PVC Stretch Tavanlar: ucuz ve estetik çözüm

PVC Stretch Tavanlar: ucuz ve estetik çözüm

12 October 2017yıllardır PVC Stretch tavanlar başarıyla iç dekorasyon için kullanılanBirkaç yıldır PVC Stretch tavanlar başarıyla kadar geriye antik gider Germe tavanların tesislerinde Tarihi dekorasyon için kullanılmıştır, bunlar eski Roma'da örgütlenmeye başladı. Bununla birlikte, PVC streç tavanlar, tabii ki, geçen yüzyılın 60'lı yıllarda Avrupa'da ortaya çıktı. Ülkemizde - Bir süre sonra, ancak, ve bu süre içinde bu tavan kaplama kusursuz görünüm ve dayanıklı, nispeten ucuz kaplama olarak mükemmel bir şekilde kanıtladı. Bu kaplama tamamen tasarımda başarıyla alanlarda geniş bir yelpazede kullanılmaktadır cesur tasarım fanteziler, uygulamak mümkün kılar.


Asma tavanlar için PVC Filmi: senin tavan seçim

vinil film tavan farklı boyutları için değil, aynı zamanda tamamen tek bir yapılandırma için, sadece yapılabilir.

mat, parlak, saten: Film farklı dokular olabilir.

Biz en ilginç ve popüler dokular dikkat çekti.

Parlak PVC tavan odası büyütmek görsel verir ve ferahlık hissi verirParlak PVC tavan odası büyütmek görsel verir ve ferahlık hissi verir

Gecikme:


 • Parlak tavanlar. Bu tasarım açısından, o da hesaba renk gamı ​​dikkate alarak, en ilginç efektler elde etmek mümkündür, bu annenin değil. Hemen hemen tavan yüzeyinde bir ayna görüntüsü tüketiciye özellikle ilgi çekmektedir. böyle bir kumaş kullanıldığında bu arada, görsel bir odada bir artışa katkıda bulunur.
 • Tavanlar mat. Bunlar klasik biridir. Bu tavan "kendilerine dikkat çekmeden", herhangi bir ortamda mükemmel bir uyum - yani, vurgu tavan ve mobilyaların, çeşitli dekoratif unsurlar üzerinde değil. Böyle bir çatı hiçbir parlama olabilir. renk düzeni sadece geniş.
 • Tavanlar saten. Büyük ölçüde buzlu tavan benzerler, ancak bu durumda kabartma Işık yansıma özelliklerine daha pürüzsüz ve teşekkürler, tavan mükemmel beyaz görünüyor. Bu doku, web bir pearly hue sahip sayede, ışık yansıtıcı etkisi sağlar.

Verilen tüm bu özellikler, tabii ki, kendi bireysel tat verilmiş, seçim için bol vardır.

Modern PVC gergi tavan Avantajları: bunlar ortada

Asma tavanlar için bir malzeme seçmeden önce, onların özelliklerinin detaylı bir çalışma olmalıdır.

Tabii ki, kesinlikle tüm madde avantajları ve dezavantajları vardır. Parametrelerin çoğunu yapacak birini seçmek için gereklidir.

bu süre içinde teslim Çünkü sadece eğer gerilim tavan avantajları, ortada ve oldukça büyük. Onlar hizmet boyunca orijinal görünümünü kaybetmez.PVC gergi tavan avantajları açıktır: onlar, harika görünüyorsun kolay temizlenebilir ve çok dayanıklıPVC gergi tavan avantajları açıktır: onlar, harika görünüyorsun kolay temizlenebilir ve çok dayanıklı

avantajları:

 1. Kolay temizlenir: herhangi özel aletler ve temizlik malzemeleri ihtiyacı yoktur;
 2. Çok uzun ömürlü - 10 yıl;
 3. Başarıyla yüksek nemli bölgelerde kullandı:. Banyolar, saunalar, yüzme havuzları, vb;.
 4. oda yüksekliğine kadar düşük kayıplar - 3 cm.;
 5. Zengin renkler eşsiz iç için kumaş seçimi, herhangi bir müşteri talebini tatmin edebilir;
 6. Web'in Anne Düşük maliyetli;
 7. Basit kaldırma ve yeni kurulum, gerekirse. Elektrik kablo, havalandırma, su boruları, vb Bazen iletişim pereprokladke için bir ihtiyaç vardır

her şeyden önce göz önüne alarak, güvenle malzeme gergin tuval açısından kendi seçim yapabilirsiniz.

PVC germe tavan: işlem için optimum sıcaklık

Asma tavan çalışması için en uygun sıcaklık aralığı + 40 ° C ila + 10 arasında değişir

Bu gerilim kumaş bütünlüğünü ve esnekliğini koruyan, bu şartlar yer almaktadır.

Daha düşük sıcaklıklarda malzeme estetik ve performans özelliklerini kaybetmeden daha sert ve çatlaklar olur.

