Różne rodzaje tapetowanie wyboru dwa rodzaje, pomysły, szczególnie

Różne rodzaje tapetowanie wyboru dwa rodzaje, pomysły, szczególnie

12 October 2017Połączenie tapety z różnymi wzorami umożliwiają pierwotny zdobiących ściany lub jego część, aby pomieszczenie interesujące i oryginalnePołączenie tapety z różnych wzorów pozwalają oryginalna ozdobić ścianę lub jego część, aby pokój interesujący i ściany originalnymDizayn w mieszkaniu jest ważnym elementem wnętrza, więc producenci materiałów budowlanych oferują zróżnicowany wybór wykończeń. Przeważnie pozostają tapety, ale nowoczesny design wśród dużej liczby materiałów zapewnia oryginalną technologię ich stosowania, na przykład kombinację tapetę.


Tapetowanie dwóch gatunków lub szczególną kombinację tapet

Nawykowe sposoby tapetowanie ścian nadal obowiązują, ale je zastąpić pochodzi modny sposób łączenia tapety.

Każdy płaski, nałożonymi na kilka rodzajów tapet nabywa pewną śmiałość we wnętrzu i na tle standardowych rozwiązań w projektowaniu wygląda szczególnie korzystna. Wynika to z wykorzystaniem różnych materiałów, kolorów, tekstur, które nadają powierzchni ściany niektórych dynamiki.

Niezawodność i znakomity design vinyl tapeta przyciąga uwagę tych, którzy odgrywają ważną rolę w doskonałej jakości w przystępnej cenieNiezawodność i znakomity design vinyl tapeta przyciąga uwagę tych, którzy odgrywają ważną rolę w doskonałej jakości w przystępnej cenie

Przy doborze materiału - to klucz do sukcesu w tapetowanie dwóch rodzajów.


projektowanie wnętrz przemysł oferuje następujące możliwości łączenia tapetę:

 1. tapety papieru można łączyć z niemal dowolnych dwóch lub więcej rodzajów tapet, dzięki swojej elastyczności i giętkości mogą być wykorzystywane w trudno dostępnych miejscach na ścianach;
 2. Tapety winylowe są mocne, trwałe i elastyczne, eksperci zalecają, żeby wykorzystywać pomieszczeń mieszkania, gdzie istnieje największe ryzyko uszkodzenia mechanicznego (korytarzu lub kuchni), najlepszy sposób łącząc je z papieru tapety;
 3. Włóknina wartość tapety na określonej tekstury osobnika oraz zdolność do ukrywania małych wad ściany (wgniecenia, zadrapania, etc.), również są połączone z papieru i winylowe typu papieru;
 4. Tapety tekstylne są bardzo efektowne i drogie meble do ścian mieszkania, to lepiej wykorzystać je do kija w sypialni lub salonie, dobrze połączone z włókniny i papieru tapety;
 5. Płynne Tapety podobny do tynków dekoracyjnych, mogą być stosowane we wszystkich pokojach i apartamentach są dobrze połączone są z włókniny tapety.

Teksturowane tapety ożywić wnętrze, będzie tchnąć nowe życie w nim bez większego wysiłkuTeksturowane tapety ożywić wnętrze, będzie tchnąć nowe życie w nim bez większego wysiłku

Dobrze dobrane materiały, ich struktura, grubości i kolorze - klucz do doskonałego połączenia tapety.

łącząc sposoby

 1. Kiedy tapetowanie dwa rodzaje przetwarzania recepcji, można użyć tapety z wzorami i wersjach monochromatycznych - opcja ta jest idealna do sypialni.
 2. Jeśli używasz jasne tło monochromatyczne i kolorowe powtarzających ciemne wzory na ścianach pomieszczenia mogą tworzyć harmonijną konstrukcję.
 3. Jeśli chcesz pokleit jasne tapety, może być wskazane, aby płynnymi przejściami mniej nasycone kolory.
 4. Ożywić inną tapetę pokój może ozdabianie odbierania poszczególnych jego ścian. Na przykład w pomieszczeniach, w których wyraźne kąty we wnętrzu, można ozdobić ściany sąsiedniego tapety lub tapetę rozciąga się na suficie. Można również użyć kombinacji kilku faktur.
 5. Najpopularniejszym rodzajem kombinacji - kilka próbek tapet wklejenie górną i dolną część ściany. W takich przypadkach do sprzeczności, gdy patrząc na ścianach nie są tak wyraźnie rozdzielone, można użyć granic papieru.
 6. Pokój Kawalerki można podzielić na strefy za pomocą przyklejania różnego rodzaju tapety, na przykład, oddzielając kuchnię i salon.
 7. Pokój dziecięcy może być stosowany do łączenia patchwork, dając właścicielowi małą nastrój tęczy lub niezwykły wzór na ścianie pozostałości tapet.

