Rodzaje swags w pokoju: 3 obraz i korzyści

Rodzaje swags w pokoju: 3 obraz i korzyści

12 October 2017Due swags może dać pokój przytulność i komfortZe względu swags może dać pokój przytulność i komfort salonie może być słusznie nazywany głównym pokój w mieszkaniu - nie zamierzamy odwiedzić, spotkać wieczorami całą rodzinę. Dlatego konstrukcja pomieszczenia należy podchodzić bardzo ostrożnie i odpowiedzialnie. Zasłony są jednym z najważniejszych elementów wnętrza, a lambrekiny - specjalny zasłon dekoracyjnych. Dziś porozmawiajmy o rodzaju swags do sali, gdyż lepiej podnieść i używać.


Odmian i swags zdjęcia w pokoju

Wnętrze lambrekiny być nadal uważany za klasyczny element dekoracji salonu, więc jest to najlepsze zasłony z nich będzie wyglądać w pokoju urządzonym w klasycznym stylu.

Jak wyglądają lambrekiny w różnych wnętrzach można zobaczyć na konkretnych przykładach:

 • Miękkie lambrekiny - idealne do domu na wsi, tworząc wyrafinowane i szlachetne wnętrze;
 • Dwukolorowy (najczęściej czarno-białe) lambrekiny nadają się do małych pomieszczeń i surowy wygląd prosty, ale stylowy;
 • Lambrekiny z lekkiego materiału uzupełni atmosferę sali w stylu country i klasyczny wygląd delikatnego i zastrzeżone;
 • Lambrekiny kameleon kolor pasuje do klasycznego wnętrza pomieszczenia wyglądają bardzo nietypowe;
 • Gładkie zasłony z lambrekinów szare i czarne kolory będą dobrze wyglądać w nowoczesnych linii wzorniczych - nowoczesne i minimalistyczne.

Lambrekiny musi integrować się harmonijnie do ogólnego stylu wnętrza, zachowując równowagę między wszystkimi elementami dekoracyjnymiLambrekiny musi integrować się harmonijnie do ogólnego stylu wnętrza, zachowując równowagę między wszystkimi elementami dekoracyjnymi

Odbiór mebli lambrekiny w tonie, jasne zasłony połączyć z matowego tiulu i nie przesadzać z dekoracjami w nowoczesnych stylach, aby dodać elementy dekoracyjne na lambrekiny nie trzeba w ogóle.


Zalety swags do sali

Lambrekin - klasyczny zasłony dekoracja, popularny i teraz. Dekorowanie szczyt zasłon i wykonuje wyłącznie funkcję dekoracyjną. To jest czasami stosowany w celu ukrycia nieprawidłowości ścianę lub okno.

Pelmet jest zamontowane oddzielnie od zasłony, ale w połączeniu z tiulu, zasłony, dekoracji i dopełnia resztę wnętrza.

Jeśli pokój nie jest wystarczająco dużo światła, można ozdobić lambrekiny okienne i nie tylko powiesić zasłony.

należy zauważyć, szeroką gamę modeli Wśród zalet swags, co czyni je łatwo podnieść do każdego stylu wystroju wnętrznależy zauważyć, szeroką gamę modeli Wśród zalet swags, co czyni je łatwo podnieść do każdego stylu wystroju wnętrzIstnieją pewne zalety korzystania swags na sali:

 • Lambrekiny wygląd znakomity, może nawet najprostsze wnętrze sprawiają interesujący;
 • To pozwala wizualnie wygładzić nierówności sufitu i ścian;
 • Ogromna ilość tekstur i kolorów sprawia, że ​​jest to możliwe, aby stworzyć niepowtarzalne wnętrze w każdym pomieszczeniu.

Jednak lambrekiny są dość drogie, nie każdy może sobie pozwolić im. Dlatego zastanów się, czy chcesz je dokładnie i czy lambrekiny okaże się dokładnie tak, jak chcesz im.

Lambrekin w hali: trendy w modzie i Obrazki

Jeśli chcesz, aby zamówienie lub lambrekiny, to trzeba być na bieżąco z trendami mody.

obszarów tematycznych:

 1. W roku 2017, moda Kurtyny z twardymi lambrekinów. Uwaga prosty lambrekin bez ozdób, tkanin wybrać monofoniczny lub prosty abstrakcyjny wzór.
 2. Moda będzie jasne i żywe kolory tkanin, wybierz pomarańczowy, turkusowy, zielony, żółty i czerwony. W zależności od konstrukcji sali odebrać lambrekin formularz.
 3. powrocie również kameleona tkaniny. Zasłony z lambrekinów takich tkanin stworzą eleganckie otoczenie i będzie wyglądać inaczej w zależności od światła.
 4. Tendencja jest zielony i kwiatowy wzór. Zasłony wykonane z materiału o strukturze roślin, gałęzie, dżungla stworzyć ciche wnętrze, a zmieści się w każdym środowisku.
 5. Twórcze i niezwykłe patrzeć z zasłony lambrekiny paski tkaniny, zwłaszcza jeśli mają one różne faktury. Matowe i błyszczące taśmy tekstylne nadające się do klasycznej konstrukcji hali i nowoczesne.

