Rahat giyinme sistemi: 3 önemli parametreler

Rahat giyinme sistemi: 3 önemli parametreler

12 October 2017Dairelerin Modern planlama herşey soyunma odasına olmadan yapamazDairelerin Modern planlama her yapım aşamasında odada modern evler veya dairelerde giyinme veya tasarım her şeyin bir giyinme odası için alan sağlar olmadan yapamaz. Ya kendi veya sipariş üzerine monte edilebilir herşey dolap için odasında en az bir ilave yatak bitmiş projelerin herhangi vardır.


Dolap kendi elleriyle sistemleri: fotoğraf ve tasarım ekibinin türleri

neredeyse her şeyi yerleştirilebilir Odaları Giyinme, ya da en azından sistem için gerekli olan, ancak kıyafet değiştirmek için odayı terk etmek de mümkündür. Onlar açılıp kapatılabilir. Bunu elleriyle giyinme odası yapmak mümkün olduğu temelinde örnekleri, fotoğraflar, çizimler bir sürü bulabilirsiniz. boşluk varsa, bu bir metal boru raflar oluşacak açık giyinme odası yönetmek mümkündür, duvarlar ve çeşitli giyim depolama için donatım.

Soyunma odası fonksiyonel sorumlulukları da vardır, ancak kıyafet değiştirmek için yer bırakarak özel orijinalliği farklı olmamalıdırSoyunma odası fonksiyonel sorumlulukları da vardır, ancak kıyafet değiştirmek için yer bırakarak özel orijinalliği farklı olmamalıdır

Ama bu sosu dezavantajı tüm giyim görünürde olacağıdır. Eğer bir kişi beğenmezseniz, dolap içinde sürgülü kapı yapmak mümkündür.

Bazıları hemen gardrop, ısmarlama olduğu bir kutu asgari, ancak daha fazla rafları ve askılar. Tam olarak bir giyinme odası, tam gardırop ve giyinme odası arasında çapraz olmasa da.

Bu hesap tüm parametreler dikkate alacaktır elleriyle giyinme odası, yapmak en iyisidir:


 • giyim, ayakkabı ve erişim giyinme odası, kolaylığı yerleştirmek için plan odanın genel büyüklüğü miktarı;
 • Odanın genel tasarımı ile tutarlı yanı sıra renk olması ve uyumlu binanın genel konseptine uyması gereken Giyinme;
 • Tüm oda estetik ve bitmiş bakmak, böylece aynı zamanda bir giyinme odası inşa etmeliyiz.

Orada diğer parametreler vardır, ama bu en önemlisidir. Kararın ardından, depolama sisteminin boyutunu, raflar, askı ve diğer öğelerin toplam sayısını belirlemek için bir proje oluşturmalısınız. Eh, örneğin, bir fabrika bulunur cut-to-boyutu, herhangi bir bitki maddesi, hem de gerekli bileşenler üzerinde aksesuar, sipariş satın almaya hazır olduktan sonra. Her şey hazır olduğunda, taslak temelinde ve çizimler üzerinde bir giyinme odasına gidiyor, hesap havalandırma ve aydınlatma alınmalıdır.

Odalarda Paneli gardırop sistemleri

Birçok farklı gardırop sistemleri, ancak bunlar birkaç temel tipe ayrılır.

Bunlar: • bunlar, hücre adlandırılır gibi, ağ gözü veya;
 • Satın alınan prefabrik öğeleri monte edilir Hull ya da klasik;
 • çekmece ve raf takmak metal çivi oluşan Prefabrik depolama sistemi;
 • depolama sistemi yüklü duvarlarına bağlı dekoratif paneller olan panel,.

yonga ve MDF göre malzemelerin kullanımı kolay muhafaza soyunma odaları inşa edilebilir. Maliyet etkin ve dayanıklı - onlar pek çok açıdan, alüminyum ve çelik yapılar koşullarına dayanıklılığı, iç ayrılmaz bir parçası haline gelecekyonga ve MDF göre malzemelerin kullanımı kolay muhafaza soyunma odaları inşa edilebilir. Maliyet etkin ve dayanıklı - onlar pek çok açıdan, alüminyum ve çelik yapılar koşullarına dayanıklılığı, iç ayrılmaz bir parçası haline gelecek

dolap sistemlerinin yapısal özelliklere ek olarak, onlar tasarımda farklı. Genel olarak, sargı sisteminin her türlü avantajları ve dezavantajları vardır. Sipariş odası, büyüklüğü, vb özelliklerine dayalı olmalıdır

sosu da farklı olabilir yapıldığı malzemeler, bu gibi, özellikle farklı metal profiller, bir yonga veya MDF olabilir

Kolay kurulum ve hızlı bir şekilde sökülmesi ve başka bir yere giyinme odası taşımak veya depolama sistemlerini ekleme yeteneği öncelikli kolordu dolap sistemleri seçilmelidir edin. Bu tür sistemler, bu amaç için küçük bir alanda dahil herhangi bir yere yerleştirilebilir. Bu sistem en popüler ve genellikle kapalı kurulum için seçilir.

