Proste tapety papieru: jak dokonać właściwego wyboru

Proste tapety papieru: jak dokonać właściwego wyboru

12 October 2017Tapety papierowe - znane, popularne długo sprawdzony materiał wykończeniowyTapety papierowe - znane, popularne długo udowodnione kończąc materialBumazhnye tapety mogą trwać przez dziesięciolecia, w czasie których papieru okładkowego oparzenia i niszczą. Kiedy tapetowanie ścian, może istnieć wiele trudności i problemów. Aby uniknąć błędów, ważne jest, aby stosować się do przestrzegania ważnych niuansów technologicznych ścian wklejania. Opierając się na właściwej technologii tapetowanie, może być łatwo i co najważniejsze szybko wkleić nową tapetę własnymi rękami.


Tapety papierowe dla ścian i ich rodzaje

Istnieje kilka rodzajów tapet papierowych.

Rodzaje tapet:

  1. simplex - typ cienkie tapetę w jednej warstwie z nadrukowanym wzorem, w związku z górnej warstwy lakieru jest tworzony arkusz wierzchni umożliwiając tapety prania;
  2. dupleks - Tapety z wielu warstw Tłoczone, rodzajem tapety trwałe, wytrzymałe i łatwe w użyciu, są proste i łatwe do klejenia na ścianach;
  3. fresk - tapety papieru powlekanego z foto-fragment o dużym płótno;
  4. strukturalny tapeta - zwarta, trwała, wielowarstwowy materiał traktuje się kompozycją hydrofobowego; Te tapety są łatwe do ukrycia nierówności ścian, a oni nie wymagają specjalnego wstępnego przygotowania powierzchni przed wklejeniem.

tapety papierowe dobrze przepuszcza przez powietrze nadawczej i ochłodzić do pokojutapety papierowe dobrze przepuszcza przez powietrze nadawczej i ochłodzić do pokoju

tapety papieru można stosować w absolutnie każdego pomieszczenia do ścian spajania. Tylko naklejane tapetę można dać pokój czysty i świeży. tapety papieru są również dobre, ponieważ papier ma zdolność do przechodzenia przez siebie powietrza, i przekazuje na zimnych ściankach pomieszczeniu.


Jeśli pokój jest brudny, wskazane jest, aby dać pierwszeństwo typów zmywalne tapety.

tapety papieru: plusy i minusy korzystania z

tapety papierowe mają kilka zalet. Wśród zalet tapetę warto zauważyć najważniejsze - niewielka cena i materiału ekologicznego.

Również inny papier tapety:

  • Łatwość użytkowania;
  • Łatwość instalacji;
  • Duży wybór kolorów i nadruków.

tapety papierowe są popularne ze względu na niski koszt i przyjaznego dla środowiska materiałutapety papierowe są popularne ze względu na niski koszt i przyjaznego dla środowiska materiałuChoć nie bez wad, gdyż są plusy i minusy dla każdego materiału.

wady:

  • Niski poziom wytrzymałości;
  • Zwiększona odporność na wilgoć;
  • Kruchość.

Mimo swoich wad, tapety papierowe nadal są popularne i popytu wśród ludności. I zwiększone zapotrzebowanie jest łatwe do wyjaśnienia koszt efekt estetyczny osiągalnych i przystępnych kosztach materiału.

Jak wybrać tapetę z papieru kopii odpowiednio: Porady specjalistów

Przed pokleit tapety na ścianę, muszą wybrać i kupić. Proces wyboru i często trudne do kupujących. Aby dokonać właściwego wyboru, można użyć ogólne zasady selekcji.

Wybierz tapetę z podkładem papierowym może być, wiedząc standardowe zasady doboru wysokiej jakości tapetWybierz tapetę z podkładem papierowym może być, wiedząc standardowe zasady doboru wysokiej jakości tapet

Jak więc wybrać tapetę papieru? Główne kryteria wyboru przedstawione są poniżej.

kolor Tapety

Wybierając z takiej gamie kolorów, ważne jest, aby nie polegać wyłącznie na własne potrzeby i pragnienia smakowych, ale również nie można zapomnieć o zaleceń higienicznych. Na przykład, miękkie odcienie pomogą nadać pomieszczeniu atmosferę zaufania, opanowanie i co najważniejsze cichy. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że jasne kolory, takie jak jasny pomarańczowy lub czerwony są drażniące psychikę. Wybierając kolory Równie ważny jest układ pomieszczeń w stosunku do punktów kardynalnych. Na przykład, na sali znajduje się na południowej stronie nadające tapety ciemnych odcieniach, które zajmują z nadmiarem światła.

