Rama z profili dla sufitów podwieszanych

Rama z profili dla sufitów podwieszanych

12 October 2017Płyty gipsowo-kartonowe - popularnym materiałem do montażu sufitów podwieszanychPłyty gipsowo-kartonowe - popularnym materiałem do montażu sufitów podwieszanych potolkovPodvesnye od dawna duże zapotrzebowanie nie tylko w WNP, ale także na całym świecie. Takie projekty są bardzo atrakcyjne i trwałe. Podwieszany sufit zawiera specjalną metalową ramę, do której przymocowane są płyty o różnych grubościach. Zazwyczaj zainstalowania sufitu podwieszanego w dwóch etapach: Po pierwsze, ustawienie ramki, a następnie płytki.


Jaki jest profil na suficie jest lepiej

Istnieją 2 rodzaje profili dla sufitu podwieszanego - aluminium i tworzywa sztucznego. Każdy z pasów posiada szereg zalet i wad. Plastikowa natarcia jest o wiele łatwiejsze w montażu i nadaje się do sufitów wielopoziomowych. Ponadto, profil tego materiału jest znacznie tańsze.

Istotną wadą taśm z tworzyw sztucznych jest ich niski wskaźnik siły. Na przykład, jeśli listwa wykonana jest z materiału o niskiej jakości, przy dużych obciążeniach, profil może być uszkodzony.

Bez dobre profile niemożliwe do naprawy jakości mieszkańBez dobre profile niemożliwe do naprawy jakości mieszkań

W profilu aluminiowego ma 2 główne zalety:

  1. Trwałość.
  2. Wysoka wytrzymałość.

Wadami takiego stojaka może zawierać jego wysoki koszt. Ponadto, profil aluminiowy nie jest przystosowane do montażu na zakrzywionych sekcjach. W rezultacie, profil aluminiowy powinien działać przed piłowanie. Kolejną wadą takiej szyny prowadzenia użycia śrub przed pracami montażowymi.


Paka do sufitu z rękami

Dla osłony sufitu użyciu drewnianej lub metalowej profilu. Jeśli masz zamiar zainstalować sufit podwieszany w łazience, można zbliżyć się skrzynię wykonaną z metalu, dzięki czemu nie odkształca się pod wpływem pary wodnej i wilgoci. Zainstalować profile własnymi rękami jest łatwe.

Jakość przyszłego sufitu zależy od technologii zgodności z listwami mocującymiJakość przyszłego sufitu zależy od technologii zgodności z listwami mocującymi

Przy montażu drążka z następującym algorytmem:  • Pierwszą rzeczą do zrobienia - aby wybrać wysokość sufitu.
  • Następnie trzeba wydać ołówkiem na ścianie linii poziomej. Pamiętaj, że prawidłowe znaczniki - klucz do udanej instalacji, tak wyznaczone w tej pracy poważnie.
  • Kiedy już miał poziomą linię, zrobić układ pokoju. W celu skorzystania z bezpośredniej linii były na poziomie.
  • Następnie trzeba zainstalować profile metalowe na granicy, i dołączyć je do powierzchni ściany za pomocą śrub ocynkowanych i kołków specjalnego tworzywa sztucznego.
  • Następnie zainstaluj profil sufitowy do bezpośredniego zawieszenia. Pamiętaj, że końce muszą być zainstalowane w profilach prowadzących. Wieszaki powinna być ustalona na poziomie nie większym niż 60-70 centymetrów.

Podwieszany sufit z rękami: paka (wideo) 

Co sufit profile stosowane są do montażu sufitu podwieszanego

Głównym profilem dla sufitu płyt gipsowych - UD i CD. Pierwszy ma drugoplanową rolę. W niektórych przypadkach profil UD stosowane do wytwarzania dowolnej z wzorzysty elementów ramy sufitowej. Produkt ten jest wytwarzany z otworami do mocowania, przy czym szczegóły znajdują się bez otworów.

Profil CD zajmuje większą część obciążenia podczas montażu płyt gipsowo-kartonowych na suficie. Produkt jest zwykle zainstalowana w U-kształtnej konfiguracji wieszaka.

