Rahat bir oturma çalışan bir yer ile oda: 4 artı iç

Rahat bir oturma çalışan bir yer ile oda: 4 artı iç

12 October 2017Eğer ayrı aydınlatma yapmak gerekir oturma odasında İşyeri, örneğin bir masa lambası koyduEğer ayrı aydınlatma yapmak gerekir oturma odasında İşyeri, örneğin, işyerine bir masa lambası oturma odası koymak - Bu seçilen metrekarelik mümkün olmadığını yapmaya kabine dönüşüm türüdür. Ancak, yine de bile bu koşullarda, var onların işyeri haklı. Ve en önemlisi, kompozisyon çok, çok nadir alabilirsiniz. Standart durum daha iyi. Değişimin korkmayın. Tüm eylemde ve daha fazla değiştirmek için güç vermek için teşvik edilir.


oturma odasında çalışma alanı: olmak ya da olmamak

Bazı insanlar bir çalışma yer ile komple bir oturma odası, çok katılıyor gibi inanıyoruz. Öyle görünüyor, rekreasyon ve çalışma basitçe arada bulunamaz! Aslında, uzayın birleşme orada yanlış bir şey olduğunu! Ve bundan daha da fazla!

Bu birçok avantajı vardır:

 • Fırsat yer kazanmak için;
 • kaliteden ödün vermeden uyumlu tasarımı;
 • Yaygın olmayan ve bazı durumlarda, hatta özel bir iç çözeltide;
 • yetenek aynı anda birkaç vaka gerçekleştirmek için.

oturma odasında İşyeri iyi pencereye yakın konumlandırılmışoturma odasında İşyeri iyi pencereye yakın konumlandırılmış

Bu arada, fikri somutlaştıran, imar alanı olarak böyle bir şey hakkında unutmamak önemlidir. Bu oldukça keyfi çalışır, ancak taslak halinde düzenlenmesi de var. Aksi takdirde, çalışma alanı tesadüfen burada olmak gibi bakacağız. Buna ek olarak, bazı kişiler işlerini yürütmek için aynı anda imar sağlayacak: Bir çalışır ve diğer - dinlenmek için.


basitçe çalışmaz mobilya ekleyerek biraz - Hemen biraz iç değiştirmek unutulmamalıdır.

Değişiklikler dramatik olması ve çalışması gerekiyor, koridoru tek monolitik kompozisyonda arada! O takdirde bu, istenen sonucu elde edilebilir.

Bir çalışma alanı ile oturma odası, en popüler tasarım

zonlu alan oda tasarımı iç çözümleri çeşitli yapılabilir. Hangisi daha iyi metrekarelik tek sahibi verebilir Cevabı olan sübjektif bir soru vardır. Ancak, evin iç gerçekten uyumlu ve çekici hale en popüler çözüm bulunmaktadır.

Bu sonucu elde etmek için, aşağıdaki stilleri benimsemek mümkündür: • Loft;
 • Modern;
 • Hi-tech.

hi-tech tarzında yapılmış oturma odası, içinde mükemmel bir seçenek duvara tablonun bir kombinasyonudurhi-tech tarzında yapılmış oturma odası, içinde mükemmel bir seçenek duvara tablonun bir kombinasyonudur

Tabii ki, eylem için büyük kapsamı zor değil çeşitli sektörlerde ayrılmıştır geniş bir oda, sağlamak. reorganizasyon ihtiyacı da eski Sovyetler daireler, küçük bir salon - Oldukça başka bir şeydir. Ve bu durumda en popüler çözüm - bu sendika salonu ve balkon var. Kombine seçenek birkaç kareler açar ve bu size çalışmayı düzenlemenize olanak sağlar. kapı hafif sağlam sadece pencere çerçeveleri bırakarak genişletilebilir. Bu unsurdur ve oturma alanı ve iş ayıran bir ekran haline gelecektir.

