Provence tarzında Romantik yatak odası: 7 iç işaretler

Provence tarzında Romantik yatak odası: 7 iç işaretler

12 October 2017Provence tarzında yatak odası basitlik, konfor ve şıklığı birleştirenProvence tarzında yatak odası basitlik, konfor ve izyskannostV yatak kişi hayatının üçte harcıyor birleştirir. Sağlıklı uykunun Rahat bir atmosfer garanti. Provence stili talep görmektedir modern zamanlarda yeni tasarımlar ve fikirler giderek yatak odası bulunmaktadır. Romantik ve ihale iç son kez özel bir çekicilik çekti. Mobilyanın Alışılmadık parça ve ince tekstil çeşitli antik birçok meraklılarına hitap edecek.


Yatak odası Provence: özellikleri

Romantik yatak odası dekor Provence sadece doğal malzemeler kullanmaktır. Bu tür malzemeler biraz daha pahalı suni daha vardır, ama bunlar çevre dostu ve özel bir çekicilik var. iç Renkler derece hassas ve en az karışık olduğunu.

Provence tarzı geri on dokuzuncu yüzyılda kökenli, modern eğilimleri ve moda yeni eğilimlerin geliştirilmesi rağmen bu güne kadar önemlidir. Provence kır çiçekleri, doğal ahşap ve sabah doğanın ağız sulandıran kokusu kokusu ile büyüleyici ve güneşli rustik tarzıdır.

Provence tarzında yatak ana özelliği - bu taze, hafif tonları kurduProvence tarzında yatak ana özelliği - bu taze, hafif tonları kurdu

tarzın ana renkler sadece ana karakteristikleri de Provence iç tanımak kolaydır, nazik olabilir:


 • beyaz ve pastel renklerin kullanımı;
 • çiçek desenleri çok sayıda;
 • Çeşitli süslemeleri sayıda;
 • Antik mobilyalar;
 • iç tekstil çok sayıda;
 • Doğal malzemeler - ahşap, keten, pamuk,
 • doğal ışık çok.

Provence tarzında yatak odası iç büyük lavanta alanları veya deniz Fransa hatırlatır. Provence - rustik country tarzı, bu yüzden her şey basit ve zarafet vardır.

tüm ışık ve havadar etrafında, çiçek desenleri kaplı, minderler ayarlayın. Maksimum kolaylığı ve ihtişam minimum - Provence tarzında tasarımın temel ilkeleri. Vintage aksesuarları yan masaları, büyüleyici doğal manzarası ile resim yatak başında duvara bakacağız süslüyor. Yatak Provence rafine doğa için bir cennettir. Uyku ve uyanmak, ancak vakaların arınmış vakit için sadece bir zevk. Balayı ve aşıklar - Bu tarz daha sık gidecek.

yatak odasında iç kısmında Nazik Provence stili: renkler

Yatak odasında Provence stil oluşturmak için modern bir bitiş unsurları içermediğini anlaşılmalıdır. Tüm mobilya eski günleri taşımak zorundadır. olabileceğin eski mobilya satın yapamıyorsanız yapay yeni yaş. Tasarımcılar genellikle bu resepsiyon kullanın.

Döşeme ahşap, ya da en azından bu kadar görünmelidir. Dikkatsizce sıvalı duvarlar mükemmel bir şablon kullanarak desen üzerlerine konulması, hizalamak gerekmez.

Sen duvar kağıdı uygulamak veya rengine uygun bir üslup içinde boyayabilirsiniz. iç tasarım söz her türlü görülebilir badanalı tavan kirişleri. Mutlaka sertliği orada sergilemek olmadığını anlamak önemlidir. Eski günleri çağrıştırıyor Kolay ihmal - bu tarz uygun olanı bu.Sıcak tonları Provence stilinin özelliklerini biridirSıcak tonları Provence stilinin özelliklerini biridir

Bir yatak odası iç kısmında Provence tarzı renklerle ifade edilir, aşağıdaki renkler olabilir:

 • beyaz tonları (krem, uçuk - sarı);
 • Toprak ve pişmiş;
 • Sütlü kahve;
 • leylak;
 • Pastel gri;
 • Işık - yeşil;
 • seladon.

