Sağlam dövme merdiven: popülerlik ve erişilebilirlik

Sağlam dövme merdiven: popülerlik ve erişilebilirlik

12 October 2017Dövülmüş merdivenler mükemmel estetik ve performans özellikleri sergilerDeğerli ve dayanıklı başarıyla birleştirilmiştir malzemesi ve ahşap ve cam ve tekstil - Dövülmüş merdivenler metallerin mükemmel estetik ve performans özellikleri vardır. Fantezi Sihirbazı sınırsız dövme baş edeceğini. Ne olursa olsun ev veya evin yakınındaki bölgede tasarımında stil metal ürünleri daima layık bir yer işgal ve hemen hemen her iç uygun. Dövme bir sanattır ve bugün yeni bir anlam kazanır. El dövme benzersiz ürünler yaratmak için izin verir.


iç Sanatsal dövme merdiven

Sanatsal dövme merdiveni kadar popüler tarafından değil sebeplerden yoktur. elemanları Dekorasyon, örneğin, adım, görsel olarak çekici ve dayanıklı ve fonksiyonel dövme ile gerçekleştirilir. mobilya, avizeler ve sadece bir merdiven - Bu elemanlar odası ve nesneleri süslemek için fırsat var.

Bütün bu odayı tersine çevirmek için yardımcı olacaktır. sokakta bir metal ızgara birinci katta yaşayan insanlar için güvenliği sağlayacaktır. Odaya dövme Birçok zenginlik ve lüks ile ilişkilidir. insanların kitlesel böyle unsurları ile iç süslemeleri rağmen gerçekte mevcuttur.

sahte merdivenin avantajları arasında uzun ömür unutulmamalıdırsahte merdivenin avantajları arasında uzun ömür unutulmamalıdır

bahçede ev, kapılar, çitler ve banklar yakınındaki bölgenin topraklarında Açık metal konstrüksiyonlar, ışıklar dikkatini çekmek ve tat ve ana kullanılabilirlik varlığının kanıtı olarak sunulmasının düşünülmesidir. Ayrıca aynı tarzda yapılır girişleri, parmaklıklar, merdiven ve siperliği etkisi.


Dövme bahçe pavyonlar yalnızlık içinde veya arkadaş ve akrabaları ile dinlenmek için harika bir yer olarak kabul.

kıvrılıp bitkiler için Başarılı destek dekoratif kemerler olurlar. Evin yakınında bahçeyi romantik bir görünüm verecektir. her sitenin avantajı kişilik olacak, döküm üyelerinin kapsamlı aralığı, çalışanlar metalden takı tasarımları anlamına gelir. Misafirler ve ana memnun olacaktır.

Oldukça uygun fiyatlı:

 • Korkuluk tepe;
 • çiçek şeklinde elemanlar;
 • Çeşitli uçlar ve astar;
 • Merdiven çubuklar;
 • Yapraklar ve sepetler;
 • Perçinler ve toplar.

kataloğunda Naro-Fominsk mağazaları hep resimler her renkte sahte ürün, geniş bir yelpazede kendilerini alıştırmaları için fırsat var. Stroysiti içinde almaya hazır ürün kolay olmayacak. Eğer seçimi ile herhangi bir zorluk varsa, bireysel müşteri siparişlerinin usta dövme uygulamak için hazırız Kendi fikirlerinizi, ilham yardımcı olur. Çizim yapmak gereklidir.merdivenler için Dövme elemanlar

Modern korkuluklar veya merdiven için çitler çeşitli öğeleri içerir. Dikmeleri merdivenlerde yüklü belkemiğidir. Detay, yürüyen merdivenler, insan eller için destek sağlamak için korkuluk üzerinde sabitlenen, demiryolu denir. Nesneler destek bağlayan ve merdiven yürüyen güvenli sağlamak, çitin dolum denir.

Her öğe dövme merdivenler online sipariş veya özel bir mağazada satın alınabilirHer öğe dövme merdivenler online sipariş veya özel bir mağazada satın alınabilir

Bu farklı olabilir:

 1. kafes olarak - elemanlar dikey ve eğik monte edilir.
 2. Sürekli - panellerin türü.
 3. Kıç - ince çubuklar şeklinde çit.

ferforje merdiven yaparken, tasarım değil aynı zamanda kaynak dikişleri üzerinde sadece dikkat etmesi gerekir. Ürün bir kalite ise, neredeyse görünmez.

Aynı zamanda güvenlik dikkatli olmak gerekir. Bir ev çocuk yaşıyorsanız, ürün sivri köşeleri olmadan daha iyi elde etmek.

Kaplama lekeleri arındırılmalıdır. Her bir ürün ana korozyona karşı boya işlem gerekir.

Metal merdivenler Dövme

Metal dayanıklı malzemedir, ancak dövme suretiyle nesneleri oluşturmak için müsait olarak kabul edilir.

Genellikle ustaları metal profil ile çalışmayı tercih. Küçük kesitli metal dövme yazılar oluşturmak açısından ele daha esnek ve daha kolaydır.

Burada biraz açıklanması gerekiyor. çekiçleme olarak adlandırılan yüksek ısıtma ile kendi başlarına metaller ve alaşımlar ile çalışma. Dövme El beceri ve demirci tadı bir ürünü olarak kabul edilir. Diğer iki seçenek tipik olarak kabul edilir. Örneğin, bir merdiven çerçeve delme tarafından üretilmiştir.


