşımak kolay koyun. Böylece, iş için tam teşekküllü alanı olsun.

Ayrıca, konuk odaya bir köşe kanepe ve modüler tablolar süslemeleriAyrıca, konuk odaya bir köşe kanepe ve modüler tablolar süslemeleri

oturma alanları Uzatma yemek masaları ayırın yemek alanı. Eğer kapsamlı bir boyuta parçalamaya muktedir ve yemek alanı ile donatılmış olacak, böylece bir sehpa-trafo satın alın.

görsel alanı büyütmek için aksesuar nasıl kullanılır:

 1. aksesuar dikey düzenlemesi tavan yüksekliğini artırmak için yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, görsel oda alanı artar.
 2. perde veya dikdörtgen şeklin aynalar tercih vermelidir. Uzun dar dikdörtgen şeklinde aksesuarları alın.
 3. Yatay yerleştirilmiş parçalar görsel oda genişleyecektir.
  Çok seviyeli aydınlatma yönlü aydınlatma ve renkleri farklı ışık alan yaratmak, oda daha geniş görünüyor.

Şarj ve eko stil yaşam tamir sürecinde doğal ısıyı kullanırlar.

Bu tarz özelliği doğal malzemelerin büyük miktarlarda kullanılmasıdır. Metal, cam, taş ve ahşap iç değişik kombinasyonlar kullanılarak bireysellik vurgulamak ve müşteri yorumlarına cömertçe verir.


Nasıl oda 18 metrekarelik tasarımını seçmek için. m: Fotoğraf ve stiller

Kural olarak, yaşam seçilen renk yönü odanın düzenlemenin düzenin planlanan tarzına bağlıdır şeklini değiştirmek.

oturma odası için stil dikkate odası ve kişisel tercihleri ​​özelliklerini alarak seçilmelidiroturma odası için stil dikkate odası ve kişisel tercihleri ​​özelliklerini alarak seçilmelidir

İç oturma odasının en popüler stilleri:

 1. Geleneksel stili. temel amacı - bir konfor ve rahatlık oluşturmak için, bu nedenle bu tarz iç parlak gereksiz unsurlardır. Böyle tesislerinde mobilya az set Settling.
 2. Hi-tech. ana fikir - modern teknoloji, sverhchotkost, sıkı politikaları renk minimalist bir atmosfer, çok fonksiyonlu mobilya. Bu tarzda yapılan odası, gelecekte gerekirse bambaşka anlam mobilya dönüştürülür mobilya ilginç şekle, görmek mümkündür.
 3. Modern. renkler, iddialı mobilya ve aksesuarların Deneysel kullanım. Bir odanın dekorasyon zaman zengin görünüyor.

Kural olarak, bu salon aksesuarları çok ve belki herhangi bir renk parlak tonlarının cesur bir kombinasyon.


18 metrekarelik Rahat tasarım odası. dairede (video)

Tüm stilleri tasarım bazı fikirleri bağlanabilir. tarzı seçimi bireysel tercihlerine bağlıdır. Seç yürütmek ve iyi şanslar.

Salon 18 m tasarımı. apartmanda (iç fotoğraf)

0bf8a 7b50d 18-20 8 18kv 123-22-1024x768 45 123-42-1024x768 123-91 825

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 82 = 88

map