Projekt salonu: 5 Ważne aspekty zdjęcie 2017 i nowoczesnych pomysłów

Projekt salonu: 5 Ważne aspekty zdjęcie 2017 i nowoczesnych pomysłów

12 October 2017W salonie należy poprawnie wybrać schemat kolorów, aby stworzyć komfort w pomieszczeniuW salonie należy poprawnie wybrać schemat kolorów, aby stworzyć komfort w pomieszczeniu dzisiaj, salon - pokój, który musi być wielofunkcyjny, piękne, zawsze z indywidualnym stylem i przestrzeni strukturę.


Modern living room interior pomysłów są dalekie od tradycyjnego tapetę ze zdjęciem i datą minimalistycznym stylu z jasnymi akcentami - jest to kamień milowy, który powinien być równy. Dlatego wybierając projekt salonu w 2017 roku, należy uważnie przyjrzeć się innowacjami i słuchać rad dekoratorów.

Projekt Hall 2017, nowoczesne pomysły: co należy zwrócić uwagę

Pokój w mieszkaniu lub domu jest uważany za centralny pokój, który jest zawsze na uwadze i jest przedmiotem wielu dumy. Dlatego wybierając projekt pokoju, wyraźnie chcą zobaczyć ten pokój stylowy i spełnia nowoczesnych trendów.

Jest, aby zrozumieć, jakie są cechy wnętrza hali w 2017 roku są najbardziej istotne.

Zacznijmy od koloru: z podstawowych odcieniach niewielkimi zmianami - biały, czarny, szary i beżowy - standardowa kombinacja ma przez kilka sezonów wnętrza.

Aby wybrać odpowiedni styl, kolor i wygląd w salonie, można dostać oryginalne wnętrze, które z pewnością będą ozdobą Twojego domuAby wybrać odpowiedni styl, kolor i wygląd w salonie, można dostać oryginalne wnętrze, które z pewnością będą ozdobą Twojego domu


Ale nowoczesne idee są tutaj w posiadaniu umiejętne tonów i półtonów i TZ wejściem do sterylnych biały lub szary wyróżniający wnętrza jasnych plamek.

Dekoratorzy w 2017 roku wzywające do użytku we wnętrzu interesujących i głębokich, jasnymi akcentami:

  • kolor szmaragdowy w salonie tworzy niepowtarzalną atmosferę;
  • Kolor Marsala absolutny faworyt w tym roku;
  • kolor bursztynowy i relaksuje się w salonie tworzy żywą wnętrze;
  • Burgundia (wiśnia) kolor może podkreślić głębię wnętrza i uczynić go bardziej wyraziste;
  •  Beżowy i wszystkie odcienie jak zawsze popularne do dekoracji salonu;
  • Złote i cytryna kolory dają łatwość mieszkanie, światło słoneczne, szczególnie takie popularne kolory do salonu, gdzie jest mało światła naturalnego.

Głównym nowoczesnych pomysłów salon leży w prostocie i minimalizm we wnętrzu naturalności i łatwość.Innym pomysłem nowoczesnej konstrukcji hali są akcenty. Akcenty we wnętrzu salonu można dokonać na dwa sposoby: za pomocą kontrastujące wybór mebli i akcesoriów poprzez stworzenie jasnych plam.

Wybór metody zależeć będzie od smakowych i estetycznych pragnień żyjących gospodarzy.

Życie w nowoczesnym stylu 2017: jaki styl wybrać

W jakim stylu urządzić pokój dzienny? Z takim pytaniem zazwyczaj rozpoczyna poszukiwania indywidualnego wnętrza. Oto niektóre style i trendy, które są istotne w bieżącym roku.

Wybierz styl, czego potrzeba do własnych upodobań, dzięki czemu salonie i przytulnym domuWybierz styl, czego potrzeba do własnych upodobań, dzięki czemu salonie i przytulnym domu

eklektyzm

Najbardziej popularny styl w salonie. Ten styl nazywa się mieszanie niezgodna, na przykład meble retro z klasycznym stylem. Połączenie eklektyzm nie powinno być bez smaku, powinny one być stylowe, więc jeśli nie ma zaufania do własnej konstrukcji smaku, lepiej jest szukać pomocy u socjalistów.

Eklektyczny styl życia staje się bardziej interesująca i jasny odcieńEklektyczny styl życia staje się bardziej interesująca i jasny odcień

minimalizm

Ten styl charakteryzuje zwięzłość, prostotę i funkcjonalność. W minimalizmu jest założyć minimum akcesoriów, maksymalna funkcjonalność.

Styl minimalizm implikuje brak ogromnej ilości sprzętu i akcesoriówStyl minimalizm implikuje brak ogromnej ilości sprzętu i akcesoriów


Eko-styl

styl naturalny, tak nazwał Filistynów, których styl charakteryzuje się czystością dziewiczy charakter. Ten styl jest zdominowany przez naturalnych materiałów (drewno, kamień, metal), przestrzeni i maksymalnego naturalnego światła. Głównym elementem dekoracji w tym stylu powinno być żywe rośliny.

Eko-styl jest przeznaczony dla ludzi, którzy lubią używać wyłącznie naturalnych materiałówEko-styl jest przeznaczony dla ludzi, którzy lubią używać wyłącznie naturalnych materiałów

Art Deco

Przepych i luksus wysokiej społeczeństwa ubiegłego wieku, z przewagą nietypowych materiałów skórzanych, kość słoniowa w kolorystyce przylega do jasnym tle i ciemne meble.