Metal dövme merdiven rengi iç mekan yapılan gölge bağlı olarak seçilmelidirMetal dövme merdiven rengi iç mekan yapılan gölge bağlı olarak seçilmelidir

kolay adımda - onlar, metalden yapılmış tek parça olarak imal edilmektedirler. Sanat da merdiven korkulukları dövme vardır. Bu benzersiz bir tasarımdır.

Her metal tarzı yönde bir yere sahiptir:

 1. ülke tarzı için, örneğin, hafif metalden ürünler kullanılır. Beyaz merdiven herhangi bir odada alakalıdır.
 2. Klasik karmaşık dekoratif elementler, sıva ve bronz ama oldukça uygun olmaması ile basitleştirilmiş ve doğru formları önceden belirler. Kıvrımlı çubuk tarafından tunçtan yapılmış merdiven, süslü korkuluk başarıyla klasik tipte dekor birleştirdi.
 3. Barok, Empire zorunlu kayıt ayrıntı sanatsal türünü dövme anlamına geliyordu. Sonuçta, sadece sıcak dövme ve deneyimini kullanarak ve beceri yöntemi şaşırtıcı örgü deseni, desenler ve şekiller oluşturma yeteneği master. desen çizim - bu usta. Renkli bir vernik ve istenen işleme göre sesleri benzersiz kombinasyonu yaratabilir. bronz Yaşlanma yapay Eğer dönemin istenen duygu oluşturmanıza olanak sağlar. Bu stiller ahşap detaylarla iyi birleştirir.
 4. Art Nouveau tarzında - çok parlaklık olmadan düzgün doğrular ile karakterize ve birkaç mütevazı formda üzerinde duruldu. Ferforje merdiven, "altın" korkuluk var - çok etkili ve misafirler üzerinde iyi bir izlenim üretir.

Techno tarzı dekor o kadar zorlu değildir ve bazı asperity şekiller bulunmaktadır. Genel olarak, cam ile metal kombinasyonu modern yaşamın ritmine uygundur.


Orijinal dövme merdivenler

farklılık eşsizliği dövme yarattığı her öğe. Sonuç ustanın hayal bağlıdır.

metal elemanlar, farklı renklerde, cam, ahşap malzemeler ve hatta kesme cam taş ile takviye edilebilir.

Orijinal çözüm ağaçtaki bir merdiven çerçeve kullanmaktırOrijinal çözüm ağaçtaki bir merdiven çerçeve kullanmaktır

merdiven için dövme Türleri:

 1. Basit - metalin bir tip model verme işlemi için başka bir eklemelerle kullanıldığı tipte bir dövme.
 2. Ortalama. Dönemece sahip desen öğeleri için kullanılan ve en az bir miktarda bezenmiştir. Genellikle bu yöntem dükkan ve otel merdivenlerden süsleyin.
 3. Gelişmiş bir yöntem - ilave yapıların ve dekorasyon kullanarak çeşitli malzemenin herhangi bir bükülme açısı uygulanır.

Tasarım farklı olabilir - vida, Esirgeyicisi, kavisli. Yapım en çok kullanılan tip değil, aynı zamanda, çünkü güvenlik ve güvenilirlik nedeniyle kolaylığı ve yapım hızına, yürümemizgerektiğini kabul edilir. Kompleksin kavisli tasarımı ve sadece gerçek usta tarafından.

Bir fotoğraf ve açıklama: ikinci kata ferforje merdiven nedir

ikinci kata Stil merdiven genellikle korkuluk ve korkuluk olarak ayrıntılı olarak ifade edilir. Bunlar farklı şekillerde ve farklı karmaşıklık derecelerde yapılabilir.

Dövme merdiven minimalizm tarzında iç iyi görünüyorDövme merdiven minimalizm tarzında iç iyi görünüyor

Bu sınıflandırmaya göre değişir:

 1. İkili ekipleri korkuluk, yani paslanmaz çelik veya alüminyumdan yapılmış, üretim ucuz ve basittir.
 2. çelik ya da demir metalden yapılmıştır ve galvanizli - kaynaklı raylar. Bu tür elemanlar, soğuk işleme metal için bir yöntem göz önünde bulundurulmuştur. Bu güzel desenleri oluşturmak için olanak sağlar. Benzer bir yöntem odasında, merdiven talebinde de.

Raylar süs ve dekoratif karakter parçalarının çok sayıda olması sıcak dövme tarafından üretilen sahte. Daha fazla işleme araçları çok farklı renk kaplamaları, kullanılan altın işleme ve olabilmektedir.

Modern dövme merdiveni (video)

Merdiven dövme düzenleme pek çok avantajı vardır yaptı. Onların sahipleri için uzun süre dayanırlar. Bunları kullanmak için özel bakım gerektirmez. ahşap, tuğla, beton - Farklı yüzeylere monte edilebilir. Böyle elemanlar oda süslemeleri de vardır ve önemli olan şık bir görünüm olacak.

Tasarım Dövülmüş merdivenler (iç fotoğraf)

151enl 32 3003 7 41a57db2575a95c02674b1c41f6aa605 7f42808e7c2aefafa0ab5c1002aa4d3d 51 152 391original 1215 görüntü 1000x1000

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 3 =

map