Ciepłe kolory tapet, które pomogą nadać pomieszczeniu atmosferę zaufania, opanowanie, a co najważniejsze - spokójCiepłe kolory tapet, które pomogą nadać pomieszczeniu atmosferę zaufania, opanowanie, a co najważniejsze - spokój


Znajduje się na północnej stronie pokoju cierpi z powodu braku naturalnego światła, możliwe jest, aby zrekompensować jasnych kolorach, biała tapeta pomoże sztucznie zwiększyć oświetlenia pokoju kilka razy.

Druki i wzory

Tapety mogą być w kolorze lub może zawierać na swojej powierzchni dużych i małych rysunków. Czynnik ten jest również ważny do rozważenia przy wyborze tapety. Mały rysunek w kwiat, a także pokrywa jednokolorowa może pomóc wizualnie przesunąć ścianę i powiększyć przestrzeń. Dlatego wskazane jest, aby wybrać te tapety dla małych przestrzeniach. Zatem, głównym postać optycznie zmniejszenie przestrzeni we wnętrzu.

Ze względu na mały kwiat tapety, można optycznie powiększyć przestrzeń pokojuZe względu na mały kwiat tapety, można optycznie powiększyć przestrzeń pokoju

tekstury papieru i znaki operacji

O fakturze ściany papieru mogą być gładkie, faliste lub tłoczone. O Wydajność - wodoodporne, zmywalnych, normalnej dźwiękochłonnych lub jedno na drugim.

Dzisiejsze tapety są różne kolory i tekstury, ma powłokę ochronną, która pozwala na mycieDzisiejsze tapety są różne kolory i tekstury, ma powłokę ochronną, która pozwala na mycie


Zakres zastosowania

Ten parametr jest cel tapet i wyposażenia wnętrz do wklejenia na pokój.

Paper background: trzymać ręce

W początkowej fazie. Przed przejściem do nowej tapety wklejanie, trzeba usunąć stary ze ścian. Lepiej jest zrobić z roztworem mydła. Przed usunięciem tapety ze ścian, mogą być porysowane lub wyciąć nożem. A potem można je łatwo usunąć szpachelką.

Po oczyszczeniu ściany starej powłoki, powłoka może zacząć starterów mury do wzmocnienia fundamentówPo oczyszczeniu ściany starej powłoki, powłoka może zacząć starterów mury do wzmocnienia fundamentów

Jeśli ściana została uprzednio leczonych farbą akrylową, to też muszą być usunięte przed nowym kij tapetę lub pomalować na inny kolor.

Gdy powierzchnia do usunięcia starej powłoki, powłoka może zacząć starterów mury do wzmocnienia ram.

Po przygotowaniu wszystko co niezbędne do pracy, można przystąpić do kolejnych etapów prac. Wycinanie tapetę. Ścianki działowe. Zastosowanie kleju i wklejanie ściany.

Czy to możliwe, do malowania tapety papieru: wszystkie „za” i „przeciw”

Czasami, decydując się zmienić wnętrze pokoju, wiele się tylko do malowania ideę starej tapety. Ale zanim zaczniesz malować na tapecie papierowej farbą lateksową, trzeba wiedzieć, a każdy z tapety można malować.

tapety papieru na podłożu włókniny może być barwiona w pięknych odcieniachtapety papieru na podłożu włókniny może być barwiona w pięknych odcieniach

tapety papieru może być pojedyncze i podwójne warstwy. Pomimo solidnej wygląd zewnętrzny, nie mogą przetrwać proces malowania. Ale oto winylu i włókniny tapety, a nawet strukturę papieru mogą być malowane w pięknych kolorach.

tapety papieru na włókninowej osłony są trzy warstwy, co znacznie zwiększa ich wytrzymałość. I na wierzchu lakierem zastosowano pozwalają im również do mycia, gdy są potrzebne.

Pomalować tapetę, należy również prawidłowo, stosując się do konkretnej technologii realizacji. I nie wolno nam zapomnieć o dokładności.

Na przykład, aby uniknąć zanieczyszczenia cokole, to lepiej usunąć. I inne rzeczy, które nie mogą być usunięte, można zamknąć lub uszczelnić taśmę maskującą.

