The BlogDobrze dobrana konstrukcja sufitu, łatwo jest stworzyć wrażenie przestronnych apartamentówDobrze dobrana konstrukcja sufitu, łatwo jest stworzyć poczucie przestronnego apartamentovVozmozhno czy małe wysiłki całkowicie zmienić wygląd pokoju, w celu uzupełnienia jego wnętrza i sprawiają, że holistyczne? Zdecydowanie - tak! Dzięki tej funkcji sprostać nowoczesne sufity 2017. Ten szczegół wnętrza jest nie mniej ważne niż ściany i meble. Dobrze dobrana konstrukcja sufitu, kolorystyka i oświetlenie, po prostu w małym pokoju, aby stworzyć wrażenie przestronnych apartamentów.


Rzeczywiste sufity: Photo-2017, nowoczesnych pomysłów

Design - to nie tylko wygląd rzeczy lub sytuacji. Koncepcja ta jest znacznie szersza i obejmuje, w szczególności, a także funkcjonalność i zasada działania. Funkcjonalność - jest to jedna z głównych zalet, że sufit podwieszany. To właśnie ta cecha widać na zdjęciach sufitów, które były istotne w projektowaniu 2015.

Funkcjonalność - jest to jedna z głównych zalet, że sufit podwieszanyFunkcjonalność - jest to jedna z głównych zalet, że sufit podwieszany

Nowoczesne sufity zasłużone pozytywne recenzje nie tylko ze względu na atrakcyjny wygląd, ale również Dzięki następujących cech:

 • Wykończenie jest doskonale ukrywa konstrukcji wady suficie;
 • Jasnych odcieni neutralnych tworzyć złudzenie większych ścianach pomieszczenia;
 • Różne obrazy na suficie są oryginalne rozwiązanie pomysły, aby akcent we wnętrzu;
 • Idealnie gładka błyszcząca powierzchnia odbija światło doskonale i delikatnie rozprasza promienie całym pomieszczeniu;
 • projektowanie wielopoziomowe z osprzętem o różnych rozmiarach i intensywności światła - jeden z najbardziej skutecznych i ergonomiczny sposób do przestrzeni podział na strefy w apartamencie z jedną sypialnią.

Wszystkie te wymagania doskonale dopasowuje białe wnętrza kolorystykę sufitu. Ten projekt jest organicznie pasuje do wnętrza dowolnego kierunku stylistycznego. Również popularne odcienie w 2015 roku były beż, mleczny, pripylenny żółty, puszysty różowy, kość słoniowa, jasnoszary.


Biały kolor tworzy w pomieszczeniu uczucie świeżości i czystości. Jednak w takim pomieszczeniu jak kuchnia jest lepiej użyć odcieni innych kolorów jak biały w tym przypadku nie jest wystarczająco praktyczny - będzie to widoczne ślady spalania sadzy.

Inna ważna zasada przy wyborze przepływu kolorów jest następująca: im mniejszy pokój w naturalnym świetle, tym bardziej miękki ma być oddane.

Od koloru do postaci: nowoczesnej konstrukcji sufitów podwieszanych

Daleko w przeszłości dni po sufit jest powierzchnią płaską i są całkowicie w jednej płaszczyźnie. W dzisiejszym świecie z nowych projektów architektonicznych domów wielokondygnacyjnych w mieszkaniu na poddaszu wielopoziomowych, tarasowe pokoje sufity podejmuje najbardziej niezwykłe i ciekawe formy.

Specjaliści użycie specjalnego sztywną ramę za daje kształt wypukły lub wklęsły powierzchniSpecjaliści użycie specjalnego sztywną ramę za daje kształt wypukły lub wklęsły powierzchniBliższe spojrzenie na niektóre z nich:

 • wielopoziomowe struktury są tworzone przy użyciu wszelkiego rodzaju sufitów. W tym celu, folia PVC, GCR-deski i inne materiały budowlane. Taka konstrukcja sprawia wrażenie wszechstronności pokoju.
 • Aby nadać kształt wypukły lub wklęsły specjaliści powierzchni użyć specjalnego sztywną ramę.
 • Łukowaty kształt kopuły umożliwia łagodne asymetryczne kąty dachem i poddaszem, płynnie łącząca ściany i sufit.

Szczególnym rodzajem sufitu wielopoziomowego stały kształt etap powierzchni. Każdy etap może mieć swój tekstura, kolor, szerokość. To, wraz z świecznik montowanych reflektorów stosować różną siłę i intensywności, które kiedy są podświetlane zapewniają różne poziomy lub miękkie rozproszone lub jasnego światła ciągłego.

Technika drukowania pozwoliło utworzyć iluzji na płaskiej powierzchni i tworzą sufit wielopoziomową. Aby osiągnąć ten efekt, konieczne jest, aby wybrać obraz z perspektywy.

Nowoczesna technologia montażu sufitów:

Co to jest sufit napinany? Jest to miękka tkanina, w sposób szczególny objętej przez bagietką. Podłużnymi może służyć jako profile z PCW lub aluminium, ramy.