Nowe tapety z kilku gatunków może przekształcić przestrzeń pokoi: skupić się na głównej ścianie, pokonać niszę we wnętrzu, kominek podświetleniem lub podświetlić regionu nowatorskie fotografie.Wariacje tapetowania ducha gatunków istniejących dziś

Pionowe połączenie wzrokowo zwiększyć wysokość sufitu i do poziomu, który rozszerza się w przestrzeni.

W pierwszym przypadku możliwe jest regularne elementy pionowe (listwa) lub specjalnie unika prawidłowości. W tego rodzaju materiału mogą być dowolne zdjęcie i dowolny kolor, ale tekstury tapety lepiej jest wybrać taki sam, aby nie dostać brzydkie.

Drugi rodzaj tapetowanie dwa gatunki należą do klasycznego wnętrza. dzieląc strefę można wyznaczyć proste lub obramowanie paski tapety wykonania i tapety z dużego obrazu.

Tapeta z jasnych i śmieszne zdjęcia do pokojów dziecięcych rozweselić i ukryć drobne defekty - plamy i zarysowaniaTapeta z jasnych i śmieszne zdjęcia do pokojów dziecięcych rozweselić i ukryć drobne defekty - plamy i zarysowania

Jeśli wybór jest wykonana, należy pomyśleć o części praktycznej tapetowanie. Różne tapety wymaga innego podejścia - trzeba inny klej i opieki, to nie to samo. Przy użyciu tych samych materiałów łatwiejsze do czyszczenia stawów lub nawet tapet do nakładania, jeżeli faktura i rodzaj materiału różne stoiska uciekać się do używania pasów tapety.

W celu wklejenia na tapetę kilku rodzajów pokoju, trzeba:


 • Przygotowania ścian (jasne, szpachlówki, peregruntovat);
 • Przygotować klej, umieścić go na tapetę lub ściany;
 • Trzymać głównego tła tapety;
 • Opcja tapet do łączenia (lub prawie pokrywają się);
 • Wytwarzać wykładzinę mety (usuwanie stawów, używać krawężnik lub taśmy, cięcie zbędnych części tapety).

Z tych prostych zasad pracy tapet dwa rodzaje przynieść przyjemność, a wynik przekracza wszelkie oczekiwania.

Projekt tapetowanie ścian tapety inaczej: pomysły inspiracji

Proste pragnienie pokleit tapety z dwóch typów, aby uzyskać najlepszy wynik niedostateczny

Połączenie tapety z różnych fakturach pomoże zrealizować najśmielsze fantazjePołączenie tapety z różnych fakturach pomoże zrealizować najśmielsze fantazje

W związku z tym, należy zwrócić uwagę na następujące przykłady ich kombinacji:


 1. Kolorowe oraz nasyconych barw lepiej łączy się z jasnych kolorach pastelowych;
 2. Tapeta teksturowane wzory mogą być połączone z roślinnymi wzorcami;
 3. Warto pamiętać, że nadmierne kwiatowy wzór na tapecie wygląda zatłoczonych i szorstki;
 4. Tapeta z różnymi kształtami geometrycznymi połączyć również z abstrakcyjnymi obrazami;
 5. Interesujące jest to, aby wyglądać w projektowanie wnętrz mieszkań tapet;
 6. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania o zgodności kolorów, jasności i odcieni kolorów - to nie jest to samo.

W jednym schemacie kolor powinien być i mebli, a zasłony i pościel lub tapicerki kanapy, ponieważ Czasami małe rzeczy mogą przynieść brakujące designerską poprzeczkę.

Jak piękne pasta tapety w dwóch formach: szczegółowy przewodnik

Zgodnie z projektem klejenia dwa rodzaje tapet trzeba iść dokładnie i nie tylko w doborze koloru i faktury, ale również do wewnętrznych atrybutów.