Narin renkler doğal ve doğal hem ışık çok büyük miktarda ile tamamlanmaktadır. Menteşeli çerçeveli büyük pencereler beyaz boyalı veya sıcak bir günde balkon erişimi olan loft kapılarını açıyor. Ama bu şehir dairede olan tasarım özellikleri bir stil uygulamak oldukça zor ve hatta bazen imkansız olmasıdır.

Ama yetkin aydınlatma ile çalışabilir. ahşap abajurlar yapılan antik avizeler, yatağın her iki tarafında ve duvarlarda lambaların birçok şeklinde Yapay ışık - iyi bir hamle. Sıcak bir günde konfor için, oda ya da parlak güneş ışığı ile uberegut sabah uyku basit ışık perdeleri içinde olmalıdır kepenkleri, örtbas edebilir.

Provence yatak odası mobilya seçin

yatak odası için gerekli mobilya ile odanın Doğru renk paleti ve dekorasyon ek olarak Provence stili için. Bu belirli biçimleri doğal malzemelerden yapılmış mobilya olduğunu.

Provence mobilya Aşağıdakilerden tarzında temel farklar:

 • Yapım Basitlik;
 • Doğal malzemeler;
 • Dikdörtgen şekilli;
 • Oyma veya elemanları örgülü;

Yatak odası mobilyaları-Provence ahşap veya dövme, retro tarzında dekore edilmiş veya yapay yaşlı olabilir Yatak odası mobilyaları-Provence ahşap veya dövme, retro tarzında dekore edilmiş veya yapay yaşlı olabilir


Yatak odasında büyük bir retro yatak tüm mobilya gelecekte seçildiği hangi merkezi olacak. Zorunlu nitelik başucu masaları bulunmaktadır. El nakış ile yastık süslemek için gerekli yatak.

Tuvalet masası, tuvalet masası ve çeşitli desenlerle süslenmiş çekmeceli dolap. Yatak odası yeterince geniş değilse, o zaman, banket tekstil battaniye, eski bir sandalye yerleştirmek mümkündür.

yeterli alan olduğunda aziz aksesuarlarla iç farklı bir dekorasyona eklemek daha iyidir. Zemin küçük halı sıcak tonları gizleyebilir gerekir. Yatak odasına porselen figürinler ve çeşitli antika resim çerçevesi içinde yerleştirmek için uygundur, çiçek süs ve elbette çiçekler, birçok renkten vazolar - sadece boyalı değil, aynı zamanda yaşayan şakayık, gül.

Provence tarzında Küçük yatak odası

Provence tarzı antika çeşitli geniş bir alana içerir. Ancak, tüm büyük yatak odası, aynı zamanda Provence tarzında bir küçük yatak odası mükemmel olamaz. oda yatak odası - kullanılabilir alan özellikle gerekli değildir bu yüzden, bir oturma odası, yalnızca sahipleri tane olan özel bir uzay değildir. yatak odası küçükse, daha hafif renkler odaklanmak gereklidir, beyaz iyidir.

Provence tarzında Küçük yatak odası olarak hafif olmalıProvence tarzında Küçük yatak odası olarak hafif olmalı


Ana ürün Provence göstergesidir:

 • Büyük ahşap bir yatak oyma;
 • Ağaçtan başucu masaları;
 • Bir oyma çerçeve içinde büyük bir ayna;
 • Tuvalet masası.

Büyük bir pencere ağır karartma perdeleri asmak için gerekli değildir, ışık, hava perdeleri en iyi seçenek olacaktır. Çiçek duvarlar ve dokular üzerindeki desenler yanı sıra taze çiçekler kullanılabilirliği provansalny tarzı vurgular. Küçük yatak odalı süit oldukça tarz fikir gebe verin.

