PVC tavan panelleri: yükleme seçenekleri fotoğraf ve genel bakış

PVC tavan panelleri: yükleme seçenekleri fotoğraf ve genel bakış

12 October 2017plastik panellerin tavan yüklemek ve kullanmak kolaydırplastik panellerin tavan yüklemek kolaydır ve inşaat piyasasında temsil ispolzovaniiSovremennye plastik paneller, renk paletleri ve simüle dokular çeşitliliğini çarptı. Bu iç genel tarzı tamamlayacak benzersiz bir tasarım oluşturmak için tavan verir. plastik panellerin tavan yüklemek ve kullanımı kolaydır. Montaj panelleri uzmanları talimat ve tavsiyeler inceledikten sonra, tek başına çalınabilir. Kurulum biraz zaman alacak ama sonuç sizin şık bir görünüm memnun edecektir.


tavan için PVC paneller: türler özelikleri

bir malzemeden imal edilmiş bir tavan kaplamaları için paneller, polivinil klorür olarak adlandırılan. PVC paneller diyoruz kısaltın. Bileşiminde olarak, katkı maddesi ana polimer malzemeye göre değişebilir olması dışında, hemen hemen aynıdır. Ama PVC paneller farklılıklar vardır.

panelini kapsayan Tavan polivinil klorür malzemeden yapılmışpanelini kapsayan Tavan polivinil klorür malzemeden yapılmış

boyutunda temel farklar

 • Kalıplı (uzunluk 12 cm.);
 • panellerin ocağı (50 cm.);
 • Panelin tabakası (200 cm'dir.).

panellerin boyutu o onarım yapmış olduğu odanın alanına bağlıdırpanellerin boyutu o onarım yapmış olduğu odanın alanına bağlıdır

kendisi için her panel kutunun boyutunu hesaplayın. Bu onarım yapacak tesislerinde alanına bağlıdır. PVC paneller de kurulum yönteminde farklılıklar bulunmaktadır.


Montaj yöntem farklılıklar

 • dikişlerle Paneli belirgin bağlantıyı bıraktı. Onlar iyi bakmak ve bunların maliyeti oldukça ucuz.
 • kesintisiz panellerin cihaz sonra yüklenmesi hiçbir görünür şeritten sağlar.

yüksek mukavemet ve sertlik ile karakterize plastik duvar panelleriyüksek mukavemet ve sertlik ile karakterize plastik duvar panelleri

yükleme türünü seçmek için size uyum Genel iç tasarım tesislerinde ile uyum bitmiş tavana ilerlemek gerekiyor.

Plastik paneller duvar ve tavan ayrılır gerçeğine dikkat çekmek önemlidir. Her görünüm kesinlikle amaçlanan yüzeyini ayarlanmalıdır.

tavan panelleri daha hassas bir yapıya sahip ise plastik duvar panelleri, daha fazla güç ve sertlik vardır.PVC tavan panelleri: kaplamaların Türleri

bugünün inşaat piyasada PVC panellerin birçok çeşidi vardır. paneller farklı malzemelerin doku taklit etmek için, tek bir renkte imal edilebilir, ve çizimlere tasarlamak için uygulanabilir.

Parlak yüzey yeterli alan olmadığı odasında tavan dekorasyon için iyi bir seçenektirParlak yüzey yeterli alan olmadığı odasında tavan dekorasyon için iyi bir seçenektir

kaplamanın türüne göre panellerin türleri:

 • Matt. böyle bir panel Demokratik maliyeti. Panel, astar benzer 10 cm genişliğe sahiptir. Bunlar oldukça basit bakmak, ama onların düşük fiyat nedeniyle.
 • Parlak. Geniş paneller özel boya ve koruyucu kaplama ile kaplanmıştır. Renk seçimi mermer veya ahşap görünümünü taklit paneller de vardır, çok büyük. 25 cm kadar ulaştığı genişliğine olan maliyetini artırmaktadır. Bu boyut görülebilir ek yerleri minimum güzel bir kaplama temin eder.

kapsama türünü seçerken odanın peşin genel görünüm düşünmek önemlidir.

Parlak yüzey yeterli alan olmadığı odasında tavan dekorasyon için iyi bir seçenektir. Onun nesneleri daha odaya yanılsaması yaratmak yansıtılan Çünkü ışığı yansıtma yeteneği, yüzey, genişletilmiş alan etkisi vardır.

Ayar yöntemine boyut ve renk plastik panellerin birçok farklı türleri vardır. satın almadan önce, panellerin bütünlüğünü doğrulamak ve alana isabet Göremediğimi önemlidir.

bittikten modern türleri önünde PVC panellerin Avantajları

Kaplama malzemeleri PVC malzemeler mükemmel özellikler gösterir. Onların sayesinde plastik trim bakım ve bakım bela getirmek ve tazeliğini muhafaza uzun süre aramaz, uzun yıllar sürecek.


