Przeprowadzamy szkolenia z sufitu przed zamontowaniem sufitu napięcia

12 October 2017Przygotowanie powierzchni sufitu, przed rozpoczęciem pracy. W przyszłości dostęp będzie ograniczony do sufituPrzygotowanie powierzchni sufitu, przed rozpoczęciem pracy. W przyszłości dostęp do sufitu będą sufity ogranichenNatyazhnye są szeroko rozpowszechnione w Europie pod koniec lat 80-tych. Dzięki praktyczność i trwałość, stretch tkanina działa dobrze w krajach WNP. Montujemy sufity podwieszane mogą być ich własne. Aby to zrobić przed rozpoczęciem pracy na zasadzie obowiązkowej do przygotowania powierzchni poprawnie.


Sposób przygotowania sufitowym poniżej sufitu podwieszanego krok po kroku

Pre-zaznaczyć lokalizację opraw lokalizacji, żyrandole. Wykonać okablowanie. W przyszłości będzie to ułatwić pracę ustanowienia sufit napinanyPre-zaznaczyć lokalizację opraw lokalizacji, żyrandole. Wykonać okablowanie. W przyszłości będzie to ułatwić pracę ustanowienia sufit napinany

Przed zainstalowaniem sufitu podwieszanego, należy dokonać wstępnej obróbce powierzchniowej. Najpierw trzeba sprawdzić, Miejsce skrzyżowania z sufitu i ścian. Jeśli są jakieś wady powinny zostać wyeliminowane. Zaleca się również, aby obróbka powierzchni stropu przy zastosowaniu kompozycji wiążących.

Następnie rozpoczyna przygotowania elektryków. Proces ten jest najbardziej odpowiedzialny. O prawidłowości jego realizacji będzie zależeć od powodzenia instalacji. Podczas prac montażowych można stosować żarówki, mocy nieprzekraczającej 60 watów. Można również użyć lampy halogenowe o mocy nie większej niż 30-35 watów.

Jeśli zdecydujesz się używać lampy energooszczędne, ograniczenie mocy nie jest obecny, ponieważ produkty te nie są narażone na nadmierne ciepło.

Następne są przeszkoleni okablowanie:


 1. Najpierw trzeba zaznaczyć miejsce, w którym będzie instalowany światła.
 2. Następnie przetestować kable i przewody do ich realizacji.
 3. Na koniec trzeba obliczyć dokładną lokalizację urządzeń.

Po przygotowaniu okablowanie należy oczyścić sufit starego pokrycia:

 • Mleko wapienne należy usunąć przez zwilżanie sufitu za pomocą roztworu mydła. Następnie wybielić należy usunąć ostrym łopatki. Jeśli wybielić nie pęcznieje pod wpływem roztworu mydła przy użyciu mieszaniny kwas-zasadowej lub kompozycji klejącej.
 • Jeśli sufit pokryty farbą, to powierzchnia należy umieścić specjalne rozwiązanie korozję. Ponadto, farba może być usunięta przy pomocy bicia młotkiem.
 • Jeśli powierzchnia jest pokryta wallpapered sufitu, trzeba moczyć je w ciepłej wodzie. Następnie trzeba usunąć tapetę z powierzchni za pomocą pacy.
 • Demontaż powłoki ceramicznej jest nieco trudniejsze. Najpierw trzeba dostać wiertarki ze specjalną dyszą. Jeśli płytki są wykonane z poliuretanu, można go usunąć za pomocą szpachelki.

Które zwykle sprawiają przyszłość: sufity lub tapetę

Dla wielu ludzi, pojawia się pytanie: „Po pierwsze klej tapety lub zainstalować sufit podwieszany?”. Niektórzy eksperci twierdzą, że najlepiej jest najpierw wyrównać ściany i tapet nad nimi. Po zakończeniu może zostać zainstalowany suszenia ściany sufit podwieszany. Ramki muszą być ustalone na szczycie tapety. Jest możliwe, aby zamaskować wszelkie błędy w wykończeniu.Jednak taka sekwencja ma swoje wady. Jeśli zdecydujesz się przesłać do klejenia tapet, można je zabarwić. W tym przypadku, istnieje potrzeba przetwarzania tapety za pomocą odkurzacza lub szmatki.