Drogie meble, piękne krajobrazy z ubiegłego wieku - to wszystko w stylu art decoDrogie meble, piękne krajobrazy z ubiegłego wieku - to wszystko w stylu art deco


Pop-art

Popularne sztuki, które jest uważane za niezwykłe. Wnętrze może przejawiać się w postaci kanapy w ustach, stolik w formie winylowej plastiku, obrazy w stylu Endi Uorholla.

Pop styl sztuka jest bardzo interesująca, ponieważ wykorzystuje unikalne i twórcze wystrójPop styl sztuka jest bardzo interesująca, ponieważ wykorzystuje unikalne i twórcze wystrój

Wszelkie styl wymaga dokładnego koloru i projektowania, inaczej żyjących na ryzyko stania się mdły zbiór wielu rzeczy.

styl prezentacji może pojawić się w całości we wnętrzu, ale może wskazywać tylko w postaci dekoracji lub projektowanie tej czy innej części pokoju.

Projektowanie salon z jadalnią, zdjęcie 2017, nowoczesne pomysły: zasady zagospodarowania przestrzennego i zdobienia

Poprzez łączenie wielu stref w mieszkaniu nie jest zaskoczeniem, zwłaszcza jeśli małym mieszkaniu, ale także w dużych mieszkań i domów zagospodarowania nabiera nowego znaczenia. Poprzez połączenie salonu i jadalni, można uzyskać stylowy miejsca, które rozszerzają granice pokoju i przynieść poczucie wolności. Ponadto, taki związek uczyni długi pokój i przestronne.

Projektanci nie polecają wystarczy podłączyć jakiś element tych dwóch stref, apartamenty, i mieć rzeczywisty przebudowę, to szanse dla projektu będzie znacznie większa.

Projekt salonu z jadalnią ma swoje osobliwości i nowoczesnych trendów.

Stylowy salon trzeba podnieść kolor łącząc tapety i rzeczy są takie same, paleta kolorówStylowy salon trzeba podnieść kolor łącząc tapety i rzeczy są takie same, paleta kolorów

W 2017 roku, najbardziej popularne są takie stylistyczne rozwiązania:

  • nowoczesne;
  • śródziemnomorskim stylu;
  • tradycyjny;
  • Fusion.

Modern - najlepszy styl dla projektu dzienny jadalnia i główny element jego konstrukcji jest uważany za „wyspy” w środku zunifikowanej przestrzeni. styl klasyczny tworzy przestrzeń tradycyjnej rodziny. Śródziemnomorski styl pełen wspomnień morskie, roślin i kamieni. Fuzja Stylów umożliwia odtwarzanie z różnych stylów i dodać na przykład do stylu secesyjnym klasycznej jadalni.

Najważniejsze, wszystkie style nieco sumaryczne - kolor lub detal.

Nowoczesny salon, zdjęcie 2017: punkt końcowy we wnętrzu

Piękne pokoje dzienne muszą piękną dekorację - końcowy akcent. I takie udary są tekstylia, meble, przechowywanie, oświetlenie i akcesoria.

Meble tapicerowane do salonu powinny być jasne, piękne i trwałe. W 2017 roku, staliśmy się bardzo popularne Narożniki modułowe, jakby wykonane są z niezależnych modułów i może być ustawione jako wygodne gospodarzy.

Ostateczna bar w salonie - to piękne i stylowe meble, które idealnie pasuje do styluOstateczna bar w salonie - to piękne i stylowe meble, które idealnie pasuje do stylu

W nowoczesnej sali wnętrza będą dobrze wyglądać otwarte półki, które przedstawiają lekkości i przestronności.

Kurtyny istotne jest lekkość, lekkość, korzystne są naturalne tkaniny.

Nowoczesny pokój dzienny wyposażony jest w wewnętrzne lub skierowanych źródeł światła. Światło powinno akcenty na każdy szczegół wnętrza salonu - to główna zasada. Oryginalne kinkiety, lampy podłogowe lub lampy podłogowe będzie jasny akcent do oświetlenia w pomieszczeniu.

U szczytu popularności: jasnym salonie w nowoczesnym stylu w 2017 roku

Monochromatyczne odcienie światła niż kiedykolwiek w modzie. Barwa światła od ścian, podłogi i sufitu sprawia Weightless salonu. Jasne odcienie mebli, tekstyliów i wystrój wydawał się unosić bez dotykania podłogi pomieszczenia - stwarza pewne poczucie lekkości i magii.

Piękny i jasny pokój dzienny nie jest modne tylko przez kilka lat, ale można również dodać komfort praktycznie w każdym domuPiękny i jasny pokój dzienny nie jest modne tylko przez kilka lat, ale można również dodać komfort praktycznie w każdym domu

Jasne wnętrza, gdzie wszystko w odcienie bieli, mleko, wanilii, lub „na lodzie”, w którym wnętrze biały rozcieńczonym elementów metalowych, drewna - różnych smaków.

Wydaje się, że oświetlenie wnętrza jest najprostszym, ale jest jaśniejsze odcienie najbardziej kapryśne, a więc podstawowa zasada białego wnętrza salonu będzie kombinacją kolorów.

 Nowoczesny pokój dzienny projekt (wideo)

W ten sposób, koncentrując się na nowoczesnych pomysłów do salonu, można stworzyć naprawdę nietrywialne wnętrza lub po prostu doprowadzić do żywego oddechu świeżego powietrza.

salon Design (zdjęcia)

114840 03 24 2 596 223451 319653 82 1422150517dizayn-interera-gostinoy-7-komnaty 936079

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 − 46 =

map