Duvarlar antik saatler ve tablolar, işlemeli haç yerleştirilebilir üzerinde, istisnasız tüm alanını süslemek gerekir.

Provence tarzında tavan arasında kız için bir yatak odası yapma

Ahşap bir evde çatı katı odası Provence tarzında odalar karşılamak zorundadır. bu zarif ve narin bir tarzda kızlar için çocuk mobilya bakacağız iyi. tavan yapmadan önce tamir etmeye yapılmalıdır. Eh, tabii, o benim gelecekteki yatak görmek istiyorum ne gelecek hostesi istemektir.

Beyaz renk paleti daha yumuşak tonlarda tasarımını yürütmek için iyidir, çok önemli değildir:

 • mor Narin;
 • bej;
 • Yumuşak pembe.

Çatı Provence tarzında dizayn yatak odası için çok yararlı olabilirÇatı Provence tarzında dizayn yatak odası için çok yararlı olabilir

oda kızlar yaşlı yaşayacak, geleneksel tasarımda Provencal tarzı gerçekleştirmek mümkündür. Ahşap Döşeme tavan arasında mümkün olduğunca korunması gerekir.

yatak odası dekore edin, size kendi elleriyle kız yapılan işe olabilir, bu nakış, oyuncak çeşitli olabilir, kendi ellerini, leplennye figürleri ve çeşitli el sanatları dikti. dokuları unutma, masa örtüleri, çeşitli minder sandalye şeklinde bir masada, yatak, sandalye üzerinde, bir sürü olmalıdır.

Bir kız nakış yapan, bu da kendi desenleri ile kumaşların düzenleyebilir. fırfır Yastık sadece yatakta, onlara bütün sandalye ve masaları dekore edebilirsiniz genişletilebilir. bağlantılarında eski kitaplar süslenmiş Masası, tavan arasında Provence stili yatak odası vurgulamak.

Provence tarzında Orijinal yatak odası: Fotoğraf

Eğer Provence tarzında bir yatak odası dekore nasıl emin değilseniz, mobilya görüntü mobilya fabrikası Tria sunulan çeşitli tasarım dergi ve kataloglarda açıkça görülebilir ayarlar.

nasıl Provence tarzında bir yatak odası dekore etmek bilgi, yokluğunda, uzmanlara hitap etmek gereklidirnasıl Provence tarzında bir yatak odası dekore etmek bilgi, yokluğunda, uzmanlara hitap etmek gereklidir

Burada Provence tarzında mobilya parçalarının çeşitli görebilirsiniz:

 • altlıkları;
 • çekmeceli elemanlar;
 • dolapları;
 • Raflar.

tekstil yapma Provence tasarımcı stilini almak için yardımcı olacaktır. Modern zamanlarda modüler mobilya Provence stili birçok fabrika yaptı.

O değil tüm mobilya ahşaptan yapılmış olduğunu belirtmek gerekir, ancak Provencal tür özel teknolojiler verir. Bu tasarım için yeterli ve hazır aksesuarları.

Provence tarzında Tamir yatak odası (video)

Provence eski günler anlamına gelir, ama bu yatak odası antika bir depoda dönüştü gerektiği anlamına gelmez. Iç öğeler Fransız Provence ve Çin birleştirmek gerekli değildir. Çin doğrudan Fransız Provence çelişen çeşitli mobilya canlı ayrıntıları karşılıyor. iyi yazılmış iç için, tasarımcılar ve stilistler hizmetlerinden yararlanabilir. Oda uyumlu dekore Provence stilini oynayacak.

Provence tarzında odası tasarımı (iç fotoğraf)

DSC6140--1 24-1 DSC6147--1 01594f461766f09XXL 3a01f20482f1f21f012d5a2d8f90c25d3eb756238393944 01594f06d78ca2dXXL 15 194zoom 21 291-1024x768

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 71 = 77

map