Rzeczywiste projekty sypialnia 13 mkw: 3 zdjęcia i ważnym elementem

Rzeczywiste projekty sypialnia 13 mkw: 3 zdjęcia i ważnym elementem

12 October 2017Nawet mała sypialnia może być piękne, przytulne i wygodne na relaksNawet mała sypialnia może być piękne, przytulne i wygodne pokoje dla otdyhaDizayn 13 mkw, zdjęcia i sposobów projektowania pokoje, jak również pomysły dla dzieci i dorosłych, jest dziś najważniejszym problemem wśród właścicieli mieszkań. Niestety, nie każdy może cieszyć się otwarte przestrzenie domach prywatnych, a pragnienie, aby stworzyć komfort, i nie odbiegają od aktualnych trendów, to nigdzie się nie wybiera. Aby nie pozbawiać się tych korzyści należy dokładnie rozważyć projekt pokoju od początku do końca, a ten obrót.


wnętrze sypialni 13 mkw prawdziwy design: kolorowe zdjęcia i opracowanie rozwiązań

Jeśli Twoja sypialnia w mieszkaniu jest dużych rozmiarów, to zaleca się, aby zarejestrować go w kierunku tego samego koloru, oczywiście, jasne kolory. Zasada ta odnosi się również do tkanin i mebli, a ściany do sufitu. Ponadto, połączenie czerni jest teraz u szczytu mody, dzięki czemu wnętrze będzie dokładnie w tej tendencji.

Zwrócić uwagę! Zasady rejestracji identycznego i dorosłych pokoju, a dla dzieci w różnym wieku, a także rozwoju pokój sypialnia-Living.

Dokonywanie sypialnie w jasnych kolorach sprawi, że bardziej przestronny pokójDokonywanie sypialnie w jasnych kolorach sprawi, że bardziej przestronny pokój

Jako dodatkowe składniki, aby rozcieńczyć atmosferę, można uciekać się do stosowania różnych ścian dekoracyjnych, jak również zorganizować jasne akcenty w postaci lampki nocne.

Tworząc prawdziwe wnętrze, specjaliści polecamy:


 • Making pokój z oknami wychodzącymi od strony północnej, lepiej jest wolą ciepłe i miękkie kolory: beżowy, mleka, lnu, pistacje;
 • Jednocześnie, projekt wnętrza sypialni z oknami na południe będzie wyglądać lepiej zimnej gamma, opiera się na dwóch kolorach przewidzianymi: szary i biały.

Co do białego koloru we wnętrzu, jest to klasyka gatunku. Patrzy doskonały w każdym pomieszczeniu, niezależnie od położenia okien i napełniania światła. Tylko z nim ma pracować bardzo ostrożnie, bo gdy błędne podejście, pokój będzie bardzo podobna do oddziału w szpitalu.

Dekoracja sypialni 13 metrów kwadratowych i 3 ważne elementy w projektowaniu

Sypialnia z 13 kwadratów można wizualnie zrobić więcej. Należy zwrócić należytą uwagę na dobór materiałów wykończeniowych. Specjalistyczne sklepy oferują szeroką gamę produktów, która czasami myli z właściwych myśli, ale zawsze należy stosować się do tego pomysłu.

Do wnętrza sypialni był harmonijny, musi poprawnie wybrać nie tylko meble, ale tkaniny i inne elementy dekoracyjneDo wnętrza sypialni był harmonijny, musi poprawnie wybrać nie tylko meble, ale tkaniny i inne elementy dekoracyjneWskazówka! Jeśli nie chcesz wydać więcej niż wynosi budżet w pokoju wykończeniowej, napisać szczegółową listę, lub wydrukować obraz swojej przyszłości wnętrza i zabrać ze sobą do sklepu.

Tak więc, jeśli małe mieszkanie i powierzchnia pomieszczenia nie pozwala wędrować zbyt fantazyjne, niech sobie z podstawowych etapów i elementów dekoracji, które w przyszłości wnętrza wyglądały spójne i przemyślane.

Myślimy nad wszystkimi szczegółami w następującej kolejności:

 1. prześwit pod sufitem. Jeżeli wysokość pomieszczenia więcej niż 2,8 m, tak, można pozwolić sobie na budowę elementu pierwotnego wielopoziomowego: dolny sufit, tym mniej kłopotliwe powinno być w taki sposób, aby nie przeszkadzać w proporcjach. Dzieci lub dorosłych sypialnia z Win-Look malowane lub wycinka sufitu.
 2. Wykonywanie ścian. Ta część pokoju jest uważana za główny projekt w projekcie. pożądane jest zwiększenie obszaru kątów była gładka i miękka. Do ich wykończenia iść papierowe i winylowe tapety, tynk strukturalny strukturalnie niestabilny i monotonny kolor. Lepiej jest dać pierwszeństwo pastelowych kolorach.
 3. luz piętro. Tutaj właściciele, nawet jeśli nieznaczne, ale nadal wybór albo laminatu lub dywan. Oczywiście, pierwsza opcja trochę droższe, ale jest idealny do sypialni, w rzeczywistości działa jako produktu ekologicznego. Na tych samych zalet dywan w swojej miękkości i stworzenia dodatkowego komfortu.

