The BlogAlyumet anlamlı onarım çalışmalarını hızlandırabilir evrensel merdiven trafo kullanmaevrensel Alyumet merdiven trafosu kullanılması önemli ölçüde rabotLestnitsa Alumet alüminyum alaşımdan yapılmış onarım hızlandırabilir. 4 bölümden oluşmaktadır. Dört adımda her bölümü. onun modifikasyon menteşeli nedeniyle merdiven yapısı merdivenleri, iskele, merdiven şeklini alabilir.


Modern merdiven transformatör Alyumet

Pratik Alüminyum merdivenler Alyumet 4x4, ülkeye yanınızda onarım ve onarım işleri de uygulamak.

Ürün iş operasyonları yanı sıra için kullanılabilir:

 • Ev ihtiyaçları;
 • İnşaat;
 • Ülkede iş;
 • Otomotiv garaj İstihdam.

Çoğu zaman Alyumet merdiveni evle ve inşası için kullanılırÇoğu zaman Alyumet merdiveni evle ve inşası için kullanılır

bölümlerin her yana kanıtlanmış ekleyip kompakt araba ayarlayabilir ya da o fazla yer almayacağız balkon, üzerinde herhangi bir zamanda merdiveni menteşeleri, yüksek kalite ile birleştirilir. Ürün incelemeleri çok olumludur.


kullananlar, şu avantajları göz önünde bulundurun:

 • Çok yönlülük;
 • Düşük ağırlığı;
 • yoğunluk;
 • Hareketlilik.

Üretilen merdivenler fabrika Alyumet. Bitki alüminyum, merdiven, merdiven, Transformers ve diğer ürünlerin merdiven oluştururken liderler biridir.

en yüksek kalitede alüminyum profillerden oluşturulan Alyumet bitkiden herhangi bir ürün, böylece tüketici bitmiş ürünü takdir eder.

Kontrol merdivenleri yaratma her aşamasında gerçekleştirilir. Yeni ürünler tüm test edilmiş ve ancak o zaman piyasaya serbest bırakılır. Buna ek olarak, adımlar 4x4, 4x6, 444, 433, 4x3, bir yıl garanti ile satılan 455, 4x5, t455, t433, 4x3.Alüminyum merdiven trafo 4x6

Bir merdiven 4x6 veya diğer değişiklik olmadan yapılan tüm yapılarla saymak imkânsızdır mümkün değildir - Evde ve hiçbir şey yapılabilir onsuz dacha de. pencerelerin yıkanması küçük ve yüksek onarım - Aslında işin her türü için uygun boyut tasarımını satın gerektiğidir. Ancak, diğer bir yol olabilir ve bunun yerine 2-3 merdiven Alumet satın almak.

Eğer bir merdiven Alyumet satın almadan önce, kalitesini ve işlevselliğini kontrolEğer bir merdiven Alyumet satın almadan önce, kalitesini ve işlevselliğini kontrol

Bir 4x6 çeşitli görevler ile başa çıkabilir Merdiven tasarımı. Neden trafo merdiveni denir? Nedeni -sposobnost tasarım adı şeklini değiştirmek için. Alumet 4x6 merdiven menteşelerle bağlı 4 eşit parçaya birbirinden oluşur. Her merdiven bölüm altı adım vardır. sabitleme merdiveni bir şekilde değişiklik gerekli pozisyonda bileşikleri menteşe.

aşağıdaki gibi merdiven konfigürasyonu olabilir:

 • Bütün bölümler, aynı düzlemde hizalanan;
 • L-şeklinde;
 • iskele;
 • Aşırı bölümlerde dayanarak.

Biz Alumet merdiveni, tutabileceği yükün uzunluğu veya değeri üzerinde aynı parametreleri sahip olduğunu düşünmemeli. değiştirme parametreleri merdiveni bağlı olarak farklı işlem için ayarlanabilir. Örneğin, bir merdiven Alumet 4x6 "Eifel" Biz aynı serinin merdiven karşılaştırmak, ancak 5 adımlarla kazanç yüksekliği varsa - 7.56 vs 6.7 metre. Yani, belirli bir amaca, aslında sonra seçilmelidir.

alüminyum merdiven avantajları, Transformers

Merdiven-transformatörler layık bir performansa sahip.

o ucuz maliyet, güvenlik ve pratiklik ile karakterizedir çünkü birçok kişi bir merdiven trafo seçmek için terciho ucuz maliyet, güvenlik ve pratiklik ile karakterizedir çünkü birçok kişi bir merdiven trafo seçmek için tercih


Bunlar:

