Rahat ve geniş gömme dolap odası niş içinde

Rahat ve geniş gömme dolap odası niş içinde

12 October 2017Odaya yer almaz çünkü Niş, giyinme odası bulmak için harika bir yerdiroda dolaba yer almaz çünkü Niş, giyinme odası bulmak için harika bir yerdir, bir niş bulunan çok popülerdir. Soyunma odası - şeyleri saklamak için rahat bir yer. Tüm ayakkabı ve giyim içinde yer alacak ve siz apartmanda dağınıklığı kurtulacaksınız. Her nesne kendi raf veya askı sahip olacaktır. neyin nerede Ve hep bilecek. Gerekli arayışı çok fazla zaman harcamak gerekmez. Eğer eller Alçıpan sahip olabilirler bir niş içinde giyinme yapmak.


Tasarım: ek bölmeli stüdyoda gardırop

stüdyo daire az yer. Bu durum bir seçenek değildir yılında nedenle, sıradan dolaplar koymak. Onlar apartmanda çok yer alır. Özellikle açık raflarda hızla toz toplar. Dayanıklı ve kaliteli dolapları pahalıdır ve herkes gelemez. Ve elleri Alçıpan sahip olabilirler bir niş içinde soyunma yapmak. Bu yüksek yükler ve mekanik hasarlara karşı dayanıklı mükemmel malzeme. Tek odalı bir dairede bir niş içinde Soyunma odası koridorda veya odanın içinde yer almaktadır. Yeni binalarda tek yatak odalı daireler Khrushchev'den daha toplam yaşam alanı vardır. Bu nedenle, planın geliştirilmesi beri, giyinme odası yapacağız Buna göre, gelecekte yer alacak odası, boyutunu düşünün.

Hatta küçük bir dairede, sen niş içinde küçük ama geniş gömme dolap yapabilirsiniz. Onun için elverişli sağ konumu seçerseniz.

perde kullanılarak girintiye pansuman Kapakperde kullanılarak girintiye pansuman Kapak

kartonpiyer yapılmış bir niş içinde Giyinme aşağıdaki planı olabilir:

 • açmak;
 • salıncak kapağı ile;
 • sürgülü kapı var;
 • Perdeleri kapatın;

Giyinme odaları kapalı planı olabilir. Sürgülü kapı döşeme ve aynaları süslüyor. Aynalar görsel artık tek odalı daire yapabilirsiniz.


En kolay yolu banyo ve giyinme odası arasındaki boşluğu bölmek için - güzel tasarımı ile perdeleri asmak. Daha az para harcamak ve istenilen sonucu elde edecektir. Ancak, perdeler dairenin her iç için uygun değildir. Bu nedenle, bu dekor elemana dikkatli ve ciddi tedavi edilmelidir.

Kurulum: Alçı dolap

Her kadın apartmanda bir gömme dolap olması mutluluk duyarız. kendi elleriyle mümkün olun. Bu özel eğitim olması gerekmez. Biz planı ile takip becerilerini uygulamak gerekir. Bir niş içinde alçıpan bir giysisini olun herhangi bir yaşam alanı olabilir. Doğru büyüklüğündeydi ve daire içine sığacak ana şey.

Alçıpan sosu için modern ve uygun bir malzemedir. yaprak sağlam bir yapıya ve bir kaprisli bakım var. Onlar pahalı değil. Sen nalburdan malzemeyi satın alabilirsiniz.Önce, sonra bir proje gardırop geliştirmek boyutlu çizim yapmak gerekir. Bunu yapmak için, şeyler için odanın konumunu belirlemek ve ölçümler yapmak gerekir.

Bu iş için gerekli tüm malzeme ve araçları satın.

uzun hizmet ömrü ve çekici bir görünüme sahip olduğu için Alçıpan, niş için idealdiruzun hizmet ömrü ve çekici bir görünüme sahip olduğu için Alçıpan, niş için idealdir

İlk aşamada zemin, duvar ve tavan üzerindeki işaretlere taşırlar. Bir giyinme düzgün ve sorunsuz, mümkün olduğu kadar doğru kurulduğunu gereklidir.

Eğer malzeme ve araçlar gerekir niş bir giyinme odası imalatı için:

 • Alçıpan levhalar;
 • Metal profiller;
 • rulet
 • demir için makaslar;
 • Manyetik seviye;
 • Delgeç;
 • Kendi kesme vidalar.

Vidalar veya Prosekatel ile profil bağlamak mümkündür. Prosekatel yapısı ile hızla inşa edilebilir.

