Różnorodność tkanin mozaikę

Różnorodność tkanin mozaikę

12 October 2017Patchwork Tkanina niesamowita różnorodność kolorów i nadrukówTkaniny patchwork niesamowite gamie kolorów i druków nowoczesnego rynku wyrobów włókienniczych, w tym stron internetowych, takich jak aliekspress obfitują w różnych piękno i blask tkanin do patchworku. Początkujący igła kobiety muszą najpierw zrozumieć, jakiego rodzaju tkaniny do patchworku można stosować w swojej pracy. Ponadto, nie zaszkodzi będzie zrozumieć, co stanowi aplikacja patchwork lub mozaiki.


Patchwork mozaika tkanin: Historia i podstawowe techniki

Tworząc zlepek Mosaic - zatrudnienie jest dość stary, ale dziś przyciąga dużą liczbę kobiet. Konieczne jest jedynie, aby przygotować zestaw łatek do szycia, w tej technice, można utworzyć wszystkie treści kreatywnego serca: koce, spódnica, sukienka lub kurtki, a nawet zabawki i akcesoria noworoczne.

Tworząc mozaikę patchwork - zatrudnienie jest dość stary, ale bardzo ekscytująceTworząc mozaikę patchwork - zatrudnienie jest dość stary, ale bardzo ekscytujące

Dzisiaj patchwork wychwytuje dużych miastach Rosji, w tym Niżnym Nowogrodzie, Petersburgu i wielu innych. Skąd wywodzi się techniką patchwork mozaikę? Praca ta została opracowana przez długi czas. Przede wszystkim, w pierwszej chwili nie działa tam w ogóle, ale raczej oszczędność mistrz. Wszakże przed kobietami nie mają możliwość zakupu dużej tkaniny na metry, tak aby wszystkie skrawki starannie wystrzegać, a jeśli to konieczne, szyte na płótnie, które na przykład mogą być używane jako ściółki.

W ogóle, dziś, nie może być bezpiecznie zwany dom patchworku, a niektóre źródła podają, że robótki urodził się w Egipcie, inni twierdzą, że pochodzą z amerykańskiej granicy. Ale bez względu na miejsce urodzenia patchworku, teraz jest to doskonały sposób nie tylko na zajęcie wolnego czasu i dać wystąpią ich twórcze impulsy, ale nie jest zły jednocześnie zarobić.


To starożytne dzieło, oczywiście, ma kilka rodzajów i technik wydajności:

 • klasyczny patchwork;
 • pikowania;
 • zlepka dziana;
 • crazy-kołdra;
 • Japoński styl patchwork.

Pierwszy rodzaj patchworku, co do zasady, ma na celu stworzyć użyteczną rzecz, taki, który może być przydatny w gospodarce. Wzory zwykle połączony sztuki w zdegenerowane w postaci figur geometrycznych.

Pikowanie w rzeczywistości, aby stworzyć pikowane tkaniny. W tej technice zróżnicowany zakres poprawek może być używany, głównym warunkiem jest jedynie stosowanie dużej liczby ściegów ściegów i technik dekoracyjnych natury.Dziane patchwork trochę różni się od innych rodzajów tworząc mozaikę patchworku. Przy tworzeniu produktów tego typu urządzeń służących niekonwencjonalny sposób zbierania odpadków w jednej kompozycji. Aby to zrobić, należy użyć szydełko i kontrastowe nici. Produkty z samo drżenie ich piękno.

Szalone kosmetyki mogą być tworzone w technice crazy-kołdrę. Ten rodzaj robótek sugeruje zastosowanie różnych poprawek, nie tylko kolorem, ale również w formie. Ponadto zachęca do korzystania z różnego rodzaju koralików, hafty i innych elementów dekoracyjnych, które można ukryć szwy.

Kochanek fizycznego piękna przepojona sympatii dla tego rodzaju patchwork jako japońskim. Technika ta jest wykonywana przy użyciu jedwabiu, więc rzeczy stworzone w stylu japońskim patchworku, nie różni praktyczność.

Patchwork aplikacja tkanina: idea współtworzenia dorosłych i dzieci

Robótki techniką patchwork nie jest naprawdę „dorosły” zajęcie. W przypadku niektórych gatunków może również obsługiwać dzieci powyżej trzech lat, oczywiście, z pomocą dorosłych. Ten rodzaj sztuki jest rozwijanie umiejętności motorycznych, fantasy, plodding, uporządkowany.

Robótki techniką patchwork rozwija u dzieci umiejętności motorycznych, wytrwałości i wyobraźniRobótki techniką patchwork rozwija u dzieci umiejętności motorycznych, wytrwałości i wyobraźni

Najpierw musimy wybrać, jaki rodzaj obrazu generuje niewielką twórcę. Ponadto, powinien on być określony w którym y będzie rozstrzygający.

Dziecko do wykonywania patchwork aplikacja, oczywiście, wymaga nie tylko skrawki, ale również:

 1. obręcz;
 2. nożyczki;
 3. klej;
 4. igieł;
 5. Nici i sworznie.

I, oczywiście, trzeba pomóc mamie lub innej osoby dorosłej.