Pozitif özellikleri PVC malzemesi:

 • Nem direnci. Plastik neme dayanıklıdır, bu nedenle onun görünümünü bozulma korku yoktur. mükemmel yükü ile başa çıkmak ve nemden bozulmaz olarak da tavanda plastik paneller ile, sen sel korkuyor olamaz.
 • Dekoratif etkisi. Plastik paneller mükemmel herhangi bir karmaşıklık kusurları maske. yardımıyla paneller kolayca çeşitli ev kablolar, teller, borular gizleyebilirsiniz.
 • PVC malzeme küçük bir ısı genleşme katsayısına sahiptir.
 • Plastik yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Plastik paneli sadece 80 derecelik bir sıcaklıkta erimeye başlar.
 • Malzeme, kimyasal olarak nötr. Kokusuz ve sağlığa tamamen zararsızdır.

Plastik paneller güvenilir tavan kapsamı ve bakımı kolay sağlamakPlastik paneller güvenilir tavan kapsamı ve bakımı kolay sağlamak

plastik panellerin özellikleri bu dizi sayesinde tavan ve kolay bakım güvenilir kapsama alanı sağlar. kolaylıkla bir deterjan ile çıkarılır yana yana, yüzey yağ ve kirden başka türlü oluşumu düşme korkma olabilir.

Aşındırıcı tozlar ve macunlar kullanımı parlak panellerin yüzeyinde ince çizikler oluşmasına yol açabilir hatırlamak önemlidir.

düzensiz tavan çok büyük değilse bile panellerin kesintisiz türlü paneller eksikliklerin dikişleri varlığını ve yükleme kapalı alan birkaç santimetre alacak gerçeğini, ama çok az not edebilirsiniz.


kendi elleriyle PVC paneller yapılmış bir tavan nasıl yapılır

Eğer adım adım talimatlar takip etmek ve kesinlikle profesyonellerin öneriler izlerseniz plastikten yapılmış Tavan panelleri kendiniz yapabilirsiniz. usta kendi yeteneklerine çok emin değilse, nitelikli işçilerin çalışmalarını emanet etmek daha iyidir - zor değil iken, tasarım ayarlayarak, ama sorumluluk yaklaşım gerektirir.

plastik paneller tavan talimatlarını izleyerek kurulabilirplastik paneller tavan talimatlarını izleyerek kurulabilir

kurulum adımları

 • İlk olarak, gerekli su terazisi ile montaj profili takılarak hattını tespit etmek. Bu tavanın çevresinde yapılmalıdır. temel amacı en yatay yüzey oluşturmak olmalıdır.
 • Profil sıkıca duvara bağlı olması gerekir. Kesinlikle çatlakların oluşumunu olmadı sağlamak için gereklidir.
 • çevre üzerine sabitlenmiş plaka, için, enine profil eklemek gerekir. O PVC panellerin temelidir.
 • L şeklindeki montaj profilin bağlantısını, tavanın çevresi üzerinde bulunan barlar için.
 • Bu aşamada, iç iletişimin sorunu çözmek gerekir - bu onların uygun yer son aşamadır.
 • Tavan uzunluğuna bir testere ile plastik paneli kesin. Sıkıca vida ile sabitleyin, profildeki ilk panelini takın. Bunlar aynı zamanda sıvı çivi veya yapıştırıcı kullanılabilir.
 • Panel iç içe bir ve raylar kullanılarak montaj profiline bağlı yerleştirin. Kurulum olarak doğru olmalıdır.
 • son çubuk duvara kalan alan genişliğine uygun olarak bulunur. Yavaşça L-şeklindeki profilde ekleme paneli.

Eğer kendi elleriyle plastik paneller yüklediğinizde kaliteli malzeme seçimi tüm yapıyı etkilediğini hatırlamak önemlidirEğer kendi elleriyle plastik paneller yüklediğinizde kaliteli malzeme seçimi tüm yapıyı etkilediğini hatırlamak önemlidir

Bazıları, yerine metal profil ahşap plakalar ve çubuklar kullanılır, ancak bunun yerine özel bir braket vidalarını kullanır. Bu yöntem, ucuz fiyat ile karakterize edilir.

Islak odun ıslatmak zaman, şeklini kaybeder unutmayın, bu yıkmak başlar. Bu temel tasarım yıkımına yol açabilir.

onun çalışmasını, görünüm ve dayanıklılık: Eğer kendi elleriyle plastik paneller yüklediğinizde kaliteli malzeme seçimi tüm yapıyı etkilediğini hatırlamak önemlidir.

tavanda PVC panellerin montajı (video)

PVC tavan panelleri süspansiyon yapılar için mükemmel bir alternatif olabilir. Onlar yüklemek kolaydır kullanın fiyat mevcuttur. Hangisi daha iyi bir, herkes kendisi için karar verir. kaliteli malzeme, ama para için varyant değerine bağlıdır. panellerin çeşitli herhangi bir tarzda iç için uygun seçeneği seçmenize olanak tanır. Tüketici mat ve parlak paneller geniş bir yelpazede, güzel iç oluşturmak için bunları kullanmak için.

Tasarım PVC tavan panelleri (iç fotoğraf)

4 2ec9ce91b55228d92eebaa04333ad380 27 064 93f08d91 636 1382447054reechnyy-potolok-V-vanne c11d0c61c83f6ae46636d4ccf2aa4702 143921890810 d56489370aacf142a248f998a2672585

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 + = 32

map