Można rozwiązać ten problem, jeśli trzymać się w następującej kolejności:

 1. Najpierw trzeba zaznaczyć miejsce montażu sufitowego napięcie.
 2. Następnie należy dołączyć do górnej części ścian bagietką.
 3. Wtedy pokleit tapety.
 4. Po wyschnięciu kleju można przystąpić do instalacji. Aby to zrobić, należy użyć opalarki.

Można również użyć listwy ozdobne dużą szerokość. Z jego instalacji pozostaje mała szczelina między nią a sufitem.

Zainstalować sufity: zaplecze obróbki wstępnej

Pozbyć się pęknięcia, tynk zamykania otworów. Pod koniec leczenia wymagany jest podkładPozbyć się pęknięcia, tynk zamykania otworów. Pod koniec leczenia wymagany jest podkład

należy dokonać wstępnego przygotowania pomieszczeń przed rozpoczęciem budowy instalacji. Technika, wszystkie meble, obrazy, szafki ścienne muszą ponosić. Jeśli jesteś w pokoju jest szafa, ustawić mu specjalny uchwyt do mocowania ściereczki. Wykładzina podłogowa również pożądane pokrycie arkusza tektury.

Upewnij się również do przygotowania powierzchni ścian. Pył pożądane do pracy przed montażem sufitów podwieszanych, ponieważ brud mogą osadzać się na płótnie.

W leczeniu ścian trzymać niektóre z zaleceń:

 • Jeśli zbierzesz ozdobić ścianę z ciekłym tapety, trzeba je oczyścić bardziej ostrożnie. Pęknięcia i mikro-ubytki zaleca się wyeliminować. Bardziej usterka może zostać usunięta z gipsu, następnie gipsu. Zabieg ten pomoże pozbyć się nawet z głębokich pęknięć.
 • Na pęknięcie może trzymać gazą nasączoną PVA.
 • Obróbka powierzchni ścian wymagane jest użycie starterów.

Następnie zaznaczyć najniższy punkt konstrukcyjny. To właśnie na jego poziom zostanie ustalony profile. Jeśli zamierzasz zainstalować sufit wielopoziomowy, liczenie musi być wykonane oddzielnie dla każdego poziomu. W tym przypadku odległość między podłogą a profilem prowadnicy powinna zostać zwiększona.

Czy to prawda, że ​​trzeba być zagruntowane przed rozciąganiem sufit sufit

Śledzić sekwencję przetwarzania gruntovkoy.Ne sufitu zbyt daleko z wodą, a następnie podkład jest zbyt płynnyŚledzić sekwencję przetwarzania gruntovkoy.Ne sufitu zbyt daleko z wodą, a następnie podkład jest zbyt płynny


Wiele osób nie zrobić podkład powierzchni przed montażem sufitów napinanych. Eksperci uważają, że konieczne jest doskonałą powierzchnią przed zainstalowaniem zawieszonej tkaniny. Wybierz starter o głębokiej penetracji. Pomogą one uniknąć pojawienia się pleśni w przyszłości.

Mix podkładu może być wykonany własnymi rękami. W tym celu konieczne jest, aby zmieszać 2,5 kg wapna gaszonego, 200 g mydła i 100 g lakieru. W oddzielnym pojemniku mieszać wapna 4 litrami wody. Następnie dodać do lakieru otrzymanej mieszaniny, 3 litry ciepłą wodą z mydłem. Wymieszać dokładnie.

Wykonaj następujące sekwencje starterów:

 1. Gdy szczotka traktować rogach i stawów powierzchnię.
 2. Następnie nałożyć podkład do sufitu za pomocą wałka z miękką szczotką.
 3. Po wyschnięciu warstwy, stosuje się drugą warstwę w kierunku prostopadłym.

Przygotuj sufit przed instalacją sufity (wideo)

Wykonaj przygotowanie ścian i sufitów do instalacji zawieszonej tkaniny basta. Przed instalacją należy usunąć wszelkie nierówności na powierzchni. Następnie sprawdzić sprawność przewodów i uczynić startera sufit. Ponadto, nie zapomnij wziąć z mebli i wyposażenia pokoju. Tapetowania, montażu świateł i dekoracji podłogi powinny być po zakończeniu montażu w suficie podwieszanym.


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =

map