PVC streç tavanlar ancak yerleşik ışıklar ayarlayarak, onlar da kumaşı ısı olabilir unutmayın, kullanım oldukça geniş sıcaklık aralığı vardırPVC streç tavanlar ancak yerleşik ışıklar ayarlayarak, onlar da kumaşı ısı olabilir unutmayın, kullanım oldukça geniş sıcaklık aralığı vardır

Uygulamada, bununla birlikte, 100 ° C - en fazla sıfır sıcaklık talep göstergeler aşağıdaki nedenlerle çok daha düşük olmalıdır:


 • Isı zaman, odanın üst kısmında sıcaklığı, orta kısmında, diyelim ki, her zaman daha yüksek olduğu anlamına gelir, yukarı doğru çalışmaktadır;
 • Tavan lambalar, hafif, böylece çalışma sıcaklığı sıcaklığını arttırabilir da tasarım parametrelerine bağlı olarak, - 5-50 ° C, her iki yönde de 5 dereceye ayarlanmıştır.

Tabii ki, bu sıcaklık aralığı tüketicilerin giderek artan sayıda ev ve apartmanlarda tavan dekorasyonu bu tür tercih izin ev için oldukça uygundur ve hatta büyük bir farkla beraberdir.

asma tavanlar PVC Kurulum: Seçimini yap

gerginlik tavan montaj çeşitli yolları vardır.

makaleler, fotoğraflar ve video malzemeleri şeklinde, bu konudaki maddeleri okudu olması, konu hakkında daha iyi bir fikir alırsınız.

Bir streç tavan montajı uzmanları tutmadan, elleriyle yapmak oldukça mümkündür.

Orada ancak, montaj PVC tavan birkaç ana türleri şunlardır en popüler zıpkın ve shtapikovy vardırOrada ancak, montaj PVC tavan birkaç ana türleri şunlardır en popüler zıpkın ve shtapikovy vardır


yöntemleri Montaj:

 1. Harpoon. Bu yükleme web kaynaklanmış zıpkın kenar kullanılarak proizvoditsyas. Sadece bir sistemin kullanılması mevcut tüm gelen bulunmasına rağmen, birçok sistemlerini zıpkın. Biz verimli her şeyi yapmak için, biz, tam dikkatli ölçümler gerektiğini hatırlamalıyız.
 2. "Mandal". kesintisiz kumaş kullanılır asma tavan için uygundur. Sistem en ucuz olmadığını belirtmek gerekir, ancak bu tasarım nadiren kullanılır. Geçerli gelişme bile layman'ı çalışabileceği yüklemeyi sağlamak için yapılır, ancak, yine de, bu yöntem yaygın kullanılmamaktadır değil.
 3. V. Kurulum için profil içine yerleştirilir ve dokuma sahip olan bir takoz ile. yöntem, temel olarak, yüksek nem için geçerlidir. Sistem oldukça pahalı, ama aynı zamanda çok yüksek kalitesidir.
 4. Shtapikovy. yöntem basit ilkesine dayanmaktadır. özel bir profil takılı pencere camı boncuk metalden yapılmış ve çok güvenli bir şekilde ağ-tutar. Bu nedenle bu yöntem, yaygın olarak kullanılmakta olan, bütçeye için bir yoldur ve. Tek olumsuz yalnızca komşular sen üstüne ise genellikle doldurun öyleyse, bu yöntemi kullanmak olsun veya olmasın düşünmesi gereken, yapılamaz böyle bir sistemin olduğunu sık sökme olduğunu.

Bu shtapikovy montaj yöntemi ve zıpkın en uygulanabilir Sonuç olarak belirtmek gerekir.

tavan ve duvar arasındaki boşluğu gizlemek için, profil içine yerleştirilen bir dekoratif parçayı kullanılır.

PVC tavan montajı: her şey yolunda

Germe tavan montaj acele ve tutarsızlık tahammül etmez.

Eğer değiştirme veya gerilmiş kanvas yağma yok bu yüzden, ciddiye alınması gereken bir çözüm için.

Uygun montaj çalışmalarının iyi bir kaliteye anahtarıdır.

Genel bir kural olarak, asma tavanların montajı dilerseniz, size PVC tavan tamir ve bağımsız olabilir, ancak, yüklemek için firma yapanGenel bir kural olarak, asma tavanların montajı dilerseniz, size PVC tavan tamir ve bağımsız olabilir, ancak, yüklemek için firma yapan

Montaj işlemi:

 • Web çapraz ayrıca tabanın açısı kadar açıları ile tespit edilir ve. Açılar bir ısı tabancası ile ısındı. sürecinin daha iyi anlaşılabilmesi için, dikkatlice sağlanan talimatları okumak için gereklidir.
 • hasardan gerginliğini engelleyen özel bir conta, terminallerde - açıları "timsah" ile bağlanır.
 • Bundan başka, bir oluk kenar içine kurşun bıçak ile, birinci (baz) açısı "timsah" filmin ısıtılması çıkarılır ve, ağ bir baget yivlidir.
 • Tıpkı diğer köşeleri sıkın. süreci, ilke olarak, basit, ancak çalışma biraz sürecin sonuna kadar karmaşık ve asistan olmadan kolay olması - bu nokta önceden dikkate alınmalıdır.
 • Bundan başka, bir düz bıçak kullanılarak monte edilebilir.

