Provence tarzında rahat ve şık salon

Provence tarzında rahat ve şık salon

12 October 2017Giriş holü, Provence tarzında yapılmış, özellikle lüks ve rafine renklerProvence tarzında yapılmış Giriş holü, özellikle lüks ve Provence Stili rafine renkler uyumu, hafiflik ve belli bir yapaylık gönderir. odası, ülkenin stilize resim, şiir ve romantik hikayeler hatırlatarak iken. Provence tarzında Giriş holü evin sahibinin estetik tat konukseverliği ve konfor için çekiyor vurgular.


Provence tarzında Koridor: En uyumlu renkler ve tonları

Çok iyi ve böylece bakmak bir yazlık koridor uygun. Ancak, son zamanlarda bu hat yaygın şehir daire kullanılır. mükemmel bir çözüm - Provence tarzında küçük bir apartman koridorunda için. Küçük bir koridor çünkü tasarım hakkının daha geniş olacaktır. duvar ve mobilya parlak tonları görsel koridor alanını artırmak, parlak ışık daha rahat hale getirecek ve bükülmüş ayna çerçevesi içinde koridorun genel görüntüye özgünlük bir dokunuş getirecek.

rustik tarzı için karakteristik özellikleri:

 1. Beyaz ve pastel renkler;
 2. doğal malzemelerden yapılmış mobilya;
 3. Mobilya kalemlerinde Dövme öğeleri;
 4. iç elemanların yaşlanma etkileri;

Provence tarzında yapılmış oturma odası, için, çok uygun beyaz ve zeytin yeşilProvence tarzında yapılmış oturma odası, için, çok uygun beyaz ve zeytin yeşil

Provence tarzında ana renkler pembe, nane, lavanta vardır. Arka plan renkleri bej ve beyaz renkli, bir taze verir ve görsel salon oda alanı genişletmek vardır.


Yalnızca mobilya aksesuarları siyah rengi kullanabilirsiniz - kulpları, kancalar, Çiçekler kısaltmasıdır.

Ayrıntılar biraz karanlık, country tarzında güzelliği "öldürmek" mümkün çok sayıda olduğu önemlidir.

Provence tarzında salon için mobilya seçmek için nasıl

Giriş holü - ilk yer misafirler ve ana daire almaya. Bu sadece işlevsel bir amacı taşır, ama aynı zamanda dairenin ruhu ve onun sahiplerinin zevkleri yansıtmaktadır. Bu nedenle, gerekli ekipman ciddiyetle koridora yaklaşmak. Doğru seçilmiş mobilya oynayan genel iç koridorda büyük bir rolü. Dövme - Bu ahşap veya metal olmalıdır.

Glitter ve yaldızlı mobilyalar mevcut olmamalıdır ve bağlantı parçaları simüle yaşlanma ile fırçalanmalıdır.

Provencal şekilde içine mükemmel bir giriş için, ön kapı ahşap olmalı ve mobilya geri kalanı ile tek renkte yaptı.Provence tarzında açık renklerde boyanmıştır doğal ahşap mobilyalar, kullanmak en iyisidirProvence tarzında açık renklerde boyanmıştır doğal ahşap mobilyalar, kullanmak en iyisidir

Modern mobilya fabrikaları mobilya geniş bir renk skalası sağlar, ancak Provence tarzında, aşağıdaki:

 1. meşe Sonoma - Bu renk Provence tarzında koridorlar için idealdir. Dolaplar ve çekmeceleri iç koridora uydurma, zarif ve nazik görünüyor. Sonoma meşe iyi sıcak renkler ve soğuk ile hem birleştirdi. Dahili "Olivia" serisi Provence tarzında ekipmanlar salonu bulmakta iyi olacaktır.
 2. yermantarı - Mobilya nötr bir renk. Kahverengi tonları ısı ısınacağı ve mobilya üzerinde durulacak. Mobilya fabrikasında "Tria" mobilyaya "Provence" Serisi elzem parçalarının tamamlayacak, salonun bireysellik vurgulamak.

Provence tarzında salonun vazgeçilmez nitelik doğal ışık ahşaptan yapılmış metal kanca, bir açık askı olduğunu. istenirse Askı ayna olmadan düşük bir kabine tarafından ikame edilmiş olabilir.

Eğer koridorda odanın Ölçülerı, çekmeceli mükemmel uyum Provencal antik göğüs izin verirseniz. İlle bu büyük ve işlevsel görevi yerine söyledi. çekmeceli Vintage göğüs genel tabloya ek olarak iç konu olabilir.

salonun önemli bir niteliği bir ayna duruyor. Provence tarzı için de duvara asılı bir metal çerçeve ayna uygundur. Şık kanepe veya tezgah onların varlığı gerekli olmasa da sen, odada rahat hissettirecek.

Provence tarzında salonu iç: tasarım özellikleri

beyaz, bej, limon, lavanta - İç koridor birincil renk seçeneği ile başlar. Hiçbir karanlık noktalar! Belirli bir konuya odaklanmak istiyorum, daha fazla doymuş bej, pişmiş toprak veya koyu sarı renge seçebilirsiniz. Provence tarzı soğuk renkleri sevmez, bu yüzden mavi, yeşil renklerini kaçınmalıdır.