Sufit podwieszony jest miękki internetowej łączone przez wytłaczanie profilów z PCW lub aluminium, ramySufit podwieszony jest miękki internetowej łączone przez wytłaczanie profilów z PCW lub aluminium, ramy

Jak stosuje się ostrze:

 • Polichlorek winylu filmu;
 • Nasycony kompozycja poliuretanowa tkaniny.

Istnieją dwa technologia montażu sufitów:

 1. Dla związków harpun internetowej wycięte z góry, a na jednym końcu wycięcie zabezpieczone harpuna. Według obwodzie sufitu kotwy zamontowanych odbitek. W tej konstrukcji pękło harpun z sieci.
 2. Przy wprowadzaniu sprawiają, że rozmiar wzór z góry nie jest wymagane. Tkanina naprężony w pokoju na bagietki jest jak płótno na noszach. Wszystko nadmiar schludny cięcie.

Sufit wstęg tkaniny, w przeciwieństwie do folii PVC, nie ma potrzeby, aby lutować stawy. Takie projekty są nazywane bez szwu.


Należy zdawać sobie sprawę, że podczas montażu sufitów podwieszanych folii PVC nie zaleca się stosowanie lampy, którego moc przekracza 60 watów.

Sufity mody w 2017 roku: A tekstury płótnie

Wśród niezliczonej ilości opcji dla sufitów nie jest dziwne i zdezorientowany. Niektóre kierunki znikają, a inne są przechowywane przez kilka sezonów. Na co zwracać uwagę, aby wybrać modną wersję tkaniny?

Wstęgi satynowe zajmują pozycję pośrednią pomiędzy wykończenie matowe i błyszcząceWstęgi satynowe zajmują pozycję pośrednią pomiędzy wykończenie matowe i błyszczące

Aby nadążać za duchem czasu, projektanci polecam zwrócić uwagę na tych fakturach:


 • lśniący - napięcie internetowej różni się od folii z polichlorku winylu brylantowy opalizujący powierzchni. Materiał ten jest bardzo elastyczne, co pozwala, aby utworzyć strukturę wielopoziomowego. Niewątpliwą zaletą takiego filmu - odporność na działanie wilgoci i pleśni.
 • oszroniony - w przeciwieństwie do połysku nie tworzą odblaski i słabo odbijają światło. Jego wygląd przypomina klasyczny wybielić. Wybór takiego pułapu chroni od błędów stylistycznych, jak udało mu się dopasować do każdego wnętrza.
 • satyna - zawdzięcza swoją nazwę dla jego podobieństwa do tytułowej tkaniny. Płótno jest ledwo zauważalne polerowania połysk, zajmując pozycję pośrednią pomiędzy połyskiem i otoczki.
 • płótno - faktura jest nie tylko bardzo oryginalny wygląd, ale będzie trwać przez dziesięciolecia. Tkaniny są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatury.

Głównym trendem są te rodzaje sufitów, które nie pogarszają wygląd i nie wyglądają zbyt masywna. W naturalnych mody prostych, elegancką prostotą.

Dla tych, którzy preferują matowe i tkaniny canvas, należy pamiętać, że są one słabo odbijają światło. Dlatego podczas montażu trzeba zaplanować jasne światło.

Co nowego podwieszane sufity 2017

trendy mody wśród sufitów podwieszanych 2017 obfitują w obecności ukryte oświetlenie, ciepłe kolory, fantazyjne wzory.

Obrazy z obrazami 3D radykalną zmianę zwykłego miejscaObrazy z obrazami 3D radykalną zmianę zwykłego miejsca

Projektanci powinni zwrócić uwagę na:

 • Pływający liść. Zainstalowane w sposób szczególny LED pasek na obwodzie tkaniny tworzy poczucie sufitu rosnących.
 • Świecące z wnętrza sieci. Źródłem światła jest ukryty w strukturze, dzięki czemu lampy sufitowe całym jego obszarze.
 • Ksero. Tkaniny z motywami etnicznymi, obrazów 3D radykalne przekształcenie zwykłej przestrzeni.

Aby pływające płótna naprawdę stworzyć uczucie latania, trzeba stworzyć kontrast pomiędzy kolorem ścian i sufitu. W tym przypadku lepiej wydać ściany w jasnych kolorach, a na suficie wybrać ciemniejsze odcienie.

Odcień o nazwie „Marsala” trzyma pierwsze pozycje popularności dłużej niż sezon. Jego głęboki kolor wina doskonale nadaje się do pływających płócien.

Nowoczesne sufity w salonie 2017 (przegląd wideo)

Gama nowoczesnych sufitów podwieszanych jest niezwykle szeroki. Przy wyborze projektu należy wziąć pod uwagę styl wnętrza i niezwykły układ pokoju. Jednak żaden eksperyment strach i patrzeć na nowości.

Nowoczesne sufity w 2017 roku (zdjęcia)

02ec3f2dfc1c10027bbc5963dbf76f3d 2e7689e4d958620e8423f4d37debdef2 01 3 15 161 9e3923252bb1c3ee7b21bee79e5e767b96935e41 24 76 25

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 1 =