Ölçümler yaptı ve koyun sonra etiketlerin asli çalışmaya başlayacak. duvara ve birbirine metal profillerin takın. geliştirilen proje bazında profilleri güvenilir çerçevesini oluşturun.

boyutuna alçıpan ikinci aşaması çizimlerine olarak. vidalarla çerçeveye takın.


niş içinde dolap tasarımı bir kapı varsa, o zaman ayrı yapıyor ve menteşeler sabitlenir. Eğer sürgülü kapılar varsa, o zaman alt ve üst profilini ayarlamak. Bu iki flap tekerlekler aracılığıyla hareket için eklenmiştir.

Terbiye: gardırop odasının bir oyuk

Sen çerçeveyi ayarlamak ve onun alçı kapattı. Hazır olduğunuzda, bitirmek geçin. Bir niş içinde bitirin giyinme odası farklı olabilir. Önce çarşaf ve eki yerleri arasındaki eklemleri kapatan gerekir. Sen macun için onlara ihtiyacımız olacak. macun kumlama uçağı kurutulduktan sonra, fazla macun kurtulmak için. Zaman silindir toprak alçıpan inşaat tabaka koymak için hazır.

oda hi-tech tarzında yapılırsa, o zaman bir giyinme odası ayrılması ve oda için mükemmel bir seçenek sürgülü kapılar kullanılmasıdıroda hi-tech tarzında yapılırsa, o zaman bir giyinme odası ayrılması ve oda için mükemmel bir seçenek sürgülü kapılar kullanılmasıdır

Son adım bir oyuk giyinme odasının dekorasyonu olmak.


dekorasyon olarak, kullanabilirsiniz:

 • boya;
 • Duvar kağıtları;
 • Ayna kaplaması;
 • görüntü baskı uygulamasıyla alçıpan levhalar.

elleri ile hızlı ve kolay bir bitiş çalıştırın. Önemli olan iç odaya ve onunla uyum içinde bir gardırop uyum tasarlamaktır.

elleri ile kartonpiyer yapılmış bir giyinme nasıl yapılır

Tasarım ve bireysel tasarımı üzerine elleriyle alçıpan pansuman kutu imalatı. Sen istenen konuma profillerini düzeltmek gerekir.

Kabin taban ve tavan için dikey olarak monte edilebilir. Kalınlıkları 5x5 cm ve 5x10 cm enine kesiti olması gerekir. Raflar duvarlarından 0.6 m veya daha fazla bir mesafede eklenmiş. yatay enine aralarında kurun. Konumu kapı yüklü olduğu bölümü seviyesinde olmalıdır.

Birçok kullanım GCR'ye kapsayan için. Alçıpan Tablolar nem ile etkileşime karşı dirençlidir.

niş bir giyinme odası üretimi başlamadan önce, kağıt üzerinde bir çizim yapan yer raflarda boyutunu ve yerini belirtmelidirniş bir giyinme odası üretimi başlamadan önce, kağıt üzerinde bir çizim yapan yer raflarda boyutunu ve yerini belirtmelidir

Mantolama iki aşamada gerçekleşir:

 • sargının iç tarafında Mount alçı levha;
 • Biz dışarıda kurulum sayfasını olun.

Alçıpan kesilmiş yaprak, doğru olmak için kendi yüzeyi üzerinde bu çatlak veya kırık görünmüyor. her iki tarafta İnşaat kesici kesi levhalar.

Bu noktada raflar, çekmece dolapları, askı yapıyoruz. giyinme odası içinde onları bağlayın. Dolap veri elemanlarının büyük miktarlarda dolgu içerebilir. Eğer giysi ve ayakkabı yerleştirmek için raflar bir dizi özleyeceğim eğer Onun Her zaman değiştirebilir.

Bir niş içinde giyinme Dış Döşeme herhangi bir malzemeden yapılabilir: ahşap, aynalar, fayans, mozaik veya özel boya boya.

elleri ile alçıpan Giyinme (video)

Her şeyi saklar rahat ve pratik odası, - Soyunma Odası. giysi ve ayakkabı, bitirme araçları ve küçük ev aletleri ile başlayarak. Dairede herşey diğer odalarda kaos yaratmadan, tek bir yerde saklanır. Daire, kendi alanı ve tercihlerinize tasarımına dayanan inşaat ve montaj talimatları izleyerek, kendi elleriyle için hızlı ve doğru mümkün yapmak.

Elleri Alçıpan ile Soyunma odası (iç fotoğraf)

4-2 5 6szenl 9d0381816a762a68c5b8b543d112197681177885 013 20 32CABINA-FREE-PAG3233 88d9f1de4612c0dcf0ca14b76ca477b4e3079227Slide-1 210 2878723

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 1 =

map