şüphesiz Asgari maliyetleri, maksimum performans ve, salonda çalışan kabinesinin en uygun konumu!

Oturma odası dolabı: küçük bir dairede oturan

Bir oda ofiste bir araya koyun ve oturma odası hiçbir koşulda oldukça mümkündür. Ancak, bu tür değişikliklerin küçük bir dairede uygun olur? Deneyim gösteriyor - evet. Farklı fonksiyonel alanları birleştiren - evlerin çeşitli evrensel bir çözümdür.

işyeri kapıdan mümkün olduğunca donatmak tavsiye edilirişyeri kapıdan mümkün olduğunca donatmak tavsiye edilir

Hatta küçük bir dairede Böyle bir birleşme, aşağıdaki faydaları ile dolu olduğunu:

 • Her bir aile üyesi için iş sağlanması;
 • (Tam kabin gövdesi ile karşılaştırıldığında) minimum maliyet;
 • Komplike olmayan konsept tasarımı;
 • oda özelliklerine genişletilmesi.

Bu iş istasyonu hazırlıksız ev ofisleri yanı sıra eğitim yerler için idealdir. Aynı konfor ile belirli bir zaman iş yapmak için gerekli olan altındadır hane tüm üyelerini orada barındırabilir. Dikkat çekici, tasarım yakın zamana kadar sadece yatağın organizasyon için uygun kabul edildi tek odalı daireler, hatta uygundur!

gidişat, hızla değişen yeni sınır fırsatları açıyor. Bu nedenle, hatta en küçük boyutlu konut indirimli değmez. En önemli şey pozitif tarafına yapacağı değişiklikleri kararlaştırmak ve yeni herşeyi almaya. projenin tüm aşamalarda değiştirilebilir.

Yatak odası, oturma odası ve çalışma aynı odada yaşayan: kurgu veya gerçeklik?

Yatak odası, oturma odası ve çalışma oturma ... görünüşte burada bir mutfak ekleyin ve standart mimari bir program gerçek çöküş yaşayacaktır! Bununla birlikte bu tür aşırı ayırma alanı henüz elde edilmemiştir. onlar sağduyu perechat çünkü ek olarak, tür koşullarda yaşamak imkansız olurdu. Değişiklikler olması gerekiyor. Ama sadece aşırıya kaçmadan. bugün görülebilir maksimum - bu arada sendika yatak, oda ve tam teşekküllü bir iş istasyonudur.


Bir yatak odası, oturma odası ve bir ofis olacak hangi odanın düzenlemesini başlamadan önce, mobilya tüm öğelerin konumunu belirtiyor kağıt üzerinde bir çizim yapmak için gerekli olanBir yatak odası, oturma odası ve bir ofis olacak hangi odanın düzenlemesini başlamadan önce, mobilya tüm öğelerin konumunu belirtiyor kağıt üzerinde bir çizim yapmak için gerekli olan

Bu iç çözüm için idealdir:

 • Stüdyo daireler;
 • Tek yatak odalı daireler;
 • birkaç aile ev sahipliği Evler.

Ne olursa olsun kullanıcı ihtiyaçlarının, tek odadan tüm komple bir yaşam alanı oluşturmak için.

çalışma alanı olan oturma odası inşaatı (video)

bugün işyerinde oturma odası - bu bir efsane, ama konfor bazı elementlerin eksikliğinden muzdarip, ilgilenen kişiler için geçerli olabilir, gerçek bir gerçeklik değil. Onların arzularını anlamak ve onların uzman duyurmak yeterlidir. detaylı bir tartışmanın ardından, sonradan en kısa sürede hayata geçirilecek proje sunacak.


Aynı odada Tasarım salon ve ofis (iç fotoğraf)

002 2 8c1a4d2347711f3acc40b46f30551370 9ff1164ccf86b3bc1e909758b833 010 12 53b39d0fa4bd1gost-51 107-001 129 297original

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 3

map