 1. çok yönlülük. Merdiven-trafo herhangi bir çalışma etkinliği için idealdir ve depolama sorunu çözebilir gereksiz merdivenleri başka tür alışveriş yapar. katlanmış, saklamak ve taşımak taşımak-trafo merdiven çok uygun tasarım kompakt. kendi ağırlık sürümü en fazla 20 kg bağlı olarak onun kolay, yerden yere taşımak.
 2. maliyeti. Eğer merdiven 4 tip, belki de maliyet ucuz değil olurdu hangi satın değiştirir olduğu düşünülürse fiyatları, Transformers merdiven, oldukça uygun.
 3. emniyet. Ne zaman istismar sırasında güvenliğinin sağlanması sağ güvenli seçilmiş pozisyonda her bölümü sabitleme merdiveni şekil değişiklikleri,. Farklı durumlarda merdiven trafo yani hızlı iş yapar bir kişi, olamaz ise, 150 kg ağırlığa kadar tutar. Destek mümkün karo zeminler ile odalarda çalışmalarını gerçekleştirmek için yapar kaygan değildir. Rölyef merdiven da kaygan olmayan Alumet adımları tekrarlayın.
 4. çeşitli şekil. Alumet merdivenler hep 4 bölümünüz var. Bununla birlikte, adım sayısı aynı olmayabilir. kimin bölümler değil bir ve dış bölümlerinde adımların aynı sayıda ve merkezde olan merdiven vardır.
 5. eloksal alüminyum. Malzeme bile yüksek nem korozyona dönüştürülebilir merdiveni dayanıklı hale getirir.

merdiven transformatör dezavantajları ileri pozisyonu merdivenler kararsızlığına da içerebilir.

Profesyonel merdiven trafo T Alyumet 444 4x4

Merdiven yapısı çeşitli formları alabilir diğer ürünlerden farklı alüminyum Alumet üreticisinden yaptı. bir kaç saniye için merdiven transformatör kolayca platform stepladder veya takılabilir yapımı ile transforme edilir. Bu merdiven yapımı - Bu süper yardımcısıdır.

Merdiven Alumet merdivenleri çeşitli modeller yerini alabilir. Alüminyum, paslanmaz 150 kg ağırlığı tutabilir merdiveni bölümleri 4 menteşeli.

profesyonel merdivenin en önemli avantajı Alyumet yüksek kalitede yatıyorprofesyonel merdivenin en önemli avantajı Alyumet yüksek kalitede yatıyor


Alüminyum merdiven Alumet aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • alüminyum alaşımından yapılan;
 • Bölüm 4 adım;
 • Bu ağırlık, 150 kg direnir;
 • Bu merdiven yanı sıra platformun işçileri müstakil, merdiven olarak kullanılabilir;
 • çelik ayarlanabilir menteşe;
 • genişliği boyunca Geniş travers merdivenler Alumet en yüksek stabiliteyi garanti eder.

Alumet merdiven - genellikle onarım yapan bu yaz yazlık, çalışmak veya hızlı evde görevleri uygulamak isteyen kişiler için mükemmel bir çözümdür.

konvertibl merdivenler Alyumet t 433 4x3 Özellikleri

Alumet merdiven - bir profesyonel, kombine edilebilir, seçilmiş bir yüksekliğe için bir tasarım ve çalışma düzenlemelerinin türü var. Merdiven transformatör geleneksel bir iki taraflı merdiveni, kabartma spesifik şekil için geleneksel bir şekilde iskele, hem de T-şeklinde bir merdiven koyar bir merdiven yapımında yeniden yapılandırılabilir.

Merdiven Alyumet - kolayca dönüştürmek ve hareket edebilir pratik bir tasarımMerdiven Alyumet - kolayca dönüştürmek ve hareket edebilir pratik bir tasarım

Merdiven yapısı Alumet t 433 4x3 aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 1. Tasarım uzunluğu - 3.48 m;
 2. Yükseklik tasarımı - 1,78 metre;
 3. bölümlerin sayısı - 4 adet;
 4. bölümündeki adım sayısı - 3 birim;
 5. Maksimum yük - 150 kg;
 6. Taşıma ölçüleri - 0.94 0,7 0.26 m;
 7. Ağırlık yapılar - 12.9 kg.

Genel bakış merdiven trafo Alyumet 4x4 (video)

Bir merdiven trafo seçerken, uzmanlar bazı tavsiyelerini dinlemek önerilir. Uygun merdiven bağlantı elemanları sağlam ve güvenilir bir şekilde tespit sistemi ve yüksek kalitede ve aynı zamanda adımları yivli bir yüzeye sahip olması gereklidir. Ayrıca iyi bir merdiven istikrarlı olması ve kaymayan ucu olmalıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

81 + = 83