Jak wybrać tapetę do malowania, papier

Wybór należy naprawić tapetę, trzeba wiedzieć, a co tapety mogą być malowane, a które nie. Do tej pory wiele sklepów jest bardzo bogata w różnego rodzaju tapety. Docenić amerykańskiej i białoruską tapety. Istnieje również tapety wykonane w Rosji.

Do tej pory wiele sklepów jest bardzo bogata w różnego rodzaju tapet papierowychDo tej pory wiele sklepów jest bardzo bogata w różnego rodzaju tapet papierowych

Jeśli chcesz wybrać tapety do malowania, konieczne jest, aby pamiętać, że oprócz papieru, tapety może być winylu i włókniny, które mają większą gęstość.

W barwieniu pierwotnym, a lepiej farbę nanosi się na tapetę w dwóch warstwach.

Przy wyborze tapety z przeznaczeniem do ich potem przemalować, ważne jest dla nas, aby dać pierwszeństwo do specjalistycznego tapety, przeznaczony do malowania. Nie mylić z wyboru, można skorzystać z porady sprzedawcy.

Jak suchy papier tapety

Decydując farby farby wklejony tapety, konieczne jest, aby z góry wiedzieć, ile one suche, następnie dokładnie przeznaczyć czas potrzebny do naprawy. Farba nakładana na tapecie papierowej, potrzeba co najmniej jeden dzień. Ten czas jest wystarczający do wyschnięcia atramentu na cienkich tapety.

Czas, w którym tapety papieru na sucho, w zależności od ich rodzajuCzas, w którym tapety papieru na sucho, w zależności od ich rodzaju

Do suszenia lakieru na tapety winylowe będzie wymagać dużo więcej czasu. Jest to co najmniej dwa dni, choć temperatura otoczenia powinna wynosić 15-30 ° C.

Suchy tapeta około 1-3 dni. O ile w tym okresie suszenia zbyt nagłe zmiany temperatury i obecność przeciągów. Jeśli temperatura otoczenia jest niska, a następnie przyklejona tapety zacznie bańki.

tło papieru: Opinie konsumentów

Wielu producentów produkcji papieru i tapet w tym dniu. Niemcy, Rosja i inne kraje nadal wykorzystywać ten materiał do wyposażenia i utrzymania różnych obiektów.

Korzystanie z papieru, tapety, łatwo, szybko i co najważniejsze - tanie do wykonania naprawy własnymi rękamiKorzystanie z papieru, tapety, łatwo, szybko i co najważniejsze - tanie do wykonania naprawy własnymi rękami

Recenzje potwierdza popularność tego materiału do naprawy. Te tapety są dużo zalet, które są przede wszystkim wskazują ludzi do korzystania z tych tapet. Nie są one dostępne tylko dla jego ceny, ale również bardzo piękne.

Są łatwe do przyklejania na własną rękę, a nawet sam. Różnorodność odcieni i kolorów pod cegły lub drewna umożliwia ozdobić tapetą doskonale każdym pokoju.

Takie tapety inny przyjazność dla środowiska, łatwość użycia i znaczenia, do podania do różnych powierzchni. kamienny dom lub mieszkanie może być w środku pięknie tapetą. Są łatwo podnieść do projektowania różnych wnętrzach. Wiele zdjęć pozwala na wykonywanie przedszkola z rysunkami pięknych dzieci i tak dalej.

Używanie papieru tapety można łatwo, szybko i tanio wykonać ważne naprawy własnymi rękami. Co ważne nie zapomnij wziąć pod uwagę indywidualne cechy materiału z osobistymi potrzebami i pragnieniami.

Przyklejony tapety papieru (wideo)

Przy zakupie tapety, ważne jest, aby obliczyć pomieszczeń metraż i kupić dokładnie odpowiednią liczbę sztuk rolek tapet. Aby nie popełnić błąd, można skorzystać z porady sprzedawcy, którzy będą dokładnie obliczyć potrzebną ilość tapety na konkretnym pomieszczeniu. Aby obliczyć odpowiednią ilość tapet trzeba znać materiał pomieszczenia w metrach kwadratowych. A potem to kwestia technologii. Liczba rolek zmienia się w zależności od wielkości zwoju, jego szerokości i długości.

Tapety papierowe (zdjęcia)

4ea893decd0ca 4ea8a04843fe9 8A-zz50104 34-1024x768 014 450B97631Room 800ce0aa7a1e1866e8cb81156e2a88697de882639rb 776dcc21a375cba82908fb17e6a2ab49 2674 45719-kuchenne-remodels-home-dekoracja-ideas800x600

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

35 + = 40

map