Regulacja oświetlenia w suficie podwieszanym: 6 sposobów

Regulacja oświetlenia w suficie podwieszanym: 6 sposobów

12 October 2017Dobór i montaż oświetlenia w powłoce napięcia nie spowoduje problemówDobór i montaż oświetlenia, gdy napięcie nie powoduje oświetlenie przestrzeni powłoka trudnosteyVazhnost nie można lekceważyć. Prawidłowe światło może ukryć wady, korzystne podkreślić korzyści z pokoju. I odwrotnie, gdy niespokojnym świecie jest nie tylko piękne wnętrze wygląda brudny, ale mieszkańcy domu wygląda zniekształcony w kierunku niezdrowego rodzaju. Przykładem takiego działania może być szatnie w sklepach odzieżowych z innym oświetleniem.


Poza estetycznym i wizualnym składnikiem jakości światła w pomieszczeniu wpływa na psychiczne i fizyczne kryteria zdrowotne.

Lampy, które mogą być instalowane w suficie podwieszanym

Pokoje w domu są dla niektórych funkcji i wykonywać swoją rolę. W oparciu o te role zostały opracowane standardy oświetlenia dla każdego metrowym pokoju funkcyjnym. W zależności od wytycznych międzynarodowych, kwadratury pokój, moc lampy można określić, które ustawienie świateł w domu, więc oświetlenie było korzystne. Wybór oprawy wpływa również formę pokrycia sufitu. Sufit podwieszany, na przykład, ma swoje własne cechy operacyjne, które ograniczają liczbę właścicieli w doborze oświetlenia.

Ograniczenia dotyczą:             

 1. Lampy zasilane (40 lampa watowana nie uszkodzić folii PVC);
 2. Formy światła (od okrągłych do kwadratowych kształtach, z zamocowaniem, które nie powinno powodować uszkodzenia podstawy napinający)
 3. niezdolność elektryczność naprawić lub zainstalować dodatkowe oświetlenie, jeżeli pułapy są wyposażone w system napinania.

Dla sufitu struktury są najlepiej dopasowane reflektory, ale istnieją inne opcje do wyboru.


Do pomieszczeń o wysokiej wilgotności najlepszym rozwiązaniem byłoby umieścić żarówkiDo pomieszczeń o wysokiej wilgotności najlepszym rozwiązaniem byłoby umieścić żarówki

 W ramach pułapów może być stosowany:

 • lampy LED;
 • atom fluorowca;
 • żarówki;
 • fluorescencyjnym;
 • Punkt.

Diody LED są bardzo drogie, ale w tym samym czasie z maksymalną wydajnością oszczędzania energii i dłuższy okres eksploatacji. Zainstalować oświetlenie halogenowe pozwala skierowany jasne światło przy niskim poborze mocy.A zaletą świetlówki są dobre natężenie światła, niski koszt i możliwość nie być ogrzewany.

Rodzaje lamp:

 1. plafon;
 2. punkt;
 3. Zawieszone.

Kilka alternatyw, jak zainstalować lampę na suficie podwieszanym.

Przed naprawić polichlorek winylu lub tkaniny malowania sufitu koniecznie określić technik znaczników oświetlenia.

Mocowanie oświetlenia jest możliwe na dwa sposoby:

 • Nałożonej sposób;
 • Zbudowany na samym sufitem.

reflektory wbudowane podniósł wzorów z ideami wykładzin konstrukcja sufitu taki rodzaj oświetleniareflektory wbudowane podniósł wzorów z ideami wykładzin konstrukcja sufitu taki rodzaj oświetlenia

Metoda pozwala na powierzchni lampy do napięcia powierzchniowego folii, a tym samym możliwe jest zawieszać lampy typu. Dołączyć sprzęt oświetleniowy proces osadzone pada bezpośrednio na suficie.

Wbudowana metoda instalacji jest bardziej popularny, ponieważ:


 1. Ma wiele zalet wizualnych;
 2. Stwarza to ucisk na oświetlenie.

Oprawy do montażu sufitów naciąganych

Informacja ta jest potrzebna o wymiarach, właściwości i zawiłości mocowania pracy lampy, który został wybrany do montażu w suficie podwieszanym.

Zamontowane oświetlenie technologia jest możliwa dzięki:

 • hak;
 • Specjalne wykończenia;
 • Przekrój w kształcie płyty.

Instalacja oświetlenia na haku - najprostszy i najlepszy sposób, ale woleliby żyrandole tylko wisząceInstalacja oświetlenia na haku - najprostszy i najlepszy sposób, ale woleliby żyrandole tylko wiszące

Budowniczowie sami ustawić hak i podkładkę montażową podaży energii elektrycznej w budynkach z płyt żelbetowych. Jeśli oryginalna lokalizacja haka nie pokrywa się z planami, aby podświetlić pokój, można wkleić go w odpowiednim miejscu z rąk. W tym perforujący otwór wywiercony w płycie sufitowej oraz za pomocą kołków prowadzących lub odnośnikami specjalnego haka jest ustawiona.


