Rosyjski standard: Wysokość stropu w kąpieli

Rosyjski standard: Wysokość stropu w kąpieli

12 October 2017Wysokość sufitu w saunie powinny być wykonane nie mniej niż 2 m, aby ludzie czują się przytulne i wygodneWysokość sufitu w saunie powinny być wykonane nie mniej niż 2 m, aby ludzie czują się przytulne i komfortowe rosyjskiej łaźni z gorącą parą - tradycyjny uzdrowiciel na wiele chorób, a także tych z profilaktyką. Tak, a wydzielina psychologiczny stosując kąpiel - to znane i użyteczne. W rosyjskiej łaźni, istnieje wiele wyróżniających cech, wśród których jest wielkość. Z jakiegoś powodu, większość wszelkich sporów odnoszących się do wysokości sufitu.


Wysokość sufitu w łazience: standard i kryteria

Po pierwsze, konieczne jest debunk mity - na przykład bardzo małą wysokość sufitu w saunie. To była równa 170 cm i 180 metrów, co jest bardzo małe, ponieważ jest łatwy do odgadnięcia. I nie jest to, że wcześniej ludzie były niższe - wielkość punktem Łaźni. Aby szybko ogrzewać pomieszczenia, to nie powinny być duże.

Na zdjęciu przedstawiono schemat standardowych rozmiarach dla rosyjskiej łaźniNa zdjęciu przedstawiono schemat standardowych rozmiarach dla rosyjskiej łaźni

Maksymalna małe, niskie ciepło ich szybko. Tu nie chodzi o oszczędność drewna, i nie ma czasu do stracenia, który w obecności dużej farmie i kłopotów związanych z tym po prostu nie było. Dlatego nie ma potrzeby, aby robić takie niskie sufity, gdzie konieczne jest zginać jeden wie, jak to zrobić.

Niski sufit - nie jest standardem, i przeniesione długo szczególnie. Z tego, co robią kąpiele drewna, co jej wielkość zależy od preferencji, liczba osób w rodzinie, zdolności finansowej, itp

Optymalna wysokość sufitu w łaźni (film)


Jaka jest wysokość sufitu powinna być w wannie: najlepszym rozwiązaniem

Określenia minimalnej wysokości mogą być testowane metody - najwyższy z domu trzeba podnieść rękę do góry i do tej wysokości dodać kolejne pół metra. W rezultacie i uzyskać minimalną wysokość, która będzie spełniać wymagania proste.

do współczesnych wymagań kąpieli:

  • bezpieczeństwa;
  • komfort;
  • jakości;
  • Wygoda.

Zwykle wysokość sufitu w kąpieli wynosi 2,30-270 cm maksymalną, która jest bardzo rzadki. - 3,1 m.Nie rób zbyt wysoki pułap w wannie. Z reguły, wysokość w zakresie od około 2,3 - 2,7 mNie rób zbyt wysoki pułap w wannie. Z reguły, wysokość w zakresie od około 2,3 - 2,7 m

Jednocześnie warto podkreślić, że wysokość sufitu zależy od rozmieszczenia półek w wannie. Zgodnie z fizycznymi prawami ogrzanej masy powietrza zastępuje cięższe i zimne powietrze w górę pomieszczenia lub pomieszczeń. Okazuje się, że sufit ma gorącą parą. Różnice pomiędzy górnymi i dolnymi półkami może wynosić około 50 stopni.

Na przykład, półki kąpieli zwykle ustawione w rzędach, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich użytkowników do Bath - te povynoslivee, a którzy nie są jeszcze gotowi do wielkiego pary. surowe wymagania mają wysokość, ale zwykle 220 cm do 240 cm, uważa się średni do tego celu.

Sufit nie może być zbyt niska, w przeciwnym razie po kilku pociągnięć oparów miotła rozproszyć.

Wysokość sufitu w łaźni parowej uwarunkowana

W celu prawidłowego zrelaksować się w łaźni parowej uwarunkowanej konieczności niezbyt wysoki był parowy. W tym przypadku, należy jeszcze mieć pewną swobodę huśtawka, bo trzeba machać miotłą na głowie. Okazuje się, że potencjalni drużyny kąpiących wysokość sufitu wynosi 2,1-2,2 m. Tylko ten licznik od poziomu, na którym koszt kąpiących się.

Wzrost w kondycjonowanej łaźni parowej będą nieco niższe niż w normalnej kąpieli: 2.1-2,2 metrówWzrost w kondycjonowanej łaźni parowej będą nieco niższe niż w normalnej kąpieli: 2.1-2,2 metrów

Ten układ sufitu:

  • Zobowiązuje drzwi na niskim poziomie - albo wszystkie pary pozostawi w zimnym pomieszczeniu;
  • Wysokość pomieszczeń 2,20 cm wymaga drzwi 1,6 m wysokości, ale musimy również wysoki próg automatycznie osobom chronionym głowę od ewentualnego strajku (i tak się nie stanie, jeżeli osoba podnosi nogę do pokonania progu);
  • A jeśli niskie drzwi nie chcą robić powyżej sufitu. - 240 cm i 250 cm, ale w tym przypadku, aby „wyładować”, kąpiących potrzebują platformy.

Ale istnieje inny pokój kąpielowy, z jego cechami


Wysokość sufitu w saunie: to, co powinno być

Zasada pary w saunie, z drugiej - ludzie są po prostu siedzi na półce, nie ma żadnych miotły. Zmiana temperatury jest jednolity, podnosi do góry. Z powodu tego wymogu do wysokości tylko jedno - komfortu. W rzeczywistości, to wystarczy, że po prostu nie bić głową.

Wysokość stropu w saunie będzie określana przez odległość od ostatniego półki na suficie, ale nie powinna być mniejsza niż 1,1 mWysokość stropu w saunie będzie określana przez odległość od ostatniego półki na suficie, ale nie powinna być mniejsza niż 1,1 m

Nawet wysokość sufitu w saunie zależy od liczby półek. Od najnowszych półek do powierzchni sufitu odległości nie powinny być menshe110 zobaczyć. Aby być wygodne do siedzenia i wysoki mężczyzna, a nie tylko gościem średniego wzrostu.

Okazuje się, że wysokość sufitu zależy od wzrostu lub najwyższej odwiedzającego lub od liczby półek. Oznacza to, że można wybrać metodę pomiaru, jeśli chcesz dużo półek (na każdy gust, jak mówią), „Taniec” Trzeba go na miejscu najwyższej półki.

Przegląd sauny w wiejskim domu (wideo)


Niski pułap łazienka - stereotyp, w oparciu o praktyczności prawie. Ponieważ bezpiecznie zrobić sufit, który będzie Ciebie i Twojej rodziny pozwoli, nie wahaj się się w wannie tak długo, jak to możliwe. 2,6 m powyżej sufitu prawie nie, Pan i poniżej 2,1 jest rzadko spotykane dzisiaj w nowoczesnym sufity kąpieli.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 16 = 24

map