Robimy sufit w łaźni parowej pokoju z rękami

Robimy sufit w łaźni parowej pokoju z rękami

12 October 2017Bath - wyjątkowe miejsce odpoczynku i zestaw siłBath - wyjątkowe miejsce odpoczynku i ustawić silBanya stała się jednym z naszych bohaterów, zdobył serca niemal każdego obywatela byłego Związku Radzieckiego. Jest to specjalny pokój, gdzie można komunikować się dobrze i odpocząć i poprawić swoje zdrowie. Naturalnie, to „specjalne” miejsce i wymaga szczególnej opieki. Materiały dla budownictwa bań musi spełniać określone wymagania w postaci pary - tworzy raczej „ekstremalnych warunkach”: W wysokiej temperaturze, a na zewnątrz - Frost. Zestaw materiałów do zwykłych domów, po prostu nie radzi sobie z obciążeniem i „Kontrast” wysokich i niskich temperaturach.


Jakie są wymagania dla materiałów z sufitu w łaźni parowej łaźni rosyjskiej

Przede wszystkim konieczne jest, aby zrozumieć wymagania sufitu. Jakie są właściwości i cechy powinien mieć?

Sufit w kąpieli powinny być trwałe i zachowują dobrze ciepłoSufit w kąpieli powinny być trwałe i zachowują dobrze ciepło

Zobaczmy:

  • Pierwszy warunek - pułap ten powinien również utrzymać ciepło w samej łaźni parowej. Jest to logiczne, jeśli nie w pokoju będzie ciepło, para wodna będzie wykraczać poza sauny, jaki jest sens tej kąpieli?
  • Kolejny parametr obowiązkowy - siła. Oczywiście, dotyczy to nie tylko kąpiele, łaźnie parowe, lub inne podobne pomieszczenia, ale nie wspomnieć tego punktu byłoby błędem. Sufit powinien doskonale chronić budynek i pokój od wpływów zewnętrznych - to jest jego przeznaczenie.
  • Grzejnik w łazience nie powinno zmoknąć.
  • Sufit powinien służyć przez długi czas. W tym miejscu trzeba zwrócić szczególną uwagę. Należy wziąć pod uwagę fakt, że pułap jakościowy - dość drogie, co nie każdy może „stać”. Jeżeli nawet osoba o przeciętnych dochodach będą gromadzić się w sufit na swojej pary, a następnie w ciągu najbliższych kilku lat jest mało prawdopodobne, aby być w stanie pozwolić sobie na zakup materiałów do sufitu i zainstalować go ponownie. Dlatego ustanowić górną granicę wieku.

Aby mieć pewność, że sufit jest jakościowy, a nie kupować sufity z zaufanych producentów. Ponadto, istnieje możliwość, aby kupić fałszywe, więc najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio z producentem i zamówić potrzebne materiały.


Bariera dla pary sufitu w kąpieli

Dzięki izolacji stropu urządzenia mogą zmoknąć, co prowadzi do tego, co wyjdzie zbyt dużo ciepła z łaźni parowej. W celu uniknięcia tego, a to ma się dokonać paroizolacji.

Paroizoliruyuschy warstwa jest nakładana na tablicach łaźnię sufitParoizoliruyuschy warstwa jest nakładana na tablicach łaźnię sufit

Nałożyć warstwę paroizoliruyuschy musi być bezpośrednio na płycie sufitowej. Wiele osób nie chce wydać dużo, kupowania drogiego paroizolacji do swojego pułapu. Dla nich jest stary „przestarzały” sposób zabezpieczyć izolację przed parą - zwykłą folią z tworzywa sztucznego. W trakcie wykonywania robót muszą korzystać z najtańszego tworzywa sztucznego, które można znaleźć na każdym rynku za niewielką cenę. W ten sposób tani ma wadę - takie pary jest ulotne. Ale taki negatyw jest wyrównane przez niski koszt tego materiału.Dołączyć warstwy barierowej dla pary może być za pomocą zszywacza.

Jeśli jesteś zamożny człowiek, można zakupić w wersji wyższej jakości - różnych materiałów membranowych. Najbardziej popularne - Izospan.

Najbardziej optymalna wysokość sufitu w łaźni parowej

Wysokość sufitu w saunie powinna być obliczana indywidualnie, począwszy od kilku parametrów.