Dla najmłodszych na początek można wybrać tkaninę z dużym obrazem, takie jak ryby lub małe drzewko. Wybierz zdjęcie, które chcesz wyciąć i wkleić na ścieżce do innej tkaniny. Jest to najprostszy sposób, aby aplikacje. Dla takiej twórczości powinien wybrać tkanin bawełnianych.

Starsze dzieci mogą być oferowane aplikacja bardziej skomplikowana: stosując różne struktury patchworku i bardziej złożony skład. Ale ważne jest, aby uznać, że różni się od struktury dziedzinie prania tkanin mogą zmieniać kształt, więc zanim aplikacja skrawki trzeba umyć lub moczenie w ciepłej wodzie, aby żelaza. Nie będzie źle i nakrochmalony skrobia ziemniaczana lub tkanina mąka pasta. Syntetyczne lepiej mokre w żelatynie, ale nie żelaza.

Przedmioty wykonujące appliqués patchwork mogą być bardzo zróżnicowane: pejzaże, portrety, wspaniałe zwierzęta lub abstrakcyjny aplikacja. Wszystko zależy od wyobraźni dziecka.

Gotowa praca może być umieszczony w pięknej ramie, i cieszyć patrząc na niego codziennie. Ponadto, aplikacja ta może być oryginalnym prezentem.


Amerykański tkaniny do patchworku: jakie są ich zalety

Do tej pory, igła kobiety, którzy zdecydowali się zrobić mozaikę producenci reprezentują szeroką gamę różnych tkanin. Jest to zarówno rosyjski i amerykański, a koreański tkanka kviltingovye. Można również zamówić tkaninę z Chin.

Do tej pory producenci oferują szeroką gamę tkanin do patchworkuDo tej pory producenci oferują szeroką gamę tkanin do patchworku

Rozszerza się na tkankę amerykańskiego, należy stwierdzić, że najbardziej znanym produkowane w Stanach Zjednoczonych, tkaniny tkaniny są sprzedawane pod marką „Rerru”.

Powyżej kviltingovymi amerykańskich ekskluzywnych tkanin zatrudnia projektantów i innych pracowników produkcyjnych. Dlatego USA różnią się od innych tkanek znacznie lepszej jakości. Jasne kolory, unikalne wzornictwo, równość wzór wniosku - to nie wszystkie charakterystyczne cechy kviltingovyh tkaniny z Ameryki. Ponadto specjalny tkanka kviltingovye opracowany w Stanach Zjednoczonych mają dość częste tkania.

Pozycja ta jest również ważna również tworzyć piękne rzeczy w patchworku. Tkaniny tkane nie kruszą się i zachować swój kształt bardzo dobrze, a to z kolei znacznie ułatwia pracę szwaczek, igły kobiet. Ponadto, wybierając tkaninę jednej firmy, możliwe jest, aby stworzyć piękne obrazy, ponieważ kolor różnych tkanin opracowano biorąc pod uwagę fakt, że były one wygodne, aby połączyć ze sobą.

Koreański tkaniny do patchworku: ekologia i urody

Oprócz dobrze nagłośnionych amerykańskich tkanin są również bardzo popularny koreański materiał do pracy w domu - patchwork.

Tkaniny koreańscy producenci są idealne do szycia fałszerstwaTkaniny koreańscy producenci są idealne do szycia fałszerstwa

Tkaniny te będą idealne dla kobiet, stworzony igieł

 • zabawki dla dzieci;
 • tyldy;
 • odzież dla lalek;
 • różne książki edukacyjne dla dzieci.

 Południowokoreańskie firmy z tkanek uzyskane kolorowy lub odwrotnie jest bardzo delikatne dziecko albumy fotograficzne, pudełka do przechowywania, „skarb matki”, jak również różnego rodzaju kart.

Tkanka, która tworzy Korei Południowej, są najbardziej naturalne i bezpieczne dla środowiska. Oprócz swoich rysunków i kolorów uznanych przez dużą liczbę wykwalifikowanych pracowników jest bardzo przyjemne i wygodne nawet dla tworzenia elementów wystroju domu.

Ważną zaletą koreańskich tkanin jest fakt, że wzór na nich jest bardzo silny, nie blakną pod jasnymi promieniami słońca i nie myć podczas mycia gorącą wodą. Ten oczywisty Plus Korean tkaniny przyciąga do nich korzystać coraz więcej wykwalifikowanych pracowników z różnych krajów.

Miękka i przyjemna w dotyku tkanin również te służą wyłącznie do korzystania z koreańskich producentów.

Tkaniny do patchworku (wideo)

Koreańskie tkaniny są prawdziwym skarbem dla mistrzów, którzy poświęcili swój wolny czas, a co najważniejsze dusza tworzyć unikalne elementy dekoracyjne lub zabawki w technice patchworku. 

Tkaniny do patchworku (foto)

2fd33630-4a8e-4db2-a2d1-c32518e6b1c9 02013 3 8-50-40-baby-niebieski-craft 100 bawełny czcionki b-b-tkaniny czcionki kreskówek 10 czcionki model B-B czcionki tekstu bawełny 20146G1376387042228 21977G1384937639886 12819 22447G1389447955063 22502G1389453011382

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

83 − = 75

map