Ostatnio coraz bardziej popularny rodzaj metalloprofili UW. Zwykle są one używane do tworzenia danych zawartych w drugim i trzecim poziomie sufitu podwieszanego. Profil ten może być zainstalowany na specjalnych wieszakach lub przykręcane do sufitu poprzedniego poziomu. Ściany boczne są tak sprawne produktu.

Przy suficie za pomocą profili typu UW, następnie koniecznie stosować elementy, takie jak CW.

W ramach przygotowań do montażu sufitu podwieszanego z płyt gipsowo-kartonowych ważne jest, aby wybrać wysokiej jakości profiliW ramach przygotowań do montażu sufitu podwieszanego z płyt gipsowo-kartonowych ważne jest, aby wybrać wysokiej jakości profili

Instrukcja instalacji sufitu podwieszanego krok po kroku

Instrukcja instalacji - to bardzo ważny proces, ponieważ to zależy od trwałości konstrukcji. Przewodnik arkusze metalowe należy zabezpieczyć równomiernie na całym obwodzie pomieszczenia. W tym przypadku punkty kontaktu między produktem do ściany jest konieczne przyklejenie profilu przy użyciu specjalistycznych taśmę uszczelniającą. Technika ta jest konieczna, aby przedłużyć trwałość konstrukcji.

Należy zwrócić szczególną uwagę na konfigurację kołki, gwoździe. Pożądane jest, aby mieć grzyb kapelusz. Mocowanie za pomocą kołków będą bardziej trwałe i wzmocni profil kontaktu i ściany. Instalacja tych kotwic jest pożądane, aby wytwarzać produkty poprzez przykręcenie.

Podczas instalacji sufitu należy wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły - od profili wkrętamiPodczas instalacji sufitu należy wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły - od profili wkrętami


Szczeliny pomiędzy profilami prowadzącymi nie powinno być. W przeciwnym razie, konstrukcja może runąć.

Sufit podwieszany metalowej ramy Funkcje i instalacja

Konstrukcja podwieszanego sufitu mogą być wykonywane na jednym lub dwustronnego ramie metalowej. Każda metoda ma swoje zalety i możliwości.

Jeśli pokój jest mały i chcesz zachować maksymalną ilość miejsca, a następnie dać pierwszeństwo metalowej ramie jednego poziomu. Składa się z dwóch typów profili - i łączenia rdzeni. Taka konstrukcja jest montowana za pomocą specjalnych wsporników i wieszaków. Profile łączące są przyłączone wyłącznie na krzyż.

W przypadku montażu w jedną strukturę poziomu sufitu obserwować odległość pomiędzy ścianą i profilem skrajnej. Optymalna odległość - 180 mm. Gotowa konstrukcja jest zalecana poszycie płyt gipsowych o wysokiej odporności na wilgoć. Podczas płyty okładzinowej jest umieszczone dokładnie prostopadle do profili nośnych.

  Rodzeństwo sufit - idealny do małych pomieszczeń, ponieważ nieRodzeństwo sufit - idealny do małych pomieszczeń, ponieważ nie "jedzenie" przestrzeń


Podsufitki uformowany na ramie dupleksu profili metalowych składa się z dwóch typów - podstawowe i nośniki. Produkty są umieszczone prostopadle do siebie.

Jeśli zdecydowaliśmy się na dwupoziomowej konstrukcji, zwrócić uwagę na następujące odcienie:

  1. Do gęstej mocowania metalowego szkieletu, pożądane jest użycie wkrętów samogwintujących.
  2. sufit i ściany ramy muszą ramy okryć to samo.
  3. Do mocowania arkusza wykorzystania ścian gipsowo-kartonowych obsługuje konfigurację w kształcie litery T.

Jeden poziom sufitu płyty gipsowej (film)

Jak widać, nie ma nic trudnego w instalacji sufitu. Aby zainstalować wzór wystarczy zaopatrzyć się w niezbędne elementy i cierpliwości. Przy wyborze materiałów, należy zwrócić uwagę na cechy swoich domach. Na przykład, jeśli masz ograniczoną przestrzeń w pomieszczeniu, wnętrze pasuje idealnie sufitów na ramie jednego poziomu. Jeśli planujesz zainstalować podwieszane sufity w przestronnej sali, będzie podejście do projektowania dwupoziomowy. Jeśli jest to pożądane, dekoracji sufitu pierwotnego zawieszenia. 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 2 =

map