Aynı derecede popülerdir ve mali nedenlerle değil, aynı zamanda nedeniyle bu tür sistemler sepetleri, raylar, raf çubuklar ve tüpler çok şey var olmasından. Bu tür sistemler, düşük ağırlığa sahip ve kolayca herhangi bir donanım ekleme yeteneği var.

üreticilerden satın alınan Hazır dolap sistemleri

Birçok kişi ayrı bir vestiyer hesaplanması, tasarım ve inşaat ile uğraşmak istemiyoruz. Bu durumda, odanın, boyut, tasarım, vb özelliklerine dayalı bir giyinme odası veya dolap sistemlerinin seçiminde yapan ilgili firma, için üreticileri başvurabilirsiniz geliştirme ve dolap ve müteakip montaj üretimi yapan birçok şirket, olarak, dizinleri vardır. Onlar tek tek projeler üzerinde de dahil olmak üzere, hemen hemen her giyinme odası sipariş hangi aracılığıyla ürünün yanı sıra çeşitli bileşenlerin, örnekleridir.

sosu seçimi önemli aşamalardan biri - Çalışma mobilya katalogları ve gerekli tüm bilgi verecektir firma temsilcisi ile danışma yardımcı olacaktır doğru kararsosu seçimi önemli aşamalardan biri - Çalışma mobilya katalogları ve gerekli tüm bilgi verecektir firma temsilcisi ile danışma yardımcı olacaktır doğru karar

giyinme odaları satın almak için, öncelikle kataloglar, fiyatları görmek ve ardından bir şirket temsilcisi ile iletişim kurmak ve giyinme istenen tipte sipariş fiyat ve kalite için soyunma odasına en iyi türünü seçmelisiniz.

Aşıklar kendi montajı ile tamircilik ve paradan tasarruf etmek için, böyle bir seçenek sunmak mümkündür:


 • Sipariş seçilen tasarımın temelinde malzeme kesme ve bireysel bileşenleri ve üretici tarafından gerekli sistemlerini satın;
 • Çinli firmalar teklif bileşenleri, teslimat Ukrayna gibi bir ülkede olmak üzere, herhangi bir yerde olabilir gerekli tüm parçaları Sipariş;
 • Tüm malzemelerin teslim Ayrıca kendi taşıma, kendi organize etmek ya da herhangi bir ulaşım şirketi başvurmak mümkündür.

Ama bağımsız ölçümler beri, montaj dahil üreticiden her şeyi sipariş etmek daha iyidir ve daha sonra kendi kendine montaj dolap yanlış bir şey yapmak ve sonra ya uzmanları irtibata varsa, ya etkileyebilir şeyi yeniden yapmak için bir şansı var genellikle, bir sargı oda.

Soyunma kitleri sistemi: üretici tarafından tavsiye edilen bu

Tüm dolap temeli, boyutu ne olursa olsun, dekor, tasarım - bileşenlerin tanımlanmış seti, depolama sistemini düzenlemenin yanı sıra tasarım kendisi toplamak mümkün değildir onsuz. Bazı şirketler sadece bir İsveç şirketi sunan bu tür aksesuar olarak satış kitleri, bitirdim. Bunlardan, odanın köşelerinde karıştırmaya uygundur yarıçapı dahil giyinme belirli bir tür toplayabilir. Genellikle setleri birkaç ana bölümden ve yardımcı çok sayıda oluşur ve beğeninize bir seçenek yapmak için farklı bileşenler ile kitlerin karışımı sipariş edilebilir gardrop.

Aşağıdaki öğelerin varlığına dikkat çekmek için bir gardırop seçerken: vb raflar, sepetler, konteynerler, ...Aşağıdaki öğelerin varlığına dikkat çekmek için bir gardırop seçerken: vb raflar, sepetler, konteynerler, ...

Genellikle dolap seti içerir:


 1. böylece şeyler, giyim ve saklanması için idealdir Çeşitli raflar, sepetler ve depolama sistemleri. D.
 2. Ayrıca, bu sistemler ve benzeri gibi çeşitli çubuk, boru askı sistemi, bağlantı profili içerir
 3. kapalı bir tip sistem ise, o zaman sürgülü kapılar, ek duvarlar, havalandırma ve aydınlatma sistemleri ile donatılmış edilebilir.