Idee, które łączą w sobie piękną tapetę:

 • Aby długo zorganizować korytarz lub korytarz można alternatywnie łączyć dwa paski tapet;
 • W pomieszczeniu dla dzieci lub sypialni korzystnym wyglądać fragmentów o różnej wielkości, z której efekt kołdrą;
 • Aby wyrównać proporcje pomieszczenia, można wkleić w ciągu dwóch rogach kontrastujących tapety;
 • Dla fanów wielkich liczb na tapetę można zalecić użycie stylu etnicznym, da tożsamość wnętrza;
 • Projektanci powinni wykorzystywać ten sam pokój do 5 różnych kolorach, nawet jeśli należą one do tej samej palety.
 • można wkleić na kąciki ciemnych kolorów tapety i tła, aby wybrać kojące odcienie, aby zwiększyć przestrzeń pokoju.

Niedrogie i praktyczne rozwiązanie - tapety, które sprawiają, że pokój przytulny i ciepły, lub surowe i zwięzłeNiedrogie i praktyczne rozwiązanie - tapety, które sprawiają, że pokój przytulny i ciepły, lub surowe i zwięzłe

Można zastosować tę metodę do dekoracji ścian naciskiem we wnętrzu, na przykład w celu identyfikacji zagłówkiem lub miejsce pożaru.

Kolor i wzór: fundamenty łącząc

Tapety z rysunkami powinny przedstawić taki sam skok jak w podstawowej tle tapety, lub blisko niego.

Rodzaje ozdób:

 • geometryczne;
 • klasyczny;
 • Kwiat. 

Są one również połączone z jednolitym kolorze tapety lub tapetę w małych pasków. Tapety z kwiatu ozdoby wygląda dobrze z tapet, które naśladują kamienia, drewna i innych.

Doskonały podstawa do tapety z wzorem lub jasnego koloru będzie neutralna tapety - biały krem, szaro. Pięknie będzie wyglądać z tapety z wzorami geometrycznymi i abstrakcyjne obrazy.

Faktura połączyć

Szczególnie godne przejmuje powlekania lub teksturowany teksturowanej tapet, które są idealnie dostosowane do połączenia.

Doskonała alternatywa dla standardowej powłoki ścian - ciecz ściany, nadając pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd dzięki specjalnej fakturzeDoskonała alternatywa dla standardowej powłoki ścian - ciecz ściany, nadając pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd dzięki specjalnej fakturze

Próbki teksturowane wzory tapet:

 • zespół;
 • Klasyczne wzory;
 • Uderzeń w stylu abstrakcyjna;
 • motywy kwiatowe.

Teksturowane tapety lepiej jest użyć do izolacji kolumny, nisze, łuki w pokoju. Teksturowane tapety są ciekawym rozwiązaniem, ale wybrać najbardziej praktyczny połączyć tapety z podkładem papierowym.

Kilka wskazówek dla tapetowanie dwa gatunki

Eksperci zwrócić uwagę na następujące tajemnic:

 • Tapety i klej jest lepiej kupić w tym samym sklepie;
 • Piękny pokleit tapetę zacząć od góry, o gładkim przejściem mury;
 • Tapeta z różnymi wzorami lepiej kupić w jednym sklepie.
 • Zaleca się, aby dodatki na szwy, aby zapobiec wysuszeniu skurczu;
 • Ostrożnie trzeba mierzyć pas tapety i wybierz obraz.

Te proste zasady pomoże łatwo zastosować tapetę z dwóch rodzajów.

Połączenie tapety we wnętrzu (film)

W konsekwencji, rodzaje tapetowanie dwóch typów jest dość przystępne i proste opcja dać pokój okiem projektanta, oddychać do niego, i podkreślić indywidualność jego funkcji. Bold, ciekawy i nietypowy projekt ściana pomysł przyciągnie uwagę i wywołać chęć powtórzenia tego eksperymentu i innych pomieszczeń w mieszkaniu. 

Łącząc tapety we wnętrzu (foto)

12 9 24a024f6a2603e237c1f4ad9d72f59952229f1ce 29i5641d3b1952e7 82bf7d9b49527c519e9e6aefac179648 154 15128 8766 221174 404122komnatakoverkrovatoboi1920x1080wwwGetBgnet

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − 59 =

map