Różne schematy muliną kuchnia: 6 pomysłów

Różne schematy muliną kuchnia: 6 pomysłów

12 October 2017Istnieje wiele programów do haftowania, które idealnie nadają się do kuchni jako dekoracjaIstnieje wiele programów do haftowania, które idealnie nadają się do kuchni jak dekoraVyshivanie krzyż jest bardzo popularny rodzaj robótek. Jest to bardzo wyraźne i jasne pasemka każdym pomieszczeniu. Jednak nie wszystkie rodzaje haftów dopasować wystrój domu. Na przykład, do kuchni, aby być nieodpowiednie pięknie haftowane czarnego smoka na wielką skale. Znacznie bardziej interesujące będzie wyglądać jeszcze życie. Można oczywiście kupić gotową pracę, ale jeśli ciężko pracować i robić to ręcznie - to wszystko dzieje się o wiele piękniejsze. Wraz z upływem czasu i doświadczenia, wynik będzie lepszy.


Prosty haft krzyżykowy do kuchni

Istnieją różne systemy do haftu krzyż. Z biegiem czasu, jak to doświadczenie będzie więcej, to będzie możliwe poprzez wymyślanie różnych figurek. motyw kuchnia obejmuje szeroką gamę zagadnień.

Można wybrać sposób zapalić obwodów zarówno dla początkujących, jak i bardziej wymagającą - przydatny dla doświadczonychMożna wybrać sposób zapalić obwodów zarówno dla początkujących, jak i bardziej wymagającą - przydatny dla doświadczonych

Przed przystąpieniem do haftów należy dokładnie przygotować.

Potrzebne narzędzia

 1. Płótna (nałożone i pomaga zmniejszyć haftowanie, po zakończeniu, po czym wyciąga przędzę z włókna głównego obrazu);
 2. Ustaw gwint (dozwolone różne schematy kolorów, ale przed użyciem, pożądane jest, aby przedłużyć je tak, aby nie rzucić i nie psują pracę);
 3. Hoop (doświadczony poręczny poradzić sobie bez nich, ale nie jest zalecany dla początkujących);
 4. Zestaw igłowy (powinny być zaokrąglone końce, a nie przypadkowym przebicie przędze osnowy);
 5. Jedna para nożyc;
 6. Jazda przyszłą pracę (w niektórych zestawach sam wzór został wydrukowany na płótnie, podczas gdy w innych wzór drukowany jest na osobnej kartce).

Wszakże materiał został przygotowany, jest możliwe, aby rozpocząć proces haftowania.

Cross Stitch: przedmioty kuchenne (obwód)

Bardzo powszechne rodzaje systemów do kuchni są owoce martwe natury, małe butelki, kawa. ASIC tej popularnej i gzhel (Gzhel - reprezentuje rosyjskiego malarstwa ludowego, często używany do ceramiki).


Nie tak dawno temu zyskał popularność motywy z kreskówek:

 • „Povaryata” zaprojektowany w stylu kreskówki;
 • Zestaw do herbaty z filmu „Piękna i Bestia”;
 • Prawie wszystkie rodzaje znaków Disney;
 • Filmów promocyjnych (M&K, itd.);
 • Kocięta i szczenięta;
 • Motyle i tak dalej.

Schemat haftu do kuchni jest proste i można je nabyć w sklepieSchemat haftu do kuchni jest proste i można je nabyć w sklepie

Gatunek bardzo, że tak powiem dla każdego. Ponadto, jest to możliwe i aby realizować własne pomysły.Do tego bardzo wygodne, aby rozważyć zestaw do haftu „Riolis”. Posiada wszystkie niezbędne materiały i instrukcje do nich.