Hala ambalaj üzerinde yardımcı bir resim keşfetmek eğer, daha iyi anlaşılabilir adım talimatları adım.

gergi tavan herhangi bir delik yerine başka işlem sırasında filmden kolaylıkla tavanına yayılmasını ve dekoratif amaçlı önlemek için, bir plastik halka monte edilebilir.

Ve bu bir çılgınlık ev sahiplerine olmadım, yakında onlar haline gelebileceği yönünde ihtimalini bir yeniliğe dikkat değer. It - duvar dekorasyonu PVC filmi. Desenli Bu haliyle, film, eski Mural değiştirerek başarı ile duvara bağlı.

Filmlerin Yapımcılar: hakkını seçmek

PVC filmlerin Üreticileri çok ve rulolar halinde bir film şeklinde, inşaat piyasasında bize sağladığı bolluk anlamak - son derece zordur.

Kesinlikle genellikle ucuz PVC filmi kalitesiz olduğunu ve bu tabii ki, Çinli değil üreticinin katılımı olmadan, marka tasarruf, ancak. Bir kural olarak, bir streç tavan ömrü, - 10-15years. En azından üreticilerinin çoğunluğunun diyor.

Tabii ki, Çin mallarının her yerde olduğunu ve çevresinde elde etmek zordur. Ancak, tüketici yorumları farklı şeyler hakkında söylenecek. Bazı genel olarak Çinli mallar ile iletişim kurmak için gerekli olmadığını söylemek, diğerleri kaliteli bir ürün olduğunu savunuyorlar.

Ne yazık ki, çok sık bir birinci sınıf Avrupa için kalitesiz mal verirler. Nasıl bütün bu anlayabilir?

PVC streç tavan seçerken tanınmış markaların dikkat etmek daha iyidirPVC streç tavan seçerken tanınmış markaların dikkat etmek daha iyidir

kalite etkilenir:

 1. Üretici. Tabii ki, örneğin, Alman şirketi Lackfolie normale markayı kullanmak daha iyidir. Tabii ki, bu tür tavanlar çok daha pahalı mal olacak, ancak daha uzun sürecek.
 2. Satın malzemenin kompozisyonu bilmek çok arzu edilir.
 3. Film kalınlığı olarak, bu parametrenin dikkate alınması gerekmektedir.
 4. Çevre güvenliği. Tabii ki, herhangi bir sertifika mevcut ayırt edilemez olduğu yapılabilir. Ama, her şeyden önce, bazı Çinli firmalar güçlü, tam anlamıyla kovucu koku ile kumaş üretir. Eğer segment veya bir rulo yüzden satın almadan önce, bu ürün için açıklamasına okumak olsa da, en azından bu tavsiyeye, hala zarar vermez.

Tabii ki, kimse fazladan ödemek, hem de kalitesiz ucuz mal satın almak istiyor - Eğer her durumda, gerçekten, gibi sözde "altın ortalamayı" gerekir.

Sıkça plastik panellerin bir tavan monte etmek daha iyi olmaz sordu? Sonuçta, plastik, muhtemelen daha beyaz dayanıklı. Tabii ki, plastik uzun süre kullanılır, ancak belki de banyo rağmen, bu seçenek uzun anakronik yarar acisindan ömrünü tamamlamıştır, banyoda ya da balkonda daha uygundur. Buna ek olarak, plastik, yüksek yangın riski var - sonuçlar kendilerini önermek böylece.

tavanlar Öğrenme: İhtiyacınız olan tüm onlar hakkında bilmek (video)

Sonuç olarak, aşağıdakileri eklemek gerekir. PVC Stretch tavanlar - sadece geleneksel anlamda parlak bir film ve parlak ve mat ikisi de olabilir renk ve tonları geniş yanı sıra ile saten dokusu değil. Saten doku, özellikle de en önemlisi, tavan yukarıdaki komşulardan sızıntı durumunda iyi yerine size hizmet edecek nemi tutmak için mükemmel olacak, taklit Bole pahalı tavan hizmet ve. PVC film size hayal edebileceğiniz tüm tasarım planları gerçekleştirmek için izin verecektir. PVC gergi tavan dayanıklılık gelince, bu madde de sahipsiz kalmaması - Böyle kapsama uzun. Yani son seçim yapmak ve tavan üst fethetmek!

streç PVC tavanların Tasarımı (fotoğraf)

1-1 2pvh 3-1 3-2 5c174231acbdfd85365cc9712918069 6 09 1605-520 3 21da54e25827d02af4f56e0c0866867d765d4156

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 − 39 =

map