W hali, wykonane w stylu klasycznym, dobrym rozwiązaniem jest użycie w kolorze złota swagsW hali, wykonane w stylu klasycznym, dobrym rozwiązaniem jest użycie w kolorze złota swags

Koncentruje się głównie w doborze kolorystyki i form swags do własnego gustu. Jeśli chcesz stworzyć nowoczesny styl, a następnie spojrzeć na trendy.

Stosując różne rodzaje swags w salonie

Obecnie projektanci są trzy podstawowe rodzaje lambrekiny.


Są to:

 • trudne;
 • miękki;
 • Łączone.

Najbardziej trwałe są twarde lambrekinów. Są one wykonane z poddane obróbce środkami uszczelniającymi grubej tkaniny - Dublerin lub liniami. Ze względu na swoje właściwości, mogą mieć różne kształty i elementy dekoracyjne. Najczęściej twarde lambrekiny mają prostokątny kształt, a czasami łukowata. W niektórych przypadkach, nawet twarde lambrekiny rozciągnięta na ramie drewnianej lub z tworzywa sztucznego.

Ten rodzaj swags oraz zasłony tiulu i klasyczne, ale również wygląda dobrze z okiennicami.

Drugi swags opcja - miękka. Jest to łatwe i proste modele, które tworzą piękne fałdy. Najczęstszym rodzajem salonu, wyglądają szczególnie uroczyste i harmonijne z tyulyami i zasłon, które mają różne zasłony. Najprostszym rodzajem miękkiej tkaniny Swags listwy są zbierane za pomocą wstęgi.

Miękkie lambrekiny stworzyć atmosferę pacyfikacjiMiękkie lambrekiny stworzyć atmosferę pacyfikacji


Zyskują popularność teraz nowość - w połączeniu lambrekiny. Łączą one w sobie elementy twardych i miękkich swags, pomagają stworzyć niezwykłe możliwości projektowe dla systemu Windows. Ponadto, są one często dwie części wykonane z różnych materiałów, które umożliwia łatwe do opieki nad nimi, twarde części można odkurzyć i miękkie łatwe do mycia.

Lambrekiny mogą być wykonane z zasłoną jest zbyt miękkie i bardzo lekkie elementy wnętrza. Nadaje się do delikatnego salonie, w pastelowych kolorach. Są najłatwiejsze do szyć swoje ręce z niedrogiego materiału, które uzupełniają wnętrze, ale nie przeciążać środowiska. Nadaje się zarówno do klasycznej i nowoczesnej konstrukcji pomieszczenia.

rodzaje Swags są podzielone formy, kolejno:

 • maswerku;
 • Bando;
 • chrupki;
 • Bell;
 • coquille;
 • Dzhabot;
 • Tie.

Ażurowej są zasłony z różnymi wzorami, koronek, często wąskich lub łącznie. Bando - twarde i grube lambrekin w postaci pasa tkaniny. Krawędzie mogą być nachylone, proste, mają szczególną konstrukcję i być wykonane w dowolnym kształcie. Chrupki stanowią kawałek materiału dołączony przewód. Idealny do pomieszczeń o niedostatecznym oświetleniu. Często są one wykonane z kolorowych tkanin.

Bell ma specjalne fałdy, podobne do płatków dzwonu. Zimno formy ma dwie fałdy, które nakładają się na siebie. Dzhabot - lambrekin, który wisiał na bokach i spada w fałd. Tie - poprzednia wersja lambrekin, ale jest w środku, to jest integralną częścią klasycznego wnętrza pomieszczenia.

swags dla mebli w pokoju

Pomimo faktu, że lambrekiny się bardzo piękna, wygląda elegancko i niezwykły, mogą być ozdobione dodatkowych elementów dekoracyjnych.

lambrekiny dekorować przy użyciu pasty ciętych kawałków tkaniny lub inne elementy dekoracyjnelambrekiny dekorować przy użyciu pasty ciętych kawałków tkaniny lub inne elementy dekoracyjne

Na przykład:

 • Obecnie popularne piękne lambrekiny z kryształkami, są one istotne w salonie, wykonane w stylu azjatyckim, jak i nowoczesnych ekskluzywnych pokoi;
 • Nie straciło popularność klasycznych lambrekiny z frędzlami i koralikami, można je stosować w klasycznych wnętrzach i baroku;
 • W małym pokoju lepiej nie korzystać z dodatkowych ozdób dla swags;
 • Follow lambrekin wystarczający luz, fałda powinien wynosić 1 \ 6 odległość od podłoża do okapu;
 • tkanina kolor wybrany w zależności od konstrukcji i kolorów w salonie, lambrekiny musi być w harmonii i uzupełnienie mebli i dekoracji.

Można udekorować swoje ręce lambrekiny. Wybierz wzór, wzór, zakup materiałów dekoracyjnych i przyszyć do swags.

Piękne lambrekiny pokój (wideo)

Pomimo faktu, że większość lambrekiny można zobaczyć w klasycznym wnętrzu, są popularne do tej pory. Ogromna liczba odmian zasłon dekoracji pozostawia pole dla wyobraźni i daje możliwość stworzenia unikalnego wnętrza w każdym pomieszczeniu. Dokonując pokój, można nawigować za trendami mody i trzymać się tylko do ich preferencji.

Przykłady lambrekiny w hali (fot wnętrze)

3-lambrekenyi-dlya-zala 6-1 13 33 071d012798daa4orig 235 345-61 8418image 56729f72ae0f11-1 56729f72e5329

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 + = 82

map