Provence tarzında dekore salon için aydınlatma, gibi, ideal bir duvar ışıklarProvence tarzında dekore salon için aydınlatma, gibi, ideal bir duvar ışıklar


Provence iyi rustik, klasik ve şık perişan ile birleştirilmiştir. Bu nedenle, rustik bir şekilde salon ekipmanları akılda tutulması gerekirken iç modern ve klasik çizgileri ile oda geri kalanı saçma görüneceğini.

iç tasarım koridor Özellikleri:

 1. Aydınlatma salonun tasarımında önemli bir rol oynar. Nedeniyle gün ışığı eksikliği (ya da komple olmayan) için, giriş iyi aydınlatılmış olmalıdır Provence tarzında için duvara yerleştirilen ahşap veya metal duvar lambası ile dekore avize, uygun olacaktır.
 2. resimlerinde, sepetler, zemin otlar ya da örtüler buketleri - iç Kompleman dekoratif unsurları çeşitli olacaktır. Bu detayların olmadan salon donuk ve daralan bakacağız.
 3. Açık kapı kuyu iç konfor ekleyerek kumaş perdelerle dekore ve görüntüyü tamamlamak edilir.

zarafet, sadelik ve konfor takdir edenler için Provence tarzında giriş holü.

Provence tarzında Giriş holü: Kendi ellerini tasarlayın

ahşap, taş, bez - Provence Bu sadece doğal malzemelerin kullanımına izin verir. Tamir için seçme malzemeler dikkate almalıdır zaman giriş holü o - insanlar çamur ve kum takacak sokak ayakkabıları geldiği bir oda, çocuk arabasını ya da bisiklet koydu. Dekorasyon malzemeleri pratik ve iyi kalitede olmalıdır.

duvarlara yerleştirilen tematik resimlerinin yardımıyla tamamlandı salon tipi can verduvarlara yerleştirilen tematik resimlerinin yardımıyla tamamlandı salon tipi can ver


Ancak, Provence tarzında durumunda, iç tasarım açık renkler dikte:

 1. Duvarlar. İdeal olarak, açık renklerde kullanılan sıva duvarlar tasarımı. O odanın özel türünü veren dengesiz katmanları uyguladı. Bu Provence tarzında duvarlar için duvar kağıdı kullanımını dışlamaz. çizgili, küçük çiçekler, hücre - Ancak bu durumda, onlar sade desenli pastel renklerde olmalıdır. Yüksek kaliteli yıkanabilir duvar kağıdı satın almak için mümkün olduğunca uzun süre hizmet etmiş tavsiye edilir.
 2. Döşeme. Geleneksel olarak, Provence yönü ahşap parke zemin kullanır. Seçenek olarak ise, döşeme yerine yüksek kaliteli bir laminat olabilir. Zeminden mat, parlak değil olması gerektiğini belirtmek gerekir. Bir zemin kaplaması seramik karoların kullanmasına izin gibi, karmaşık bir geometrik desen koydu.
 3. Tavan. sıva duvarlar ve ahşap zeminler ile birlikte, tavan görüntü Olive tamamlamalıdır. Kasten dikkatsizce odanın temel tasarımı için ideal bir tavan, beyaz badanalı. bir kır evi veya yazlık olarak yaptığı ahşap veya ahşap lambri obbit edilebilir. Renk paleti sınırlı değildir.
 4. Düzgün bir şekilde dekore aydınlatma salonun tüm avantajlarını vurgulamak ve kötü yönlerini gizler.
 5. Çeşitli fikirler benzersiz bir şekilde dekore edilmiştir oda gereksiz olmayacaktır. Provencal koridorda tasarımına uyması için en iyi yolu - Kilimler, halılar, ferforje ayakkabı, bağbozumu masa lambaları kısaltmasıdır.

Provence tarzı muşamba ve halı tanımıyor!

Nasıl Provence tarzında salonu dekore etmek (video)

Provence tarzında tatil evleri ve daireleri şehirlerde mükemmel uyum sağlar. Provence tarzında şüphesiz avantaj odası tasarımı için kullanılan doğal bir malzemedir. Bu özel maliyetleri gerektirmez ve sadeliği, güzellik ve konfor ile çekilir. Bu gibi yerlerde tekrar dönmek ve il Fransa'da hissetmek istiyorum.

Provence tarzında salon tasarımı (iç fotoğraf)

0d3e5dd2d38809ef02a2f9ff850c4146 1be6954f1506579ad766249b03e5a77b 2d582f2b6924ac4c6d6565665dc98322 3d54ef02a5871b3bd945c0036923 386ac1e7551bbd16b08bc75cc85e3efe 447cc39cac078fe4fc882bfd5d5221be 530c8d3ee6194 1920x1080resizeinterior10231651351765321 1920x1080resizeinterior1392041363801057 1920x1080resizeinterior13920781363801054

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − 11 =

map