W każdym razie te zalecenia są tylko sposobem dotknąć właściciela oryginału, pomysł własnej konstrukcji, a decyzję, aby przyjmować tylko tych, którzy będą mieszkać w tym pokoju.

Stylowy wygląd sypialnia 13 mkw: prawo oświetlenia

Przy projektowaniu każdego projektu pokojowej nie jest ostatnim rolę odgrywa oświetlenie. Wraz z nim, również może zwiększyć lub zmniejszyć obszar. Niektóre światła wypełnić pokój z żółtym świetle, drugi biały, a każdy szczegół jest ważny, ponieważ osoba przychodzi do sypialni w porządku. Aby odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu.

Dokonywanie sypialni, szczególną uwagę należy zwrócić na wybór urządzeń oświetleniowychDokonywanie sypialni, szczególną uwagę należy zwrócić na wybór urządzeń oświetleniowych

Wskazówka! Przy odpowiednim oświetleniu, można wykonać udany sypialni zagospodarowania przestrzennego.

Natychmiast należy stwierdzić za mały pokój nie jest zalecane, aby wybrać Żyrandole montowane w suficie. Warto również zrezygnować z elementów, które wiszą w dół szczegóły. Wszystko to odbędzie się użyteczną przestrzeń.

Najlepszą rzeczą w tym sypialnia 13 mkw wygląda taki zasięg:


 • Punktowe na obwodzie i może odbywać się w sposób chaotyczny, lub w układzie geometrycznym;
 • W razie potrzeby sposób doskonały, odpowiednim miejscu punkty równoodległe na dłuższych boków pomieszczenia (w połączeniu z błyszczącej powierzchni sufitu rozciąganie znacząco wzrasta);
 • Najlepiej jest używać dodatkowego oświetlenia w postaci kinkiety lub lampy, tylko źródło musi być skierowana w górę;
 • Dla miłośników spędzić wieczór czytania książek odpowiednią elastyczną lampkę LED, która ustawić zagłówkiem;
 • I, oczywiście, jeśli masz pudełko na łóżku. Że powinien zamontować listwy LED.

Jak widać, nie wszystkie tak źle, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, a nawet na trzynaście kwadratów jest gdzie hulanki. A jeśli łączymy dobrą odpowiedni kolor ścian, dekoracji sufitu i światła, a następnie skręcić w małym pokoju w ogromnym pokoju.

Meble we wnętrzu sypialni 13 m: fotografia i wyboru reguł

Pierwszą rzeczą, którą trzeba się nauczyć - jest to minimalna ilość mebli w małej sypialni. W przeciwnym razie nie będzie tylko blisko, ale ciężko oddychać. Przeciążony atmosfera jest zawsze ciśnienie na psychikę, więc należy wiedzieć, ile mebli powinny być w małej sypialni.

Idealne rozwiązanie dla małych sypialni stać kompaktowy meble modułoweIdealne rozwiązanie dla małych sypialni stać kompaktowy meble modułowe

Wskazówka! Meble w sypialni wygląda lepiej w jasnych lub pastelowych odcieniach.

Rozpatrzmy szczegółowo, aby nie pozbawiać się komfort, ale to nie czyni go cały przestrzeń użytkową. Będzie on musiał uciekać się do sztuczek, które projektanci jakiejkolwiek minimalnej powierzchni sprawiają, luksusowe pokoje.


Zasada doboru mebli jest w następujący sposób:

 1. Wystarczy nabyć coś, co będzie wyjątkowo zaangażowany, żadnych zbędnych elementów;
 2. Lepiej jest dać pierwszeństwo wielofunkcyjnego zestawu słuchawkowego;
 3. Kompaktowy rozmiar - idealny do małych sypialni;
 4. Jeśli lubisz duże łóżko, można kupić platformę, gdzie nie będzie skrzynie na pościel;
 5. Niezbędnym przedmiotem zawsze szafa dzięki wielu skrzynek pocztowych. Wieszaki i biurach.

To będzie zupełnie wystarczy. Aby nie czuć się nieswojo, ale bez uszczerbku dla ich pragnienia w małej sypialni z 13 kwadratów.

Utwórz projekt sypialnia 13 mkw (wideo)

To wszystko sztuczki. Jeśli masz małą sypialnię - to nic nie znaczy. Ważne jest, aby być w stanie marzyć i poprawnie przetłumaczyć swoje pomysły na prawdziwe wnętrze. Dzięki takiemu podejściu, tam zawsze będzie wygodne i przytulne, a sypialnia nie będzie chciał pozostawić na długi czas.

Opcje projektowania sypialnia 13 mkw (zdjęcia wnętrz)

12201109071515973040 161 215 233 286 303 471 940 1438 2031

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − = 84

map