Wysokość sufitu w saunie zależy od indywidualnego wzrostu i zasięgu rękiWysokość sufitu w saunie zależy od indywidualnego wzrostu i zasięgu ręki

Dwa z najważniejszych parametrów:

  • Przybliżona wysokość osoby, która tam będzie.
  • Przesuń w swoje ręce.

Ostatni punkt jest bardzo ważny, ponieważ w saunie trzeba często podnosi ręce ohazhivaya leżącego mężczyznę z miotłą. Jeśli obliczymy skalę broni - trudne zadanie, to jest możliwe, aby zwiększyć średnią dodać około 70 centymetrów - to będzie punkt orientacyjny. Na przykład, w przypadku mężczyzn wzrost 180 cm, wysokość sufitu powinna wynosić 2,5 m. Oczywiście, można dokonać sufitu powyżej, ale to nie ma sensu, bo nawet osoby powyżej 2 metrów będzie wielki poczuć się jak w łaźni.

Ocieplanie stropu w łaźni parowej z rękami

W wannie, ważne jest, aby utrzymać ciepło. Do pary i ciepła nie zostawił pomieszczeń, konieczne jest, aby zaizolować strop w kąpieli. Głównym sposobem ogrzaniu sufitu - to kończy się różne materiały izolacyjne.

Sufit stosowanie izolacji różne materiały izolacyjneSufit stosowanie izolacji różne materiały izolacyjne


Istnieją dwa wspólne samych materiałów do izolacji stropu:

  • Mineralna lub wełna mineralna.
  • Gliniec.

wełna mineralna

Najczęstszym wariant z wełny mineralnej. Znajduje się on w sposób przystępny dla każdego zakresu osoba cenowej i ma doskonałe właściwości izolacyjne. Główną wadą jest to, że jeżeli izolacja staje się mokra, zostaje pomieszane.

Wełna mineralna jest dostępna dla wszystkich i ma dobre właściwości izolacyjneWełna mineralna jest dostępna dla wszystkich i ma dobre właściwości izolacyjne


keramzyt

Jedną z głównych zalet glinki - trwałość. Rzeczywiście, materiał jest gotowy, aby służyć Ci przez długi czas, ale to nie jest bez minusa ostatnia opcja - z wełny mineralnej. Korzystanie z tych materiałów, jest to konieczne do zapewnienia normalnego pary i hydroizolacji do izolacji w każdym razie nie zmoknąć.

Gliniec jego właściwości jest trwałym materiałemGliniec jego właściwości jest trwałym materiałem

Zastosować Keramzit potrzebny jest grubą warstwą, której średnia wartość wynosi 30 cm.

Ogólne wskazówki dotyczące pokoju i jej pielęgnacji sufitu

Kąpiel zbudowany, używasz go poprawnie, ale nie jest dobre pytanie: jak dbać o niego? Pierwszą rzeczą do zapamiętania - to dokładna wentylacja z wanny po każdym użyciu. Dzięki tej banalnej metodą kąpieli opieki, to jest możliwe, aby uniknąć wielu problemów związanych z gniciem powierzchni drewnianych. Sufit i inne powierzchnie wykonane z drewna, więc trzeba regularnie wietrzyć swoje łaźnia parowa.

Kąpiel powinna być emitowany po każdym użyciuKąpiel powinna być emitowany po każdym użyciu

Ławy muszą być często przemywa się wilgotną ściereczką, a w kąpieli znajduje się ryzyko infekcji różnych chorób zakaźnych.

Sufit w łaźni parowej w saunie (wideo)

I najważniejsza rada - trzeba kochać swoją wannę i dbać o nią, jak dla bliskiej osoby. Jeśli będziesz dobry do jej postawy, a nie „uruchom”, a następnie będzie ona cieszyć się przez bardzo długi czas!

Sufit w łaźni parowej w kąpieli (Foto)

614ce45e5baa795d7ff2cb1988520335 005 493012e6ca081eb706a0f614a15c47b2 251007507a2bvngouj900x1000 59247825 14274022651 20140112111006 faa79157ca3798cd84d7e43faf2152f6 foljganabumagefotolargest c450ec43d5909e338a49b35d3e7eb1f7

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map