Ustawić hak, można użyć drewniane zakładki, które jest przymocowane do sufitu, a hak - na zakładkę.

Wysokość haka, jako przestrzeń od sufitu do struktur napięcia muszą być znane z wyprzedzeniem, aby odpowiednio dopasować przewody. Na gotowym rozciągniętym płótnie cut ustalonym miejscu termokoltsom kończy hak, który wisi oprawy.

Lampy, które są wyposażone w specjalne płyty montażowej (profil metalowy z kołkami) również mogą być używane w elastycznych systemów sufitów. W tym przypadku, maksymalna wysokość szyn, z których w końcu jest mniejsza od odległości od stropu do naprężenia folii kilka milimetrów zamontowany. Płyta jest przymocowana do belki, a lampą po dokręceniu konstrukcja naprężająca - jak to ma miejsce w przypadku haka.

Płyta montażowa kształt krzyżowy jest wykonywany w ten sam sposób, jak taśmy metalowej. Z tą różnicą, że folię z PVC staje się jednostka utrwalacza 5 otworów (cztery z nich dla mocowania płyty do piąte żyrandole).

 Łatwy w instalacji reflektory w suficie podwieszanym

Ze względu na konstrukcję reflektorów jest wyeliminowane uszkodzenia folii napinających wpływ temperatury systemu. Zawiesin, które są składnikami opraw, ułatwiają zainstalować ten typ oświetlenia domowego. Obfitość przystępnej szkolenia wideo pozwala zapoznania się z etapów mocowania.

Kompletny zestaw do punktu światła składa się z:

 1. Stopy rack;
 2. Stojak lampy;
 3. Pierścień bieżnika;
 4. Pierścień izolacyjny;
 5. Bezpośredni oprawa.

Umieszczone reflektory wiele różnych kombinacjach. To może być główną światła w pomieszczeniu, a dodatkowe funkcjonalne lubUmieszczone reflektory wiele różnych kombinacjach. To może być główną światła w pomieszczeniu, a dodatkowe funkcjonalne lub

Podstawowe kroki instalacji reflektorów:

 • Sporządzane sufitu. Aby to zrobić, należy przeprowadzić niezbędne połączenie elektryczne. W tym czasie ramy mogą być zamontowane obok układu napinania.
 • Sufit jest oznaczony dla przyszłych urządzeń. Do tego wcześniej pracował pomysłów, wydany kompozycyjnie główne i pomocnicze światło.
 • Specjalna struktura wewnętrzna noga przymocowane do sufitu.
 • Komunikacja wyjście rack.
 • Zespół ten jest umieszczany na pierścieniu ochronnym.
 • Ponownie sprawdzić stan działania komunikacji. (Okablowanie dla wszystkich lamp powinny być połączone w sposób równoległy).
 • Przeprowadzono końcowy montaż układu napinania jest naprężony materiał.
 • Wewnętrzny system oprawa materiału PVC zużycia ochronne termoizolacyjnego pierścień, który również spełnia funkcję blokady.
 • Tkanina jest cięta w pierścieniu oporowym.
 • Podłączyć przewody i lampy zainstalowane.

Jak zrobić oświetlenie sufitów napinanych

Ze względu na układ sufitu rozciąganiu można korzystnie wykorzystać do przestrzeni, która ma wartość pomiędzy sufitem i folii dodatkowego oświetlenia. Aby to zrobić, korzystając z paska LED.

Po wyłączeniu głównego wstążka światło LED tworzy szczególną atmosferę ospałyPo wyłączeniu głównego wstążka światło LED tworzy szczególną atmosferę ospały

Ten typ lampy jest zamontowany:

 1. Z sufitu;
 2. Przez naciągania konstrukcja profilu tuszy.

Oświetlenie odgrywa rolę jedynie pomocniczą świetle, ale wygląda bardzo imponująco w nowoczesnych pomieszczeniach.

Istnieją warianty kolorystyczne takiego oświetlenia.

Taśma jest zamocowana do ramy w przypadku dekorowania wystarczająco dużo miejsca na całym obwodzie. Aby utworzyć wzór na całej powierzchni sufitu, taśma musi być ustalona tylko na suficie.

Szybki montaż lamp w suficie podwieszanym (wideo)

Należy dbać o folii ochronnej w miejscach, w których są zamontowane światła, wybierz odpowiednie lampy rzetelnie i na czas, aby dokonać instalacji pod ziemią sprzętu oświetleniowego.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 37 = 41

map