Nie jest złym rozwiązaniem byłby panel, w którym haftowane wzór będzie odgrywać kluczową rolę. Dzięki takiemu połączeniu, nawet proste materiały stają się integralną częścią krajobrazu, który idealnie pasuje do wnętrza kuchni.

krzyż schemat ściegu do kuchni: kawa

Kawa jest jednym z najprostszych rodzajów systemów. Ale nawet zacząć krzyż szwy, należy wiedzieć o małe rzeczy, które znacznie upraszczają pracę.

Płótno sama nie jest bardzo trwały materiał, więc może rozpadać. Aby tego uniknąć, zaleca się, że wszystkie jego krawędzie przyszyte lub wklejonych taśmą klejącą lub klejem. dawno nie opuści ten proces, a w wyniku jego krawędzie pozostają nienaruszone.

Kawa schemat krzyżykowo doskonale urządzić swoją kuchnięKawa schemat krzyżykowo doskonale urządzić swoją kuchnię

Poniższe zalecenia będą oznaczenia. Ponieważ cały system do haftu są podzielone na kwadraty (jeden kwadrat jest jeden krzyż przyszłości) może łatwo pomylić.

Aby tego uniknąć, należy zerwać zarys więcej dużych kwadratów (10 małe). Następnie, oznakowanie jest proste z kredek. Dodatkowo istnieje prosta strefa wątek szkic, zarys dokładniej. Dla maksymalnej wygody, nić można podzielić tak, że każda jest oddzielnie. Do mocowania za pomocą jakichkolwiek środków podręcznych (książka, budzika, kubek, itp).

Bezpośrednio przed tkaninę płukano i prasowania. Warto również zwrócić uwagę na miejsca pracy, nie musi być dobre oświetlenie, bo to żmudna proces daje dobre zmęczenia oczu.

Po tym wszystkim, można rozpocząć kawę haftowania.


Master Class: Jak szyte krzyże

Zasadniczo istnieją dwa sposoby EEPROM.

Profesjonalne needlewoman coraz haftować dzisiaj tylko w dwóch stylachProfesjonalne needlewoman coraz haftować dzisiaj tylko w dwóch stylach

a mianowicie:

 • klasyczny (Pierwszy etap z taśmą część przekroju, a druga jest nakładana na wierzchu);
 • duński Sposób (stosowany w przypadku rozbudowanych układach, to znaczy w ilości zszywane Phillips połówki są następnie zszywane w górnej części w drugim rzędzie).

Oprócz tych dwóch wariantów, są inni. Na przykład, okrągłe kształty technikę haftu jest stosowany 3 \ 4. Wsuwana zaokrągleń.


Pomimo różnorodności zasad, zbiegają się one w jedno: górne krzyżyki tie muszą mieć ten sam kierunek.

Gdzie mogę wziąć schematy i materiały

Zazwyczaj materiały te zostały zakupione w prostych sklepach tkaniny. Ponadto, często są również gotowe zestawy. Jest to wielka zaleta w porównaniu z zamówień online w Internecie. Od wyboru wszystko ręcznie, można znaleźć lepsze i bardziej odpowiednie do pożądanego materiału, niż kupić „kota w worku” w Internecie - sklepy. Tylko w sklepie nie ma potrzeby, aby się zarejestrować, jak we wszystkich usług sieciowych. A większość z nich jest proces ten zajmuje sporo czasu i nerwów.

schematy haft kuchnia krzyżowe (wideo)

Cross Stitch - dość powszechną formą sztuki stosowanej dzisiaj, dzięki czemu w domu do tworzenia arcydzieł dla ekskluzywnego wystroju. Schematy mogą być nabywane, znalezionych w Internecie lub utworzyć własną rysując uzyskać zauważony.

Udane kreacje!

krzyż schemat ściegu do kuchni (zdjęcia)

6fZhcBo6XDY 20091120122014 24 000022 63e40a02dd19cd9e3f2e8630b0pv - materialy-dlya-tvorchestva-Szema-dlya-vyshivki 383 10945713096-0x600 10945728502-0x600 18698255 50955913

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 2 =

map