Bu sistemlerin avantajı bu veya başka amaçlarla uygun hemen her giyinme onları toplayabilir olmasıdır.

Ayrıca, böyle bir sistem monte ve demonte ve gerekirse aksine bir şey eklemek veya herhangi bir raf veya diğer ambalaj depolama kaldırmak kolaydır.

dolaplar için sistemler: Tasarım ve odalar için en iyi fikirler

Yani şeyleri nereye yerleştirileceğini, önce odanın öğeleri ve büyüklüğü sayısı her şeyi hesaplamak gerekir idi. Dahası, böyle devam depolama askı ek olarak, kış ve yaz giyim depolama, borular üzerinde askılar ayakkabılar için raflar, örgü sepet, herhangi pull-out kapları, bağlantı elemanları, bryuchnits, raflar çeşitli oluşur asılı sistemlerini ve yüklemek için soyunma odasında .d.

Bunu Giyinme işlevsel konfor kurallarına göre organize edilmelidir, ancak konut binaları seçeneklerin çeşitli dayalı seçilmelidirBunu Giyinme işlevsel konfor kurallarına göre organize edilmelidir, ancak konut binaları seçeneklerin çeşitli dayalı seçilmelidir

Hemen hemen tüm depolama sistemlerinin temelini oluşturur:

 • Menteşeli kılavuzu için gerekli olan taşıyıcı ray;
 • ana depolama bağlandıkları çeşitli montaj braketleri;
 • Duvar demiryolu, askılar, kancalar ve raflar, bar, rafları ve benzeri D..;
 • farklı şekil ve boyutlarda değişik raflar (tip ve sargı boyutuna bağlı olarak seçilir).

hızla tüm birleştirmek için değil, aynı zamanda, gerekirse hızlı depolama kompleksleri şey eklemek değiştirebilir ve hatta tüm yapıyı söküp başka bir yere taşımak için sadece izin verdiği Bu sistemler, daha modern ve evrensel olarak kabul edilir. Ve ayrıca gerçeği sayesinde geniş renk aralığındaki tüm modern depolama sistemleri, bunlar hemen hemen her odada almak kolay olmasıdır. farklı şekil ve şirket Yelken ve bileşenleri çok sayıda renk bileşenlerinin çok sayıda Özellikle ünlü mümkün her durumda uygun hemen hemen her sistem toplamak için yapar.

kendi elleriyle yapılan boruların Basit dolap sistemleri

vb hazır kitleri, prefabrik depolama sistemleri, ek olarak, kendilerine sadece özel boru ve bağlantı elemanları kullanılarak, açık veya kapalı tip olarak elleriyle hemen her giyinme odası yapılabilir.

Kendi elleriyle yaparsanız bir giyinme odası edinimi üzerinde, özel parçalar ve araçları kullanarak, kaydedebilirsiniz. Önemli olan - kaliteden ödün vermeden, doğru yapmakKendi elleriyle yaparsanız bir giyinme odası edinimi üzerinde, özel parçalar ve araçları kullanarak, kaydedebilirsiniz. Önemli olan - kaliteden ödün vermeden, doğru yapmak

Böyle bir yapıya yapma birkaç aşamadan oluşmaktadır:

 • bir tahta veya kontrplak sunta plaka ihtiva sargı altında bazın oluşturulması;
 • Dikey borular için parantez yükleme ve onları direkleri eklemek;
 • direklerin üst uçlarını istila ettiği tavan montajlarını, takma;
 • daha sonra, asılı giysi olacak dikey borular Raf, hem de yatay bir boru üzerine monte edilir.

Gerekirse, sürgülü kapılar montajı, ancak Aç-tipi sosu yapmak için onlarsız yapabiliriz.

kendi elleriyle sistemi Giyinme (video)

pansuman yapıldıktan sonra, bu tür ayakkabılar gibi herhangi bir ek depolama sistemlerini işaretleyebilirsiniz ve gerektiğinde aydınlatmayı geçirirler. herhangi özel aletler, bilgi gerektirmez çünkü bu prefabrik sistemler son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir ve bunlar koparmak veya gerektiğinde değiştirilmesi kolay da yüklemek kolaydır ve vardır. Bu da onların çok hareketlidir ve hemen hemen her odada kullanılabilir olduğunu.

Örnekler sistemleri (fotoğraf) vestiyerlerin

1292186232 Allwithinterior-02 70989161e3104c84c9a311f067fc247a ar4541351860702 ar4541351859696 Closetmaid Dolap-Maid-Raf-Asma DDD4 Do-It-Yourself-Dolap-Systems-Stil DFR45

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 16 =

map